New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
pedig őt tökre bírom

 twitter.com/ESanders_10/status/810872636410658817
winston
Valószínűleg Ward viszi a pálmát. Szerinte a Broncos dominálta a Pats elleni meccset. 😀

Innentől nekem megfelel minden alkalommal, ha 48 yard-dal Sanders elégedett és 3-16-ra agyon dominál minket a Broncos.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nagyon szétestek a srácok Denverben, érzik, hogy nagyon meleg lett a pite.

több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
pedig őt tökre bírom

 twitter.com/ESanders_10/status/810872636410658817
több mint 7 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 602 — Patriot
Öltözői hangulat

http://edelmenkowski.tumblr.com/post/154717564067/tepbjr12-patriots-micd-up-locker-room


Szerkesztette: vpi
több mint 7 éve
Demecs New England Patriots 645
 www.youtube.com/watch?v=u8A4I2ZWaSI


Ha valaki újra akarná nézni...
Sok más meccset is feltesz. Jó gyerek. 😀

több mint 7 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Sokat ekéztük Cannont a szezon előtt, de amit tegnap csinált az gyönyörű volt és bebizonyította, hogy megérdemli a nagy szerződést. Talán ez foglalja össze legjobban a tegnapi meccsét. 😀
 mobile.twitter.com/ItsNOSAJ/status/810931726021173249

több mint 7 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 432
Ó, pedig az eredménykövető nagyon vicces dolog ám, én jókat szoktam mulatni 😊

Jó lenne tudni, hogy mi volt az elképzelés, hogy milyen gameplant raktak össze JMD-ék.
Hogy Brady volt egy kicsit feszültebb vagy JMD gondolta túl a dolgokat.
Az elején Whitenak volt pár dropja meg nagyon alacsonyan szálltak a labdák, gondolom nem akartak se INT-et, se fumblit véteni.

Valahogy tényleg úgy néz ki minden meccs első félideje, hogy szinte csak a biztonsági játék megy és majd a második félidőben előveszik azt amit kell, ha addigra nincs meg a biztos vezetés.

Erőnlétileg se szipolyozták ki a srácokat, pihentették őket amikor kellett.
Edelmanen látszott 2-3 elkapása után, hogy ki van fáradva mint a dög.
Neki a két ember közötti elkapása nem semmi volt.

Cannonnak, meg a falnak is megvolt a végső felmérő, látszik, hogy jót tettek az edzőváltások.
A DEF is szépeket játszott, Sheard és Van Noy is mutatott dolgokat.
Rowe és Chung is észrevetette magát, Flowers és Brown meg egy állat.

DMC szerelése meg brutális volt. Nem volt kegyetlen, csak annyira kemény/piszkos, hogy ne legyen meg az elkapás. Ha csak szimplán, ilyen erővel nekiütközik akkor megvan az elkapás, de így, hogy könyökkel/alkarral robbant bele, kiszorítva a levegőt, elérte, hogy ettől elejtse a labdát.

Kíváncsi vagyok Floydot mikor vetik be és mennyire fog menni neki.

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én annak örülök, hogy az előző két fordulóban gyakorlatilag PO-meccset játszottunk, két elit védelemmel szemben. Ilyenkor a PO-ban is lassabban szokott összeállni a sztori, nehéz megtalálni, mivel lehet feltörni őket. És pont ezért örülök, hogy a védelem tudta közben tartani az ellenfelet. Mert előbb-utóbb egy-két jó támadást úgyis vezetnek Bradyék, legyen bárki az ellenfél, csak nagyon fontos, hogy ne 0–14 és 14–28 legyen akkor az állás, hanem mondjuk max ilyen 3-7 pontos hátrány. És én pont ezért vagyok nagyon bizakodó most, nagyon egyben van ez a csapat 😊

Az előző idényben egy ST-bénázás után egy sima meccset sikerült elcseszni Denverben, meg a Philly ellen is egy momentum után a 4. negyedben ébredtünk mínusz 21-nél. A Ravens ellen pedig kettőt is sikerült legyűrni, ami azért mindenképpen parádés, és most pedig mi szereztünk szépen labdákat, és védekeztünk ki fontos helyzeteket. Reálisan nézve egy 22 pontot tuti szereztünk volna, ha kell, de a végén is FG helyett inkább megpróbáltuk lezárni a meccset és térdelni. Jó, az eleje vicces volt, 0/6-os kezdés, 0 passzolt yard az első negyedben, sok volt a hiba, drop, rossz passz meg minden, de Ryan interceptionje után a védelem kb parádés volt, én nem izgultam az úgymond gyenge (szerintem egyáltalán nem volt az) támadójáték ellenére sem

több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Ilyenek a szurkolók. Általában a pats.hu-n szoktam követni a meccseket. Az ugye megvan, hogy az első pár támadó driveban nem nagyon szoktak eltérni az eredeti plantől, hogy felmérjék mi a pálya. Ilyenkor aztán előfordul, hogy a DC és másik csapat OC-je ugyanarra gondolt és az első driveot kinyírják csírájában. Ettől még nem áll meg a világ, le lehet reagálni, lehet módosítani és kezdődik a sakkozás. Ezért most annyira nem volt jó, amikor 5 perc játék után már páran eldöntötték, hogy itt ma szívni fogunk.

(De azért szeretném a védelmükben elmondani, hogy az utolsó percig benne volt a meccsben, hogy megfordulhat és tényleg elég vacakul nézett ki a támadójátékunk. De van ilyen, amikor csak taposol, aztán egyszer csak a célban vagy.)

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az eredménykövetőben rá kellett jönnöm, hogy a be nem fújt holdingok csapata vagyunk...

A védelemnek pedig csak így tovább de szeretném látni mire megyünk majd egy top O ellen.
BTW Mekkelek olyan vakon van cover-ben , mint HT első évében volt.
gordon
Ja hat kerem, aki itt eredmenykovetot olvas, az meg is erdemli 😊
Wyatt
Igazad van, én megtettem és hiba volt.
Boston
Én már nagyon régen felhagytam vele, és sokkal nyugodtabban tudom nézni a meccseket (pláne, hogy haverral szoktuk leggyakrabban amúgy is). Én meccs közben sokkal hevesebben reagálok le egy-egy esetet, aztán van még egy-két ilyen ember, aminek úgyis a beszólogatás lenne a vége 😀

több mint 7 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Az eredménykövetőben rá kellett jönnöm, hogy a be nem fújt holdingok csapata vagyunk...

A védelemnek pedig csak így tovább de szeretném látni mire megyünk majd egy top O ellen.
BTW Mekkelek olyan vakon van cover-ben , mint HT első évében volt.
gordon
Ja hat kerem, aki itt eredmenykovetot olvas, az meg is erdemli 😊
Wyatt
Igazad van, én megtettem és hiba volt.

Do your job
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
jaj ne már, amikor ET elpusztította Gronkot, akkor volt sírás? könyörgöm erről szól a futball
vagy akkor tényleg tegyék fel a papírcsákókat és a melltartókat
ZERO_L
Igen, volt sírás.
Kollega
ha beidézed akkor készséggel elhiszem, én a 'hawks meccs után inkább a D# iránti mély aggodalom kiváltotta pánikra emlékszem
(legalábbis ezen a fórumon)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
jaj ne már, amikor ET elpusztította Gronkot, akkor volt sírás? könyörgöm erről szól a futball
vagy akkor tényleg tegyék fel a papírcsákókat és a melltartókat
ZERO_L
Igen, volt sírás.

DMC teljesen TISZTA ütést vitt be és muszáj volt nagyot ütni, mert az elkapó kezében volt a labda, sehogy máshogy nem tudta megakadályozni az első kísérlet megszerzését (kivéve ha hátulról nem csap rá a labdára ami kb hatalmas mák kategória)

ha ilyen ütés után valaki sír, legyen az pats, broncos vagy bárki más az már bocsánat, de hülye
(vagy nem tudom minek néz amerikai futballt)
ZERO_L
Szép, férfias játék. A pats.hu-n, a chaten elég élénk hangoskodás volt, amikor Julest telibe verték egy középső elkapásnál. Pedig ott is arról volt szó, hogy megpróbálják kiverni a kezéből a labdát.

Nem sokat értek az orvosi dolgokhoz, de élénk a gyanúm, hogy Gronk porckorong sérvre nem egy ütéstől keletkezett. Ha valaki ért ehhez esetleg cáfoljon meg, ha tévedek.

De a lényeg amit írok nem az, hogy ne üssünk oda, hanem az, hogy ne sipákoljunk, ha a mieinknek is odavernek. Persze nem úgy, állj után, mint Ward 😊

At eredménykövetőt én sem olvasom. Nem veszem szívesen, ha meccsnézés közben gúnyolják a csapatomat. A billentyűzet előtt meg mindenki rohadt okos és bátor. Inkább maradok a pats.hu-n, ahol kicsivel kevésbé értő a közönség, de legalább ugyanannak a csapatnak szurkolunk.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az eredménykövetőben rá kellett jönnöm, hogy a be nem fújt holdingok csapata vagyunk...

A védelemnek pedig csak így tovább de szeretném látni mire megyünk majd egy top O ellen.
BTW Mekkelek olyan vakon van cover-ben , mint HT első évében volt.
gordon
Ja hat kerem, aki itt eredmenykovetot olvas, az meg is erdemli 😊

Mire megyunk? Semmire, kapunk majd egy kb 25 pontot. Csak majd cserebe nem 16-ot szerzunk 😉

több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 058 — nabege2@yahoo.com
Rossz hírem van srácok: az eredménykövetőben sikerült kihozni DMC szerelését sárgásnak, mert 1-2 denveri szerint védtelen elkapó volt 😀
Egyébként féltem a denveri D-től, de ahogy idén és tavaly is több meccsüket nyerte meg nekik, most esélyük sem volt. A denveri O, nagyon karcsú volt, az elején még ültek a dolgaik, de a második félidő totál homály!
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Amendola felépül szombatig?
Beki
Talán a PO-ra.
gordon
Nah mind1, nélküle is simán hoznotok kell a szombati meccset, főleg ha D# olyat tol, mint a Broncos ellen.
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Az eredménykövetőben rá kellett jönnöm, hogy a be nem fújt holdingok csapata vagyunk...

A védelemnek pedig csak így tovább de szeretném látni mire megyünk majd egy top O ellen.
BTW Mekkelek olyan vakon van cover-ben , mint HT első évében volt.
több mint 7 éve
Volford New England Patriots Boston College Eagles 363 — New England Patriots fan--- West Ham United supporter---
jaj ne már, amikor ET elpusztította Gronkot, akkor volt sírás? könyörgöm erről szól a futball
vagy akkor tényleg tegyék fel a papírcsákókat és a melltartókat
ZERO_L
Ott a pont! Ez a játék erről szól, ezekért szeretjük. Ha nem üt ekkorát, jó eséllyel megtartja a labdát és first downt szerez. Ez a módja, és amig a szabályok engedik addig ki kell használni azokat ilyen helyzetekben. Aki játszott is, az tudja miről beszélek...Nem mehetsz oda az ellenfeled mellé hogy megsimogasd, adrenalinnal fűtött játék ez 😊

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Teljesen egyetertek. DMC zsenialis volt, es csak igy volt eselye, hogy megakadalyozza az elkapast. Pont az ilyen vedelmi megmozdulasok hianyoztak a vedelembol, parades jatek volt!

Wardon jot mosolyogtam 😊

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
jaj ne már, amikor ET elpusztította Gronkot, akkor volt sírás? könyörgöm erről szól a futball
vagy akkor tényleg tegyék fel a papírcsákókat és a melltartókat

DMC teljesen TISZTA ütést vitt be és muszáj volt nagyot ütni, mert az elkapó kezében volt a labda, sehogy máshogy nem tudta megakadályozni az első kísérlet megszerzését (kivéve ha hátulról nem csap rá a labdára ami kb hatalmas mák kategória)

ha ilyen ütés után valaki sír, legyen az pats, broncos vagy bárki más az már bocsánat, de hülye
(vagy nem tudom minek néz amerikai futballt)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Volford New England Patriots Boston College Eagles 363 — New England Patriots fan--- West Ham United supporter---
Amendola felépül szombatig?
Beki
Nem, majd max PO-ra

több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Amendola felépül szombatig?
Beki
Talán a PO-ra.
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Még két dolog:
Nálunk általában Chung a mészáros. Most persze szép is volt, jó is volt, amit DMC leművelt, de ha a mi WR-ket aprítják így le, egy hétig a sírástól lenne hangos a fórum. Szóval ilyen ez a sportág, de azért tök felesleges volt ekkorát verni a gyerek veséjére. Mondjuk emlékezni fog erre a meccsre, mert egy darabig biztos fura színe lesz, amikor vizel...

A másik: Ward egy paraszt. Ráadásul nem elég, hogy hülye volt, de még büszke is volt magára. 😊

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Amendola felépül szombatig?
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amugy en azon mosolyogtam, hogy az elozo ket meccsen egyszer sem voltunk hatranyban. Pedig a Ravens ellen 2-0-nal kozeli FG-t rughatott a liga legjobb rugoja, most pedig 3-3-nal boooven FG-tavban szerzett labdat a D.

Azt az egy drive-ot leszamitva amugy is pazar volt a vedelem, abban meg labdat szerzett. Na jo az elejen volt egy FG. Na bumm

Az tetszett, hogy a vedelem megint tartott addig, amig a tamadok kicsit belelendultek

Ketsegem nincs afelol, ha nagyon kell, ne probalkoztunk volna tavoli FG-vel vagy nekimenni negyedikre a Denver 4x yardosa korul, de siman belefert, hogy inkabb puntoljunk, nehez helyzetbe rakva az ellenfelet, hogy a vedelem ugysem enged egesz palyat. Es nagyszeruen is ment, ezzel is oltuk az orat, a rengeteg futassal is.

Mitchellben az elkapasaig abban sem voltam biztos, hogy jatszik. Gyakorlatilag ket elkaponak dobtunk labdat valami 3 negyeden keresztul, Bennettnek is volt addig egy yardja. Julian mit jatszott megint... nem tudom, Mitchellnek volt-e valami serulese, de ha Dola visszater, es Floydot valamilyem szinten be tudjuk vonni, akkor azert lenyegesen tobb opcionk lesz tamadasban, ugyhogy nem aggodom

Es Lewis megmutatta, hogy futokent is hasznalhato, ellentetben White-tal, aki viszont azert elkapasokban szinten eleg jo. Igazabol nagyon rendben volt ez az esti jatek, 16 szerzett ponttal nyertunk nagyon siman. Ez eleg parades hir nekunk