New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
Stallworth röviden összefoglalja 😊

 twitter.com/DonteStallworth/status/793148234046791680



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Sinisa New England Patriots 2 790 — Gràcies Pep!
The number the Patriots were offering Collins was somewhere in the $11 million per year range. For comparison, Luke Kuechly earns 12. That apparently wasn't even close to enough, meaning a deal just wasn't going to get done.


 www.patspulpit.com/2016/10/31/13478814/breaking-patriots-trade-jamie-collins-to-browns

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
és még lehet nincs vége

 twitter.com/SteveB7SFG/status/793145170149642241

bármelyik percben befuthat egy 3.kör elei pick a system QB-nkért 😊
ZERO_L
Haden és Thomas a Seahawks 3. köröséért :d

több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 006
és még lehet nincs vége

 twitter.com/SteveB7SFG/status/793145170149642241

bármelyik percben befuthat egy 3.kör elei pick a system QB-nkért 😊
ZERO_L
Melyikért? A kiégett vagy a nyers verzióért?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
és még lehet nincs vége

 twitter.com/SteveB7SFG/status/793145170149642241

bármelyik percben befuthat egy 3.kör elei pick a system QB-nkért 😊



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Könyörgöm,legalább lehetőségként fogadjuk már el,hogy NÉHA akár BB is tévedhet...
kolok1972
és megszámoltad már hányszor "kutyázták" akár kinti szakértők akár itthon mint mi fotelszurkolók a döntéseit és mégis hányszor igazolódott be...

sorold már fel kérlek, azokat a játékosokat akiket elküldtünk és később kiderült, hogy hatalmas hibát követtünk el

lehet vannak hülye draft húzásai. de azért roster management-et elég jó százalékkal oldja meg
ZERO_L
A Seymour trade nálam tipikusan egy ilyen ügylet. Éveken keresztül próbáltunk utána hasonló játékost keresni,szamtalan picket is beleölve,teljesen sikertelenül. De uilyen rostermenedzselési hiba volt,hogy a 2013-as szezonban kettő db DT-vel indultunk a szezonnak és a 6.forduló után már az izmos Vellano-Ch. Jones belső kettőssel mentünk végig a szezonban. Sztem pl azon elment egy SB-unk. Btw ennél nagyobb betűkkel a néhát már nem tudom írni.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
savanyubela New England Patriots LSU Tigers 38
Csakúgy mint Mankins, Collins is a liga aljára lett száműzve. Elég erős üzenet a csapat felé. 😀
Én értem, hogy Lombardi miért nincs meglepődve, szar a D. Csak tényleg ne tegyünk már úgy, mintha BB annyira jó GM lenne, mint amennyire jó HC. A D-be éppenséggel sok pick lett ölve, ami nem nagyon látszik.
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
De kibasztatok szegény gyerekkel.
Amadeus91
ja, teszteli majd a piacot és biztos lesz aki megadja neki a Millerhez közeli deal-t, jaj de sajnálom
ZERO_L
SB esélyes csapatból eltradelnek a 0-16-os gárdába. Én kibaszásként élném meg.
Amadeus91
volt ő már 0-12-es csapat tagja, ahol még pénzt se kapott


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Őszintèn nyújtott olyan teljesítmènyt Collins, hogy azt mondjuk nelküle össze esik a vèdelem? Mert èn nem làttam különbsèget a vele ès nèlküle felâlló vèdelem között.
FViktor93
Lombardi sincs túlságosan meglepődve:
 twitter.com/mlombardifoxtv/status/793128910720425984

(csak mint +1 véleményként teszem be, nem mintha akkora szaktekintélyként tartanám számon)
ZERO_L
+
 twitter.com/mlombardifoxtv/status/793131852882022400
 twitter.com/mlombardifoxtv/status/793138075383701504
 twitter.com/mlombardifoxtv/status/793138802868965376

több mint 7 éve
Sinisa New England Patriots 2 790 — Gràcies Pep!
A trade-t meg tudom indokolni, az időzítését nem.
Sinisa
November 1: All trading ends for 2016 at 4:00 p.m., New York time.
Holnap jobb lenne? 😊
Wyatt
😀
En dobtam a magas labdát...
😀

A szezon hátralevő meccsein meg tudtuk volna használni.
Értem miert kell elengedni.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
Őszintèn nyújtott olyan teljesítmènyt Collins, hogy azt mondjuk nelküle össze esik a vèdelem? Mert èn nem làttam különbsèget a vele ès nèlküle felâlló vèdelem között.
FViktor93
Lombardi sincs túlságosan meglepődve:
 twitter.com/mlombardifoxtv/status/793128910720425984

(csak mint +1 véleményként teszem be, nem mintha akkora szaktekintélyként tartanám számon)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Egon bá New England Patriots 1 110 — Saints GM
Várjatok! A 3. kör sem az eredeti, hanem kompenzációs 😮 Ezt nem is láttam a meglepetéstől 😕
"Cleveland has acquired Patriots star linebacker Jamie Collins for a conditional third-round pick, according to NFL Network Insider Ian Rapoport. Collins played a suspiciously low number of snaps on Sunday against the Bills, providing perhaps the first and only hint that he was on his way out."

Szerkesztette: Egon bá

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
Könyörgöm,legalább lehetőségként fogadjuk már el,hogy NÉHA akár BB is tévedhet...
kolok1972
és megszámoltad már hányszor "kutyázták" akár kinti szakértők akár itthon mint mi fotelszurkolók a döntéseit és mégis hányszor igazolódott be...

sorold már fel kérlek, azokat a játékosokat akiket elküldtünk és később kiderült, hogy hatalmas hibát követtünk el

lehet vannak hülye draft húzásai. de azért roster management-et elég jó százalékkal oldja meg



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
jobb lejáró játékosok nyáron: branch, butler, sheard, blount, ryan,bennett, hightower, vollmer
collins pénze így lehet nem fért volna be.
de hát akkor is
braxa88
Amendola cut+6milla.
Branch max2. Butler tag(udfa volt). Sheard max6, bloznt max3(utcáról szedtük össze 1et kap most)ryan mehet, bennett 7, HT9, Vollmer Ennyi sérüléssel max3.
Kb70 millánk lesz...
gordon
Kell a hely, BB a 2017-es holt szezonban elhozza a fél Colts-védelmet, az meg drága lesz. Patricia megy, helyére Pagano jön.
Stez
A Kóc védelem az megfizethetetlen.... 😊
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Most, próbálva higgadtan elemezni az ügyet, azt hiszem, hogy Collins és a Browns megegyezett és így került sor a trade-re, akár Collins kérésére. A Browns idei szezonjának vége, kizárt, hogy az idei szereplés miatt tradelték volna. Akkor van értelme részükről a döntésnek, ha hosszútávú a döntés,illetve a megegyezés és Collins a rebuild része. Cap meg van elég a Brownsnál, majd 48 millió dollár.
több mint 7 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Őszintèn nyújtott olyan teljesítmènyt Collins, hogy azt mondjuk nelküle össze esik a vèdelem? Mert èn nem làttam különbsèget a vele ès nèlküle felâlló vèdelem között.
több mint 7 éve
Egon bá New England Patriots 1 110 — Saints GM
Nehezen térek magamhoz...
Két dolgot tudok elképzelni: 1. tényleg sokat kért 2 . öltözői problémák (amikről úgy sem fogunk tudni)
Azt, hogy 3. körös, nem értem 😮
Csak a kibaszás lehet a háttérben, de akkor is...

Szerkesztette: Egon bá

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
A trade-t meg tudom indokolni, az időzítését nem.
Sinisa
A trade-t meg tudom indokolni, az időzítését nem.
Sinisa
November 1: All trading ends for 2016 at 4:00 p.m., New York time.
Holnap jobb lenne? 😊
Wyatt
Akkor még Gerappa mehet friscoba egy 4.ért...
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 814 — !SuPeR6BoWL!
jobb lejáró játékosok nyáron: branch, butler, sheard, blount, ryan,bennett, hightower, vollmer
collins pénze így lehet nem fért volna be.
de hát akkor is
braxa88
Amendola cut+6milla.
Branch max2. Butler tag(udfa volt). Sheard max6, bloznt max3(utcáról szedtük össze 1et kap most)ryan mehet, bennett 7, HT9, Vollmer Ennyi sérüléssel max3.
Kb70 millánk lesz...
gordon
Nyerjük az SB-t Brady visszavonul mi meg felmegyünk 1/1-re és a többit tudja a faszom

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
jobb lejáró játékosok nyáron: branch, butler, sheard, blount, ryan,bennett, hightower, vollmer
collins pénze így lehet nem fért volna be.
de hát akkor is
braxa88
Amendola cut+6milla.
Branch max2. Butler tag(udfa volt). Sheard max6, bloznt max3(utcáról szedtük össze 1et kap most)ryan mehet, bennett 7, HT9, Vollmer Ennyi sérüléssel max3.
Kb70 millánk lesz...
gordon
Kell a hely, BB a 2017-es holt szezonban elhozza a fél Colts-védelmet, az meg drága lesz. Patricia megy, helyére Pagano jön.

több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Az egyetlen ember aki vágta a cover fogalmát és jól is csinálta a D-ben.... Eddig is ergya volt a D hát ez nem segít rajta az tuti
ParadSEC
csak a cover ne egy RB legyen...
ZERO_L
Nyugi srácok,Chandler Jones hiányát is simán megoldottuk,nem? Csak úgy karcol azóta a passrush...
kolok1972
passrush nem is, de a D# semmivel sem lett rosszabb...

szóval nem értem megint mire ez a jajveszékelés, megint úgy viselkedik mindenki mintha Pinyőt ültették volna le a padra és a mai nap elkezdte volna a "szakmai" munkát

ha BB úgy látta, hogy ez a legjobb megoldás akkor el kell fogadnunk, hogy Collins-t nem volt értelme itt tartani és már az edzők fejében rég megvan, hogyan pótoljuk
nézzük meg milyen nélküle a játék, lásd Cannon esetét is, egy fogalmatlanból sikerült normális már már NFL szintű RT-t faragni


én is szomorú vagyok Collins elvesztésén, de tudom, hogy ha ilyen drasztikus lépést húztunk meg (főleg az érte kapott cetli miatt) akkor meg volt a nyomos indoka a vezetőségnek


UI.: Emlékezzünk vissza Milloy elküldésére...
ZERO_L
Könyörgöm,legalább lehetőségként fogadjuk már el,hogy NÉHA akár BB is tévedhet...

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
Szerintem ez a trade is bizonyítja, hogy BB-nél sosincs olyan, hogy All In év.

Nézzünk pár tényt a trade körül:
- 2 ligaelit LB van/volt, viszont amikor egyszerre voltak a pályán nem jött ki mindkettőjükből a maximum
- A védelem kapitánya HT volt. Amikor mindketten fent voltak a pályán, akkor ő hívta a playeket.
- Collins sokkal strapabíróbb, mint HT. Ez tudjuk, hogy BB-nél annyira sokat nem jelent.
- Roberts korrekt pótlása volt idén mindkét LB-nek, amikor épp hiányoztak.
- Szerintem szándékosan olyan csapatba lett cserélve, amelynek nincs esélye jó pár évet is nézve a PO-ra.
- Brownsnak elég sok pickje van. Lehetett volna tőlük kérni nagyobb árat, valószínűleg megadták volna (bár kitudja?)

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
jobb lejáró játékosok nyáron: branch, butler, sheard, blount, ryan,bennett, hightower, vollmer
collins pénze így lehet nem fért volna be.
de hát akkor is
braxa88
Amendola cut+6milla.
Branch max2. Butler tag(udfa volt). Sheard max6, bloznt max3(utcáról szedtük össze 1et kap most)ryan mehet, bennett 7, HT9, Vollmer Ennyi sérüléssel max3.
Kb70 millánk lesz...
több mint 7 éve
fodi91 196
Nekem az ellenérték érthetetlen. Komolyan az egész ligában nem volt aki többet adjon?
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A trade-t meg tudom indokolni, az időzítését nem.
Sinisa
A trade-t meg tudom indokolni, az időzítését nem.
Sinisa
November 1: All trading ends for 2016 at 4:00 p.m., New York time.
Holnap jobb lenne? 😊