New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
A trade-t meg tudom indokolni, az időzítését nem.
Sinisa
holnap lejár a határidő 😀



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Egy dolgot nem értek.
Ez a csapat most egyértelmű SB esélyes, hirtelen nem is tudok mondani olyat aki a nyomába érhet.
Miért gyengítesz rajta? Megéri akár egy kicsit is kockáztatni a győzelmet egy 3.körös pickért? Vagyis még annyiért sem.
Ehh.
Mondjuk ha a másik oldalát nézem akkor szenzációs, hogy BB egy ilyen SB esélyes pillanatban is a jövőt építi.
Bazzani
Megválaszoltad a saját kérdésed. 8)
És igen, pont ez a zseniális BB-ben, hogy nem hajlandó sosem all-int mondani, ő folyton előre gondolkozik. A Pats meg a jelenleginél sokkal sokkal szarabb védelemmel is nyert már Super Bowlt, nem egyszer. Jelen állapotban megint azt fog, ha valaki nem talál ki sürgősen valamit Brady ellen.

Van Noy pedig okos gyerek, ha bírja a teste, szerintem jól beilleszkedik majd, nem lesz rossz.
Stez
Na mesélj, ez érdekes lesz
Wyatt
A 2000-es évek első felében elég pöpec volt a D, tavaly előtt meg épp valami all-in féle volt Revisékkel. Most kissé mélyponton van az egység. Haden - Collins tradere emiatt azt is mondtam volna, hogy rendben van. Így eddig:
Ch. Jones <> Cyrus Jones
Collins <> ??
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
jobb lejáró játékosok nyáron: branch, butler, sheard, blount, ryan,bennett, hightower, vollmer
collins pénze így lehet nem fért volna be.
de hát akkor is
több mint 7 éve
Sinisa New England Patriots 2 790 — Gràcies Pep!
A trade-t meg tudom indokolni, az időzítését nem.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
Az egyetlen ember aki vágta a cover fogalmát és jól is csinálta a D-ben.... Eddig is ergya volt a D hát ez nem segít rajta az tuti
ParadSEC
csak a cover ne egy RB legyen...
ZERO_L
Nyugi srácok,Chandler Jones hiányát is simán megoldottuk,nem? Csak úgy karcol azóta a passrush...
kolok1972
passrush nem is, de a D# semmivel sem lett rosszabb...

szóval nem értem megint mire ez a jajveszékelés, megint úgy viselkedik mindenki mintha Pinyőt ültették volna le a padra és a mai nap elkezdte volna a "szakmai" munkát

ha BB úgy látta, hogy ez a legjobb megoldás akkor el kell fogadnunk, hogy Collins-t nem volt értelme itt tartani és már az edzők fejében rég megvan, hogyan pótoljuk
nézzük meg milyen nélküle a játék, lásd Cannon esetét is, egy fogalmatlanból sikerült normális már már NFL szintű RT-t faragni


én is szomorú vagyok Collins elvesztésén, de tudom, hogy ha ilyen drasztikus lépést húztunk meg (főleg az érte kapott cetli miatt) akkor meg volt a nyomos indoka a vezetőségnek


UI.: Emlékezzünk vissza Milloy elküldésére...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy dolgot nem értek.
Ez a csapat most egyértelmű SB esélyes, hirtelen nem is tudok mondani olyat aki a nyomába érhet.
Miért gyengítesz rajta? Megéri akár egy kicsit is kockáztatni a győzelmet egy 3.körös pickért? Vagyis még annyiért sem.
Ehh.
Mondjuk ha a másik oldalát nézem akkor szenzációs, hogy BB egy ilyen SB esélyes pillanatban is a jövőt építi.
Bazzani
Megválaszoltad a saját kérdésed. 8)
És igen, pont ez a zseniális BB-ben, hogy nem hajlandó sosem all-int mondani, ő folyton előre gondolkozik. A Pats meg a jelenleginél sokkal sokkal szarabb védelemmel is nyert már Super Bowlt, nem egyszer. Jelen állapotban megint azt fog, ha valaki nem talál ki sürgősen valamit Brady ellen.

Van Noy pedig okos gyerek, ha bírja a teste, szerintem jól beilleszkedik majd, nem lesz rossz.
Stez
Na mesélj, ez érdekes lesz

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megválaszoltad a saját kérdésed. 8)


Van Noy pedig okos gyerek, ha bírja a teste, szerintem jól beilleszkedik majd, nem lesz rossz.
Stez
Tudom, hogy megválaszoltam, direkt írtam úgy. Dilemma az, hogy melyik oldal felé billen inkább a dolog, a jele vagy a jövő.

Van Noy meg hiába okos, ha gyenge focista. Láttam elégszer, nem lesz belőle semmi.

Ami számomra érdekes, hogy mi lesz majd amikor a védelem elveszíti Patricia-t jövőre mert szerintem tuti HC lesz valahol. Mennyit jelenthet ő ennek a védelemnek?

több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Egy dolgot nem értek.
Ez a csapat most egyértelmű SB esélyes, hirtelen nem is tudok mondani olyat aki a nyomába érhet.
Miért gyengítesz rajta? Megéri akár egy kicsit is kockáztatni a győzelmet egy 3.körös pickért? Vagyis még annyiért sem.
Ehh.
Mondjuk ha a másik oldalát nézem akkor szenzációs, hogy BB egy ilyen SB esélyes pillanatban is a jövőt építi.
Bazzani
Ebben van a válasz,amivel én abszolút nem értek egyet,de itt ezzel kisebbségben vagyok. De ez a trade még ehhez a szemlélethez is necces. Aztán lehet,hogy majd a 3. körössel húzunk egy Bequettet megint.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Sosem fogjuk megtudni, hogy hogyan àllt a megàllapodàs köztük, ami biztos, hogy messze egymàstól. Èn azèrt nem làtom ilyen rossznak a helyzetet. A Hightower Roberts kettős több mint bíztató volt a Bengals ellen, ès làttuk, hogy Collinssal is szèt szopattàk a vèdelmet a közepes offensek. Az ellenèrtèk szar èrte. Ha jött volna egy 2/1-3 vagy Thomas esetleg Haden akkor azt mondanàm, hogy megèrte, de így. Mondjuk ki lehuzott minket a Browns. Bàr mondom a vèdelem nem fog drasztikusan vissza esni szerintem.
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 814 — !SuPeR6BoWL!
Ha ezek után SB-t nyerünk megalapítom a BB "Do your Job" vallást. 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egy dolgot nem értek.
Ez a csapat most egyértelmű SB esélyes, hirtelen nem is tudok mondani olyat aki a nyomába érhet.
Miért gyengítesz rajta? Megéri akár egy kicsit is kockáztatni a győzelmet egy 3.körös pickért? Vagyis még annyiért sem.
Ehh.
Mondjuk ha a másik oldalát nézem akkor szenzációs, hogy BB egy ilyen SB esélyes pillanatban is a jövőt építi.
Bazzani
Megválaszoltad a saját kérdésed. 8)
És igen, pont ez a zseniális BB-ben, hogy nem hajlandó sosem all-int mondani, ő folyton előre gondolkozik. A Pats meg a jelenleginél sokkal sokkal szarabb védelemmel is nyert már Super Bowlt, nem egyszer. Jelen állapotban megint azt fog, ha valaki nem talál ki sürgősen valamit Brady ellen.

Van Noy pedig okos gyerek, ha bírja a teste, szerintem jól beilleszkedik majd, nem lesz rossz.

több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
CJonessal jóban volt az öreg, Collins meg HT játéka nem volt meggyőző mintha alibiztek volna. Szerintem a tárgyalások mindkét félel zajlanak és hogy példát statuáljon meglépte ezt
ParadSEC
Ettől tartok én is,csakhogy ez most nem a csapat érdekét szolgálja. Roberts nagyon ígéretes eddig,de azért messze nem Collins szintje. Csatlakozva Wyatt gondolatmenetéhez a CHJ trade így még inkább gyenge volt.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy dolgot nem értek.
Ez a csapat most egyértelmű SB esélyes, hirtelen nem is tudok mondani olyat aki a nyomába érhet.
Miért gyengítesz rajta? Megéri akár egy kicsit is kockáztatni a győzelmet egy 3.körös pickért? Vagyis még annyiért sem.
Ehh.
Mondjuk ha a másik oldalát nézem akkor szenzációs, hogy BB egy ilyen SB esélyes pillanatban is a jövőt építi.

Szerkesztette: Bazzani

több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 814 — !SuPeR6BoWL!
Az egyetlen ember aki vágta a cover fogalmát és jól is csinálta a D-ben.... Eddig is ergya volt a D hát ez nem segít rajta az tuti
ParadSEC
csak a cover ne egy RB legyen...
ZERO_L
Lásd SB 49

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Jut eszembe. Chandler Jones megköszönte BB-nek, hogy nem szar csapathoz cserélte el, hanem erőshöz. Lehet, hogy Collins tényleg kihúzta a gyufát valamivel
Wyatt
miért a Cards erős csapat???

 www.sportspickle.com/wp-content/uploads/2014/01/bill-belichick.jpg
ZERO_L
Amikor eltradelte, a Cardsot SB contenderként emlegették. Azóta nagyon fordult a világ a Cardsot illetően, az igaz.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát figyeljetek.
Pont/meccs
O: 5.
D: 3.
Ez így nem mehetett tovább, mire fel kapnak pénzt az O-sztárok 😀

több mint 7 éve
Imitheking New England Patriots 1 872
Nagyon karcsú az ellenérték, de ha Von péznt kért, akkor valahol érthető.
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Az egyetlen ember aki vágta a cover fogalmát és jól is csinálta a D-ben.... Eddig is ergya volt a D hát ez nem segít rajta az tuti
ParadSEC
csak a cover ne egy RB legyen...
ZERO_L
Nyugi srácok,Chandler Jones hiányát is simán megoldottuk,nem? Csak úgy karcol azóta a passrush...

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
Sinisa New England Patriots 2 790 — Gràcies Pep!
BB fejeben mar ott van a Jamie utáni uj puzzle darab: Elandon Roberts
Aki lássuk be jol muzsikált az utóbbi meccseken.
Csak HT ne lenne ennyire "térdes".

Ez egy kemény üzenet HT es Butler fele is.
Aztán nehogy az legyen a vége, hogy 4/1 vagy 4/0 lesz a maradók aránya a szezon után.

Azt pedig értem, hogy igy legalább jött ellenérték, de az a 3/xx pick nem tud pályára lepni a hátralevő meccseken...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
Jut eszembe. Chandler Jones megköszönte BB-nek, hogy nem szar csapathoz cserélte el, hanem erőshöz. Lehet, hogy Collins tényleg kihúzta a gyufát valamivel
Wyatt
miért a Cards erős csapat???

 www.sportspickle.com/wp-content/uploads/2014/01/bill-belichick.jpg



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
CJonessal jóban volt az öreg, Collins meg HT játéka nem volt meggyőző mintha alibiztek volna. Szerintem a tárgyalások mindkét félel zajlanak és hogy példát statuáljon meglépte ezt

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jut eszembe. Chandler Jones megköszönte BB-nek, hogy nem szar csapathoz cserélte el, hanem erőshöz. Lehet, hogy Collins tényleg kihúzta a gyufát valamivel

több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
De amugy nem ertem.
Hogy nezhetett ki a megbeszeles/alkudozas?

BB: Mennyit kersz Jamie.
JC: Von Miller fizeteset.
BB: annyit nem kapsz,nem eleg Lavonte-é?
JC: Nem.
BB. Oké, akkor mesz a Brownshoz, szia.
Adirotor
BB: Mennyit kérsz, Jamie?
JC: Von Miller fizetését
BB: Annyit nem kapsz, nem elég Lavonte-é?
JC: Nem
BB: Most beszéltem a Browns-szal, benne vannak egy cserében.
JC: Csak blöfföl, coach.
BB: Oké, akkor mész a Browns-hoz, szia.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az egyetlen ember aki vágta a cover fogalmát és jól is csinálta a D-ben.... Eddig is ergya volt a D hát ez nem segít rajta az tuti
ParadSEC
csak a cover ne egy RB legyen...
ZERO_L
Na igen, ahhoz hurka volt, mondjuk HT nem volt rossz am egy időben abban sem

több mint 7 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Az egyetlen ember aki vágta a cover fogalmát és jól is csinálta a D-ben.... Eddig is ergya volt a D hát ez nem segít rajta az tuti
ParadSEC
csak a cover ne egy RB legyen...
ZERO_L
Arra ott van Chung..ja nem

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich