New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Nem fogjátok elhinni mit nyilatkozott az Öreg: "We did what we felt was best for the team"

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Azt mégsem mondhatja, hogy nagy kár hogy megdugta Giselet, vagy hogy beleszart a csapattársai öltözőszekrényeibe, netán ugyanolyan tetoválást varratott magára, mint Hernandez. Bill bá biztos sokkot kapott reggel, amikor megtudta innen-onnan, hogy milyen jó játékos is Collins (ha eddig nem szúrta volna ki a szemét). Nyilván DMC is tud mindenről ami egy másik játékos és az FO között elhangzik, történik...

Do your job
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
Ha jól számolom, akkor este 9-kor lesz a trade deadline.

Összegyűjtve a pickjeinket 2017-re

Most lesz 2017-ben
2017/1 (NE)
2017/2 (NE)
2017/3 (NE)
2017/3 or 4 (CLE)
2017/4 (SEA)
2017/5 (DEN)
2017/7 (DET)

Szóval igazából, akár egy 2. köröst akár egy 3. köröst is cserélhetnénk még a határidőig. Tegnapi infok alapján még akár lehetnek játékosmozgások, kérdés, hogy hozunk is valakit?

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Akkor vita zárásként,mert nem szeretném senki idegeit feszíteni:
1.Abban gondolom akkor egyetértünk,hogy a Collins által néha beszívott RB passzokat nem HT fogja azért megoldani,mert kb 10x olyan lassú,mint Collins volt.
2. Ha nem érkezik senki (szerintem nem fog),az azt jelenti,hogy a sokak által feltételezett "biztos van az Öregnek terve a pótlására" terv lényege,hogy a Mingo,Van Noy,Roberts trióból kell ezt megoldani. Az első kettő megoldásra felesleges karaktert vesztegetni,Roberts pedig bármilyen tehetséges még messze nem Collins szint.
3.Ha volt karakterprobléma és az ilyen súlyú volt,akkor teljesen egyetértek a tradedel,ebben az esetben viszont CJ tradelését tartom GM hibának,mert ha bármi kétségem volt h meg tudom tartani a másik kettőt,addig nem cserélem el a premier passrusheremet,amelyik posztba a drafton egyébkén is szökőévente nyúlok bele. Topinnal egyetértve szerintem nyilvánvaló ,hogy szezon előtt nem így képzelték és ebben az értelemben véve elszámították magukat.
4. BB-t tradedel nagyon-nagyon ritkán szokták lehúzni,ha egy ilyen nevetséges ellenértékért odaadta Collinst,az nekem azt jelenti,hogy az ellenérték nem,hanem a tradepartner személye volt a fontos,magyarán kifejezetten a Brownshoz akarta cserélni. A ligautolsó és a SB contender csapatok között azért úgy gondolom van még néhány átmenet,bár pont a CJ trade mutatta,hogy akár SB contenderhez is cserél BB AFC-n kívűl,mert a trade időpontjában még a Cards is bőven annak számított. Azt pedig nem hinném,hogy a liga egyik legjobb lb-ért ne lett volna jelentkező.
5. Én leszek a legboldogabb,ha uennyi karakterben dicsőíthetem BB-t,hogy már megint milyen zseniálist húzott.
kolok1972
1. Ikszde


X. Owen Daniels ellen pont annyira ment neki is 😊
Wyatt
C'mon Wyatt... Ez már olyan agresszív kismalacos volt... 😂

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
"Jamie is a huge piece of our defense, arguably our best defensive player...When you get a guy like Jamie who was here for four years, on the team, very productive player," McCourty explained, "to lose him is a bit shocking I think to everyone on the team."

Ezek szerint nemcsak itt gondolják sokan, hogy ez sokkoló lépés volt (milyen udvarias megfogalmazás). Estére már DMC sem lesz az ilyen fegyelmezetlen kiszólások miatt.
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
nem kell ezt túlmagyarázni karakterproblémákkal, üzengetésekkel, holdouttal meg a többi nonszenzzel. Egyszerű. Belichick ennyi év után is törődik a Browns-al 😊

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akkor vita zárásként,mert nem szeretném senki idegeit feszíteni:
1.Abban gondolom akkor egyetértünk,hogy a Collins által néha beszívott RB passzokat nem HT fogja azért megoldani,mert kb 10x olyan lassú,mint Collins volt.
2. Ha nem érkezik senki (szerintem nem fog),az azt jelenti,hogy a sokak által feltételezett "biztos van az Öregnek terve a pótlására" terv lényege,hogy a Mingo,Van Noy,Roberts trióból kell ezt megoldani. Az első kettő megoldásra felesleges karaktert vesztegetni,Roberts pedig bármilyen tehetséges még messze nem Collins szint.
3.Ha volt karakterprobléma és az ilyen súlyú volt,akkor teljesen egyetértek a tradedel,ebben az esetben viszont CJ tradelését tartom GM hibának,mert ha bármi kétségem volt h meg tudom tartani a másik kettőt,addig nem cserélem el a premier passrusheremet,amelyik posztba a drafton egyébkén is szökőévente nyúlok bele. Topinnal egyetértve szerintem nyilvánvaló ,hogy szezon előtt nem így képzelték és ebben az értelemben véve elszámították magukat.
4. BB-t tradedel nagyon-nagyon ritkán szokták lehúzni,ha egy ilyen nevetséges ellenértékért odaadta Collinst,az nekem azt jelenti,hogy az ellenérték nem,hanem a tradepartner személye volt a fontos,magyarán kifejezetten a Brownshoz akarta cserélni. A ligautolsó és a SB contender csapatok között azért úgy gondolom van még néhány átmenet,bár pont a CJ trade mutatta,hogy akár SB contenderhez is cserél BB AFC-n kívűl,mert a trade időpontjában még a Cards is bőven annak számított. Azt pedig nem hinném,hogy a liga egyik legjobb lb-ért ne lett volna jelentkező.
5. Én leszek a legboldogabb,ha uennyi karakterben dicsőíthetem BB-t,hogy már megint milyen zseniálist húzott.
kolok1972
1. Ikszde


X. Owen Daniels ellen pont annyira ment neki is 😊

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Lombardi tweetjei érdekesek a Collins-témakörben, ő azért mégis BB "bizalmasa" volt az idei szezon elejéig. Szerinte annyira nem játszott jól idén (tény, volt 1-2 villanása de HT volt a védelem vezére) és ezzel a védelem egészének is üzentek.
Én egyedül az ellenértéken vagyok kiakadva, ugyanezt a picket 2018-ban is megkaptuk volna kompenzációs pickként... bármilyen szar formában is volt, RB-k és TE-k ellen cov. LB-ként azért hiányozni fog, rengeteg matchupot lefedett a srác 😕
Gyulus
.
A PFF szerint Collins idén eddig a liga legjobb 4-3 outside linebackere a teljesítménye alapján. A number one. Nyilván bele lehet kötni a pff-be, no de azért, hogy nem jó, háát... 😊

Amúgy mivel volt LB csere erre is meg arra is idén, ezért fel lehet fogni úgy is a trade-et, mint egy cserét. BB odaadta Collins-t Mingoért, plusz azért, hogy az 5. kör végéről feljöjjön a 3. kör végére a jövő évi drafton. Hát ... Clevelandben nem ez lesz az a lépés amivel majd indokolni fogják a GM kirúgását, az elég valószínű. 😀

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
April Wine New England Patriots 256
Egyébként Collins-szal kapcsolatban még január végén volt egy hír, miszerint esélyes hogy holdout-olni fog, mert elégedetlen a bérével. Ez végülis nem történt meg, de azt mutatja, hogy nem a semmiből alakult ki ez a helyzet.
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
van Noy csak coverhez ert
Igor
Na ilyen vád biztos nem fogja érni.
Fogalma sincs a cover-ről.
Bazzani
Csak aztán nehogy kiderüljön, hogy a Pats rendszere jobban fekszik neki és Belichickék be tudják építeni rendesen, aztán mindjárt nem tűnik majd annyira gyengének.

(Bold prediction: szerintem pedig ki fog.)
Stez
Az irányító eldobja a labdát. Van egy ember akit követned kell(ene).
Azt sem tudod hol a labda meg, hogy az embered merre van.
10-ből 10X.
(Nem fog.)
Persze nyilván jobban fog mutatni a játéka mint nálunk, mert jobbak körülötte a társak.

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
van Noy csak coverhez ert
Igor
Na ilyen vád biztos nem fogja érni.
Fogalma sincs a cover-ről.
Bazzani
Csak aztán nehogy kiderüljön, hogy a Pats rendszere jobban fekszik neki és Belichickék be tudják építeni rendesen, aztán mindjárt nem tűnik majd annyira gyengének.

(Bold prediction: szerintem pedig ki fog.)

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
van Noy csak coverhez ert
Igor
Na ilyen vád biztos nem fogja érni.
Fogalma sincs a cover-ről.

több mint 7 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Collinsnak még 8-12 mérkőzésre van szerződése, utána szabadon igazolható. Egy contender, vagy PO részvételért versenyző csapatnak nyilván gazdagon megér ennél sokkal többet is, de a többieknek... Az meg tök érthető, hogy rivális csapathoz nem akarta BB elcserélni a védelem egyik meghatározó alakját, fontos titkok tudóját 😊
Chandler Jones eddigi pályafutásáról nagyon sok szépet és jót el lehet mondani, szerintem mindenki nagyra tartja és szereti is nagyon, és nagyon hiányzik egy ilyen passrusher ebből a védelemből, de hogy a PO-ban clutch játékos, vagy igazi vezér lett volna, nos azt biztosan nem...

Szerkesztette: Boston

Do your job
több mint 7 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Lombardi tweetjei érdekesek a Collins-témakörben, ő azért mégis BB "bizalmasa" volt az idei szezon elejéig. Szerinte annyira nem játszott jól idén (tény, volt 1-2 villanása de HT volt a védelem vezére) és ezzel a védelem egészének is üzentek.

Én egyedül az ellenértéken vagyok kiakadva, ugyanezt a picket 2018-ban is megkaptuk volna kompenzációs pickként... bármilyen szar formában is volt, RB-k és TE-k ellen cov. LB-ként azért hiányozni fog, rengeteg matchupot lefedett a srác 😕

Szerkesztette: Gyulus
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Akkor vita zárásként,mert nem szeretném senki idegeit feszíteni:
1.Abban gondolom akkor egyetértünk,hogy a Collins által néha beszívott RB passzokat nem HT fogja azért megoldani,mert kb 10x olyan lassú,mint Collins volt.
2. Ha nem érkezik senki (szerintem nem fog),az azt jelenti,hogy a sokak által feltételezett "biztos van az Öregnek terve a pótlására" terv lényege,hogy a Mingo,Van Noy,Roberts trióból kell ezt megoldani. Az első kettő megoldásra felesleges karaktert vesztegetni,Roberts pedig bármilyen tehetséges még messze nem Collins szint.
3.Ha volt karakterprobléma és az ilyen súlyú volt,akkor teljesen egyetértek a tradedel,ebben az esetben viszont CJ tradelését tartom GM hibának,mert ha bármi kétségem volt h meg tudom tartani a másik kettőt,addig nem cserélem el a premier passrusheremet,amelyik posztba a drafton egyébkén is szökőévente nyúlok bele. Topinnal egyetértve szerintem nyilvánvaló ,hogy szezon előtt nem így képzelték és ebben az értelemben véve elszámították magukat.
4. BB-t tradedel nagyon-nagyon ritkán szokták lehúzni,ha egy ilyen nevetséges ellenértékért odaadta Collinst,az nekem azt jelenti,hogy az ellenérték nem,hanem a tradepartner személye volt a fontos,magyarán kifejezetten a Brownshoz akarta cserélni. A ligautolsó és a SB contender csapatok között azért úgy gondolom van még néhány átmenet,bár pont a CJ trade mutatta,hogy akár SB contenderhez is cserél BB AFC-n kívűl,mert a trade időpontjában még a Cards is bőven annak számított. Azt pedig nem hinném,hogy a liga egyik legjobb lb-ért ne lett volna jelentkező.
5. Én leszek a legboldogabb,ha uennyi karakterben dicsőíthetem BB-t,hogy már megint milyen zseniálist húzott.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Legyél biztos benne, hogy Bradyvel sem kivételez. Lehet, hogy vele külön is konzultál, de ha hülyeséget csinál a pályán, őt is lealázza a videózásnál, mint a többit.Kollega
A kivételezést nem úgy értettem, hogy elnéz neki dolgokat, vagy ne teremtené le, ha úgy érzi, hogy le kell. BB a főnök, és nyilván ez a viszonyt Bradyvel kapcsolatban is fennáll. De el tudsz képzelni olyan forgatókönyvet, hogy Brady egyszer csak trade blockon találja magát? Akármi miatt? Kizárt. Erre gondoltam.

(Persze a feltételezés hipotetikus, mert Brady is tisztában van a helyzetével. Collinsnak - és a többi játékosnak - nincs sok eszköze, ha valami olyant akar amit az Öreg nem. Vagy befogja és csinálja amit kell, vagy repül. Brady azért többet tud tenni, ha valamit el akar érni ... diplomatikus módon is, anélkül, hogy kenyértörésig vigye a helyzetet.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Legyél biztos benne, hogy Bradyvel sem kivételez. Lehet, hogy vele külön is konzultál, de ha hülyeséget csinál a pályán, őt is lealázza a videózásnál, mint a többit.

Az a különbség, amit Edelman mondott a díjátadó előtt: Bármit megtennék érted. Az Öreg meg mindig azt mondja, hogy ez a játékosok játéka. Nem az edzőké.

Nem azért van, mert ez a Belichick vallás. Azért van, mert ez kupákhoz és gyűrűkhöz vezet. Mindig azt mondja, hogy azt teszi, ami az adott pillanatban a legjobb a csapatnak szerinte. Ez nem az a csapat, ahonnan kimennek az öltözői dolgok. Ezért vagyok biztos benne, hogy olyan információk alapján hozta meg a döntést, amiről mi nem tudhatunk. Sokszor tévedett már, szerintem ő az első, aki elismeri. A jövőt ő sem láthatja.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
senki nem mondja, hogy tévedhetetlen, de a történelem egyik hanem a LEGJOBB edzőjének döntését MINDEN EGYES esetben ennyire túlreagálni sem kellene...ZERO_L
Ez a trade Jones elengedésével párban érdekes szerintem. Csak az egyik, vagy csak a másik nem durranna ekkorát, de Belichick nem kis időt és energiát (pickekben) áldozott arra, hogy ilyen LB sor (+pass rush) épüljön fel, amilyen ezzel a három emberrel. Egy ilyen sort nem lesz egyszerű újra összerakni. Mondjuk amíg Brady van, addig nem is feltétlenül kell....


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Őszintèn nyújtott olyan teljesítmènyt Collins, hogy azt mondjuk nelküle össze esik a vèdelem? Mert èn nem làttam különbsèget a vele ès nèlküle felâlló vèdelem között.
FViktor93
Elég csalóka ez a megközelítés. A Broncos defense tegnap Talib (meg még 1-2 def kezdője) nélkül játszott nagyon jól, és verte Chargerst. Előtte meg 4-5 hétig Demarcus Ware nélkül is dominálta a legtöbb ellenfelét. De ebből azért nem következik, hogy mindegy lenne, hogy egészségesek-e egy esetleges ki-ki playoff meccsen vagy sem. Az elit játékosok, nem (csak, sőt nem elsősorban) azért kerülnek ennyibe, mert egy Browns-Dolphins-Bills alapszakasz meccshármasban szétdominálják az ellent, hanem azért, mert egy konfdöntőben, kulcspillanatban is tudnak playmakerek lenni. Chandler Jones-ban és Collinsban is megvolt ez a potenciál, főleg ezért értek, érnek ennyit.. (Akár kijött eddig ez a potenciál, akár nem, mert bármikor kijöhet).

Viszont ha tényleg elmérgesedett a viszony, akkor annyira nem sokkoló ami történt. Collins nem az első játékos aki emiatt vált csapatot. Belichick a kemény kéz híve, senkivel nem kivételez (na jó, kivéve Brady-t), most se sokat hezitált. Nála ez a Patriot way. Ez önmagában nem is igazolja, de nem is teszi rosszá a döntést. elsülhet jól és rosszul is. Előfordult már edzőzsenikkel is, hogy egy idő után túl magabiztossá válnak, és elkezdenek sorban rossz döntéseket hozni, de eddig Belichick még mindig (na jó, jóval többször igen, mint nem) igazolta utólag a döntéseit. Egy szurkolótól alapban idegen a nihilista "in our GM/HC we trust) hozzáállás, de ha van edző aki rászolgált erre, az BB.

Persze az aggódás is érthető. Most úgy néz ki a helyzet, hogy NFL szerte nem nagyon látni egy csapatot sem, aki megállíthatná a Patriots-t. Még a contenderek is küszködnek, szenvednek. Ez hatalmas esélyt jelent, ki kéne használni. De azért tavaly is hasonlóan nézett ki a liga a 8-9. hétig, tavaly se látszott túl sok potens kihívó október vége felé. Aztán mégis lett ellenfél a végén. Szóval azért nem arról van szó, hogy Belichick egy tuti gyűrű esélyét játszhatja el, hanem ugyanúgy "csak" egy contender csapatot irányít, mint a legtöbb évben. És ez a csapat Collinssal és nélküle is az. A többit meg majd meglátjuk.

(Az ár viszont valóban megdöbbentően alacsony. Még úgy is, hogy igazából 8 meccsért fizetett ennyit a Browns. De annak a lehetősége, hogy ők tárgyalhatnak először Collinssal, csak az is többet megért volna. Én általában trade ellenes vagyok a Colts topicban - nekünk nem megoldás pár nagynevű veterán, csak a neve miatt - de ha Collinst ennyiért odaadta volna nekünk az Öreg, lehugyoztam volna a bokám örömömben 😀 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
a long snappert mondjuk nem értem.
topin
1. Why not?
2. Megjött Cardona behívója.
3. Van már a rosteren egy LS.ből átképzett LB. Collins trade után kell a depth.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
topin New England Patriots 1 956
itt volt az ideje egy Kicker workoutnak..a long snappert mondjuk nem értem.
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
@MikeReiss

Patriots workouts (2 of 2): LS Tyler Ott (Harvard), K Matt Wile (Michigan), WR Wendall Williams (Cumberlands).

 www.kappit.com/img/pics/201603_0928_diedh_sm.jpg



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
Már ha ez így történt... Mert ahogy Igor írja,azért mi ismerjük az irányított szivárogtatás fogalmát...
kolok1972

Ha nem feltételezzük azt hogy BB szándékosan gyengítené a csapatát egy szaros 3. vagy 4. körös cetlivel, akkor sok másabb egyértelműbb dolog nem lehet..nem szoktunk csak úgy elcserélni senkit hóbortból, vagy mert rosszat álmodott az öreg..
topin
Egyetértek,azért biztos nem. Itt van privát elméletem,amit viszont már le sem merek írni,mert már így is a lincselés/bannolás határán vagyok. De hogy egy kicsit ellépjünk a témától,tényleg érdekelne,hogy Boston vagy Zero szerint ki fog itt lb-t játszani,ha ne adj isten HT térde nem bírja? És coverben Ő is elég használhatatlan.
Szerk: megint csak Igor utolsó mondatában van vsz a lényeg.
kolok1972
azért nem kell túldramatizálni, máshogy látjuk a helyzetet ezért vitatkozunk/beszélünk, de erre való ez a felület

nyilván baromira nagy szarban leszünk ha HT kiesik, de ugyan olyan nagy szarban lennénk ha Gronk (Bennett nem tűnik 100-asnak sajnos) vagy Butler kiesne, ettől még nem kell szenttehénként kezelni őket és többet megengedni nekik

én azért feltételezni merem, hogy megvan Collins pótlására a terv és nem a "sok lb közül az egyik csak beválik" jelleggel, lehet ez nem idén hanem csak jövőre csúcsosodik ki (ahogy Mayo pótlására is jött HT, ő sem 1 év alatt robbant be a csapatba)

most már sosem fogjuk megtudni, mi lett volna ha Collins-szal (és azzal az öltözővel) fejezzük be a szezont, de szerintem megint hibás mindent a SB győzelem tükrében értékelni, de ez ebben a topicban lassan már világszemléleti kérdés

megint kaptunk egy ellenértéket és a cap sapce-t is másra fordíthatjuk, ezt kell úgy felhasználni az offseason-ben, hogy a csapat előrébb jusson a jelenlegi állapotáról
(bár nyilván egy bajnoki címmel a szurkoló is elnézőbb az FO-al szemben)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
topin New England Patriots 1 956
S abban is biztos vagyok, hogy ha normálisan tudomásul veszi, hogy nem fogja itt megkapni a nagy pénzt, akkor maradhatott volna év végéig minden további nélkül.
tomi-tomi
Pont ez a lényeg, hiszen nem lett volna okunk elcserélni. Nem gondolhatja senki, hogy úgy indultunk az évnek majd félévkor kirakjuk Collins barátunkat. Bár BB-nél nem tudni..pont bye week előtt😊
több mint 7 éve
topin New England Patriots 1 956
Igor
Amúgy sem értem abban mi a ráció, hogy van egy problémás Collins..kitartok mellette Jones kárára, hogy aztán szezon közben lábon lőjem magam vele majd kirakjam a csapatból a legígéretesebb embereim egyikét, az évben már hozzáadott érték nélkül.

Vagy abban mi a ráció, hogy nem is volt karakterproblémás, csak most épp eltradeltük csak úgy és generáltunk kis problémát magunknak?

Ezért szerintem totál egyértelmű a helyzet, mi miért volt..