New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
A Bills csak a Ravens ellen szerzett annál kevesebb pontot, mint amennyit a mi két mérkőzésünkön. Értem én, hogy mindig muszáj fanyalogni valamin, de nem lehetne ezzel megvárni amíg mondjuk kikapunk?
Boston
Egyszer a Giants topikban olvastam erre egy igen frappáns megfogalmazást: Szerinted fanyalgás,szerintem reális értékelés. Nézőpont kérdése 😊
Tényleg nem a kötözködés kedvéért,de gondolod,hogy a Bills nagyon motivált volt a két meccsen a pontszerzésben,amikor az egyik meccsen lenulláztak minket,a másikon meg történetesen tönkrevertük őket?Ellenkező okok miatt,de egyik meccsen sem volt értelme a további erőlködésnek.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
A Bills csak a Ravens ellen szerzett annál kevesebb pontot, mint amennyit a mi két mérkőzésünkön. Értem én, hogy mindig muszáj fanyalogni valamin, de nem lehetne ezzel megvárni amíg mondjuk kikapunk?

Do your job
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Igen,azért ne csináljunk úgy,mint ha ez uagyanaz az off. lett volna ,mint amikor mi játszottunk velük. Shady kb uaz a Billsnek mint nekünk Gronk. Teszem hozzá,minket még a hiányában Gillislie is szarrá futott,aki azért messze nem ugyanaz a kategória.
kolok1972
tehát a futás így is, úgy is működött, ergo Goodwin jelenléte hozta volna a +100 yardot Taylornak meg Woods-nak, egy papíron jobb Def ellen?

és a meccs kimenetelét mennyire befolyásolta ez a "szarrá futás",
ezért van a gameplan, hogy ez meg mondjuk a "nulla passrush" beleférjen

tehát még egyszer, egy a harmadik negyedben eldőlt meccs után kesergünk azon, hogy Taylor mennyit yardot dobált össze meg Gillislie "szarrá futott" minket
ZERO_L
Itt nem a meccs kimeneteléről volt szó (most ne fordíts rajta,az eredeti postban Te sem erről beszéltél),hanem a mi def. teljesítményünkről,amit szerinted új megvilágításba helyezett a Bills Hóksz ellen mutatott játéka.Emiatt a második bekezdésed teljesen irreleváns,mert nem arról beszélünk,hogy a nulla passrush vagy a szarrá futás (látom "megtetszett" a kifejezés) befolyásolta-e a meccs végkimenetelét vagy sem,hanem arról hogy milyen teljesítményt nyújt a def. Mellesleg nem tudom milyen kifejezést kellett volna használni arra,hogy Gilleslie 12 carryből 85 yardot futott 7.1-es átlaggal. Ennél többet csak azért nem ,mert a folyamatos ,általában két Td-s különbségnek hála,nem futhattak többet,ez azonban a jó Off teljesítményünket dicséri,itt pedig a def.ről beszéltél Te magad is. Az első bekezdésedhez annyit,hogy hogy Shadynek a futáson kívűl volt most még 4 elkapása is most,Gilleslienek meg ellenünk 0 elkapása ,tehát az messze nem igaz,hogy Shady kiesése ellenünk tökmindegy volt,mert Gilleslie is jól futott. Ez olyan mintha azt mondanánk,hogy ha nem játszana nálunk Gronk és tegyük fel vmelyik TE elkapna uúgy 100 yardot (pl ha még itt lenne Derby),akkor azt állítanánk hogy tökmindegy hogy játszik-e Gronk,mert Derby is elkapott ugyanannyi yardot és ezzel teljesen figyelmen kívül hagynánk pl Gronk blokkolási teljesítményét ,ami mondjuk Derbynél teljesen hiányzik. Ezzel csak azt akartam érzékeltetni,hogy a Billsnek messze nem csak a McCoy által futott yardok számítanak,ennél a szerepe sokkal fontosabb.
Az utolsó bekezdéshez pedig annyit,hogy senki nem azon kesergett amit írsz,hanem azon ,hogy a def. 8 meccsből másfelen nyújtott jó teljesítményt. Eddig valóban ennyi is bőven elég volt.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
Igen,azért ne csináljunk úgy,mint ha ez uagyanaz az off. lett volna ,mint amikor mi játszottunk velük. Shady kb uaz a Billsnek mint nekünk Gronk. Teszem hozzá,minket még a hiányában Gillislie is szarrá futott,aki azért messze nem ugyanaz a kategória.
kolok1972
tehát a futás így is, úgy is működött, ergo Goodwin jelenléte hozta volna a +100 yardot Taylornak meg Woods-nak, egy papíron jobb Def ellen?

és a meccs kimenetelét mennyire befolyásolta ez a "szarrá futás",
ezért van a gameplan, hogy ez meg mondjuk a "nulla passrush" beleférjen

tehát még egyszer, egy a harmadik negyedben eldőlt meccs után kesergünk azon, hogy Taylor mennyit yardot dobált össze meg Gillislie "szarrá futott" minket



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Engem nem zavar, hogy nem játsuznk komolyabb erőt képviselő O ellen.
Mondjuk még véletlenül sem gondolom azt, hogy jó a D-nk.
Szerintem borzalmasak.


Ebből a Bills O-ból hiányzott a kezdő 2 WR, RB, a 3. WR sérült volt, a negyediket pedig idén már két csapatból is kirakták, A kezdő TE meg ugye megsérült közben. Ehhez képest Tyrod Taylor aki kb. olyan messze van Cantontól, mint Ryan egy shutdown cb-től, néha totál bolondot csinált belőlünk.
Nincs pass rush, ez az egyébként sem erős 2-3-4 corner triónkat full homállyá változtatja, azonban ami engem zavar az a két LB-nk játéka (főleg DH). Ezek nem 10 milkás szerződésért hajtanak? Mert kurvára nem látszik a pályán, hogy all-star kaliberekről van szó.
zinedine5
remélem nézted a MNF-t...
ZERO_L
Nem, csak az összefoglalót. De gondolom, arra gondolsz, hogy oda is szórtak egy pár pontot.
Kétségtelen, hogy nem rossz a Bills O. Viszont -mentségemre- McCoy és Goodwin is játszott és Woods is meggyógyult. Ez azért nem teljesen ugyanaz.
Viszont a két LB-nk játéka, azóta másnak is szemet szúrt. 😊
zinedine5
Igen,azért ne csináljunk úgy,mint ha ez uagyanaz az off. lett volna ,mint amikor mi játszottunk velük. Shady kb uaz a Billsnek mint nekünk Gronk. Teszem hozzá,minket még a hiányában Gillislie is szarrá futott,aki azért messze nem ugyanaz a kategória.

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Féltávnál a liga második legjobb védelme 😀
Imádom, hogy mennyire nincs ez összhanggal a valósággal, de kicsire nem adunk 😊)

Wyatt
És ez még a collinsos idők statisztikája.
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Az elnökválasztás egyik visszatérő témája egész este, hogy Tom Brady tényleg támogatja-e Trumpot és rászavazott-e. Most éppen Gisele írta Twitteren, hogy ez nem igaz.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Féltávnál a liga második legjobb védelme 😀
Imádom, hogy mennyire nincs ez összhanggal a valósággal, de kicsire nem adunk 😊)

több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
No comment
 dailysnark.com/fans-complaining-appears-seahawks-using-deflated-footballs/
Egon
Na, akkor szerintem Bradyt csak el kéne már megint tiltani egy kicsit. Valószínű, hogy tudott erről
Wyatt
De legalábbis valószínűbb, hogy tudott róla, mint hogy nem.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
No comment
 dailysnark.com/fans-complaining-appears-seahawks-using-deflated-footballs/
Egon
Na, akkor szerintem Bradyt csak el kéne már megint tiltani egy kicsit. Valószínű, hogy tudott erről
Wyatt
Remélem nem hajnalban cserélt telefont Brady. A helyében trollkodnék egy telefonos poszttal

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
No comment
 dailysnark.com/fans-complaining-appears-seahawks-using-deflated-footballs/
Egon
Na, akkor szerintem Bradyt csak el kéne már megint tiltani egy kicsit. Valószínű, hogy tudott erről

több mint 7 éve
Egon bá New England Patriots 1 113 — Saints GM
No comment
 dailysnark.com/fans-complaining-appears-seahawks-using-deflated-footballs/

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
Engem nem zavar, hogy nem játsuznk komolyabb erőt képviselő O ellen.
Mondjuk még véletlenül sem gondolom azt, hogy jó a D-nk.
Szerintem borzalmasak.


Ebből a Bills O-ból hiányzott a kezdő 2 WR, RB, a 3. WR sérült volt, a negyediket pedig idén már két csapatból is kirakták, A kezdő TE meg ugye megsérült közben. Ehhez képest Tyrod Taylor aki kb. olyan messze van Cantontól, mint Ryan egy shutdown cb-től, néha totál bolondot csinált belőlünk.
Nincs pass rush, ez az egyébként sem erős 2-3-4 corner triónkat full homállyá változtatja, azonban ami engem zavar az a két LB-nk játéka (főleg DH). Ezek nem 10 milkás szerződésért hajtanak? Mert kurvára nem látszik a pályán, hogy all-star kaliberekről van szó.
zinedine5
remélem nézted a MNF-t...
ZERO_L
Nem, csak az összefoglalót. De gondolom, arra gondolsz, hogy oda is szórtak egy pár pontot.
Kétségtelen, hogy nem rossz a Bills O. Viszont -mentségemre- McCoy és Goodwin is játszott és Woods is meggyógyult. Ez azért nem teljesen ugyanaz.
Viszont a két LB-nk játéka, azóta másnak is szemet szúrt. 😊
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
Guten Morgen!

Hier ist Rob Gronkowski.
 www.youtube.com/watch?v=iebngq6jX6M&feature=youtu.be

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
Engem nem zavar, hogy nem játsuznk komolyabb erőt képviselő O ellen.
Mondjuk még véletlenül sem gondolom azt, hogy jó a D-nk.
Szerintem borzalmasak.


Ebből a Bills O-ból hiányzott a kezdő 2 WR, RB, a 3. WR sérült volt, a negyediket pedig idén már két csapatból is kirakták, A kezdő TE meg ugye megsérült közben. Ehhez képest Tyrod Taylor aki kb. olyan messze van Cantontól, mint Ryan egy shutdown cb-től, néha totál bolondot csinált belőlünk.
Nincs pass rush, ez az egyébként sem erős 2-3-4 corner triónkat full homállyá változtatja, azonban ami engem zavar az a két LB-nk játéka (főleg DH). Ezek nem 10 milkás szerződésért hajtanak? Mert kurvára nem látszik a pályán, hogy all-star kaliberekről van szó.
zinedine5
remélem nézted a MNF-t...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
A PUP-usokról van hírünk?

Lewist legkésőbb 17-én kell aktiválni a keretbe, ellenkező esetbe marad végleg PUP-listán. Valószínűleg csak az a kérdés, hogy aktiváljuk-e a Hawks meccs előtt vagy kap még egy hetet.

A 11. hétig kezdheti meg az edzést Vollmer és Tré'. Előbbi az első hírek szerint kihagyhatja az egész évet.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jaja, a miami meccs az nem kérdés, ott tuti zacsi lesz 😀

több mint 7 éve
Nomac New England Patriots 2 647 — balazs.t85@gmail.com
Szerintem öt kérdéses meccs van: SEA, BAL, DEN, Jets elleniek, ha ebből hármat hozunk, megvan az első kiemelés.
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Ja én csak simán az amúgy nem erősnek tűnő Ravens elleni meccs könnyen vételét felejtettem el jó előre. A Seahawkstól MOST egyébként annyira nem tartok. Nagyon durván le lett terhelve az a védelem mostanában, rövidebb hétről is jönnek, mi pihenőről, otthon játszunk. Persze, Wilsonék nagyon jónak fognak majd tűnni, és ha hibázgat az offense, akkor simán lehet szomorú meccs is, de egyelőre bizakodó vagyok
Wyatt
Én is így gondolom csak Demecs hozzászólását nem nagyon értettem,hogy a Hóksz most nem erős,ellenben a Ravens miatt lehet aggódni. Persze,nekünk általában nem megy a Ravens ellen,de sztem most eléggé szét vannak esve,Flacco sem élete formáját játssza finoman szólva sem. Azt gondolom,hogy bármelyik meccsnek nem elbizakodva,de egészséges önbizalommal mehetünk neki,ahol jó esélyeink vannak. Ettől még persze bmelyik meccs lehet bukta,dehát ilyen az NFL.
| És még számos ehhez hasonló remek közhelyet tudnék elpuffogtatni. |

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja én csak simán az amúgy nem erősnek tűnő Ravens elleni meccs könnyen vételét felejtettem el jó előre. A Seahawkstól MOST egyébként annyira nem tartok. Nagyon durván le lett terhelve az a védelem mostanában, rövidebb hétről is jönnek, mi pihenőről, otthon játszunk. Persze, Wilsonék nagyon jónak fognak majd tűnni, és ha hibázgat az offense, akkor simán lehet szomorú meccs is, de egyelőre bizakodó vagyok

több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Tök mindegy jobb-e vagy sem. Az ellen a védelem ellen általában nehezen szokott menni
Wyatt
Mert a Hóksz ellen igen? Sztem ott sem nagyon szoktunk gálázni.
kolok1972
A Postások ellen mindig rohadt nehéz, de december közepén nekik majd pont minket kell megverni, hogy ott legyenek a rájátszásban (meg nekünk se lenne rossz, ha nem lennének ott). Haribó mester kedvencei vagyunk a rájátszás meccs óta, amikor gyakorlatilag hülyét csinált magából.

Sok vereség a Seahawksnak se fér bele, de most vasárnap inkább belefér nekik, mint a Ravensnek az ő csoportjában.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Tök mindegy jobb-e vagy sem. Az ellen a védelem ellen általában nehezen szokott menni
Wyatt
Mert a Hóksz ellen igen? Sztem ott sem nagyon szoktunk gálázni.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tök mindegy jobb-e vagy sem. Az ellen a védelem ellen általában nehezen szokott menni

több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
A mostani Ravens jobb csapat ,mint a Hóksz? Azért ezzel erősen vitatkoznék...

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Az azért kemény, hogy a Bills hajnalban 30 first down-t csinált a Seahawks otthonában. Futottak ellenük 162 yardot, és levegőben is odatettek 263 yardot a Legion of Boom-nak. Woods egyedül 162 yardot kapott el mellettük!!!
Ráadásul a végén meg is nyerhették volna a meccset, ha Taylor balra is néz az utolsó passznál..

Ward egy paraszt.. 😉