New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
gordon
Nagyon nem értek veled egyet. A patriots fő védjegye mindig az volt, hogy ez egy csapat, csapatként működik és nem azért mert vannak egyéniségek.
Easley amikor elment, akkor is felröppentek hírek, hogy bomlasztotta a csapatot, most Collinsnál is. Chandler Jonesnak is volt offseason incidense.

És azért azt se felejtsük el, hogy amikor gyűrűt nyert a csapat, akkor sem azért mert olyan sziklaszilárd védelmünk volt. Hiába volt itt Revis és Browner ugyanúgy nyeltük a yardokat, igaz sok olyan szitu is volt, amikor annyira lefogták az elkapókat, hogy az ellenfél irányítójának nem maradt más, minthogy kidobja a labdát. Persze lehet mondani, hogy a végén a védelem nyerte meg a meccset a döntőben, azonban én inkább mondanám azt, hogy azt Brady és a támadók nyerték meg.

A pass rusht sokan felhozzák mint nagy hiányosság és egyet is értek velük, hogy kellene több pass rush. Azonban nekem maga a nyomás hiányzik, nem pedig a sackek száma. És igazi konstans nyomás akkor sem volt, amikor Chandler Jones itt játszott. Szerzett sackeket, volt amikor egy meccsen többet is, de konstans nyomás az ellenfél irányítóján nem volt, playoffban meg pláne nem.
ervinator
Azért Revis, mint mentor és Browner , mint leader elég sokat számított abban a védelemben...
A sack szám csak egy statisztika valóban a konstans nyomás hiányzik ami szerintem (veled ellentétben) több lenne ha Jones még itt lenne és Sheard szituációs pass rusher lehetne újra Ninko visszatérése után, Arról nem is beszélek, hogy mit jelente ez a sec számára.
gordon
Persze valószínűleg több lenne, csak hogy ezt sem nézheted vákuumban. Csapatot kell építeni egy meghatározott keretből, ráadásul BB sosem egy adott évben gondolkodik, hanem 2-3 évre előre. Ő most elvett egy kicsit a pass rushból cserébe felszabadult valamennyi pénz + sok pénz a jövőre nézve, cserébe kapott egy azonnali magas picket + egy alapanyagot az egyébként nagyobb szarban lévő támadófalba.

Tette mindezt úgy, hogy a premier pass rusherünket olyan csapatba cserélte, akivel nem nagyon lesz dolgunk a közeljövőben, maximum csak a Super Bowlban. És még ott van az is, hogy hoztunk embereket a pótlására, az más kérdés, hogy milyen szinten váltak be.

Collins helyzete hasonló. Nagy értéke volt a csapatnak és bizonyos szintű szerződést meg is ért volna a csapatnak, viszont annál többet nem. Innentől kezdve az értékét kellett maximalizálni, mindezt úgy, hogy lehető legkevesebb gondjuk legyen vele. És megint előjön az, hogy BB sosem az adott évre tervez, hanem bőven előre tervez. És egy ember hiányát el kell bírnia a csapatnak.

BB is hozhat szar döntést, valószínűleg fog is még hozni jó párat. De én sem Chandler Jones sem Collins elküldését nem érzem akkora tragédiának. Persze mindig az hiányzik, aki épp nincs itt.
ervinator
Chandler J. Érdekes szállította sackeket de a PO-ra teljesen eltünt, Collins detto voltak AllPro meccsei de úgy el tudott tünni meccseken mint szürke szamár a ködben. Az fura számomra hogy van középen egy masszív Dt páros és 2 szélen viszont habkönnyű DE-k akiket ha rotálnának akkor lenne sack nyomás stb, viszont így marad az ami eddig van
. jobban ráz a hideg Ryan, Coleman párostól

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Amit Gogo írt az nálam pontosan beleillik a védelem nem fejlődött semmit vonalba.
Ha hozol egy videót vagy egy cikket, hogy Pat mekkora motivátor akkor elhiszem😉
Azért a d playcallingot néha visszaveszi BB , akinek szabad keze van az JMD de az offense az más tészta ott nincs is gond.
DeGuglinak egyszerűen lejárt a szerződése és nem kapott újat.
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
az miből jön le, hogy Pat egy bólogató jános? o.O

Mit várunk egy olyan embertől akiről csak az a kép van meg, hogy áll karba tett kézzel a pálya szélén a füle mögött az ácsceruzával és néz , mint az üveghal..gordon
mondjuk ezt egy az egyben BB-re is rá lehetne fogni, ő sem szokta eljátszani az idegbeteget (lsd Carroll, ha már SNF), aztán valamit csak konyít a focihoz

ebből max a habitusára lehet következtetni, nem értem hogy jön ide a szakmai tudása/felkészültsége (soccer-nél is állandóan előjön ez az edzők megítélésénél)

szerintem sokat elmond, hogy BB kiengedte a D play callingot a kezéből és azóta is bízik Pat-ben, ha nem így lenne már elküldték volna ahogy ezt az OL coach-al megtették

hogy milyen HC, meg majd máshol kiderül, de ha esetleg azon a poszton megbukik az még mindig nem azt jelenti, hogy nem jó védő szakember, ellenpéldának ott van Wade Philips esete

egy ekkora zseni mögött mint BB, szerintem pont nem lehet reálisan megítélni bármelyik "segéd"edző tevékenységét sem



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Ennek a védelemnek nincs arculata, karaktere, vezére.gordon
Szerintem a védelem legnagyobb gondja jelenleg a labdaszerzés.

2012
INT - 20 (5. ligaszinten)
FF - 30 (1.)
TO - +25 (1., +5 marginnal)

2013
INT - 17 (12.)
FF - 11 (24.)
TO - +9 (8., a listavezető Seahawks +20)

2014
INT - 16 (12.)
FF - 15 (12.)
TO - +12 (2., a listavezető Packers +14)

2015
INT - 12 (20.)
FF - 22 (1.)
TO - +7 (7., a listavezető Panthers +20)

2016 (féltávig)
INT - 5 (19.)
FF - 6 (24.)
TO - +3 (8., a listavezető Chiefs +13)
Ebbe a +3-ba bele kell számolni, hogy idén még egyik QB sem dobott INT-et.

Reiss írta korábban, hogy az elmúlt pár év így nézett ki a védelem labdaszerzései szempontjából féltávnál:
2012: 20 (finished with 41)
2013: 16 (finished with 29)
2014: 16 (finished with 25)
2015: 10 (finished with 21)
2016: 9

Nem feltétlenül látványos, de fokozatos visszafejlődés.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
gordon
Nagyon nem értek veled egyet. A patriots fő védjegye mindig az volt, hogy ez egy csapat, csapatként működik és nem azért mert vannak egyéniségek.
Easley amikor elment, akkor is felröppentek hírek, hogy bomlasztotta a csapatot, most Collinsnál is. Chandler Jonesnak is volt offseason incidense.

És azért azt se felejtsük el, hogy amikor gyűrűt nyert a csapat, akkor sem azért mert olyan sziklaszilárd védelmünk volt. Hiába volt itt Revis és Browner ugyanúgy nyeltük a yardokat, igaz sok olyan szitu is volt, amikor annyira lefogták az elkapókat, hogy az ellenfél irányítójának nem maradt más, minthogy kidobja a labdát. Persze lehet mondani, hogy a végén a védelem nyerte meg a meccset a döntőben, azonban én inkább mondanám azt, hogy azt Brady és a támadók nyerték meg.

A pass rusht sokan felhozzák mint nagy hiányosság és egyet is értek velük, hogy kellene több pass rush. Azonban nekem maga a nyomás hiányzik, nem pedig a sackek száma. És igazi konstans nyomás akkor sem volt, amikor Chandler Jones itt játszott. Szerzett sackeket, volt amikor egy meccsen többet is, de konstans nyomás az ellenfél irányítóján nem volt, playoffban meg pláne nem.
ervinator
Azért Revis, mint mentor és Browner , mint leader elég sokat számított abban a védelemben...
A sack szám csak egy statisztika valóban a konstans nyomás hiányzik ami szerintem (veled ellentétben) több lenne ha Jones még itt lenne és Sheard szituációs pass rusher lehetne újra Ninko visszatérése után, Arról nem is beszélek, hogy mit jelente ez a sec számára.
gordon
Persze valószínűleg több lenne, csak hogy ezt sem nézheted vákuumban. Csapatot kell építeni egy meghatározott keretből, ráadásul BB sosem egy adott évben gondolkodik, hanem 2-3 évre előre. Ő most elvett egy kicsit a pass rushból cserébe felszabadult valamennyi pénz + sok pénz a jövőre nézve, cserébe kapott egy azonnali magas picket + egy alapanyagot az egyébként nagyobb szarban lévő támadófalba.

Tette mindezt úgy, hogy a premier pass rusherünket olyan csapatba cserélte, akivel nem nagyon lesz dolgunk a közeljövőben, maximum csak a Super Bowlban. És még ott van az is, hogy hoztunk embereket a pótlására, az más kérdés, hogy milyen szinten váltak be.

Collins helyzete hasonló. Nagy értéke volt a csapatnak és bizonyos szintű szerződést meg is ért volna a csapatnak, viszont annál többet nem. Innentől kezdve az értékét kellett maximalizálni, mindezt úgy, hogy lehető legkevesebb gondjuk legyen vele. És megint előjön az, hogy BB sosem az adott évre tervez, hanem bőven előre tervez. És egy ember hiányát el kell bírnia a csapatnak.

BB is hozhat szar döntést, valószínűleg fog is még hozni jó párat. De én sem Chandler Jones sem Collins elküldését nem érzem akkora tragédiának. Persze mindig az hiányzik, aki épp nincs itt.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
gordon
Nagyon nem értek veled egyet. A patriots fő védjegye mindig az volt, hogy ez egy csapat, csapatként működik és nem azért mert vannak egyéniségek.
Easley amikor elment, akkor is felröppentek hírek, hogy bomlasztotta a csapatot, most Collinsnál is. Chandler Jonesnak is volt offseason incidense.

És azért azt se felejtsük el, hogy amikor gyűrűt nyert a csapat, akkor sem azért mert olyan sziklaszilárd védelmünk volt. Hiába volt itt Revis és Browner ugyanúgy nyeltük a yardokat, igaz sok olyan szitu is volt, amikor annyira lefogták az elkapókat, hogy az ellenfél irányítójának nem maradt más, minthogy kidobja a labdát. Persze lehet mondani, hogy a végén a védelem nyerte meg a meccset a döntőben, azonban én inkább mondanám azt, hogy azt Brady és a támadók nyerték meg.

A pass rusht sokan felhozzák mint nagy hiányosság és egyet is értek velük, hogy kellene több pass rush. Azonban nekem maga a nyomás hiányzik, nem pedig a sackek száma. És igazi konstans nyomás akkor sem volt, amikor Chandler Jones itt játszott. Szerzett sackeket, volt amikor egy meccsen többet is, de konstans nyomás az ellenfél irányítóján nem volt, playoffban meg pláne nem.
ervinator
Azért Revis, mint mentor és Browner , mint leader elég sokat számított abban a védelemben...
A sack szám csak egy statisztika valóban a konstans nyomás hiányzik ami szerintem (veled ellentétben) több lenne ha Jones még itt lenne és Sheard szituációs pass rusher lehetne újra Ninko visszatérése után, Arról nem is beszélek, hogy mit jelente ez a sec számára.
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Easley szökőévente egyszer volt pályán, lehet, hogy pont egyéniség volt, csak haszontalan, kidobott pick (amellett a pletykák szerint nem volt zökkenőmentes az együttműködése a Pats orvosi stábjával sem és a locker room-ban sem volt központi figura).
Jpnes jó játékos és egyéniség, de rendszerint pont a playoffban szürkült be, volt az ominózus rendőrségi ügye plusz akkor még Collins és Hightower szerződése is jövőbeni kérdés volt - nyilván azért cserélték el, mert egyéniség volt.
Collins pro.kontra épp eléggé ki lett vesézve itt. Egyéniségirtás?

Én nagyon szerettem Rodney Harrison játékát, nem vagyok a kemény védelem ellen, de egyetlen late hit és taunting büntetés sem hiányzik. Üssenek nagyot, de hülyének nem kell lenni.
Gogo
Easley azóta sérülésmentesen nyomja a rams-nél. nyilván nem volt meghatározó játékos de azutolsó évben már tudott belső nyomás generálni.
Jones és a po ez feljön sokszor, nyilván ilyen snap számok mellett nehéz folyamatosan magas szinten játszani, de arra akkor is jó volt, hogy kettőzni kelljen..btw az erőnléti csapat is ment a tavalyi teljesítmény után,lehet ott is volt baj.
Idén +2 milla lett volna, mint írtam nem idén kellett volna hosszútávút adni neki...se Collinsnak, se HT nek se Butlernek.
A büntetések nekem sem hiányoznak, de ha pörög egy védelem akkor azok jönnek...
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Pedig én írtam nem Burkus😉
Nem depis csak aggaszt, hogy mi lesz akkor ha az elit O letérdel. Volt már rá példa..
És zavar, hogy hiába toljuk a top pickeket a d -be Pat nek nem sikerül egy domináns védelmet építenie. És azt sem látom, hogy évről évre előrébb lépnénk.
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
gordon
Nagyon nem értek veled egyet. A patriots fő védjegye mindig az volt, hogy ez egy csapat, csapatként működik és nem azért mert vannak egyéniségek.
Easley amikor elment, akkor is felröppentek hírek, hogy bomlasztotta a csapatot, most Collinsnál is. Chandler Jonesnak is volt offseason incidense.

És azért azt se felejtsük el, hogy amikor gyűrűt nyert a csapat, akkor sem azért mert olyan sziklaszilárd védelmünk volt. Hiába volt itt Revis és Browner ugyanúgy nyeltük a yardokat, igaz sok olyan szitu is volt, amikor annyira lefogták az elkapókat, hogy az ellenfél irányítójának nem maradt más, minthogy kidobja a labdát. Persze lehet mondani, hogy a végén a védelem nyerte meg a meccset a döntőben, azonban én inkább mondanám azt, hogy azt Brady és a támadók nyerték meg.

A pass rusht sokan felhozzák mint nagy hiányosság és egyet is értek velük, hogy kellene több pass rush. Azonban nekem maga a nyomás hiányzik, nem pedig a sackek száma. És igazi konstans nyomás akkor sem volt, amikor Chandler Jones itt játszott. Szerzett sackeket, volt amikor egy meccsen többet is, de konstans nyomás az ellenfél irányítóján nem volt, playoffban meg pláne nem.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Easley szökőévente egyszer volt pályán, lehet, hogy pont egyéniség volt, csak haszontalan, kidobott pick (amellett a pletykák szerint nem volt zökkenőmentes az együttműködése a Pats orvosi stábjával sem és a locker room-ban sem volt központi figura).
Jpnes jó játékos és egyéniség, de rendszerint pont a playoffban szürkült be, volt az ominózus rendőrségi ügye plusz akkor még Collins és Hightower szerződése is jövőbeni kérdés volt - nyilván azért cserélték el, mert egyéniség volt.
Collins pro.kontra épp eléggé ki lett vesézve itt. Egyéniségirtás?

Én nagyon szerettem Rodney Harrison játékát, nem vagyok a kemény védelem ellen, de egyetlen late hit és taunting büntetés sem hiányzik. Üssenek nagyot, de hülyének nem kell lenni.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tyu. Ez meg a Pats-topichoz kepest is depis hsz lett, pedig az nem konnyu 😊))

több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Elhangzott itt már sok vélemény a védelemről, pro és kontra de valahogy senkinek sem sikerült megfogalmaznia, hogy mi is az igazi baja jelenleg ezzel a csapatrésszel.Abban egyetértettünk, hogy nem "szar" , mégis valami hiányzik ahhoz, hogy bízzunk bennük. És azt azért szögezzük le, hogy SB győzelmen kívül minden más eredmény csalódás lenne számunkra idén (nyilván lesz ez majd máshogy is de azon a hídon majd akkor megyünk át ..) és kétszer már beleszaladtunk, hogy az elit o majd megoldja dologba..
Leírom, hogy nekem mi a bajom velük.
Ennek a védelemnek nincs arculata, karaktere, vezére.Ez a védelem "jómunkásemberekből" áll. Ez a védelem tavaly dominált 49 sacket szerzett uralta a LOS-t és a sec-et top3as szintre emelte.Volt egy elite DE-je aki tüzelte a társakat (elég csak megnézni a soundfx videóját az nfl.com-on) volt egy Collins-a aki első szándékból kiütni akarja az ellenfél kezéből a labdát nem csak földre vinni, volt egy Chung aki seggre fejelte a szembejövő futót.
Ezek eltűntek. Náluk nincs egy kurva trashtalk , taunting, late hit, roughing the passer, H2H, van helyette holding meg DPI szarásig. Az utóbbi időben nem akkor ugrok fel meccs közben a fotelből mikor kiosztunk egy nagy hitet, hogy ez igen, hanem akkor mikor Dola, Edelman,Gronk vagy Hogan kap egy olyat, hogy nem tudom eldönteni, fel áll-e még valaha.. Nem lökjük ki az elkapót az elkapás után a pálya szélén úgy , hogy összetolja a stadion első 3 széksorát.Nincs meg bennük a "csibészség", nem büntetünk... Ne értsetek félre nem a szándékos sérülésokozásra gondoltam, azt én is elítélem.
BB az évek során kiölte az egyéniségeket ebből a csapatrészből (erről pár éve már ment egy vita itt)csak idén 3 játékos ment részben ez miatt is, Jones, Easley, Collins.Ezek közül egyik sem pénzkérdés volt. Easley több dead-et hagyott mint a cap hitje, Jones kb 2.5 milla + lett volna idén(Cooper 2milla+Long 3 helyette) és jött volna utána egy 3/33, Collins ellenértéke pedig két csomag szotyi.. Ezek a trade-ek, cut-ok igen is ott vannak a fejekben.
Ha már DMC is nyilatkozott róla akkor tényleg ott van..
Fogy a talent, nem tudjuk fejleszteni a meglévő játékosokat (Ryan, Coleman, Harmon, Sheard, Mingo, Mekkelek, Rowe) Aki jó vagy jó volt (DMC, HT, Collins, Jones, Butler) nem azért jók mert a pozíciós edzők jó munkát végeztek hanem mert kb nem tudtuk elrontani őket...Btw Collins és Jones is brutál jó/jó lesz a jelenlegi csapatában.
És ehhez van egy bólogatójános DC-nk.
Komolyan nem tudom elképzelni, hogy ki és miért lát fantáziát benne, mint HC.
Ez a védelem felvette az ő mentalitását. Mit várunk egy olyan embertől akiről csak az a kép van meg, hogy áll karba tett kézzel a pálya szélén a füle mögött az ácsceruzával és néz , mint az üveghal.. Ha nagy a gond akkor BB térdel a védelemnél és osztja az észt..
Amit olvastam róla az kimerült abban, hogy iszonyatosan jó elemző hírében áll de ezzel csak az a baj, hogy motiválni nem tud..max kiölni az ösztönt a védőkből.
Mivel BB nem vált szezon közben koordinátort ezért nagyon remélem, hogy év végén elviszi valaki HC-nek és jöhet Vrabel vagy Pepper Johnson .
És való igaz az eddig eltelt évek BB-t igazolják és én is hamut szórok a fejemre ha ebből a védelemből még idén egy pofás egységet varázsol. 😊
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Lewis újra aktív:

 twitter.com/FieldYates/status/797546522355306496
Gogo
Gyorsan lejátssza az idei szezonra esedékes két meccsét...
több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Lewis újra aktív:

 twitter.com/FieldYates/status/797546522355306496

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Hogan állítólag maródi..Megsérült a háta a heti gyakorlatok során. Csütörtökön és pénteken nem edzett..Tegnap látták edzés után és csak nagyon, nagyon lassan tudott sétálni. 😕

BB kicsit ködösített Lewis játéka kapcsán..Elmondása szerint fejlődése jól halad. Még nem döntötte el, hogy játszik-e a Seahawks ellen.. 😀

Gaffney visszajött a PS-ba.. 😀

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 7 éve
savanyubela New England Patriots LSU Tigers 38
Anélkül hogy újra akarnám melegíteni a Collins sztorit( túl vagyunk rajta,azzal kell főzni ami van), az érdekelne,hogy végül is más forrás is megerősìtette ezt a locker room sztorit vagy erre csak a híresen megbízható Lombardi tweetjei voltak? Olvasott erről vki valamit?
kolok1972
Mike Reiss cikke:
https://a4.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2016%2F1031%2Fr147196_1296x729_16-9.jpg
Digging deeper on what led the Patriots to trade Jamie Collins
There have been signs that the Patriots and linebacker Jamie Collins had been drifting apart for some time. Let's take a look at a few of those signs.


És a problémák állítólag itt kezdődtek:
 twitter.com/NEPD_Loyko/status/795326158778888196?lang=hu
 twitter.com/NEPD_Loyko/status/795326332762734593?lang=hu
 twitter.com/NEPD_Loyko/status/795326435078586368?lang=hu
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Anélkül hogy újra akarnám melegíteni a Collins sztorit( túl vagyunk rajta,azzal kell főzni ami van), az érdekelne,hogy végül is más forrás is megerősìtette ezt a locker room sztorit vagy erre csak a híresen megbízható Lombardi tweetjei voltak? Olvasott erről vki valamit?

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Ha már múlt héten ki lett emelve hogy megégették Collinst... A mai meccsen : 9 tackle ebből 7 solo,1 sack,2 TFL
kolok1972
csak hogy tiszta legyen (mert ez már múltkor is felmerült), nem azért említettem meg múlt héten. mert most minden áron utálni kéne, hanem azért mert pont abban a játékelemben verték meg, amiben egyesek szerint most hatalmasat fogunk visszalépni a jelenléte nélkül



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ha már múlt héten ki lett emelve hogy megégették Collinst... A mai meccsen : 9 tackle ebből 7 solo,1 sack,2 TFL
kolok1972
Jól játszott, én is főleg miatta néztem.
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Ha már múlt héten ki lett emelve hogy megégették Collinst... A mai meccsen : 9 tackle ebből 7 solo,1 sack,2 TFL

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 119 — nabege2@yahoo.com
Gaffney el
egyre sanszosabb Lewis játéka
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Shermant az igazán elit WRekre szokták ráállni, de egy slot WRre nem nagyon, szerintem most se ez lesz. Lane a NCB-nk, aki förtelmes volt hétfőn, nem jó matchup ez nekünk. braxa88
Sokszor áll fent szélre Edelman. Ezen kívül maximum Hogan-en tudom elképzelni. Ha ők nem, akkor pihen 😊 Klasszikus elit WR-t nálunk nem nagyon találsz.
winston
Valószínűleg Hogant feláldozzuk Sherman oldalán aztán ha hasít a dink&dunk középen Gronkal, Bennettel Carroll behozza slotba Shermant Edelmanre és így megnyílik az út a szélén Hogannek a cb3 ellen.
Meglátjuk JMD mit főz ki.
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na, jó. Ha senki nem teszi be, akkor vállalom. Az igazi Jon Bon Jovi! 😀
tomi-tomi
szegény hangmérnökök, pár száz órát beletoltak ebbe az énekhangba 😊
sapka
Épp azt akartam írni, hogy jéé, egész hallgathatóan tolja 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mennyivel szegényebb lenne a liga nélküle 😀

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Na, jó. Ha senki nem teszi be, akkor vállalom. Az igazi Jon Bon Jovi! 😀

tomi-tomi
szegény hangmérnökök, pár száz órát beletoltak ebbe az énekhangba 😊
sapka
Ha tudnád, hogy leginkább egy gitárt hiányolt még a tuti összhatáshoz. 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)