New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Arra sem volt racionális érv, hogy a totálisan homály támadófal összeáll, és a csapat normális teljesítményre is lesz még képes a Chiefs elleni brutális leégést követően. Aztán mégis összeállt a csapat, és egész jó lett a végére 😊
Wyatt
Rendben Wyatt,bár ott szerintem az a vereség nagyon komoly motivációt gerjesztett az egész csapatban és az még ha jól emlékszem a szezon elején volt,tehát a "még össze kell állnia" szöveg akár ülhetett is. Most viszont már lement a szezon kétharmada és egy perccel sem tartunk előrébb mint az első meccsen,ja de,van egy Collins minuszunk. Tedd a szívedre a kezed,Te látod ebben a védelemben a gyökeres változás reális lehetőségét?
kolok1972
Jobbat nem tudok, mint reménykedni abban, hogy a hozott n emberkéből beválnak valamennyien még 😊
Illetve, hogy ez a meccs a vereséggel együtt lesz akkora pofon, hogy felrázza a csapatot, és valami javulást idézzen elő. Ebben bízom, hogy emiatt hasznos lehet a vereség. Lehet, ha behúzzuk, akkor szépen ugyanúgy ment volna minden tovább, és a PO-ban fázunk rá. Hátha ez most elindít valami változást, mert arra azért szükség van 😊
Wyatt
Talán abban bízhatunk, hogyha ez a produkció nem ébreszti rá BB-t, Patriciat, hogy komoly változások kellenek a D játékban, akkor semmi. Remélem, hogy komoly fejmosás volt, lesz az öltözőben, videószobában. Ez a 2-2,5 embres passrush vicc, a mögötte lévő zóna pedig... Hogy 8-9 ember ne tudjon lefedni 4-5 támadót...
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Arra sem volt racionális érv, hogy a totálisan homály támadófal összeáll, és a csapat normális teljesítményre is lesz még képes a Chiefs elleni brutális leégést követően. Aztán mégis összeállt a csapat, és egész jó lett a végére 😊
Wyatt
Rendben Wyatt,bár ott szerintem az a vereség nagyon komoly motivációt gerjesztett az egész csapatban és az még ha jól emlékszem a szezon elején volt,tehát a "még össze kell állnia" szöveg akár ülhetett is. Most viszont már lement a szezon kétharmada és egy perccel sem tartunk előrébb mint az első meccsen,ja de,van egy Collins minuszunk. Tedd a szívedre a kezed,Te látod ebben a védelemben a gyökeres változás reális lehetőségét?
kolok1972
Jobbat nem tudok, mint reménykedni abban, hogy a hozott n emberkéből beválnak valamennyien még 😊
Illetve, hogy ez a meccs a vereséggel együtt lesz akkora pofon, hogy felrázza a csapatot, és valami javulást idézzen elő. Ebben bízom, hogy emiatt hasznos lehet a vereség. Lehet, ha behúzzuk, akkor szépen ugyanúgy ment volna minden tovább, és a PO-ban fázunk rá. Hátha ez most elindít valami változást, mert arra azért szükség van 😊
Wyatt
Így legyen!

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Még egyszer emlékeztetnék mindenkit, hogy az NFC egyik élcsapata ellen egy totál homály sec-kel, 2 TO-val kb 30 centire voltunk az X-től.

Ez nem dicséret, csak a tények miatt.

(Én egyébként "örülök" az intnek. Nem szeretem az ilyen felesleges nyomást.)
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Arra sem volt racionális érv, hogy a totálisan homály támadófal összeáll, és a csapat normális teljesítményre is lesz még képes a Chiefs elleni brutális leégést követően. Aztán mégis összeállt a csapat, és egész jó lett a végére 😊
Wyatt
Rendben Wyatt,bár ott szerintem az a vereség nagyon komoly motivációt gerjesztett az egész csapatban és az még ha jól emlékszem a szezon elején volt,tehát a "még össze kell állnia" szöveg akár ülhetett is. Most viszont már lement a szezon kétharmada és egy perccel sem tartunk előrébb mint az első meccsen,ja de,van egy Collins minuszunk. Tedd a szívedre a kezed,Te látod ebben a védelemben a gyökeres változás reális lehetőségét?
kolok1972
Jobbat nem tudok, mint reménykedni abban, hogy a hozott n emberkéből beválnak valamennyien még 😊
Illetve, hogy ez a meccs a vereséggel együtt lesz akkora pofon, hogy felrázza a csapatot, és valami javulást idézzen elő. Ebben bízom, hogy emiatt hasznos lehet a vereség. Lehet, ha behúzzuk, akkor szépen ugyanúgy ment volna minden tovább, és a PO-ban fázunk rá. Hátha ez most elindít valami változást, mert arra azért szükség van 😊

több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Még egy megjegyzés:a Long projekt sajnos totál csőd.
kolok1972
Mingo sem robbant be a csapatba.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Arra sem volt racionális érv, hogy a totálisan homály támadófal összeáll, és a csapat normális teljesítményre is lesz még képes a Chiefs elleni brutális leégést követően. Aztán mégis összeállt a csapat, és egész jó lett a végére 😊
Wyatt
Rendben Wyatt,bár ott szerintem az a vereség nagyon komoly motivációt gerjesztett az egész csapatban és az még ha jól emlékszem a szezon elején volt,tehát a "még össze kell állnia" szöveg akár ülhetett is. Most viszont már lement a szezon kétharmada és egy perccel sem tartunk előrébb mint az első meccsen,ja de,van egy Collins minuszunk. Tedd a szívedre a kezed,Te látod ebben a védelemben a gyökeres változás reális lehetőségét?

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
savanyubela New England Patriots LSU Tigers 38
Arra sem volt racionális érv, hogy a totálisan homály támadófal összeáll, és a csapat normális teljesítményre is lesz még képes a Chiefs elleni brutális leégést követően. Aztán mégis összeállt a csapat, és egész jó lett a végére 😊
Wyatt
Cannon bankot fog robbantani, döbbenetes fejlődésen ment át.
több mint 7 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Két dolog miatt vagyok, lettem igazán szomorú:
1. Persze, hogy nem lehet egy teljes szezont INT nélkül végigtolni, de pont egy ilyet… Lett volna egy felpattanó labda, vagy egy brutál védekezés nem egy ilyen teljesen homály, rossz ütemű passz!
FunHun
Érdekes, de Brady pont ilyeneket szokott dobni.
winston
Igen. Sajnos tényleg így van.
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Két dolog miatt vagyok, lettem igazán szomorú:
1. Persze, hogy nem lehet egy teljes szezont INT nélkül végigtolni, de pont egy ilyet… Lett volna egy felpattanó labda, vagy egy brutál védekezés nem egy ilyen teljesen homály, rossz ütemű passz!
FunHun
Érdekes, de Brady pont ilyeneket szokott dobni.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Arra sem volt racionális érv, hogy a totálisan homály támadófal összeáll, és a csapat normális teljesítményre is lesz még képes a Chiefs elleni brutális leégést követően. Aztán mégis összeállt a csapat, és egész jó lett a végére 😊

több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Pont erről beszéltünk eddig,amiért le lettünk hurrogva,hogy mi ez a fanyalgás,mikor nyert a csapat. Hogy a mérleg csalóka lehet és elfedi egy kicsit a problémákat. A védelem eddig is ugyanilyen gyengén játszott,csak az ellenfél nem volt elég jó hogy kihasználja. Most igen. Nincs tragédia,menni kell tovább. Arra kiváncsi vagyok,hogy mire alapozod,hogy ha 8 meccs nem volt elég,hogy egy szemernyit javuljon a védelem,akkor most a következő két meccs után ez mitől következne be?
kolok1972

Collins nélkül mást kell játszanunk, amihez mind a játékosoknak és edzőknek hozzá kell szokniuk (2 hét erre úgy néz ki kevés volt), lehet pont ez a pofon az ami majd az edzőket arra sarkalja, hogy komolyabban változtassunk bizonyos dolgokon (akár személyi, akár taktikai)


azért ne tegyünk már úgy mintha az NFL-ben szökő évente történne meg a szezon közbeni változás csapategységek teljesítményében


Inkább a C.Jones trade az, ami most rossz húzásnak tűnik. CJ most jár 9 meccs alatt 7 sacknél és 2 FF-nél, nem mondhatjuk, hogy visszaesett a teljesítménye, a liga elitjébe tartozik a posztján. Egy ilyen játékost nagyon nehéz kinevelni, de ha sikerül, akkor általában meg is van tartva. Egy iléyen játékos hiányzik most a keretből. Ninko és Shead együtt nem elég.
undisputedly
könyörgöm, próbáljuk már meg szétválasztani a dolgokat...

persze, marha jó volt Jones az alapszakaszban, de mit tudott hozzátenni a PO-ban a védekezéshez... mit értünk el a rahedli sack-kel tavaly, pont semmit, ugyan úgy Bradyéknek kellett megnyernie a meccseket

márpedig aki ennyire liga elitnek van kikiáltva, annak a PO-ban is illene valamit felmutatnia
ZERO_L
Ugyanmár... Ha Collins mondjuk megsérült volna,akkor is több hét kellene,hogy kitaláljuk,hogy mi legyen? Ezt Te sem gondolhatod komolyan. Itt ráadásul tervezett lépés volt,ahol többek szerint az Öregnek kellett hogy legyen terve a pótlására. Ettől függetlenül nem gondolom,hogy Collins hiánya miatt volt ilyen rossz a védelem,bár a hiánya azért nyilván nem javított a helyzeten. A kérdésre viszont nem válaszoltál,hogy mitől javulna meg egycsapásra a védelem? Persze van olyan ,hogy ilyen bekövetkezik,de annak mindig van vmi konkrét oka pl egy sérült játékos visszajövetele,mint amilyen Ray Lewis visszatérése volt a PO-ra. De nálunk ilyesmiről nem lehet szó,ennél gyakorlatilag csak kevesebbek lehetünk. Amúgy ez a védelem konstansan ugyanazokat a hibákat megismételve játszik ugyanolyan gyengén most már 9 meccs alatt. Semmi jel nem mutat arra,hogy a következő két meccs után ez miért változna meg és most Te sem tudtál emellett racionális érveket felhozni

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Két dolog miatt vagyok, lettem igazán szomorú:

1. Persze, hogy nem lehet egy teljes szezont INT nélkül végigtolni, de pont egy ilyet… Lett volna egy felpattanó labda, vagy egy brutál védekezés nem egy ilyen teljesen homály, rossz ütemű passz!

2. Amikor a Hawks 1 yard helyett 6-ról jött a 4. negyedben false start miatt (aminek a kierőszakolása a D-fal elcsúsztatásával egyszerre talán az egyetlen igazán szép momentuma volt a D-nek…), akkor tudtam, hogy sokkal simábban lesz TD, mintha 1-ről akarnának megint futni!!! Semmiféle bizalmam sem volt a secondorynkben, hogy képesek lesznek megfogni, de még ezt alulmúlták, azzal hogy mennyire sima TD lett 
több mint 7 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
A meccsről. Idén csak a Cardinals elleni első fordulós meccset láttam, akkor első fordulóhoz mérten nekem teljesen korrekt állapotúnak tűnt a védelem. Éjjel meg leesett az állam, ilyen "produktumot" régen láttam a Patstől. Mintha a Colts / Saints védelmét látnám. 😊 Ennyire nem lehet rossz ez az egység. Inkább még kicsit a Collins trade sokkja alatt lehetnek, kell egy kis idő, hogy kitisztuljanak a fejek, és visszakerüljön a vágányra a dolog. Ha nem is top2 szintre, amit a kapott pontok mutattak, de egy bőven elég szintre.
peterk2005
Az a baj, hogy a védelem a Collins trade előtt is ugyanígy játszott a Cardinals és a Texans elleni meccset, meg a Dolphins elleni első félidőt leszámítva.

több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 954 — nabege2@yahoo.com
Ezért írtam kb 2 hete, hogy az nem okés, hogy mi mindig a f.. jó oldalán álljunk. Most az O is bukott el labdákat és tényleg így is majdnem X-re hoztuk. Ha nem figyelünk annyira a time managementre, szerintem simán meg is csináljuk. Pont egy ilyen csapat kellett, hogy jó DEF, közepes O, pont ezt akartuk látni kb egy hete.
D: elmondtátok😊
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A támadósor tényleg brutálisnak tűnik. Azért egy messze nem pöpec napon múlt vagy 2 centin a 30+ egy Seattle-védelem ellen. Van abban még potenciál gazdagon 😊 Amúgy tényleg lehet ebből sokat tanulni, és tényleg inkább most jöjjön egy ilyen kis józanító pofonka, mint a PO-ban

több mint 7 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Petraglia, Hannable és szinte az összes Patshez kötődő szaki is azt írja, hogy Collins távozásával mindenképpen újra kell értelmeznünk a védelmünk alapelveit és játékát..
Valami nagyon nem működik és most már mindenki látja, még a legelvakultabbak is. Eddig lehetett sikamikálni az engedett pontok, meg a statok alapján, de a mutatott játék minősége több, mint siralmas..
Tavaly ez a secondary mutatókban és főleg mutatott játékban benne volt a liga legjobb 5-10 csapatában.
Ez a csapatrész szinte ugyanazokból a játékosokból áll!!!
Ryan idénye idén nagy szar az igaz, s nagyon nehezen tudják megoldani a CB2 poziját, de a játékosok tudása nem lehet rosszabb, mint tavaly!
Idén azért nem tud konzisztensen működni ez az alakulat, mert sem a DL sor, sem a LB sor nem tudja megkönnyíteni a munkáját. Egyszerűen nem értem a séma váltást, nem értem ezt a zónázási kényszert..3 emberrel támadjuk az ellen irányítóját, az elkapókat nem jameljük, nem presszionáljuk 5 yardon, 8-15 yardokra állunk az elkapóktól, futóktól..Coverben szinte az összes LB-ünk megég RB és TE játék esetén, szopjuk a yardokat, nagy játékokat..Irányítón szinte semmi nyomás, rushnak, blitznek nyoma sincs..
Egyszerűen nem értem idén BB-t..
Mindig annak volt mestere, hogy a rendelkezésre álló állományra tud játékokat, játékstílusokat hívni, rendszert építeni, főleg védelmi oldalon..
Most amit meg látok, az egy nagy kalap szar!
Ha csak az idei védelmi munkát nézném egyáltalán nem hívnám BB-t védelmi gurunak..
Sőt kifejezetten dehonesztáló jelzőket tudnék csak használni vele szemben...
Hogy a francba nem látják, hogy ez a zónázós baromság ezekkel az emberekkel nem működik???
Hogy nem látják, hogy igenis lehetne agresszív játékokra használni Flowerst??? Ő lehetne egy DE prospect, CHJ féleség...Miért nem használja ki Roberts, Mingo robbanékonyságát??? Roberts miért nem megy több blitzre? HT miért nem támadja többet az irányítót? Miért nem Mingo van fent coverben a pályán HT mellett passz szituációban? Miért neki kell futkározni a RB után a vonal mellett??
Sok a miért...
Az O# megteszi amit lehet..Ott simán lehetnek néha dropok..Néha lehet int is..Elit védelmek jól játszanak passzok ellen is..Persze picit jobban vigyázhatnának a labdára, Julesnak nem kellene annyit hőzöngenie, Batmant játszani..
Ott is voltak tegnap hibák..De ők mentek és tették amit lehet, amennyit engedtek nekik a kifejezetten erőszakosan és agresszívan játszó Hawks játékoskok.. Akik kifejezetten jól nyomták tegnap is!!!
A tegnap meccs főleg a védelmen ment el..59 másodperc alatt úgy mentek át rajtunk mint kés a vajon..Ott csináltak távolról TD-t ahol akartak.. És ez több, mint szomorú..Ez bosszantó!
Mert egy védelmi guru, egy isten, aki az utolsó 8-10 évben főleg a védelembe húz játékosokat, az rakjon össze egy közepesnél erősebb alakulatot ezen a fronton is!!!! Ne kutyaütők serege legyen, akit az passzol szét aki akar..
Az O# miatt úgy gondoltam, hogy idén sokáig mehetünk, ténylegesen SB contenderek vagyunk. A D# eddigi, de főleg tegnap esti produkciója ezt nagyon-nagyon beárnyékolja..Ez nem egy hajlik, de nem törik védelem, hanem egy kalap fos..Ha az én védelmi gurum csinálná ezt 9 meccs óta, akkor én kirúgnám. Koncepcióváltás kell a védelemben, mert így szopóroller lesz megint a PO-ban.. Egy Steelers, egy Chargers, Raiders O# nagyon büntetni fogja ezt a tegnapi D#-t..Még rosszabb napjukon is..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Collins trade az védhető szervezeti döntés volt. BB így vezeti a businesst. Egyrészt ugye alapból ódzkodik attól, hogy védőnek fizessen nagy pénzt, másrészt ha az a védő még úgy is érzi, hogy nyeregben van, és esetlegesen csökkenhet a teljesítménye a nagy szerződéssel a zsákjában, akkor nem lesz semmilyen szerződés.
Inkább a C.Jones trade az, ami most rossz húzásnak tűnik. CJ most jár 9 meccs alatt 7 sacknél és 2 FF-nél, nem mondhatjuk, hogy visszaesett a teljesítménye, a liga elitjébe tartozik a posztján. Egy ilyen játékost nagyon nehéz kinevelni, de ha sikerül, akkor általában meg is van tartva. Egy iléyen játékos hiányzik most a keretből. Ninko és Shead együtt nem elég.undisputedly
Az az érzésem, hogy ha a Jones trade idején tudják, hogy a Collins trade megtörténik, akkor Jones még itt lenne. Valami történhetett időközben a háttérben, amiről csak tippelgetés megy, de elég komoly ahhoz, hogy Collinsnak mennie kelljen. Én nem hiszek a "túl sokat kérsz? nevelő célzattal mehetsz is" konteókban. Egyrészt aki kellett az Öregnek (DMC) az ugyanúgy tisztességesen meg van fizetve itt is, mint bárhol máshol. Másrészt ha erről van szó, akkor elengedik offseasonban, vagy eltradelik amikor jó árat lehet még érte kapni, ingyért (márpedig itt Collins gyak. ingyért lett elküldve) az Öreg nem szokott jótékonykodni, még a Cleveland-el sem. 😊 Harmadrészt ez azért már visszaütne. Egy-egy eset még oké, de ha sorban az történik, hogy all-pro, top játékosok is ajtón kívül találják magukat, akár idény közben is ébredhetnek arra, hogy cuccolhatnak fél kontinenssel arrébb, akkor oda nem fognak aláírni jobb free agentek. Vonzó a gyűrű, de azért nem a Pats az egyetlen bajnokesélyes, ahová egy Bennett, (Revis, stb.) aláírhat. Szóval Collins ügye valami időközben előjött történet lehet.

A meccsről. Idén csak a Cardinals elleni első fordulós meccset láttam, akkor első fordulóhoz mérten nekem teljesen korrekt állapotúnak tűnt a védelem. Éjjel meg leesett az állam, ilyen "produktumot" régen láttam a Patstől. Mintha a Colts / Saints védelmét látnám. 😊 Ennyire nem lehet rossz ez az egység. Inkább még kicsit a Collins trade sokkja alatt lehetnek, kell egy kis idő, hogy kitisztuljanak a fejek, és visszakerüljön a vágányra a dolog. Ha nem is top2 szintre, amit a kapott pontok mutattak, de egy bőven elég szintre.

Az offense viszont - őket se láttam még idén - brutális. Az volt az érzésem, mintha az egész csapat kicsit aludna még a bye után, de így "félig lustán" is ijesztő, ahogy Brady kényelmeskén hadoffolgatja Blountnak a labdát, aztán ha már unja a "tötyögést", akkor úgy dobálgatja a 20-30 yardos passzokat könnyedén, öregurasan, mintha reggeli bemelegítésen lenne. Ez az offense simán van olyan jó, mint a 2013-as Denver offense, és azzal messzire lehet jutni. Persze a Denver fejreállt a legvégén, de idén (egyelőre) nem látok olyan csapatot, mint a 2013-as Seattle.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Soldi szokta mondani, hogy az ilyen meccsek kellenek, hogy egy csapatnak legyen igazán tartása. Én most abszolút nem bánkódok azon, hogy kikaptunk, a Seattlenek járt ez a győzelem, nagyon jól játszottak.

Védelemben gyakorlatilag minden hiba kijött. És azt sem feltétlen baj, hogy most a védelem is megérezte, hogy milyen az, amikor a támadósor nem tudja kijavítani a védelem hibáit. Vészharangokat nem kell kongatni, fejlődni kell, mert van honnan, ha a PO-ra összeáll a védelem, szerintem mindannyian boldogak leszünk.
ervinator
Tegnap tényleg nem jött össze semmi, még a támadás sem . úgy ment, ahogy szokott. Gronk fumble-ját is éppenhogy megúsztuk, Edelman sem szokott fumblizni, Brady interceptionjét meg még most sem értem, hogy mi volt benne az elképzelés, double coverage-be bedobni egy ilyen lassú passzt? ( Ilyen helyzetben ki szokta dobni oldalt.) Ráadásul még ő is csinált egy kritikus fumble-t a sneaknél. Blount viszont megint jól játszott, ahogy Bennettnek is jó meccse volt újra.

Cyrus the virus a tegnapi fumble után végleg le fogja tenni a lantot nálunk. Nem hiszem, hogy Belichicknél még egy pardon lesz, 2. kör ide vagy oda.

És most látom, hogy még a Miami is nyert.
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Pont erről beszéltünk eddig,amiért le lettünk hurrogva,hogy mi ez a fanyalgás,mikor nyert a csapat. Hogy a mérleg csalóka lehet és elfedi egy kicsit a problémákat. A védelem eddig is ugyanilyen gyengén játszott,csak az ellenfél nem volt elég jó hogy kihasználja. Most igen. Nincs tragédia,menni kell tovább. Arra kiváncsi vagyok,hogy mire alapozod,hogy ha 8 meccs nem volt elég,hogy egy szemernyit javuljon a védelem,akkor most a következő két meccs után ez mitől következne be?
kolok1972
Collins nélkül mást kell játszanunk, amihez mind a játékosoknak és edzőknek hozzá kell szokniuk (2 hét erre úgy néz ki kevés volt), lehet pont ez a pofon az ami majd az edzőket arra sarkalja, hogy komolyabban változtassunk bizonyos dolgokon (akár személyi, akár taktikai)

azért ne tegyünk már úgy mintha az NFL-ben szökő évente történne meg a szezon közbeni változás csapategységek teljesítményében


Inkább a C.Jones trade az, ami most rossz húzásnak tűnik. CJ most jár 9 meccs alatt 7 sacknél és 2 FF-nél, nem mondhatjuk, hogy visszaesett a teljesítménye, a liga elitjébe tartozik a posztján. Egy ilyen játékost nagyon nehéz kinevelni, de ha sikerül, akkor általában meg is van tartva. Egy iléyen játékos hiányzik most a keretből. Ninko és Shead együtt nem elég.
undisputedly
könyörgöm, próbáljuk már meg szétválasztani a dolgokat...

persze, marha jó volt Jones az alapszakaszban, de mit tudott hozzátenni a PO-ban a védekezéshez... mit értünk el a rahedli sack-kel tavaly, pont semmit, ugyan úgy Bradyéknek kellett megnyernie a meccseket

márpedig aki ennyire liga elitnek van kikiáltva, annak a PO-ban is illene valamit felmutatnia



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 589
Soldi szokta mondani, hogy az ilyen meccsek kellenek, hogy egy csapatnak legyen igazán tartása. Én most abszolút nem bánkódok azon, hogy kikaptunk, a Seattlenek járt ez a győzelem, nagyon jól játszottak.

Védelemben gyakorlatilag minden hiba kijött. És azt sem feltétlen baj, hogy most a védelem is megérezte, hogy milyen az, amikor a támadósor nem tudja kijavítani a védelem hibáit. Vészharangokat nem kell kongatni, fejlődni kell, mert van honnan, ha a PO-ra összeáll a védelem, szerintem mindannyian boldogak leszünk.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
A meccs elején arról beszéltek a szpíkerek, hogy Jones és Collins volt a korábbi védelem két legjobb játékosa és mindkettő már máshol játszik. Nem tudom most azt mondani, hogy ha Collins játszik, akkor pld. biztos, hogy Jimmy Grahamet kiveszi a játékból vagy hasonló. De az ilyen játékosok, mint ő adnak fazont egy védelemnek. Biztos nem alapos ok nélkül rúgták ki, de SB-ra törni és közben kirakni a csapatból a két legjobb védődet - érdekes vállalkozás.

Revist is emlegette itt valaki, hogy vele semmivel sem voltunk jobbak a SB-ban. Lehet, (bár azt megnyertük) de maga az a tény, hogy a Te védelmedben játszik pld. Revis, eleve limitálja a másik csapat lehetőségeit, kockázatvállalását - egészen más dolog egy Revis vagy Sherman coverbe bedobni a labdát mint mondjuk Coleman felé. Ugyanez van, ha van jó pass rushered, egy jó run stopper LB vagy valaki, aki olyan jó coverben mint Collins. A mai meccset elnézve Carroll és Wilson senkitől sem tartott a Pats védelmében - és igazuk is volt.
Burkus
Graham 4 elkapás 48 yard. Szerintem ezzel nyugodtan kiegyeztünk volna a meccs előtt. Chung szokás szerint remek munkát végzett.
Boston
Jaja. Graham négy targetből négy elkapás, 12 yardos átlag. Chung pedig kb. három méterre volt az elkapótól a TD pillanatában... Nice job.
több mint 7 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Lehet látni, hogy mit kell megoldani a PO-ig.... az a baj, hogy a pass rush-hoz szvsz nincs meg a játékosállomány.

BTW, óriási dolog amit a 'hawks művelt... MNF után, az ország túlsó felében, bye weekes ellenfél ellen...
több mint 7 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
A meccs elején arról beszéltek a szpíkerek, hogy Jones és Collins volt a korábbi védelem két legjobb játékosa és mindkettő már máshol játszik. Nem tudom most azt mondani, hogy ha Collins játszik, akkor pld. biztos, hogy Jimmy Grahamet kiveszi a játékból vagy hasonló. De az ilyen játékosok, mint ő adnak fazont egy védelemnek. Biztos nem alapos ok nélkül rúgták ki, de SB-ra törni és közben kirakni a csapatból a két legjobb védődet - érdekes vállalkozás.

Revist is emlegette itt valaki, hogy vele semmivel sem voltunk jobbak a SB-ban. Lehet, (bár azt megnyertük) de maga az a tény, hogy a Te védelmedben játszik pld. Revis, eleve limitálja a másik csapat lehetőségeit, kockázatvállalását - egészen más dolog egy Revis vagy Sherman coverbe bedobni a labdát mint mondjuk Coleman felé. Ugyanez van, ha van jó pass rushered, egy jó run stopper LB vagy valaki, aki olyan jó coverben mint Collins. A mai meccset elnézve Carroll és Wilson senkitől sem tartott a Pats védelmében - és igazuk is volt.
Burkus
Graham 4 elkapás 48 yard. Szerintem ezzel nyugodtan kiegyeztünk volna a meccs előtt. Chung szokás szerint remek munkát végzett.

Do your job
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Volt az két centi is kb.

Én tegnap a szünetig átértékeltem a szezont, és most már nincsenek túlzott elvárásaim. | simán meglesz az ötödik gyűrű |

több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Mondjuk nem lenne baj, ha labdát is szereznénk. Mert tegnap eladtunk kettőt, plusz egyet Ebner szerzett vissza.
Ezzel a két TO-val és a picsaszar D-nkel, is kb fél yardra voltunk az X-től.