New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
A Collins trade az védhető szervezeti döntés volt. BB így vezeti a businesst. Egyrészt ugye alapból ódzkodik attól, hogy védőnek fizessen nagy pénzt, másrészt ha az a védő még úgy is érzi, hogy nyeregben van, és esetlegesen csökkenhet a teljesítménye a nagy szerződéssel a zsákjában, akkor nem lesz semmilyen szerződés.
Inkább a C.Jones trade az, ami most rossz húzásnak tűnik. CJ most jár 9 meccs alatt 7 sacknél és 2 FF-nél, nem mondhatjuk, hogy visszaesett a teljesítménye, a liga elitjébe tartozik a posztján. Egy ilyen játékost nagyon nehéz kinevelni, de ha sikerül, akkor általában meg is van tartva. Egy iléyen játékos hiányzik most a keretből. Ninko és Shead együtt nem elég.
Persze még ezzel együtt is lehet, hogy sima út vezet a gyűrűig. Az AFC-ben azért nem futkoznak a potens támadó gépezetek. Rajtatok kívül az Oakland és a SD az akik PO eséllyel bírnak, és ponterős támadókkal rendelkeznek.
undisputedly
Sokan nem találják védhetőnek, főleg hogy elengedhették volna akkor már év végén, de én (és mégsokan persze) biztos vagyok benne, hogy valami személyes/öltözői dolog is volt ebben. BB és az FO nem hülye, tudják, hogy egy ilyen védő nagyon kell egy csapatnak, de mennie kellett. Akár enélkül is védhető trade, de nem hiszem, hogy elküldték volna egy csomag szotyiért mert majd jövőre nagy pénzt kellett volna neki adni vagy olyan alapon, hogy "nélküle sem vagyunk sokkal rosszabbak".
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
A Collins trade az védhető szervezeti döntés volt. BB így vezeti a businesst. Egyrészt ugye alapból ódzkodik attól, hogy védőnek fizessen nagy pénzt, másrészt ha az a védő még úgy is érzi, hogy nyeregben van, és esetlegesen csökkenhet a teljesítménye a nagy szerződéssel a zsákjában, akkor nem lesz semmilyen szerződés.
Inkább a C.Jones trade az, ami most rossz húzásnak tűnik. CJ most jár 9 meccs alatt 7 sacknél és 2 FF-nél, nem mondhatjuk, hogy visszaesett a teljesítménye, a liga elitjébe tartozik a posztján. Egy ilyen játékost nagyon nehéz kinevelni, de ha sikerül, akkor általában meg is van tartva. Egy iléyen játékos hiányzik most a keretből. Ninko és Shead együtt nem elég.
Persze még ezzel együtt is lehet, hogy sima út vezet a gyűrűig. Az AFC-ben azért nem futkoznak a potens támadó gépezetek. Rajtatok kívül az Oakland és a SD az akik PO eséllyel bírnak, és ponterős támadókkal rendelkeznek.
több mint 7 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
kérdés hogy pl. Lewis visszatérése jelent-e majd akkora boostot,ami ehhez elég lesz. Nagyjából arra is választ is kaptunk,hogy ki fogja majd nálunk megoldani a RB passzokat...
kolok1972
Eleinte White eléggé szenvedett ebben a szerepben, de szerintem már nincs sok különbség közte és Lewis közt. Lehet, hogy pont az a kicsi kell majd, de White is jól elkaristol ebben a Woodhead-Vereen szerepkörben.
winston
Félreértettél,én arra gondoltam,hogy mi hogyan fogjuk levédekezni ezeket a passzokat.
kolok1972
Ja az oké, én csak Lewis-ra reagáltam. A másik kérdés nagyon nyitott. Roberts tegnap megégett ebben egyszer minimum. Mingo tök jó lenne erre, de az edzők nem így látják, aminek biztos megvan az oka. De nekem ő tűnt elég gyorsnak ehhez.
winston
Az a baj, hogy Collins se volt sokkal jobb ebben, azoknál a szituációknál, amikor Roberts megégett Collins is mindig csak szemmel verte a RB-t. Ez a defense vele se volt jobb.

több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
ilyen ellenfél ellen lehet tanulni és fejlődni, nem a 1,5negyeddel a vége előtt már eldőlt meccsekből...

ezt a "2 v 3 embert küldünk pass rushra, de így is wide open elkapókat hagyjunk" védekezést nem kellett volna annyiszor erőltetni 😊

gyenge volt a védelem ez nem kérdés, nekem Butler játéka is csalódás volt (többi CB-nél nincs magasan a léc valljuk be), nehéz lenne kiemelni bárkit is aki legalább az elvárt szintet hozni tudta

most jönnie kell két kötelező győzelemnek, aztán meglátjuk sikerült-e tanulni ezekből a hibákból
ZERO_L
Pont erről beszéltünk eddig,amiért le lettünk hurrogva,hogy mi ez a fanyalgás,mikor nyert a csapat. Hogy a mérleg csalóka lehet és elfedi egy kicsit a problémákat. A védelem eddig is ugyanilyen gyengén játszott,csak az ellenfél nem volt elég jó hogy kihasználja. Most igen. Nincs tragédia,menni kell tovább. Arra kiváncsi vagyok,hogy mire alapozod,hogy ha 8 meccs nem volt elég,hogy egy szemernyit javuljon a védelem,akkor most a következő két meccs után ez mitől következne be?
kolok1972
Én eddig meghajoltam a guruk előtt, akik elmondták, hogy milyen jó a csapatnak, hogy kitették Collinst 😊 Itt most 10 Seattle drive-ból 7 volt pontszerző, a négy FG-ból kettő csak rajtuk múlt, hogy nem lett TD, ténylegesen kb. 41 pontot kaptunk. A passrushoz csak annyit tennék hozzá - előttem mindent elmondtak - hogy ezt egy olyan fal ellen produkálták, ahol a két tackle undrafted, a többi pedig 4-6 körös pick volt és Russell Wilson futásai ellen nem kellett védekezni.

A meccs negatív csúcspontja számomra is az első félidő utolsó perce volt és a TD passz, ahol az elkapó bántóan üresen állt. Nem tudom, miért a zónát erőltetjük, bár ezzel a CB állománnyal a covernek nyilván nem sok esélye van.
Burkus
Szerinted Collins itt léte mennyit adott volna hozzá? Mert szerintem a védelem semmivel sem nézett ki jobban, amíg itt volt, ne tartsuk őt Messiásnak. Ryant ma az égette meg aki csak akarta, Colemant detto. Butler összességében nem volt rossz, de igazából jó sem. Pass rushra lehet még most a legkisebb panasz szerintem, voltak sackek, nyomás jeleit is fel lehetett fedezni, ami mondjuk a szemben lévő támadófal minőségét is jelzi.
ervinator
A meccs elején arról beszéltek a szpíkerek, hogy Jones és Collins volt a korábbi védelem két legjobb játékosa és mindkettő már máshol játszik. Nem tudom most azt mondani, hogy ha Collins játszik, akkor pld. biztos, hogy Jimmy Grahamet kiveszi a játékból vagy hasonló. De az ilyen játékosok, mint ő adnak fazont egy védelemnek. Biztos nem alapos ok nélkül rúgták ki, de SB-ra törni és közben kirakni a csapatból a két legjobb védődet - érdekes vállalkozás.

Revist is emlegette itt valaki, hogy vele semmivel sem voltunk jobbak a SB-ban. Lehet, (bár azt megnyertük) de maga az a tény, hogy a Te védelmedben játszik pld. Revis, eleve limitálja a másik csapat lehetőségeit, kockázatvállalását - egészen más dolog egy Revis vagy Sherman coverbe bedobni a labdát mint mondjuk Coleman felé. Ugyanez van, ha van jó pass rushered, egy jó run stopper LB vagy valaki, aki olyan jó coverben mint Collins. A mai meccset elnézve Carroll és Wilson senkitől sem tartott a Pats védelmében - és igazuk is volt.
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
kérdés hogy pl. Lewis visszatérése jelent-e majd akkora boostot,ami ehhez elég lesz. Nagyjából arra is választ is kaptunk,hogy ki fogja majd nálunk megoldani a RB passzokat...
kolok1972
Eleinte White eléggé szenvedett ebben a szerepben, de szerintem már nincs sok különbség közte és Lewis közt. Lehet, hogy pont az a kicsi kell majd, de White is jól elkaristol ebben a Woodhead-Vereen szerepkörben.
winston
Félreértettél,én arra gondoltam,hogy mi hogyan fogjuk levédekezni ezeket a passzokat.
kolok1972
Ja az oké, én csak Lewis-ra reagáltam. A másik kérdés nagyon nyitott. Roberts tegnap megégett ebben egyszer minimum. Mingo tök jó lenne erre, de az edzők nem így látják, aminek biztos megvan az oka. De nekem ő tűnt elég gyorsnak ehhez.
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
kérdés hogy pl. Lewis visszatérése jelent-e majd akkora boostot,ami ehhez elég lesz. Nagyjából arra is választ is kaptunk,hogy ki fogja majd nálunk megoldani a RB passzokat...
kolok1972
Eleinte White eléggé szenvedett ebben a szerepben, de szerintem már nincs sok különbség közte és Lewis közt. Lehet, hogy pont az a kicsi kell majd, de White is jól elkaristol ebben a Woodhead-Vereen szerepkörben.
winston
Félreértettél,én arra gondoltam,hogy mi hogyan fogjuk levédekezni ezeket a passzokat.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 589
ilyen ellenfél ellen lehet tanulni és fejlődni, nem a 1,5negyeddel a vége előtt már eldőlt meccsekből...

ezt a "2 v 3 embert küldünk pass rushra, de így is wide open elkapókat hagyjunk" védekezést nem kellett volna annyiszor erőltetni 😊

gyenge volt a védelem ez nem kérdés, nekem Butler játéka is csalódás volt (többi CB-nél nincs magasan a léc valljuk be), nehéz lenne kiemelni bárkit is aki legalább az elvárt szintet hozni tudta

most jönnie kell két kötelező győzelemnek, aztán meglátjuk sikerült-e tanulni ezekből a hibákból
ZERO_L
Pont erről beszéltünk eddig,amiért le lettünk hurrogva,hogy mi ez a fanyalgás,mikor nyert a csapat. Hogy a mérleg csalóka lehet és elfedi egy kicsit a problémákat. A védelem eddig is ugyanilyen gyengén játszott,csak az ellenfél nem volt elég jó hogy kihasználja. Most igen. Nincs tragédia,menni kell tovább. Arra kiváncsi vagyok,hogy mire alapozod,hogy ha 8 meccs nem volt elég,hogy egy szemernyit javuljon a védelem,akkor most a következő két meccs után ez mitől következne be?
kolok1972
Én eddig meghajoltam a guruk előtt, akik elmondták, hogy milyen jó a csapatnak, hogy kitették Collinst 😊 Itt most 10 Seattle drive-ból 7 volt pontszerző, a négy FG-ból kettő csak rajtuk múlt, hogy nem lett TD, ténylegesen kb. 41 pontot kaptunk. A passrushoz csak annyit tennék hozzá - előttem mindent elmondtak - hogy ezt egy olyan fal ellen produkálták, ahol a két tackle undrafted, a többi pedig 4-6 körös pick volt és Russell Wilson futásai ellen nem kellett védekezni.

A meccs negatív csúcspontja számomra is az első félidő utolsó perce volt és a TD passz, ahol az elkapó bántóan üresen állt. Nem tudom, miért a zónát erőltetjük, bár ezzel a CB állománnyal a covernek nyilván nem sok esélye van.
Burkus
Szerinted Collins itt léte mennyit adott volna hozzá? Mert szerintem a védelem semmivel sem nézett ki jobban, amíg itt volt, ne tartsuk őt Messiásnak. Ryant ma az égette meg aki csak akarta, Colemant detto. Butler összességében nem volt rossz, de igazából jó sem. Pass rushra lehet még most a legkisebb panasz szerintem, voltak sackek, nyomás jeleit is fel lehetett fedezni, ami mondjuk a szemben lévő támadófal minőségét is jelzi.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ilyen ellenfél ellen lehet tanulni és fejlődni, nem a 1,5negyeddel a vége előtt már eldőlt meccsekből...

ezt a "2 v 3 embert küldünk pass rushra, de így is wide open elkapókat hagyjunk" védekezést nem kellett volna annyiszor erőltetni 😊

gyenge volt a védelem ez nem kérdés, nekem Butler játéka is csalódás volt (többi CB-nél nincs magasan a léc valljuk be), nehéz lenne kiemelni bárkit is aki legalább az elvárt szintet hozni tudta

most jönnie kell két kötelező győzelemnek, aztán meglátjuk sikerült-e tanulni ezekből a hibákból
ZERO_L
Pont erről beszéltünk eddig,amiért le lettünk hurrogva,hogy mi ez a fanyalgás,mikor nyert a csapat. Hogy a mérleg csalóka lehet és elfedi egy kicsit a problémákat. A védelem eddig is ugyanilyen gyengén játszott,csak az ellenfél nem volt elég jó hogy kihasználja. Most igen. Nincs tragédia,menni kell tovább. Arra kiváncsi vagyok,hogy mire alapozod,hogy ha 8 meccs nem volt elég,hogy egy szemernyit javuljon a védelem,akkor most a következő két meccs után ez mitől következne be?
kolok1972
Én meghajoltam a guruk előtt, akik elmondták, hogy milyen jó a csapatnak, hogy kitették Collinst 😊 Itt most 10 Seattle drive-ból 7 volt pontszerző, a négy FG-ból kettő csak rajtuk múlt, hogy nem lett TD, ténylegesen kb. 41 pontot kaptunk. A passrushoz csak annyit tennék hozzá - előttem mindent elmondtak - hogy ezt egy olyan fal ellen produkálták, ahol a két tackle undrafted, a többi pedig 4-6 körös pick volt és Russell Wilson futásai ellen nem kellett védekezni.
Burkus
LT->RT: UDFA, 4.kör, 2.kör, 1.kör, UDFA
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
ilyen ellenfél ellen lehet tanulni és fejlődni, nem a 1,5negyeddel a vége előtt már eldőlt meccsekből...

ezt a "2 v 3 embert küldünk pass rushra, de így is wide open elkapókat hagyjunk" védekezést nem kellett volna annyiszor erőltetni 😊

gyenge volt a védelem ez nem kérdés, nekem Butler játéka is csalódás volt (többi CB-nél nincs magasan a léc valljuk be), nehéz lenne kiemelni bárkit is aki legalább az elvárt szintet hozni tudta

most jönnie kell két kötelező győzelemnek, aztán meglátjuk sikerült-e tanulni ezekből a hibákból
ZERO_L
Pont erről beszéltünk eddig,amiért le lettünk hurrogva,hogy mi ez a fanyalgás,mikor nyert a csapat. Hogy a mérleg csalóka lehet és elfedi egy kicsit a problémákat. A védelem eddig is ugyanilyen gyengén játszott,csak az ellenfél nem volt elég jó hogy kihasználja. Most igen. Nincs tragédia,menni kell tovább. Arra kiváncsi vagyok,hogy mire alapozod,hogy ha 8 meccs nem volt elég,hogy egy szemernyit javuljon a védelem,akkor most a következő két meccs után ez mitől következne be?
kolok1972
Én eddig meghajoltam a guruk előtt, akik elmondták, hogy milyen jó a csapatnak, hogy kitették Collinst 😊 Itt most 10 Seattle drive-ból 7 volt pontszerző, a négy FG-ból kettő csak rajtuk múlt, hogy nem lett TD, ténylegesen kb. 41 pontot kaptunk. A passrushoz csak annyit tennék hozzá - előttem mindent elmondtak - hogy ezt egy olyan fal ellen produkálták, ahol a két tackle undrafted, a többi pedig 4-6 körös pick volt és Russell Wilson futásai ellen nem kellett védekezni.

A meccs negatív csúcspontja számomra is az első félidő utolsó perce volt és a TD passz, ahol az elkapó bántóan üresen állt. Nem tudom, miért a zónát erőltetjük, bár ezzel a CB állománnyal a covernek nyilván nem sok esélye van.

Szerkesztette: Burkus
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
kérdés hogy pl. Lewis visszatérése jelent-e majd akkora boostot,ami ehhez elég lesz. Nagyjából arra is választ is kaptunk,hogy ki fogja majd nálunk megoldani a RB passzokat...
kolok1972
Eleinte White eléggé szenvedett ebben a szerepben, de szerintem már nincs sok különbség közte és Lewis közt. Lehet, hogy pont az a kicsi kell majd, de White is jól elkaristol ebben a Woodhead-Vereen szerepkörben.
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Amúgy nem történt semmi különös:jött egy átlagosnál jobb D,amelyik nagyjából megfogta az Offenset (bár abban Bostonnak teljesen igaza van,hogy egy ilyen O-nak 4 kisérletből meg kell oldania 2 yardot) és jött egy közepesnél jobb Off. amelyiket még limitálni sem nagyon tudott a Def. Ez állandó eredménykényszert tesz majd a támadó oldalra,kérdés hogy pl. Lewis visszatérése jelent-e majd akkora boostot,ami ehhez elég lesz. Nagyjából arra is választ is kaptunk,hogy ki fogja majd nálunk a védelemből megoldani a RB passzokat...

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Még egy megjegyzés:a Long projekt sajnos totál csőd.
kolok1972
Sheard-ot is elég sokat ültették.
Ninko és Flowers játszott elég sokat.
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Még egy megjegyzés:a Long projekt sajnos totál csőd.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
jó meccs volt, reméljük februárban is ütközünk az 1 yardoson!

több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
ilyen ellenfél ellen lehet tanulni és fejlődni, nem a 1,5negyeddel a vége előtt már eldőlt meccsekből...

ezt a "2 v 3 embert küldünk pass rushra, de így is wide open elkapókat hagyjunk" védekezést nem kellett volna annyiszor erőltetni 😊

gyenge volt a védelem ez nem kérdés, nekem Butler játéka is csalódás volt (többi CB-nél nincs magasan a léc valljuk be), nehéz lenne kiemelni bárkit is aki legalább az elvárt szintet hozni tudta

most jönnie kell két kötelező győzelemnek, aztán meglátjuk sikerült-e tanulni ezekből a hibákból
ZERO_L
Pont erről beszéltünk eddig,amiért le lettünk hurrogva,hogy mi ez a fanyalgás,mikor nyert a csapat. Hogy a mérleg csalóka lehet és elfedi egy kicsit a problémákat. A védelem eddig is ugyanilyen gyengén játszott,csak az ellenfél nem volt elég jó hogy kihasználja. Most igen. Nincs tragédia,menni kell tovább. Arra kiváncsi vagyok,hogy mire alapozod,hogy ha 8 meccs nem volt elég,hogy egy szemernyit javuljon a védelem,akkor most a következő két meccs után ez mitől következne be?

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 956 — nabege2@yahoo.com
Ez első félidő utolsó egyperce miatt (is) rohadt ideges vagyok. 7-8 emberrel hátul, ennyire ne legyen már üres valaki!!!
Amilyen jó volt a múlt hét, ez most annyira pocsék!
több mint 7 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
2 éve a SB-on COLLINS-szal, Revis-szel felállva gyakorlatilag ugyanezt láttuk... Ez nem szépít a teljesítményen, mert valóban sokkal több kell ennél. De egy ligaelit O-tól is elvárható, hogy 4 kísérletből megoldjon 2 yardot...

Szerkesztette: Boston

Do your job
több mint 7 éve
Demecs New England Patriots 645
Az a siralmas, hogy 3. és hosszúkat nagyon be tudják cumizni. Sírtam néha annyira üresen voltak a Hawks elkapói.
Fájós lábú Wilson 340 yard és 3 passzolt TD.
Sok hiba volt offense oldalon is. Bennett nagyot játszott.Több labda kellett volna a TE-k felé. Coleman Ryan duot ki kéne már baszni. Az is jobb ha nincs ott senki legalább nyugodt vagyok, hogy elkapják és nem ideges, hogy már megint cumiznak vagy DPI. 😀

több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
Wilson a meccs alatt hányszor tudott volna megkávézni?
Passrush nem létező fogalom...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
ilyen ellenfél ellen lehet tanulni és fejlődni, nem a 1,5negyeddel a vége előtt már eldőlt meccsekből...

ezt a "2 v 3 embert küldünk pass rushra, de így is wide open elkapókat hagyjunk" védekezést nem kellett volna annyiszor erőltetni 😊

gyenge volt a védelem ez nem kérdés, nekem Butler játéka is csalódás volt (többi CB-nél nincs magasan a léc valljuk be), nehéz lenne kiemelni bárkit is aki legalább az elvárt szintet hozni tudta

most jönnie kell két kötelező győzelemnek, aztán meglátjuk sikerült-e tanulni ezekből a hibákból



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Szerintem a Defense mai játékát tökéletesen összefoglalja az a play, amikor 2 emberes pass rush volt, tehát 9-en léptek vissza coverbe és csak Wilsonon múlt, hogy nem nyeltünk be 20 yardot még így is.

több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ez jo szar volt. Az a csunya, hogy ekkora szar jatekkal es vedelemmel sem volt messze az ot. De talan kicsit felrazza a csapatot
Wyatt
a szar játék szerintem csak a védelmet illeti, az offensere nagyon panaszkodni nem lehet. a végét túlgondolták, eltöketlenkedték, plusz edelman kiejtette a labdat az utolsó előttiben. addig jók voltak.
logan ryan elképesztően gyenge, a d-line súlytalan, az egyik leggyengébb fal ellen azért lehetett volna jobbnak lenni. lehet én látom rosszul, de malcolm brown is totál szürke, de nem csak mostanában.
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
A végén 50-50 volt esély a zászlóra, de jobb is így...Ami bántó jött egy elit D és szopacs jött egy átlagostól jobb Offens kB nulla futójátékkal és a Defensünk összeomlott...
Collins gyere haza...
Cypress meg nem kell foglalkozni... Az egyetlen nem normális Vasas fan

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
Nem baj inkább most szomorkodjunk mint februárban 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez jo szar volt. Az a csunya, hogy ekkora szar jatekkal es vedelemmel sem volt messze az ot. De talan kicsit felrazza a csapatot