New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Bár az összes csapatot véve alapul, talán valóban nekünk van ezzel a legtöbb esélyünk nyerni, 30-35% körül, de még mindig nem nagyobb a SB-győzelmi esélyünk, mint 35%, tehát papíron még mindig sanszosabb, hogy nem nyerünk, mint az, hogy nyerünk.

több mint 7 éve
Volford New England Patriots Boston College Eagles 363 — New England Patriots fan--- West Ham United supporter---
Nem mérvadó ez a meccs, de én most érzem először az idényben hogy komoly SB esélyünk van.
Volford
😊 értem én, hogy a szurkoló néha kritikusabb a kedvenceivel szemben, na de a napnál is világosabb minimum Brady visszatérése óta, hogy a Patriots nyeri a Super Bowlt, úgyhogy nem kicsit vicces azért ilyet olvasni épp ebben a topicban
baggio
Szép is lenne ha ez ilyen egyszerű lenne. Ahogy már itt el is hangzott mástól, hányszor olvastuk már ezt az elmúlt években ? Nem ilyen egyszerű a football , viszont tény, hogy nálunk csapaton belül is sokminden arra utal , hogy remek formaidőzitéssel dolgozik a csapat és kezdenek összeállni a puzzle apró darabkái amik még eddig hiányoztak. Riválisaink körül is pozitivan alakulnak a dolgok,mármint a mi szemszögünkből. Alapjában véve elég szkeptikus szoktam lenni, és most jött el az idő, hogy igazán el is tudjam hinni a végső győzelmet. Viszont jól tudjuk, hogy milliószor borult már a papirforma a rájátszásban , szóval ilyen kijelentéseket azért nem tennék. 😊

több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 035 — nabege2@yahoo.com
Ja és Mekkeleken volt a zöld pötty, na az kemény 😊


Csak cukkoljuk a Bearst és Sanyit 😊
ThundersNFL
az már Bennettel kezdődött😊
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 832 — !SuPeR6BoWL!
Ja és Mekkeleken volt a zöld pötty, na az kemény 😊


Csak cukkoljuk a Bearst és Sanyit 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
nagyon teoretikus, de most szerencse nincs miről beszélni:

látva a két éve "második félidős shutdown" védelmet, most meg itt van a 2 meccs óta nulla TD (+ a Ravens meccsen is inkább ST hiba alapozta meg a kapott két TD-t) védelem, Patricia-t szerintem a szezon végén valamelyik csapat most már el fogja vinni

szerintetek BB elhozná Vrabel-t (az elválás nem volt felhőtlen), vagy inkább házon belül oldaná meg a pótlást, esetleg megint átvenné a védelem play hívásait, amíg egy pozíciós edző nem szokik bele/fejlődik annyit



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja ertem. Legutobb amikor ennyire nyertunk, a rajatszasban annyira nem volt jo 😊 de most nem lesz Jets 😊

több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Milyen vereseg? :o
Az elozo meccseken mikor volt szoros? A Ravens elleni het pont? Legyen, az egy
Wyatt
Nem, az elmúlt évek Jets meccseire gondoltam. Utoljára harminc ponttal 2012-ben nyertünk.
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 035 — nabege2@yahoo.com
Sok gondolkodás után találtam azért valamit, aminek nem örültem: hogy megint Edelman a returner. 😊 Bár most nem ment a csinnbe, de jobban örülnék, ha nem ott törnék össze.
Burkus
BB 41-0-nál már Cyrrust is be merte rakni😀
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Milyen vereseg? :o
Az elozo meccseken mikor volt szoros? A Ravens elleni het pont? Legyen, az egy

több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Most néztem meg, tegnap Jézuska volt egész este. Perfekt meccs volt, a labda mindkét oldalán, végre beindult a TO gyár is. Megsemmisítő vereség volt, ami különösen értékes az elmúlt meccsek nagyon szűk különbségei tükrében. Összeállt a védelem is, a legjobbkor, az offense-ben pedig nem érezni Gronk hiányát, ha - mint most - Brady nem kizárólag Edelmanre fókuszál.

Sok gondolkodás után találtam azért valamit, aminek nem örültem: hogy megint Edelman a returner. 😊 Bár most nem ment a csinnbe, de jobban örülnék, ha nem ott törnék össze.

Jól láttam, hogy nincs újabb sérülés?
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem az elozo negy meccs vedelme mar nagyon tetszett 😊

több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Ezzel a védelemmel és O fallal nem sok esélyünk lesz a PO ban....😉
Btw a patriots idei legjobbja kétségkívül Scar.
Mikor megláttam a kezdő lb sort kicsit meghűlt bennem a vér. Noy Mekkelek Ninko.... HT hiányzott a középső futásoknál de pihenjen csak. Ja és Mekkeleken volt a zöld pötty, na az kemény 😊
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
Nem mérvadó ez a meccs, de én most érzem először az idényben hogy komoly SB esélyünk van.
Volford
😊 értem én, hogy a szurkoló néha kritikusabb a kedvenceivel szemben, na de a napnál is világosabb minimum Brady visszatérése óta, hogy a Patriots nyeri a Super Bowlt, úgyhogy nem kicsit vicces azért ilyet olvasni épp ebben a topicban
baggio
Minden évben ez az általános vélekedés rólunk, aztán mégis elég sokat kellett várnunk arra a bizonyos 4. gyűrűre.

We are on to Miami 😊

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 881 — No es importante
Nem mérvadó ez a meccs, de én most érzem először az idényben hogy komoly SB esélyünk van.
Volford
😊 értem én, hogy a szurkoló néha kritikusabb a kedvenceivel szemben, na de a napnál is világosabb minimum Brady visszatérése óta, hogy a Patriots nyeri a Super Bowlt, úgyhogy nem kicsit vicces azért ilyet olvasni épp ebben a topicban


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Azt hiszem kibírjuk jelen állás szerint! 😀
ParadSEC
Kb ket es fel ora csuszassal kezdtem el nezni, lattam, hogy irt ide valaki, valami ertesites is jott az nfl-tol, na mondom ki halt le... ahhoz kepest kicsit marha jol alakult a meccsunk 😀

Ez a vedelem mar eleg lehet barmit nyerni, ha tudjuk igy tolni 😊
Wyatt
Butler tartja a meccsenkénti 2 intet plusz Lengel Benett dinamikus duó kapja el a Td-ket akkor szép lesz az évkezdés 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 7 éve
Volford New England Patriots Boston College Eagles 363 — New England Patriots fan--- West Ham United supporter---
Azt hiszem kibírjuk jelen állás szerint! 😀
ParadSEC
Kb ket es fel ora csuszassal kezdtem el nezni, lattam, hogy irt ide valaki, valami ertesites is jott az nfl-tol, na mondom ki halt le... ahhoz kepest kicsit marha jol alakult a meccsunk 😀

Ez a vedelem mar eleg lehet barmit nyerni, ha tudjuk igy tolni 😊
Wyatt
Nem mérvadó ez a meccs, de én most érzem először az idényben hogy komoly SB esélyünk van. Védelem fantasztikusan lehozta, maradjon ez a tendencia a PO-ra és remek postseasone elé nézünk. Önbizalomnövelésnek remek volt

több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 035 — nabege2@yahoo.com
nyögvenyelősen nyert a Miami, ha holnap nyer a KC PO-ban vannak
lehet nem kaparnak majd annyira NE ide v. oda
NB2
Nekik nem lesz pihenő hetük. Ha meglesz a PO, nekünk meg a home field, csak az lesz a lényeg, hogy senki se sérüljön meg. De nekünk alighanem küzdeni kell a home fieldért.
Kollega
szerencsétlen Carr sérülése miatt, lehet nehezebb lesz nyerniük Denverben
viszont így azért azt mondom kezdjen csak JG vagy max 1 negyed TB
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azt hiszem kibírjuk jelen állás szerint! 😀
ParadSEC
Kb ket es fel ora csuszassal kezdtem el nezni, lattam, hogy irt ide valaki, valami ertesites is jott az nfl-tol, na mondom ki halt le... ahhoz kepest kicsit marha jol alakult a meccsunk 😀

Ez a vedelem mar eleg lehet barmit nyerni, ha tudjuk igy tolni 😊

több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Na ez csúfos:

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
nyögvenyelősen nyert a Miami, ha holnap nyer a KC PO-ban vannak
lehet nem kaparnak majd annyira NE ide v. oda
NB2
Nekik nem lesz pihenő hetük. Ha meglesz a PO, nekünk meg a home field, csak az lesz a lényeg, hogy senki se sérüljön meg. De nekünk alighanem küzdeni kell a home fieldért.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 035 — nabege2@yahoo.com
nyögvenyelősen nyert a Miami, ha holnap nyer a KC PO-ban vannak
lehet nem kaparnak majd annyira NE ide v. oda
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 035 — nabege2@yahoo.com
hát ez az a meccs volt amikor amúgy is jobb vagy és még a labdák is hozzád pattantak😊
tükörsima meccs (megjegyzem Fitzi valahogy jobban érez bennünket, vele jobb volt az O-juk és nem csak az előny miatt, mert mikor beállt csak 10-0 volt)
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
legkomolytalanabb meccsünk, ez nagy szó mert játszottunk Fisher ellen és még Friscoban is volt meccsünk

(reméljük!!!) nem sérült meg senki, Miamiba utazhat az ifi csapat



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
brady pocket qb whaat? 😀
több mint 7 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Azt hiszem kibírjuk jelen állás szerint! 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich