New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
Garoppolo:

Szerintem ne lógjon bilibe a kezünk, nem hiszem, hogy jelen állás szerint top 10 picket érne.

A potenciális cserepartnerek száma sem túl sok.
A Jets és a Buffalo számunkra is érdekes lehet, viszont kérdés, hogy mennyire szeretnénk hogy náluk kössön ki Jimmy. Reális értéke Jimmynek első kör közepe/vége lehet, aminek inkább a Bills felelne meg és láttunk már olyat, hogy odatrédeltünk egy egész jó kis irányítót (Bledsoe).

Jaguars nem hiszem, hogy idén még lecserélné Bortlest, plusz kizártnak tartom, hogy 1/3-ért elvigyék Jimmyt, Cleveland pedig alighanem idén végre irányítót fog húzni 1/1-n, így bár ők képben lehetettek volna (Eagles pick), de így kiesnek.

Washington szerintem egy ideális tradepartner lehetne, amennyiben nem tudnak / akarnak megegyezik Kirk kapitánnyal és ők akár be is áldozhatják érte az első körös választásukat.

Abban az esetben, ha a Saints eltradelné Breest (nem hiszem) akkor ők is vevők lehetnének.
Képben lehet még a Chicago és a 49ers, viszont mindketten top 10-ben fognak húzni, ami kizárná nálam, hogy első kört adjanak Jimmyért.

Szóval, ha első körért akarjuk eladni őt, akkor csak a Bills illetve a Washington jöhetne képbe.

Ha a 2. kör eleje belefér (szerintem inkább ennek lehet realitása), akkor akár a 49ers akár a Bears is szóbajöhet. (Jetsnek nem hiszem, hogy ennyiért odaadnánk)

Illetve még képben lehet egy pick + játékos trade is.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
April Wine New England Patriots 256
Amúgy rosteren van ugye? Bár még nem játszott, de ha mondjuk beáll 1-2 plyare a kövi két meccsen, aztán a rájátszást a börtönben tölti, közben a csapat SB-t nyer, akkor mint elítélt börtönlakó nyer gyűrűt, ha jól sejtem XD Az szép történet lenne
Chargers LT
Február 24-én lesz az előzetes meghallgatása, úgyhogy a rájátszást nem érinti a dolog.
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Broncos ellen ismét használtuk a Ravens elleni trükkös játékot, ezúttal viszont McClellin volt a ineligible receiver és nem mellékesen Von Miller őrizte őt.

 www.12up.com/posts/4296300-patriots-found-a-new-loophole-regarding-ineligible-receivers?a_aid=36463
ervinator
Ezt észre sem vettem a meccsen, király 😊 McClellin egyébként LB-ként nem egy nagy ász, de szerintem ha ilyen mindenre befogható ember, plusz ugye ST-ben is villant, nagy jövője lehet itt.

Garoppolo téma:

Én nagyon bírom őt, de szerintem nem életszerű, hogy padon kivárja míg Brady visszavonul. Ha Brady tervei bejönnek, Garoppolo már majdnem 30 lesz mire kezdő lehetne. Persze szukoló szempontból ideális lenne 😊 De ne legyünk ilyen önzőek. Sok érv van amellett, hogy mondjuk top 10-es picket ér, sőt, lehet, hogy 1/1-re is inkább megérné mint egy lutri rookie, de nem tudom PR szempontból mennyire tehetné meg ezt egy csapat, persze örülnék neki. A Browns 2/1-esénél hátrébb lévő cetli esetén azért csalódott lennék. Meg sajnálnám is, hogy oda megy. Jags-ben látnám a legszívesebben 😊


És nem is minden! .217 ezrelék volt az alkohol a vérében...Arizona pont az az állam, ahol a .200 feletti szintet már "super extreme" DUI-nak számít...és minimum 45 nap elzárással büntetik. Úgyhogy rövidesen elképzelhető, hogy börtönbe vonul.
Klaci79
Nem is csak elképzelhető, hanem biztos. Automatikusan kötelező börtönt jelent egy ilyen szint. És nyilván nem nézik el neki, mert ő valami NFL playa 😊 Amúgy rosteren van ugye? Bár még nem játszott, de ha mondjuk beáll 1-2 plyare a kövi két meccsen, aztán a rájátszást a börtönben tölti, közben a csapat SB-t nyer, akkor mint elítélt börtönlakó nyer gyűrűt, ha jól sejtem XD Az szép történet lenne
Chargers LT
Ha börtönbe menne a PO-ra szerintem kivágnánk.
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
És nem is minden! .217 ezrelék volt az alkohol a vérében...Arizona pont az az állam, ahol a .200 feletti szintet már "super extreme" DUI-nak számít...és minimum 45 nap elzárással büntetik. Úgyhogy rövidesen elképzelhető, hogy börtönbe vonul.
Klaci79
Nem is csak elképzelhető, hanem biztos. Automatikusan kötelező börtönt jelent egy ilyen szint. És nyilván nem nézik el neki, mert ő valami NFL playa 😊 Amúgy rosteren van ugye? Bár még nem játszott, de ha mondjuk beáll 1-2 plyare a kövi két meccsen, aztán a rájátszást a börtönben tölti, közben a csapat SB-t nyer, akkor mint elítélt börtönlakó nyer gyűrűt, ha jól sejtem XD Az szép történet lenne

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 714 — Scream and scout
Osztom Lombardi érvét (Ha egy nulla snap-es újoncért adsz 1/1-et, akkor miért ne érne Gerappa 1. kört.). Különösen az utóbbi 3-4-5 év kényszer első körös irányítók rendszeres földbe állasa után (Gabbert, Bortles, Manuel, Geno, Weeden, Manziel, Goff, Lynch).
tomi-tomi
Kukacoskodás ON: Geno nem volt 1. körös 😊

Más: ha már szóba került a Browns, 1/1-et nem fogják odaadni Jimmy G-ért, ha nem QB-t húznak akkor berántják pl. Garrettet mert pass rusher is kell nekik. Ellenben ugye övék az Eagles 1. köröse is, ami ugye jelen állás szerint az 1/7, az már nem teljesen valószínűtlen szcenárió, de ha tippelnem kellene, akkor a 2/1 + némi apró lenne az az ellenérték, amivel ők feltétlen jól járnának és BB-t sem húzzák le. Persze ahogy tomi-tomi is említette, a Pats nincs rászorulva arra h eladja Garoppolot, ezért köthetik az ebet a karóhoz, hogy nekik kell az 1/7.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
Broncos ellen ismét használtuk a Ravens elleni trükkös játékot, ezúttal viszont McClellin volt a ineligible receiver és nem mellékesen Von Miller őrizte őt.

 www.12up.com/posts/4296300-patriots-found-a-new-loophole-regarding-ineligible-receivers?a_aid=36463

Szerkesztette: ervinator

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
fodi91 196
Ha Kolb-ért az Eagles kapott egy 2. kört+ DRC-t egy teljesen középszerű teljesítmény után akkor teljesen reális is Garoppoloért az első kör. Oké, hogy nincs nagy minta, de ami van ott klasszis szintet hozott ráadásul egy olyan irányítóról beszélünk aki a drafton is az értékesebbek között volt. (Azt már csak zárójelbe jegyzem meg, hogy ha a Cleveland az 1/1-en QB-t akar húzni akkor Garoppolót semmivel se látom rosszabbnak jelenleg, vagy kisebb upsideal rendelkezőnek mint a kijövő QB-k. Úgyhogy akár az 1/1-et is adhatnák. Bár ha az Eaglestől kapott picket adnák azzal se lennék szomorú.)

Szerkesztette: fodi91
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na ebből a helyfoglalás (ríli, amikor ilyen King, Hamilton, etc arcok vannak a keretben...) és a capelvitel (1.1 milla lesz jövőre, ennél nem mondom milyen semmirekellők keresnek majd sokkal többet) eléggé komolyan vehetetlen érv azért 😊

A 7. körös részre meg inkább nem reagálok 😊
Wyatt
Egy játékos, aki nem játszik, kevesebbet ér, mint egy játékos, aki játszik. QB-ből meg nem igazán játszik kettő egyszerre. A 7. kört meg olvasd el és értsd amit írtam!

Az egész jelentése az, hogy ha Brissett megfelelő backup, akkor pont egyel több QB van a csapatban, mint amennyi kell. Majd amikor sorban kiesnek az O line emberek, vagy D-ből, akkor meg milyen jó lenne egy szabad spot, amin egy olyan ember ül, aki sohasem kerül pályára.

Ha pedig meg kellene tartani valakit, csak nem jön rosszul még az az egy milkó is, amit ki lehet tenni pluszba.
Kollega
Volt sok igazság mindenben előttem. De az egy milkó az nem egy milkó, hanem kb 600 ezer. Én ennyiért nem kockáztatnám meg, hogy eladom azt, aki már bizonyította (?), hogy át tudja venni Brady helyét, ha van valami (ne legyen, se sérülés, se formahanyatlás 😊 )

Az egy játékos helye jól jönne persze. De 46 aktív játékossal toljuk. Most olyanokat, akik a szezonban egy percet nem játszanak mondjuk, pont nem sajnálok, ha kiesnek. Btw, azok sem biztos, hogy kiesnek, szimplán mennek a PS-be. És egy olyan játékos, aki az aktív keretbe sem nagyon fér bele, most annyira nagy kár? Ha kell a posztjára ember, vagy visszahozzuk őt, vagy keresünk egy hasonlót a piacon. Itt nem kezdő kaliberekről beszélünk

Egy 7. körös játszhat persze, de valószínűbb, hogy hosszú távú projekt lesz inkább, aki vagy játszik egy-két éven belül, vagy nem. Persze, lehet húzni Hall of Fame-játékost a 6. kör végén is, de talán most ne ebből induljunk ki.

Egy játszó sem biztos, hogy többet ér, mint egy nem játszó. Nálunk itt van Gerappa, ha van valami beugrik, ha nem akkor padozik. Brissett is. Na bumm, ha valahol legyen eggyel több „felesleges” játékos a rosteren, az inkább a QB legyen, mint egy 18. only ST-player DB, „picit” nagyobb az értéke. De amíg nálunk van Garoppolo, addig nincs ellenünk. Mert tegyük fel, hogy tényleg a szezonbeli teljesítményét tudja hozni innentől. Elmegy egy olyan csapathoz, ahol csak ez hiányzik, mi meg csináltunk magunknak egy veszélyes ellenfelet. Van, amikor jobb, ha nálunk nem játszik valaki, mintha máshol igen. Persze ez geci álláspont már, de csak azért mondom, hogy önmagában egy néhány snapre felküldhető valaki nem értékesebb, mint egy olyan QB, aki ismeri a rendszert, úgy tűnik mozgatni is tudja, blablabla

Most arról ne beszéljünk, hogy megoldhatná nálunk a kövi 10-15 évet QB-poszton.

A 7. körről nem is akartam beszélni, csak az első két részéről, amit kiemeltem, amivel nem értek egyet (nem számít ennyit egy rosterspot, pláne nem 600k a sapi alatt, ezek miatt fontolóra venni az elkótyavetyélését súlyos szakmai hiba lenne).

Megjegyzem, az általam néhányszor említettek miatt én azt is szakmai hibának tartanám, ha 2-3. körös áron válnánk meg tőle 2017-ben. 2018-ban franchise tagelve már egy 2. körös lehet, hogy gondolkodós lenne, de akkor itt volt még egy évet nem kis biztonsági tartaléknak nálunk, és ha még akkor is jól megy Bradynek és vele tervezzük a következő éveket, akkor hajrá, mehet Gerappa. Sőt, azt mondom, én azt sem bánom, ha ezt követően FA lesz, és mondjuk csak egy 2019-es 3. kör végét kapunk érte. Egy 2017/2–2019/3-cserét én kevésbé sajnálnék, mintha jövőre vagy 2018-ban ott állnánk letolt gatyával, miközben állhatnánk egy future starral is. A 2017-es első kör is inkább azt jelképezi, amit az ottani játékosok képviselnek: olyan embert szerezni a helyére, akiből a következő 10 évben meghatározó játékos válhat nálunk, aki képes lehet sikerhez segíteni a csapatot. Ha nekem garantálod, hogy a 2. körben húzott ember ilyen lesz, felőlem lehet az a játékos is, de az elsőben jobb eséllyel lehet találni ilyet, mint a későbbiekben

Úgyhogy nálam az opciók továbbra is:
2017 – erős 1. kör
2018 – franchise taggel csere/marad hosszú távon ő a megoldás, ha úgy alakul
Amit semmiképpen sem szeretnék, az egy 2017-es 1. kör alatti csere. Akkor inkább maradjon nálunk itt szépen olcsóért, sokkal többet nyerhetünk vele

Amúgy lesz meccsünk a Jets ellen, az érdekel valakit? 😀

Régen vártam ennyire érdektelenül egy Jets-elleni összecsapást. A múltkorinál egyet akartam csak, nyerjünk, sérülés nélkül, mert New Yorkban azért nem mindig ment mostanában, Fitznek is mindig jól megy ellenünk, plusz kb a szezon meccse volt náluk, mert ha mást nem, a mi idényünkbe piszkítsanak már bele kicsit. Most azért simább meccsben reménykedem, pláne, hogy ahogy néztem a Jets-topicban, messze nincsenek elájulva az OL-jüktől, jó lenne, ha az irányítót is sikerülne párszor megkergetni, és hibákra kényszeríteni. És a 13 siker szerintem már elég lenne az 1. kiemeléshez is amúgy

több mint 7 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
BB tuti letradel vele 😀 😀
ZERO_L
Hogy aztán behúzzunk egy UDFA-nak várt ST only DB-t a második körben, mert abból sose elég 😀

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Otthoon geprol leirom, miert nincs igy szerintem 😊

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
Ha TB játszani akar, Brisset pedig megfelelő backup, akkor bármilyen cetli többet ér, mint JG.
- Helyet foglal a keretben
- Pénzt visz a capből
- Játszani meg nem játszik

Ennél, hangsúlyozom ennél még egy 7. kör vége is többet ér.

Én sajnálni fogom, ha elmegy. Tetszett a mozgása, láttam benne lehetőséget és nagy valószínűséggel lesz még gondunk vele ellenfélként. De. TB mozgása még jobban tetszik és inkább őt nézném még évekig.

De van két másik opció, amivel nem gondolkodtok: Brady a szezon végén visszavonul, JG lesz a kezdő és kell a tapasztalat a backupnak. A második, hogy Brissettet szeretnénk eltradelni. (Jó, az utolsó nem annyira sanszos, talán még annyit se kapnánk érte, mint amennyibe került). De ha jól sikerül a szezon vége, én el tudom képzelni, hogy Brady inkább más kihívást keres.

Például a Red Soxba még beférne pár szezonra 😊
Kollega
csak pontosan egy dolgot nem vettél számításba, mi van ha TB-t valami nagyon hülye playben, lásd Jets ellen elmegy blockolni a futónak, de a védők nem csak pislognak hanem begyalulják a földbe vagy teszem azt ahogy Petty-t levadászták
ebben az esetben Jimmyvel még mindig realitás a gyűrű, de Brissettel már vélhetően a többi csapatrésznek (O# többi tagja és az egész D#) extrát kéne hozni

ennek (Brisett nem elég jó a gyűrűhöz, Jimmy-vel ellentétben) a köv évben még nagyobb a valószínűsége mint az ellenkezőjének, szóval vagyunk/leszünk abban a helyzetben, hogy beleférjen egy kvázi középkörös draft cetli eltékozlása (ahogy belefért anno Easley pick is) csak azért hogy bebiztosítsuk magunkat a köv idényre

és hát tudjuk jól, hogy BB szeret minden eshetőségre felkészülni...


abban 100% biztos vagyok, hogy TB-t csak a sérülés tarthatja a pályán kívül (jah, meg a PÖCS), ha Jimmyt elnyomjuk egy 2-3 körös pickért az max azért lesz mert a stáb iszonyatosan bízik Brissettben és edzéseken eleget mutatott

(egyébként nem lepődnék meg, ha McD és Jimmy egyszerre távoznának, teszem azt a Jax-hez)

UI.: és ha véletlenül vkit tényleg sikerülne lehúzni egy top10-15-s pickkel, akkor se legyetek túl izgatottak, mekkora talente-t fogunk ott húzni, BB tuti letradel vele 😀 😀

Szerkesztette: ZERO_L



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Na ebből a helyfoglalás (ríli, amikor ilyen King, Hamilton, etc arcok vannak a keretben...) és a capelvitel (1.1 milla lesz jövőre, ennél nem mondom milyen semmirekellők keresnek majd sokkal többet) eléggé komolyan vehetetlen érv azért 😊

A 7. körös részre meg inkább nem reagálok 😊
Wyatt
Egy játékos, aki nem játszik, kevesebbet ér, mint egy játékos, aki játszik. QB-ből meg nem igazán játszik kettő egyszerre. A 7. kört meg olvasd el és értsd amit írtam!

Az egész jelentése az, hogy ha Brissett megfelelő backup, akkor pont egyel több QB van a csapatban, mint amennyi kell. Majd amikor sorban kiesnek az O line emberek, vagy D-ből, akkor meg milyen jó lenne egy szabad spot, amin egy olyan ember ül, aki sohasem kerül pályára.

Ha pedig meg kellene tartani valakit, csak nem jön rosszul még az az egy milkó is, amit ki lehet tenni pluszba.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na ebből a helyfoglalás (ríli, amikor ilyen King, Hamilton, etc arcok vannak a keretben...) és a capelvitel (1.1 milla lesz jövőre, ennél nem mondom milyen semmirekellők keresnek majd sokkal többet) eléggé komolyan vehetetlen érv azért 😊

A 7. körös részre meg inkább nem reagálok 😊

több mint 7 éve
fodi91 196
De van két másik opció, amivel nem gondolkodtok: Brady a szezon végén visszavonul, JG lesz a kezdő és kell a tapasztalat a backupnak. A második, hogy Brissettet szeretnénk eltradelni. (Jó, az utolsó nem annyira sanszos, talán még annyit se kapnánk érte, mint amennyibe került). De ha jól sikerül a szezon vége, én el tudom képzelni, hogy Brady inkább más kihívást keres.
Kollega
TB a napokban nyilatkozta le, hogy egyáltalán nem gondolkodik a visszavonuláson és 45 éves koráig játszani akar.
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Ha TB játszani akar, Brisset pedig megfelelő backup, akkor bármilyen cetli többet ér, mint JG.
- Helyet foglal a keretben
- Pénzt visz a capből
- Játszani meg nem játszik

Ennél, hangsúlyozom ennél még egy 7. kör vége is többet ér.

Én sajnálni fogom, ha elmegy. Tetszett a mozgása, láttam benne lehetőséget és nagy valószínűséggel lesz még gondunk vele ellenfélként. De. TB mozgása még jobban tetszik és inkább őt nézném még évekig.

De van két másik opció, amivel nem gondolkodtok: Brady a szezon végén visszavonul, JG lesz a kezdő és kell a tapasztalat a backupnak. A második, hogy Brissettet szeretnénk eltradelni. (Jó, az utolsó nem annyira sanszos, talán még annyit se kapnánk érte, mint amennyibe került). De ha jól sikerül a szezon vége, én el tudom képzelni, hogy Brady inkább más kihívást keres.

Például a Red Soxba még beférne pár szezonra 😊

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
a szezon után ilyen 2-3. körös áron elcserélnénk.
Wyatt
Erre nem látok semmi esélyt. BB alapvetően nem akarja eladni (nincs rászorítva). A legjobb eladói pozíció. 😊 Azt kér érte, amit csak akar. Biztos, hogy el fog menni a másik oldal fájdalom küszöbéig. Legfeljebb vállat von, ha nem adja meg senki.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pláne, hogy jó eséllyel őt már kinevelni sem kell a csapatának, míg az újonccal egy-két év kemény munka lenne. És bőven benne van még 10-15 év. És egy évig még olcsón megtartható. Pont ezért lennék nagyon szomorú, ha a szezon után ilyen 2-3. körös áron elcserélnénk. Akkor inkább maradjon

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Osztom Lombardi érvét (Ha egy nulla snap-es újoncért adsz 1/1-et, akkor miért ne érne Gerappa 1. kört.). Különösen az utóbbi 3-4-5 év kényszer első körös irányítók rendszeres földbe állasa után (Gabbert, Bortles, Manuel, Geno, Weeden, Manziel, Goff, Lynch).

Szerkesztette: tomi-tomi

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Első kör esetén már látok rá opciót, hogy elfogadjam. Viszont ez alatt én tartanám a 0. lehetőséget, és taggel trade-elném el Jimmyt egy év múlva. Vagy ha úgy alakul a kövi év, annak függvényében lehetne Jimmy 2018-tól a kezdő. De ha jön egy erős első kör, és Tom még bírja tényleg 3-4 évig ilyen szinten, nem bánom a 2-es forgatókönyvet sem 😊

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Erre valóban több esélyt látsz az IR-ről visszahozatal függvényében?
Wyatt
Igen.

TB két hete nyilatkozta, hogy 45 éves koráig játszani, az egy jó cél számára. Minimum két-három évet érez még magában.
Gerappa szeptember-október közepén nyilatkozta, hogy egy NFL játékosnak nem lehet célja a cserepad. Ő kezdő akar lenni.
Brissett az IR alatt minden lehetőséget megkapott, hogy együtt legyen a csapattal. Résztvett a meeteng-eken, elutazott minden idegenbeli meccsre, a lehető legkorábban elkezdett edzeni stb. S most aktiválták, hogy tovább edzhessen.

Idén mindhárman a várakozásokon felül teljesítettek - Brady 39 után is elit maradt, JimmyG kezdő potenciált mutatott, Jakab nyerni képes csereirányítóvá vált újonc évének 3. hetében. Ebből két forgatókönyv látszódik. Mindkettőben Brissett a backup.

Nulladik (esélytelen vagy legrosszabb esetben marad ez) forgatókönyv: Maradnak mindhárman jövőre. Gerappa értéke ettől várhatóan nem nőne - mivel nem kell pályára lépnie. Csak kockázatos lépéssel (FT utáni csere) lehetne nagyobb értéket kapni érte, mint egy 2019-es középső körös kompenzációs cetli.

1. forgatókönyv: TB trade. Gerappa kezd, miután kap egy szerződéskiterjesztést. Sok halott pénzzel járna, biztosra vehető valamilyen mértékű teljesítmény visszaesés, s TB mérgében vissza is vonulhat - nulla ellenérték. (jelentős) Kockázat mind a nyereség, mind a veszteség oldalon.

2. forgatókönyv: Jimmy trade. TB idén újabb területen fejlődött - a mélységi támadása már-már 2007-et idézi. Joggal feltételezhető, hogy ezzel a csapatszerkezettel (legalább) két-három évig biztosítja az automatikus PO részvételt (csoportgyőzelemmel együtt) és egy-két mély rájátszás menetelést. Gerappa vs. Brissett, mint cserelehetőségek: nincs érdemi különbség várható eredményességben, csak az OC-nak lesz nagyobb a munkája. Idén nagyon jó piaca van egy bizonyítottan tehetséges, az egyik legjobb helyen kiképzett irányítónak. 49ers, Bears, Browns mindenképpen komoly aspiráns, s nem lennék meglepve, ha a Cards és/vagy a Skins és talán a Vikings (esetleg Jags?) is mutatna érdeklődést. A legkisebb kockázattal veszteség oldalon (TB hanyatlása és Brissett minősége JimmyG-hez képest) lehet hozni extraprofitot. Ebben a helyzetben 1. kört kérnék! 😊

Szerkesztette: tomi-tomi

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Erre valóban több esélyt látsz az IR-ről visszahozatal függvényében?

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Brissett IR-ről aktiválva -> érik a Gerappa trade.
(DT Hamilton-t tették ki az 53-ból, remélhetően vissza tudják hozni PS-ba - hely van.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Majd a szezon utan, mint Dennard

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Azért Michael Floyd nem picit volt ittas..
Rendőrlámpánál, a jelzésre várva az útkereszteződésben, konkrétan elaludt a kocsiban a kormány mögött.
Nagy nehézségek árán tudták csak felébreszteni a rendőrök, és vele szemben intézkedni.
S ezek után nem mutatott igazán megbánó magatartást, s emiatt csapták ki a csapatból..
Remélem nálunk megembereli magát.

Itt a videó:

 www.youtube.com/watch?v=xWxamuPhmrg
kyobalu
Azért ez durva 😀 mint a lakodalmas szamár! 😀
Volford
És nem is minden! .217 ezrelék volt az alkohol a vérében...Arizona pont az az állam, ahol a .200 feletti szintet már "super extreme" DUI-nak számít...és minimum 45 nap elzárással büntetik. Úgyhogy rövidesen elképzelhető, hogy börtönbe vonul.
több mint 7 éve
Demecs New England Patriots 645
Jó volt a védelmük, de én mióta nézem az NFL-t ilyen sorozatos mákos győzelmeket ritkán láttam. Már ide is beírtam 3x, de ha jól számolom 10 meccsük dőlt el 7 ponton belül. Az egy labda. Ha egy labda máshogy pattan, már más a szitu. Pl Harper kezéből ha nem csúszik ki... Ugyanúgy bukhattak volna, de tényleg tavaly mocskosul összejött nekik minden. Persze nem azt mondom, hogy nem tettek meg érte mindent, de...
NB2
És elég sok pontot szerzett a védelem is. Több meccsen is volt.