New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Edelman:  www.facebook.com/?stype=lo&jlou=Afekfe7yTNQ4gGrfDdTELWr9N-BnZHNh1nmQNzOWIGSYX8D3y0maBI9KuVXOqPydYOtDNfq8QJwBzqaN_sIdSfWMWu0TzIYCqgquMc13Mb11WQ&smuh=27797&lh=Ac-G0KkT7pyC1xdM
ParadSEC
Na ez így biztosan nem jó 😊

Erre gondoltál?
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/14768690_1268315979876084_6149231838779932672_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=I2LBYoBKuboQ7kNvgFmrZbG&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AYAA7JE7lIhWgFK4iCLuU8PMfEyTKFjux-Cwt210Iiswrw&oe=664DC8C7
Ye Old Pop Up Shop | Ladies and Edelman. Presenting the JE11 pop up shop. Doors open tomorrow. #Yalla. 144 Newbury. Thursday-Sunday. 10-8. | By Julian EdelmanFacebook
Ladies and Edelman. Presenting the JE11 pop up shop. Doors open tomorrow. #Yalla. 144 Newbury. Thursday-Sunday. 10-8.

több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 877 — !SuPeR6BoWL!
Végig olvasva a Collins mizériát az egész egy X-akta az igazság odaát van... Vagy BB aktájában


Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Hogy ne találkozott volna a D elit támadósorral!
És az edzések??? 😀

Az elmúlt 10 évben a rájátszás kevés kivétellel az OLINE-on ment el és el tudom képzelni, hogy újra így járunk (a Denvertől nagyon tartok).
Egon
Tavaly Denverben a cserék , vagy a cserék cseréje játszott ; mindenki sérülten ,összedrótozva.Ilyen szintű OL amortizációra - ami nálunk volt a szezonban - nem is emlékszem. Más csapatnál sem.
HanSolo
Vikingek, idén?

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 7 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Hogy ne találkozott volna a D elit támadósorral!
És az edzések??? 😀

Az elmúlt 10 évben a rájátszás kevés kivétellel az OLINE-on ment el és el tudom képzelni, hogy újra így járunk (a Denvertől nagyon tartok).
Egon
Tavaly Denverben a cserék , vagy a cserék cseréje játszott ; mindenki sérülten ,összedrótozva.Ilyen szintű OL amortizációra - ami nálunk volt a szezonban - nem is emlékszem. Más csapatnál sem.
több mint 7 éve
Egon bá New England Patriots 1 113 — Saints GM
Hogy ne találkozott volna a D elit támadósorral!
És az edzések??? 😀

Az elmúlt 10 évben a rájátszás kevés kivétellel az OLINE-on ment el és el tudom képzelni, hogy újra így járunk (a Denvertől nagyon tartok).

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Utoljára még egy kis Collins:
 twitter.com/MaryKayCabot/status/793838004154531840
 twitter.com/MaryKayCabot/status/793838310846267392
 twitter.com/MaryKayCabot/status/793849686583017473

 twitter.com/jeffphowe/status/793840804028637186

Ez is egy olyan dolog lesz, amiről a szurkolók valószínűleg sosem tudják meg a tényleges hátteret.
Gogo
Én azèrt nem vagyok meglepve.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Utoljára még egy kis Collins:
 twitter.com/MaryKayCabot/status/793838004154531840
 twitter.com/MaryKayCabot/status/793838310846267392
 twitter.com/MaryKayCabot/status/793849686583017473

 twitter.com/jeffphowe/status/793840804028637186

Ez is egy olyan dolog lesz, amiről a szurkolók valószínűleg sosem tudják meg a tényleges hátteret.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
Egy kis visszaemlékezés, hogyan is került Randy Moss hozzánk.

 itiswhatitis.weei.com/sports/newengland/football/patriots/2016/11/01/when-bill-belichick-called-him-about-being-traded-to-patriots-randy-moss-thought-he-was-being-pranked/

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Komolyan nem látok esélyt, hogy ezt a támadóegységet bárki is megfogja. Szerintem a Denver se fogja tudni. Nagyon komplett társaság, tudnak futni, megy dobójáték rövidre, hosszúra, szélre, középre.
Kollega
Számtalan alkalommal gondoltuk már ezt így és jónéhányszor akadt már legalább egy D amelyik megcsinálta. Alapjában véve bőven elég a támadófal szétkapása,ami valljuk be,nem egy lehetetlen feladat.Amit írtál az AFC-ről azzal teljesen egyetértek és azzal is ,hogy vsz a PO-ig nem lesz gondunk,a többit meg majd meglátjuk. Bízom benne,hogy Te sokkal jobban látod a dolgokat ,mint én. 😊
kolok1972
Egyrészt, remélem nyilvánvaló, hogy erre az állományra gondoltam. Persze, ha (ne adja ég) kiesne két-három játékos, az más helyzet lenne. Ami örömteli, hogy Jules és Gronk is sokkal kisebb terhelés alatt játszik. Nem az ő teljesítményükön múlik kizárólag a O teljesítménye. Talán emiatt valamivel kisebb az esélye, hogy lesérülnek.

Másrészt meg természetesen nem garantált a 15-1-es mérleg. Elképzelhető, hogy fogunk még meccset veszíteni az alapszakaszban. Például a vége felé biztosan lesz takarékoskodás.

A rájátszás meg tényleg teljesen más. De ha nem használódik el a csapat, úgy mint tavaly, akkor még ott is jók lehetünk. Végtére ki tudja jobban, hogy kell a PO-ra felkészülni, mint Belichick mester.

Jelen állás szerint elég merész lenne az a szakértő, aki nem minket mondana a legesélyesebbnek a végső győzelemre. Ez elég szép ahhoz képest, hogy a szezon elején mekkora underdogok voltunk. Meg aztán láttuk már mekkora pofára esést lehet produkálni abszolút esélyesként a döntőben.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Komolyan nem látok esélyt, hogy ezt a támadóegységet bárki is megfogja. Szerintem a Denver se fogja tudni. Nagyon komplett társaság, tudnak futni, megy dobójáték rövidre, hosszúra, szélre, középre.
Kollega
Számtalan alkalommal gondoltuk már ezt így és jónéhányszor akadt már legalább egy D amelyik megcsinálta. Alapjában véve bőven elég a támadófal szétkapása,ami valljuk be,nem egy lehetetlen feladat.Amit írtál az AFC-ről azzal teljesen egyetértek és azzal is ,hogy vsz a PO-ig nem lesz gondunk,a többit meg majd meglátjuk. Bízom benne,hogy Te sokkal jobban látod a dolgokat ,mint én. 😊
kolok1972
Hol a Hollók, hol a Jets, hol a Giants (2x is) pontosan ezt tette. Tavaly a Broncos is ezzel győzött, igaz Bennett nélkül és egy gyakorlatilag használhatatlan Edelmannel, de három emberes passrush zilálta szét a falat. Az igaz, hogy HA visszajön Lewis (és White ezen a szinten marad) és HA elkerülnek minket a sérülések, és HA Blount így fut továbbra is, akkor annyi variáció van, hogy mindent nem tudnak kettőzni (Gronkot triplázni, ahogy a Broncos tette sokszor).

Amúgy a home field advantage fontos a SB eléréséhez, 2007 óta mindig akkor jutottunk be a döntőbe, úgyhogy azért jó lenne a 1st seedet is elérni. (A csoportgyőzelem szinte biztos.)
Burkus
Abszolút így van.
Sajnos ez a szezon is a O-falon fog múlni, ahol nagyjából egy sérülésre vagyunk attól, hogy összeomoljon komolyabb depth hiányában.
Emellett Solder gyengélkedése sem túl jó előjel mozgékonyabb DE-kel szemben (Cannon, Thuney és Andrews teljesítménye viszont eddig messze az elvárás felett szerintem).
Amiben bízni lehet, hogy amennyiben a sérülések elkerülnek bennünket, akkor annyi fegyvere, célpontja lesz TB-nek, hogy abból 2 mp alatt kell lennie célpontnak, mert nem lehet nagyon senkit sem feladni és Gronkot+JE-t duplázni, triplázni. Egy az egyben szerintem mindenki képes lesz elszakadni és megfelelő célpontot nyújtani TB-nek, illetve mindez megteremti a futás esélyét is, amit ahogy látjuk a fal egész jól tud támogatni.
több mint 7 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Jah..És még valami.. Megkérdezték BB-t, hogy mit szól Lombardi Collins-t érintő, kritizáló nyilatkozatairól?
Azt mondta az öreg, hogy Mike Lombardi az egyik legokosabb ember akit ismer..De hogy Mike mit is akart igazán mondani a trade kapcsán, kérdezzék meg őt. 😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 7 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
 twitter.com/DougKyed/status/793806238266060802
Gogo

A kérdés pedig az volt a weei-től az öreg felé, hogy a by week után egy erősebb csapat fog játszani a Seahawks ellen Collins távozása után?
Erre válaszolt higgadtan BB.. 😉 Kemény az öreg!!!

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
 twitter.com/DougKyed/status/793806238266060802

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Komolyan nem látok esélyt, hogy ezt a támadóegységet bárki is megfogja. Szerintem a Denver se fogja tudni. Nagyon komplett társaság, tudnak futni, megy dobójáték rövidre, hosszúra, szélre, középre.
Kollega
Számtalan alkalommal gondoltuk már ezt így és jónéhányszor akadt már legalább egy D amelyik megcsinálta. Alapjában véve bőven elég a támadófal szétkapása,ami valljuk be,nem egy lehetetlen feladat.Amit írtál az AFC-ről azzal teljesen egyetértek és azzal is ,hogy vsz a PO-ig nem lesz gondunk,a többit meg majd meglátjuk. Bízom benne,hogy Te sokkal jobban látod a dolgokat ,mint én. 😊
kolok1972
Hol a Hollók, hol a Jets, hol a Giants (2x is) pontosan ezt tette. Tavaly a Broncos is ezzel győzött, igaz Bennett nélkül és egy gyakorlatilag használhatatlan Edelmannel, de három emberes passrush zilálta szét a falat. Az igaz, hogy HA visszajön Lewis (és White ezen a szinten marad) és HA elkerülnek minket a sérülések, és HA Blount így fut továbbra is, akkor annyi variáció van, hogy mindent nem tudnak kettőzni (Gronkot triplázni, ahogy a Broncos tette sokszor).

Amúgy a home field advantage fontos a SB eléréséhez, 2007 óta mindig akkor jutottunk be a döntőbe, úgyhogy azért jó lenne a 1st seedet is elérni. (A csoportgyőzelem szinte biztos.)
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Komolyan nem látok esélyt, hogy ezt a támadóegységet bárki is megfogja. Szerintem a Denver se fogja tudni. Nagyon komplett társaság, tudnak futni, megy dobójáték rövidre, hosszúra, szélre, középre.
Kollega
Számtalan alkalommal gondoltuk már ezt így és jónéhányszor akadt már legalább egy D amelyik megcsinálta. Alapjában véve bőven elég a támadófal szétkapása,ami valljuk be,nem egy lehetetlen feladat.Amit írtál az AFC-ről azzal teljesen egyetértek és azzal is ,hogy vsz a PO-ig nem lesz gondunk,a többit meg majd meglátjuk. Bízom benne,hogy Te sokkal jobban látod a dolgokat ,mint én. 😊

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Előbb tudjuk le a SEA,DEN meccseket, utána térjünk vissza a "megállíthatatlan" O#-re és a sérülés mentes PO-ra

még mindig csak a félidőben járunk

(PM rekord évében is ez volt a mantra, majd kaptak egy akkora sallert mint ide Lacháza)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát, a 10. fordulóig tavaly sem úgy tűnt, hogy bárki megfogja, de csak nem lesz még egyszer akkora pechünk, mint tavaly. Sőt, igazából előtte a 2013-as idényben volt akkora szintű szopóroller, és egy évre rá bajnokok lettünk, szóval... 😀

De én azt mondom, ezzel a védelemmel én nem vagyok nyugodt. Az ellenfelek úgy vezethetnek 6-8 perces támadódrive-okat, ahogyan akarnak, aztán onnantól egy drop, és szevasz, mehet megint az ellenfél egy fél negyeden keresztül. Vagy simán egy holding Thuneyra, és az 1. és 20-nál kb el is dőlt, hogy a rövid passzokkal nem lesz meg, jöhet a punt. Ha kis szerencsénk van, az ellenfél tökönszúrja magát az RZ-ben és csak FG. Aztán valamikor csak belelendül az O, és szerez pontot is. De halál nyugodt nem lennénk jelenleg egy Denver ellen pl, egy Seattle ellen meg dettó, mert ellenünk ezek is simán tudnának haladni, nekünk meg elég egy-egy hiba, hogy megálljon a támadás

több mint 7 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Lehet, hogy számos hibája van ennek a védelemnek, de ha így félidőben megnézzük a helyzetet, úgy látszik, hogy toronymagasan vezetjük az AFC-t. Ha pedig a többiekkel vetjük össze magunkat, akkor 85 nettó ponttal a ligát is.

Szóval innentől a rájátszásig szerintem felesleges aggódni. Olyan teljesítményt egyetlen csapat sem rakott le, amitől nekünk tartani kellene. Hacsak valami kontrollálhatatlan dolog nem történik, ismét meg kell legyen az első, vagy második kiemelés (jelen helyzetben csalódott lennék, ha csak a második). A rájátszás meg mindig más kávéház. Egy meccsen bárki lehet jobb bárkinél, ezen majd akkor aggódok, ha már ott leszünk.

Ami leginkább bizakodásra ad okot, hogy úgy látom idén egy kulcsember elvesztése nem fogja tudni romba dönteni az offenset. Látható, hogy akár Brady, akár Gronk nélkül is képesek vagyunk elkaristolni. Nagyon remélem, hogy ezt már nem fog kelleni tesztelni! Ez a támadó egység igen brilliáns. Attól nem tartok, hogy bárki is meg tudná fogni. A Bills igen jól fogta a futást és a D line mögötti területet is. De mégis elszámították magukat, mert a fal adott elég időt Bradynek és hosszú passzokkal is megvertük őket (ráadásul esőben). Úgy, hogy Bennett nem egészséges és jön még vissza egy Lewis is.
Kollega
A divízió győzelem miatt nem hiszem, hogy aggódnunk kellene, az meg lesz..
Valószínűleg mi is behúzunk még 4-7 meccset, a többit meg úgyis elbénázzák a többiek.
A PO-t meg kezeljük akkor, amikor itt lesz az ideje!
Az igazi foci novemberben kezdődik..Ekkorra érnek össze a csapatok, ilyenkor lehet, valamit is látni az erőviszonyokról..8-10 meccs után.
Idén ez a Pats O# még igazán nem játszott elit védelem ellen, és a védelmünk sem játszott még elit O# ellen!
Tudom, hogy ott volt egy Steelers meccs is a kalapban, de náluk ugyanolyan faktor Big Ben, mint nálunk Brady.
Teljesen más a csapat amikor ő irányít. Vele kifejezetten elit az az O#, ha a csapat nagy része egészséges..Nem úgy mint a múltkor..
Szerintem várjuk meg a Seahawks, Broncos, Rams, Ravens meccset..Mindegyik csapat védelme top 10-es..
Meglátjuk, hogy ez a megújult, kifejezetten erősnek tűnő O# idén megtudja-e oldani azokat a problémákat amiket tavaly nem..Mert igazán rajtuk fog múlni, hogy meddig jutunk idén..
Mert ez a hajlik, de nem törik védelem, nagyon kétarcú..Nem hiszem, hogy jobb támadóalakulatok ellen ne kapnánk 20-30 pontokat majd..A front7 nem úgy működik ahogy kellene..A DE-jeink súlytalanok..Most van ez a LB mizéria..Biztos varia hegyek lesznek a következő meccseken.. A CB2 poszt minősége, pedig az egész secondaryre rányomja a bélyeget..Pedig DMC, Chung, Harmon, Butler kifejezetten jól tolja idén..
De lehet, hogy Collins repülésével stabilizálódik minden..(Habár nem hiszem..) Flowers elkapja a fonalat és ő lesz a következő CHJ, Roberts pedig Mayo legszebb éveit idézi, Coleman pedig Butler módban nyomja..
Azért még a Hóx, Jets, Ravens, Broncos meccsek nem lesznek sétagaloppok..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 7 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Komolyan nem látok esélyt, hogy ezt a támadóegységet bárki is megfogja. Szerintem a Denver se fogja tudni. Nagyon komplett társaság, tudnak futni, megy dobójáték rövidre, hosszúra, szélre, középre.
Kollega
Nagyon várom, hogy Lewis vissza tud-e térni, és hogy mennyi +-t jelent a jelenlegi offense-nek!
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Komolyan nem látok esélyt, hogy ezt a támadóegységet bárki is megfogja. Szerintem a Denver se fogja tudni. Nagyon komplett társaság, tudnak futni, megy dobójáték rövidre, hosszúra, szélre, középre.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Innentől számomra a kérdés csupán az, hogy az így felszabaduló pénzt ki(k)re fogjuk költeni...???
Nagyon örülnék, ha Bennettet akarnánk, tudnánk ebből megtartani!
több mint 7 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Szerintem nagyon érdekes lesz a következő meccseken hány LB-vel fogunk inkább játszani...
Kifejezetten érdekes a kérdés főleg, hogyha a leendő ellenfelek offenseit nézzük, és azt is mellétesszük, hogy Ninkot egyre többször láthattuk LB sorban játszani!

Pass Run
SEA 14. 28.
SF 32. 4.
NyJ 23. 16.
LA 25. 29.
BAL 18. 26.
DEN 27. 20.
NyJ 23. 16.
MIA 24. 7.

Ezek alapján is egy ilyen trade teljesen vállalhatónak tűnik!!!
Erős offense az alapszakaszban tuti nem jön szembe, és a play-offban sem attól kell félni szerintem, hogy valamelyik csapat offense fog megverni bennünket (mielőtt a Steelers jönne fel, arra csak annyit, hogy ott egy pontháborút kell majd megnyerni, és az ő D-jük sem jobb, sőt, mint a miénk, az O-k pedig mindkét oldalon nagyon durvák).
Szóval főleg, ha azt nézzük, hogy mindenki szerint Collins inkább coverben volt jó, így a fenti kevésbé passzveszélyes ellenfelek ellen Ő a legkevésbé hiányzó láncszem.
Ha azt nézzük, hogy amiben a legtöbbet fejlődni kell(ene) a D-nek az a passrush, akkor abban sem tőle várhattuk a megoldást --- sokkal inkább HT-től, vagy Roberts robbanékonyságától vagy méginkább Ninko LB-ből indulva...
FunHun
Szerintem meg pont ez szokta a végünket jelenteni általában. Egy átlagnál jobb def. megfogja az offenset (mert pl összeroppantja az o-linet és/vagy lenullázza a futást),a def meg nem tud megfogni egy közepes offenset sem. Roberts rookie, 5 db NFL meccsel a háta mögött,aki még PO meccset sem látott. Roppant tehetséges játékosnak tartom,aki lehet hogy nagyon komoly karriert fog befutni,de tapasztalata gyakorlatilag nulla. És egy playoff meccsen a tapasztalat egy LB-nél szerintem rengeteget számít.Nem biztos ,hogy ez ki fog jönni,de lehet hogy jelentősége lesz. Jelen pillanatban tehát van egy félig egészséges,de a pályája során rengeteg sérüléssel küszködő HT,egy baromi tehetséges, de tök zöldfülű rookie (aki szintén nem mellesleg agyrázkódásból jött vissza)+ a fregoli Ninko. Az nem sok... És eddig a védelemben a LB sor volt a legjobb részünk.
kolok1972
Azt hiszem ugyanarról beszélünk, csak más megközelítésből...
Sajnos a jelenlegi D-nk eddig se volt alkalmas arra, hogy egész meccsen keresztül dominálja az ellenfelet, így a győzelem az O teljesítményén múlik.
Azt nem gondolja senki sem, a playoffban pláne nem, hogy az ellenfél nem fog 15-20 pontot felrakni a táblára, akármilyennek is tűnik az offense, így a feladat jelenleg (mint már annyiszor az elmúlt 10 évben), hogy TB-knek 20-nál több pontot kell szerezni!!! Amikor ez sikerült nyertünk!
Szerintem a fő kérdés nem az lesz, hogy Collinssal jobbak lettünk volna-e, hogy tudtunk volna egy potens offense ellen megfelelő D szembeállítani, hanem hogy az O-nk lehetőleg teljes kerettel, sérülésmentesen érjen oda a playoffra, esetleg az SB-re!
Ha így lesz, akkor nem hiszem, hogy Collins hiányán fog múlni az 5. gyűrű!

Ha meg tényleg "cancer of the lockerroom" volt, akkor valószínűleg ez lépés többet használt, mint a jelenléte árthatott volna hosszabb távon.
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Lehet, hogy számos hibája van ennek a védelemnek, de ha így félidőben megnézzük a helyzetet, úgy látszik, hogy toronymagasan vezetjük az AFC-t. Ha pedig a többiekkel vetjük össze magunkat, akkor 85 nettó ponttal a ligát is.

Szóval innentől a rájátszásig szerintem felesleges aggódni. Olyan teljesítményt egyetlen csapat sem rakott le, amitől nekünk tartani kellene. Hacsak valami kontrollálhatatlan dolog nem történik, ismét meg kell legyen az első, vagy második kiemelés (jelen helyzetben csalódott lennék, ha csak a második). A rájátszás meg mindig más kávéház. Egy meccsen bárki lehet jobb bárkinél, ezen majd akkor aggódok, ha már ott leszünk.

Ami leginkább bizakodásra ad okot, hogy úgy látom idén egy kulcsember elvesztése nem fogja tudni romba dönteni az offenset. Látható, hogy akár Brady, akár Gronk nélkül is képesek vagyunk elkaristolni. Nagyon remélem, hogy ezt már nem fog kelleni tesztelni! Ez a támadó egység igen brilliáns. Attól nem tartok, hogy bárki is meg tudná fogni. A Bills igen jól fogta a futást és a D line mögötti területet is. De mégis elszámították magukat, mert a fal adott elég időt Bradynek és hosszú passzokkal is megvertük őket (ráadásul esőben). Úgy, hogy Bennett nem egészséges és jön még vissza egy Lewis is.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Szerintem nagyon érdekes lesz a következő meccseken hány LB-vel fogunk inkább játszani...
Kifejezetten érdekes a kérdés főleg, hogyha a leendő ellenfelek offenseit nézzük, és azt is mellétesszük, hogy Ninkot egyre többször láthattuk LB sorban játszani!

Pass Run
SEA 14. 28.
SF 32. 4.
NyJ 23. 16.
LA 25. 29.
BAL 18. 26.
DEN 27. 20.
NyJ 23. 16.
MIA 24. 7.

Ezek alapján is egy ilyen trade teljesen vállalhatónak tűnik!!!
Erős offense az alapszakaszban tuti nem jön szembe, és a play-offban sem attól kell félni szerintem, hogy valamelyik csapat offense fog megverni bennünket (mielőtt a Steelers jönne fel, arra csak annyit, hogy ott egy pontháborút kell majd megnyerni, és az ő D-jük sem jobb, sőt, mint a miénk, az O-k pedig mindkét oldalon nagyon durvák).
Szóval főleg, ha azt nézzük, hogy mindenki szerint Collins inkább coverben volt jó, így a fenti kevésbé passzveszélyes ellenfelek ellen Ő a legkevésbé hiányzó láncszem.
Ha azt nézzük, hogy amiben a legtöbbet fejlődni kell(ene) a D-nek az a passrush, akkor abban sem tőle várhattuk a megoldást --- sokkal inkább HT-től, vagy Roberts robbanékonyságától vagy méginkább Ninko LB-ből indulva...
FunHun
Szerintem meg pont ez szokta a végünket jelenteni általában. Egy átlagnál jobb def. megfogja az offenset (mert pl összeroppantja az o-linet és/vagy lenullázza a futást),a def meg nem tud megfogni egy közepes offenset sem. Roberts rookie, 5 db NFL meccsel a háta mögött,aki még PO meccset sem látott. Roppant tehetséges játékosnak tartom,aki lehet hogy nagyon komoly karriert fog befutni,de tapasztalata gyakorlatilag nulla. És egy playoff meccsen a tapasztalat egy LB-nél szerintem rengeteget számít.Nem biztos ,hogy ez ki fog jönni,de lehet hogy jelentősége lesz. Jelen pillanatban tehát van egy félig egészséges,de a pályája során rengeteg sérüléssel küszködő HT,egy baromi tehetséges, de tök zöldfülű rookie (aki szintén nem mellesleg agyrázkódásból jött vissza)+ a fregoli Ninko. Az nem sok... És eddig a védelemben a LB sor volt a legjobb részünk.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Szerintem nagyon érdekes lesz a következő meccseken hány LB-vel fogunk inkább játszani...
Kifejezetten érdekes a kérdés főleg, hogyha a leendő ellenfelek offenseit nézzük, és azt is mellétesszük, hogy Ninkot egyre többször láthattuk LB sorban játszani!

Pass Run
SEA 14. 28.
SF 32. 4.
NyJ 23. 16.
LA 25. 29.
BAL 18. 26.
DEN 27. 20.
NyJ 23. 16.
MIA 24. 7.

Ezek alapján is egy ilyen trade teljesen vállalhatónak tűnik!!!
Erős offense az alapszakaszban tuti nem jön szembe, és a play-offban sem attól kell félni szerintem, hogy valamelyik csapat offense fog megverni bennünket (mielőtt a Steelers jönne fel, arra csak annyit, hogy ott egy pontháborút kell majd megnyerni, és az ő D-jük sem jobb, sőt, mint a miénk, az O-k pedig mindkét oldalon nagyon durvák).
Szóval főleg, ha azt nézzük, hogy mindenki szerint Collins inkább coverben volt jó, így a fenti kevésbé passzveszélyes ellenfelek ellen Ő a legkevésbé hiányzó láncszem.
Ha azt nézzük, hogy amiben a legtöbbet fejlődni kell(ene) a D-nek az a passrush, akkor abban sem tőle várhattuk a megoldást --- sokkal inkább HT-től, vagy Roberts robbanékonyságától vagy méginkább Ninko LB-ből indulva...