New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Demecs New England Patriots 645
Azért két meccs alatt 13 pont egy olyan csapattól, ahol jó nevek vannak az o-ban.
Azért az nagy segítség, hogy nem kell megfizetned egy elit qb-t a vagy egy picivel rosszabbat 15-20 milláért és elköltheted másra.
Nem tudom hogyan állnak, de ha egyben akarják tartani ezt a védelmet,akkor biztos költenek rá jobban mint más csapat részekre és nem hiszem jövőre sokkal jobb o lesz náluk.
De igazából nem is baj. 😀

több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 058 — nabege2@yahoo.com
Jó volt a védelmük, de én mióta nézem az NFL-t ilyen sorozatos mákos győzelmeket ritkán láttam. Már ide is beírtam 3x, de ha jól számolom 10 meccsük dőlt el 7 ponton belül. Az egy labda. Ha egy labda máshogy pattan, már más a szitu. Pl Harper kezéből ha nem csúszik ki... Ugyanúgy bukhattak volna, de tényleg tavaly mocskosul összejött nekik minden. Persze nem azt mondom, hogy nem tettek meg érte mindent, de...
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Ha a legenda nem vonul vissza, nem maradt volna pénz az MVP-re mondjuk. Tavaly szépen ki volt maxolva, akkor volt meg a nagy esély a győzelemre, ennyi játékost nyilvánvaló volt, hogy nem tudnak megtartani végül
Wyatt
Sokan mondták '14-ben, hogy all in mentünk. De annyira azért mégsem, hogy ne tudjuk utána megnyerni a csoportot. Na úgy kell igazán all in menni, ahogy a Broncos.

Az ilyen all in miatt szoktak 5-6 évre gallyra menni csapatok. Ez nyilván nem jóslat a Denverre nézve, mert arra is tudunk példát, hogy viszonylag nagyobb rebuildeket is meg lehet úszni visszaesés nélkül. Mint például... ühm-hüm..., a Patriots 😊

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha a legenda nem vonul vissza, nem maradt volna pénz az MVP-re mondjuk. Tavaly szépen ki volt maxolva, akkor volt meg a nagy esély a győzelemre, ennyi játékost nyilvánvaló volt, hogy nem tudnak megtartani végül

több mint 7 éve
Studi New England Patriots 215 — hogy játsszon nálad a Logan Ryan CB 2-t
Szerintem a denveri a példa arra, hogy hogyan lehet rosszul menedzselni a capet.
Demecs
Tényleg nagyon szarul menedzselhetik, ha tavaly nyertek egy SB-t úgyhogy nem állt be egy cap hell náluk.
fodi91
SB után egy legenda visszavonul, van egy contract évében lévő SB MVP akit meg kell fizetned, ezek után összeraknak 8 győzelmet egy Szijamijaúval.
Pechjükre ebben az évben az Oakland is feltámadt, és 1-2 meccs de inkább eddig 1 ami miatt lecsúszhatnak a PO-ról.
Én inkább mondanám egy átmeneti évnek mint rossz cap managmentnek!
több mint 7 éve
fodi91 196
Szerintem a denveri a példa arra, hogy hogyan lehet rosszul menedzselni a capet.
Demecs
Tényleg nagyon szarul menedzselhetik, ha tavaly nyertek egy SB-t úgyhogy nem állt be egy cap hell náluk.
több mint 7 éve
Volford New England Patriots Boston College Eagles 363 — New England Patriots fan--- West Ham United supporter---
Azért Michael Floyd nem picit volt ittas..
Rendőrlámpánál, a jelzésre várva az útkereszteződésben, konkrétan elaludt a kocsiban a kormány mögött.
Nagy nehézségek árán tudták csak felébreszteni a rendőrök, és vele szemben intézkedni.
S ezek után nem mutatott igazán megbánó magatartást, s emiatt csapták ki a csapatból..
Remélem nálunk megembereli magát.

Itt a videó:

 www.youtube.com/watch?v=xWxamuPhmrg
kyobalu
Azért ez durva 😀 mint a lakodalmas szamár! 😀

több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Remélem Hernandez örökké abban a börtönben marad, ami hallótávolságon belül van a stadiontól!

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Demecs New England Patriots 645
Azért Michael Floyd nem picit volt ittas..
Rendőrlámpánál, a jelzésre várva az útkereszteződésben, konkrétan elaludt a kocsiban a kormány mögött.
Nagy nehézségek árán tudták csak felébreszteni a rendőrök, és vele szemben intézkedni.
S ezek után nem mutatott igazán megbánó magatartást, s emiatt csapták ki a csapatból..
Remélem nálunk megembereli magát.

Itt a videó:

 www.youtube.com/watch?v=xWxamuPhmrg
kyobalu
Egy jobban sikerült karácsonyi céges buli. 😀

több mint 7 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Pro Bowlers:
Tom Brady
Dont'a Hightower
Devin McCourty
Matthew Slater

Nagy gratula nekik, de remélem nem tudnak ott lenni!!!
több mint 7 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 602 — Patriot
 index.hu/sport/amerikaifutball/2016/12/20/aaron_hernandez_tanu_az_nfl-es_lott/

Azt gondolom, Hörnit nem látjuk többé, még nézőként sem...
Burkus
több mint 7 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Azért Michael Floyd nem picit volt ittas..
Rendőrlámpánál, a jelzésre várva az útkereszteződésben, konkrétan elaludt a kocsiban a kormány mögött.
Nagy nehézségek árán tudták csak felébreszteni a rendőrök, és vele szemben intézkedni.
S ezek után nem mutatott igazán megbánó magatartást, s emiatt csapták ki a csapatból..
Remélem nálunk megembereli magát.

Itt a videó:


Ward egy paraszt.. 😉
több mint 7 éve
Demecs New England Patriots 645
Szerintem a denveri a példa arra, hogy hogyan lehet rosszul menedzselni a capet. 70-80 milla körül van a D.A többire nem marad túl sok, így egy közepes O-t se tudsz megfizetni.
A másik példa meg talán a hawks, ahol meg ugyan ergya az O, de van egy épkézláb qb és ha lehet mondani talán jobb az edzői gárda és többet kihoznak a srácokból.

Azért mikor az öltözőben megy a zrika már kemény.

Jó látni,ahogy szétesik a denveri csoda. Egy mumussal kevesebb a po-ban.

több mint 7 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Szerintetek HT-val nincs vmi gigszer? Látványosan visszaesett a játéka vagy csak én látom így? Remélem a PO-ra összeszedi magát mert ebből nem lesz szerződés hosszabítás...

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 7 éve
Volford New England Patriots Boston College Eagles 363 — New England Patriots fan--- West Ham United supporter---
Repül az idő, már ennek is 6 éve:
 dailysnark.com/throwback-315lb-lineman-dan-connolly-taking-kick-return-back-71-yards/

Szerk: Feladom, nem tudok linkelni 😀
Csabiii
Ettől csak itt röhögtem nagyobbat: 😀 Micsoda emlékek ezek 😀

több mint 7 éve
Volford New England Patriots Boston College Eagles 363 — New England Patriots fan--- West Ham United supporter---
 index.hu/sport/amerikaifutball/2016/12/20/aaron_hernandez_tanu_az_nfl-es_lott/

Azt gondolom, Hörnit nem látjuk többé, még nézőként sem...
Burkus
Akkor is, és most is értetlenül állok a dolog előtt, nem fér a fejembe hogy lehet valaki ekkora barom... Nem is akarom látni, igazából szégyen hogy egy ilyen ember egyáltalán pályára lépett azon a szent földön.

több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
 index.hu/sport/amerikaifutball/2016/12/20/aaron_hernandez_tanu_az_nfl-es_lott/

Azt gondolom, Hörnit nem látjuk többé, még nézőként sem...
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha viszont kell a 1st seed, sajnos kell mind2 meccs...
Pedig jó lett volna Floridaba B csapattal nyaralni menni...
Bízzunk az Indyben😀
NB2
Szerintem nem kell. Az Oakland szerintem nem nyer kettőt, a Chiefsszel szemben meg van két meccs előny. Én nem látom azt a forgatókönyvet, hogy 13–3 ne érjen első kiemelést. Amúgy meg Floridában úgyis mindegy, mivel megyünk 😀

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha valaki újra akarná nézni...
Sok más meccset is feltesz. Jó gyerek. 😀
Demecs
Kitartó lehet a gyerek 😊 Felteszi, NFL eltávolíttatja, ő megint felteszi, NFL megint leveteti. Jó játék 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 058 — nabege2@yahoo.com
Ha viszont kell a 1st seed, sajnos kell mind2 meccs...
Pedig jó lett volna Floridaba B csapattal nyaralni menni...
Bízzunk az Indyben😀
több mint 7 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
pedig őt tökre bírom

 twitter.com/ESanders_10/status/810872636410658817
winston
Valószínűleg Ward viszi a pálmát. Szerinte a Broncos dominálta a Pats elleni meccset. 😀

Innentől nekem megfelel minden alkalommal, ha 48 yard-dal Sanders elégedett és 3-16-ra agyon dominál minket a Broncos.
tomi-tomi
Jó, hát Ward azt is megünnepelte, hogy play után földhöz baszta a megálló Edelmant. Egyszersmind bebiztosítva nekünk ezzel a győzelmet 😀
Wyatt
Az egy Burfict-díjas megmozdulás volt 😀

több mint 7 éve
Csabiii New England Patriots 198
Repül az idő, már ennek is 6 éve:
 dailysnark.com/throwback-315lb-lineman-dan-connolly-taking-kick-return-back-71-yards/

Szerk: Feladom, nem tudok linkelni 😀

Szerkesztette: Csabiii
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
pedig őt tökre bírom

 twitter.com/ESanders_10/status/810872636410658817
winston
Valószínűleg Ward viszi a pálmát. Szerinte a Broncos dominálta a Pats elleni meccset. 😀

Innentől nekem megfelel minden alkalommal, ha 48 yard-dal Sanders elégedett és 3-16-ra agyon dominál minket a Broncos.
tomi-tomi
Jó, hát Ward azt is megünnepelte, hogy play után földhöz baszta a megálló Edelmant. Egyszersmind bebiztosítva nekünk ezzel a győzelmet 😀
Wyatt
Azt hallottad már, hogy Ward egy paraszt? 😀

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
pedig őt tökre bírom

 twitter.com/ESanders_10/status/810872636410658817
winston
Valószínűleg Ward viszi a pálmát. Szerinte a Broncos dominálta a Pats elleni meccset. 😀

Innentől nekem megfelel minden alkalommal, ha 48 yard-dal Sanders elégedett és 3-16-ra agyon dominál minket a Broncos.
tomi-tomi
Jó, hát Ward azt is megünnepelte, hogy play után földhöz baszta a megálló Edelmant. Egyszersmind bebiztosítva nekünk ezzel a győzelmet 😀
Wyatt
Gondolom frusztrálta, hogy Gronk térde nem volt a közelben.

Do your job
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
pedig őt tökre bírom

 twitter.com/ESanders_10/status/810872636410658817
winston
Valószínűleg Ward viszi a pálmát. Szerinte a Broncos dominálta a Pats elleni meccset. 😀

Innentől nekem megfelel minden alkalommal, ha 48 yard-dal Sanders elégedett és 3-16-ra agyon dominál minket a Broncos.
tomi-tomi
Jó, hát Ward azt is megünnepelte, hogy play után földhöz baszta a megálló Edelmant. Egyszersmind bebiztosítva nekünk ezzel a győzelmet 😀