New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
...
Köszönöm, hogy helyretettél engem, bár igazából nem tudom ehhez mi köze van annak, hogy például Bradyről mit gondolt egy fórumtárs, akinek munkásságát amúgy nem is nagyon ismerem? 😊 Ilyen meg olyan okokból nekem szimpatikus A.S., és örömmel állapítottam meg, hogy nem vagyok egyedül ezzel. Ennyi. Nem kell bele többet látnod. Ha szeretnéd pár rövid mondatban el is mondom szívesen neked miért is szimpatikus nekem Smith, ha majd időm engedi, de amúgy nem hiszem itt ezzel offolnom kellene. 😊
pahynor21
Valószínűleg ez túl bennfentes volt neked. Elnézést kérek! Nem neked és nem az általad szimpatikusnak tartott játékosnak szólt a dolog. Ha neked így jött le, tényleg sajnálom!
Kollega
No problem, csak nem értettem a támadást, illetve félreértettem! 😊
több mint 7 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
Ahogy sokan csak gamemanagernek tartják A.Smith-t (én meg elfogult vagyok, módfelett kedvelem)
Sobri Jóska
Nem gondoltam volna, hogy ezzel rajtam kívül más is lehet így... 😊
pahynor21
Akkor tessék, egy kis ajándék:
 vimeo.com/44971571
Egyik kedvenc focis videom.
Sobri Jóska
Köszi szépen, nagyon jó kisfilm! Kb. A.S. karrierjének kezdete óta követem az NFL-t, tisztában vagyok a storyjával, meg azzal is, amit ezután tettek vele Friscóban. 😕
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything

Igen, az ott középen LB coach Rob Ryan.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
...
Köszönöm, hogy helyretettél engem, bár igazából nem tudom ehhez mi köze van annak, hogy például Bradyről mit gondolt egy fórumtárs, akinek munkásságát amúgy nem is nagyon ismerem? 😊 Ilyen meg olyan okokból nekem szimpatikus A.S., és örömmel állapítottam meg, hogy nem vagyok egyedül ezzel. Ennyi. Nem kell bele többet látnod. Ha szeretnéd pár rövid mondatban el is mondom szívesen neked miért is szimpatikus nekem Smith, ha majd időm engedi, de amúgy nem hiszem itt ezzel offolnom kellene. 😊
pahynor21
Valószínűleg ez túl bennfentes volt neked. Elnézést kérek! Nem neked és nem az általad szimpatikusnak tartott játékosnak szólt a dolog. Ha neked így jött le, tényleg sajnálom!

Szerkesztette: Kollega

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
Ahogy sokan csak gamemanagernek tartják A.Smith-t (én meg elfogult vagyok, módfelett kedvelem)
Sobri Jóska
Nem gondoltam volna, hogy ezzel rajtam kívül más is lehet így... 😊
pahynor21
Na akkor segítelek képbe helyezni magadat. Ez a kollega, aki eztet írta arról híres, hogy már ezelőtt vagy hat évvel nyugdíjba akarta küldeni Tom Bradyt. (A mellékkörülményeket mostan ne feszegessük.)

Nem akarnám kritizálni a hozzáértését, mert nagy számmal voltak az amerikai sportsajtóban olyan szakértők, akik egyet értettek volna vele. Márpedig ezek az emberek fényesen megélnek a tudásukból, ahogy Sobri kollega valószínűleg nem (ha mágis, én annak csak örülök).

Na, akkor most már képben vagy, aszerint olvasd a hozzászólást, ahogy az ESPN és a NFL.com okos beat writereinek okfejtéseit szoktad! És ebben bizony semmi szarkazmus sincs, az égre esküszöm!
Kollega
Köszönöm, hogy helyretettél engem, bár igazából nem tudom ehhez mi köze van annak, hogy például Bradyről mit gondolt egy fórumtárs, akinek munkásságát amúgy nem is nagyon ismerem? 😊 Ilyen meg olyan okokból nekem szimpatikus A.S., és örömmel állapítottam meg, hogy nem vagyok egyedül ezzel. Ennyi. Nem kell bele többet látnod. Ha szeretnéd pár rövid mondatban el is mondom szívesen neked miért is szimpatikus nekem Smith, ha majd időm engedi, de amúgy nem hiszem itt ezzel offolnom kellene. 😊
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
2. A Billsnél vége a Ryan korszaknak
3. Nagyon, nagyon szeretném, ha nem egy Patricia, vagy McDaniels korszak jönne
Kollega
Hát azért azon nagyon meglepődnék ha kettejük közül valamelyik is csoporton belül vállalna HC melót....Sexy Rexy meg jó, hogy végre elment a csoportból 😊
manuszka86
Hááát, volt már rá példa, hogy valaki csoporton belül váltott. Hogy ne menjek nagyon messzire a példáért: Bill Belichick.

És nem csak a szexynek, hanem a rendkívül igényes küllemű testvérének is megköszönték. Amúgy nem lennék meglepve, ha egy komolyabb edzőkerülő után Rob nálunk kötne ki. Végtére két gyűrűt már nyertek az Öreggel. Most így nem rémlik, hogy nagyon összevesztek volna. Elment, mert nagyobb kihívást kapott.

Szerkesztette: Kollega

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
manuszka86 New England Patriots 2 058 — Patriots fan
2. A Billsnél vége a Ryan korszaknak
3. Nagyon, nagyon szeretném, ha nem egy Patricia, vagy McDaniels korszak jönne
Kollega
Hát azért azon nagyon meglepődnék ha kettejük közül valamelyik is csoporton belül vállalna HC melót....Sexy Rexy meg jó, hogy végre elment a csoportból 😊

több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
1. Úgy érzem a PO-ban nagyobb szerepe lesz Lengelnek
2. A Billsnél vége a Ryan korszaknak
3. Nagyon, nagyon szeretném, ha nem egy Patricia, vagy McDaniels korszak jönne

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Korábban, a "sötétebb" kilátású időkben elmélkedtünk azon, hogy a PO-ig mit kell rendbetenni... szerintem egész szépen sikerült:

O:
- az OL összeállt, bőven van azon a szinten, mint a legutóbbi SB-győztes egység... sőt, mintha a futás is menne végre;
- futók közül Lewis visszatérése komoly plusznak bizonyult, összességében rendben van a Blount/Lewis/White-egység... mélységét nézve talán még erősebbek is vagyunk, mint anno;
- Gronk és 'dola kiesése persze kib. nagy veszteség, utóbbi azért jó lenne ha visszatérne, kell a tapasztalat (és sunyiban talán a legjobb clutch elkapónk). Floyddal öszintén szólva nem számolok, idő kell ahhoz hogy bárki is elnyerje TB bizalmát. Ellenben Edelman viszonylag egészséges... legalábbis hatékonyabb mint a szezon elején;
- Bennett gyógyulásában reménykedhetünk még... kib. kellene 5-6 elkapás, kb. 70 yard meccsenként a TE posztról...

D:
- fal összeállt, DT-ben kicsik vékonyak vagyunk... de kib. régen látott rotáció van DE poszton, érezhető eredménnyel;
- LB poszton HT irtózatosan fontos, a PO-ban eldől h Van Noy/Mekkelek/Roberts 1-2 villanása mennyit is ér igazán éles meccseken... talán egyedül ettől az egységtől tartok, remélhetően ritkán kell 3 LB-t felküldeni a pályára;
- talán CB-poszton volt a legkomolyabb fejlődés, #2 és #3 is megoldottnak tűnik.

ST:
- magához tért Gos, más kérdés h még így is full ideg vagyok 1-2 25 yardos rugásnál vagy épp extra pontnál.. 😀

Hazai pályán elvileg végig kellene verni az AFC-t... de azért komoly fenntartásaim vannak a Steelers és a Chiefs kapcsán (a Raiders is ez a kategória lett volna a sajnálatos Carr-sérülés előtt).

Leginkább úgy lehet megverni minket, hogy:
- szétfutják a D-t, arra kényszerítenek minket h 3 LB kerüljön fel a pályára és ne ügyeskedhessünk big nickel és hasonló felállásokkal. Ezt az interior DL és LB depthet azért ki lehet nyírni (bár eddig keveseknek sikerült)... és ezzel is lent tartják TB-t;
- egy régi Sexy Rexy taktikát követve a lehető legtöbb DB-t küldik a pályára emberfogással + safety helppel és szigorúan 4 fős, hatékony pass rushhal megpróbálják megölni a passzjátékot... ezzel persze feláldozva a futás elleni védekezés egy részét... de bízhatnak abban, h nem annyira konzisztensen jó az OL run blockingja, h ezzel megnyerjük a meccset.
Gyulus
Jól összefoglaltad. A Ryan taktikát játszotta ellenünk a Jets, a Ravens és tavaly a Denver is, amikor győzni tudtak. Kérdés, hogy van-e most olyan csapat a PO-ban, aki ilyen coverhez megfelelő védőállománnyal , főleg secondaryvel rendelkezik (szerintem nincs).

2007-ben éreztem ennyire, hogy nyitva az út a SB felé. A Vasasok ellen valahogy mindig kijön a lépés, fekszik nekünk a stílusuk, bár most már Bell is játszani fog. A Chiefs okozhat meglepetést, őket elkerülném, ha lehet, de a többi AFC PO csapatnál most jobbak vagyunk szerintem (Carr sérülése után). A SB más tészta, ott a Dallas, az Atlanta egyaránt nehéz dió, a Green Bay meg szintén most pörgött fel maximális fordulatszámra. A Giants meg inkább szóba se kerüljön...
több mint 7 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 432
Asszem a Denver meccsen White vagy TB hibázott nem egyszer, de amint sikerült egy-két jó passzt kiosztania JE-nek, onnantól simán ment minden. Néha már az jut eszembe, hogy nem is teljesen TB parázik a Denvertől ill. egyes csapatoktól, hanem az edzői stáb feszül rá túlságosan.

Szerkesztette: Lúdas Solymi

több mint 7 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Korábban, a "sötétebb" kilátású időkben elmélkedtünk azon, hogy a PO-ig mit kell rendbetenni... szerintem egész szépen sikerült:

O:
- az OL összeállt, bőven van azon a szinten, mint a legutóbbi SB-győztes egység... sőt, mintha a futás is menne végre;
- futók közül Lewis visszatérése komoly plusznak bizonyult, összességében rendben van a Blount/Lewis/White-egység... mélységét nézve talán még erősebbek is vagyunk, mint anno;
- Gronk és 'dola kiesése persze kib. nagy veszteség, utóbbi azért jó lenne ha visszatérne, kell a tapasztalat (és sunyiban talán a legjobb clutch elkapónk). Floyddal öszintén szólva nem számolok, idő kell ahhoz hogy bárki is elnyerje TB bizalmát. Ellenben Edelman viszonylag egészséges... legalábbis hatékonyabb mint a szezon elején;
- Bennett gyógyulásában reménykedhetünk még... kib. kellene 5-6 elkapás, kb. 70 yard meccsenként a TE posztról...

D:
- fal összeállt, DT-ben kicsik vékonyak vagyunk... de kib. régen látott rotáció van DE poszton, érezhető eredménnyel;
- LB poszton HT irtózatosan fontos, a PO-ban eldől h Van Noy/Mekkelek/Roberts 1-2 villanása mennyit is ér igazán éles meccseken... talán egyedül ettől az egységtől tartok, remélhetően ritkán kell 3 LB-t felküldeni a pályára;
- talán CB-poszton volt a legkomolyabb fejlődés, #2 és #3 is megoldottnak tűnik.

ST:
- magához tért Gos, más kérdés h még így is full ideg vagyok 1-2 25 yardos rugásnál vagy épp extra pontnál.. 😀

Hazai pályán elvileg végig kellene verni az AFC-t... de azért komoly fenntartásaim vannak a Steelers és a Chiefs kapcsán (a Raiders is ez a kategória lett volna a sajnálatos Carr-sérülés előtt).

Leginkább úgy lehet megverni minket, hogy:
- szétfutják a D-t, arra kényszerítenek minket h 3 LB kerüljön fel a pályára és ne ügyeskedhessünk big nickel és hasonló felállásokkal. Ezt az interior DL és LB depthet azért ki lehet nyírni (bár eddig keveseknek sikerült)... és ezzel is lent tartják TB-t;
- egy régi Sexy Rexy taktikát követve a lehető legtöbb DB-t küldik a pályára emberfogással + safety helppel és szigorúan 4 fős, hatékony pass rushhal megpróbálják megölni a passzjátékot... ezzel persze feláldozva a futás elleni védekezés egy részét... de bízhatnak abban, h nem annyira konzisztensen jó az OL run blockingja, h ezzel megnyerjük a meccset.

Szerkesztette: Gyulus
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Aki rànk az AFC-ben veszélyes lehet az önmagunk. Jelenleg nincs olyan ellenfelünk akit nem tudnànk legalàbb 1 Tdvel megverni. Viszont ha elöjön a görcs akkor indul a szopòroller és arról ritkàn lehet leszàllni meccs közben. Bill bànak lesz dolga hogy a fejekben rendet rakjon és ezt amit az elmúlt 2-3 meccsen toltunk szinten tartsa ill. lépjen még 1-2 szintet.
ParadSEC
Pontosabban én még attól se félek, hogy nem lenne rend a fejekben. Viszont néha olyan szinten tud betlizni az edzői stáb, hogy csak na. És sajnos ez már megtörtént a rájátszásban is. Pontosan ezért örülnék, ha valaki eltakarítaná a KC-t az útból. Őket ismerjük a legkevésbé. A Dolphinst és Steelerst szerintem eléggé jól ismerjük. A Texans stábja nyitott könyvként áll az Öreg előtt, ami segíthet ellenük. A Raiders, még teljes erejében is verhetőnek tűnik, az ilyen jellegű csapatok ellen jók szoktunk lenni. A KC viszont tört már borsot az orrunk alá, nagyon jó a védelmük és ritkán játszunk ellenük. Nem szívesen tesztelném az O falat a pass rushuk ellen!

Az se segít, hogy haverok Reiddel, az Öreget a haverjai szokták legjobban megviccelni.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Aki rànk az AFC-ben veszélyes lehet az önmagunk. Jelenleg nincs olyan ellenfelünk akit nem tudnànk legalàbb 1 Tdvel megverni. Viszont ha elöjön a görcs akkor indul a szopòroller és arról ritkàn lehet leszàllni meccs közben. Bill bànak lesz dolga hogy a fejekben rendet rakjon és ezt amit az elmúlt 2-3 meccsen toltunk szinten tartsa ill. lépjen még 1-2 szintet.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Na az a helyzet, ha az utolsó fordulóban nem kapunk legalább 33 pontot, akkor is a mienk lesz a legjobb védelem, ha a többiek egyáltalán nem kapnak pontot 😀

...
Wyatt
Ha Kovács Sanyi lennél, akkor azt is hozzátennéd, hogy majdnem mindig előnyben játszottunk 😊
De abban biztos vagyok, hogy a leendő ellenfeleink az utolsó pár meccs láttán a fejüket vakarják.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Volford New England Patriots Boston College Eagles 363 — New England Patriots fan--- West Ham United supporter---
Na az a helyzet, ha az utolsó fordulóban nem kapunk legalább 33 pontot, akkor is a mienk lesz a legjobb védelem, ha a többiek egyáltalán nem kapnak pontot 😀


Wyatt
Ki gondolta volna ezt?! Maga a titulus sokat nem jelent, viszont ha maradnánk az első helyen, a folyamatos fejlődő tendencia mellé még egy igen komoly önbizalomdopping is lenne a srácoknak! 😀

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na az a helyzet, ha az utolsó fordulóban nem kapunk legalább 33 pontot, akkor is a mienk lesz a legjobb védelem, ha a többiek egyáltalán nem kapnak pontot 😀


több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Ahogy sokan csak gamemanagernek tartják A.Smith-t (én meg elfogult vagyok, módfelett kedvelem), de azért tartást és valós vezetést ad annak az egyébként újoncokból és jómunkásemberekből álló Chiefs O-nak, de ha ő kidől (márpedig a legjobb O-fal mögül is kiesett szegény Carr), akkor a Chief ugyanúgy elszállhat, ahogy a Raiders.

Sobri Jóska
Színvonalas okfejtés, halkan annyit jegyeznék meg, hogy Foles személyében a liga egyik legjobb backup QB-ja van a Chiefsnél, így ők szvsz akkor sem szállnának el, mint a győzelmi zászló.
empty taxi
Valóban nem, csak úgy, mint a Raiders, ahol McGloin-ban azért van potenciál.
Én mégis Pats-Steelers AFC-döntőt látok.
Carral Pats-Oaklandet mondtam volna.
Sobri Jóska
Nálunk meg a liga másik egyik legjobb backupja. Nem is szálltunk el, csak amikor a backup backupja kellett bejöjjön.

Leírni a Texanst se kell, a Dolphinst se, a Raiderst se, de valóban nem mellettük van jelenleg az esély. A KC, Steelers, Pats hármas esélyesebb a döntőbe jutásra, de még valóban nincsenek ott. Viszont még keveredhetnek úgy a kártyák, hogy a Főnökök játszanak a Vasassal az AFC döntőért, és ebben az esetben én valamivel esélyesebbnek látom a Kansast. Pláne akkor, ha elviszik a csoportot és ők mehetnek pihenő hétre.

Ahogy azt már korábban is írtam én leginkább a KC-t látom olyan csapatnak, amely veszélyes lehet ránk.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Ahogy sokan csak gamemanagernek tartják A.Smith-t (én meg elfogult vagyok, módfelett kedvelem), de azért tartást és valós vezetést ad annak az egyébként újoncokból és jómunkásemberekből álló Chiefs O-nak, de ha ő kidől (márpedig a legjobb O-fal mögül is kiesett szegény Carr), akkor a Chief ugyanúgy elszállhat, ahogy a Raiders.

Sobri Jóska
Színvonalas okfejtés, halkan annyit jegyeznék meg, hogy Foles személyében a liga egyik legjobb backup QB-ja van a Chiefsnél, így ők szvsz akkor sem szállnának el, mint a győzelmi zászló.
empty taxi
Valóban nem, csak úgy, mint a Raiders, ahol McGloin-ban azért van potenciál.
Én mégis Pats-Steelers AFC-döntőt látok.
Carral Pats-Oaklandet mondtam volna.

több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Ahogy sokan csak gamemanagernek tartják A.Smith-t (én meg elfogult vagyok, módfelett kedvelem)
Sobri Jóska
Nem gondoltam volna, hogy ezzel rajtam kívül más is lehet így... 😊
pahynor21
Na akkor segítelek képbe helyezni magadat. Ez a kollega, aki eztet írta arról híres, hogy már ezelőtt vagy hat évvel nyugdíjba akarta küldeni Tom Bradyt. (A mellékkörülményeket mostan ne feszegessük.)

Nem akarnám kritizálni a hozzáértését, mert nagy számmal voltak az amerikai sportsajtóban olyan szakértők, akik egyet értettek volna vele. Márpedig ezek az emberek fényesen megélnek a tudásukból, ahogy Sobri kollega valószínűleg nem (ha mágis, én annak csak örülök).

Na, akkor most már képben vagy, aszerint olvasd a hozzászólást, ahogy az ESPN és a NFL.com okos beat writereinek okfejtéseit szoktad! És ebben bizony semmi szarkazmus sincs, az égre esküszöm!
Kollega
Nem tudom nem megjegyezni, hogy azt a tényt, hogy Brady chokkerkedett és kiégett kb. a sérülésétől a a 14-es év rájátszásáig, nem teszi semmissé, hogy 14-re összeszedte magát.
Ilyen a sport.
Ahogy P.Manning is elég sokáig nem volt mentálisan elég a PO-ban és változott szép lassan meg, úgy a kiégett Brady is összekapta magát.
Majd ha visszavonul, akkor elolvassuk az életrajzi könyvében, hogy mi volt az a többéves hullámvölgy, mi törte meg, mi gátolta, stb.
Nem kell az én hsz.-eimet úgy olvasni, mint az ESPN és az NFL.com okos beatwritereinek okfejtéseit, mivel én fórumozó vagyok, és nem beatwriter. 😉

több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Ahogy sokan csak gamemanagernek tartják A.Smith-t (én meg elfogult vagyok, módfelett kedvelem)
Sobri Jóska
Nem gondoltam volna, hogy ezzel rajtam kívül más is lehet így... 😊
pahynor21
Na akkor segítelek képbe helyezni magadat. Ez a kollega, aki eztet írta arról híres, hogy már ezelőtt vagy hat évvel nyugdíjba akarta küldeni Tom Bradyt. (A mellékkörülményeket mostan ne feszegessük.)

Nem akarnám kritizálni a hozzáértését, mert nagy számmal voltak az amerikai sportsajtóban olyan szakértők, akik egyet értettek volna vele. Márpedig ezek az emberek fényesen megélnek a tudásukból, ahogy Sobri kollega valószínűleg nem (ha mágis, én annak csak örülök).

Na, akkor most már képben vagy, aszerint olvasd a hozzászólást, ahogy az ESPN és a NFL.com okos beat writereinek okfejtéseit szoktad! És ebben bizony semmi szarkazmus sincs, az égre esküszöm!

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Ahogy sokan csak gamemanagernek tartják A.Smith-t (én meg elfogult vagyok, módfelett kedvelem), de azért tartást és valós vezetést ad annak az egyébként újoncokból és jómunkásemberekből álló Chiefs O-nak, de ha ő kidől (márpedig a legjobb O-fal mögül is kiesett szegény Carr), akkor a Chief ugyanúgy elszállhat, ahogy a Raiders.

Sobri Jóska
Színvonalas okfejtés, halkan annyit jegyeznék meg, hogy Foles személyében a liga egyik legjobb backup QB-ja van a Chiefsnél, így ők szvsz akkor sem szállnának el, mint a győzelmi zászló.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Ahogy sokan csak gamemanagernek tartják A.Smith-t (én meg elfogult vagyok, módfelett kedvelem)
Sobri Jóska
Nem gondoltam volna, hogy ezzel rajtam kívül más is lehet így... 😊
pahynor21
Akkor tessék, egy kis ajándék:

Egyik kedvenc focis videom.

több mint 7 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
Ahogy sokan csak gamemanagernek tartják A.Smith-t (én meg elfogult vagyok, módfelett kedvelem)
Sobri Jóska
Nem gondoltam volna, hogy ezzel rajtam kívül más is lehet így... 😊
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Brady megmondta, hogy tavaly elcsesztük az alapszakasz végét, idén nem fogjuk. Nyerni kell , nem bízhatod magad másra ( "raiders nem rúg labdába?! "- ilyet sosem mondunk, 1meccsen bármi lehet..).
gordon
Talán feltűnt, hogy azóta a Raiders elvesztette az irányítóját. És nekik nem egy, hanem két meccsen kell bármi megtörténjen, hogy ellenünk játszhassanak (sőt hármon, mert még ahhoz nekünk is nyerni kell). Szerintem az lesz, hogy a KC megveri a Boltsot, a Raiders meg kikap és nemhogy első kiemelt nem lesz, de megy a WC-ra.
Kollega
Brady sem játszott az első 4meccsen.
gordon
De arra volt egy egész offseason, hogy felkészüljünk.
Kár ezt ragozni. Nem fogunk feltartott kézzel pályára menni, de abban azért biztos vagyok, hogy most leginkább egyik csapat sem akar elveszteni egyetlen játékost se. Minden adott, hogy egy jó kis móka legyen a pályán, hagyománya is van az ilyen laza utolsó meccseknek a Dolphins ellen. Szerintem nagyon egyik csapat sem fog ráfeszülni.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na akkor megnyugodtam, hogy meg minden lehet 😊)