New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Hadd kérdezzem meg a Tisztelt lakosságtól, hogy ha Garoppolo a legfrankóbb dolog a szeletelt kenyér óta, akkor miért akarja mindenáron áruba adni a Pats? Tom Brady megtalálta a fiatalság szérumát és a következő 12 évben játszani fog?
tüsi91
Mondjuk mert nem fér bele a capbe 2 kezdő QB fizetése?
Egy Brady-szintű ikont mikor egészségileg rendben van, akkor meg nem nagyon szoktak elengedni a franchise-ok.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hadd kérdezzem meg a Tisztelt lakosságtól, hogy ha Garoppolo a legfrankóbb dolog a szeletelt kenyér óta, akkor miért akarja mindenáron áruba adni a Pats? Tom Brady megtalálta a fiatalság szérumát és a következő 12 évben játszani fog?
több mint 7 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Na ilyen videója még senkinek sem volt az NFL-ben:
 www.patriots.com/video/2016/12/28/8-straight-division-champs-celebrations
Kollega
Hát ez mekkora! 😊
Amúgy Garoppolo-ra kitérve, én is irtam, hogy nem benne látom a leendő FR QB-t, viszont eldöntöttem, hogy az előszezon meccsekkel együtt visszanézem minen egyes találkozóját. nem a csapatra, kizárólag rá és a részletekre koncentrálva. Utána fogok végső véleményt formálni, egyenlőre az első kettőnél tartok az előszezonban, de már vannak olyan dolgok amik eddig elkerülték a figyelmem.
Volford
Meg fogsz lepődni 😉
A srác kifejezetten penge! Nagyon ott van fejben és hihetetlen precizitással dolgozik!
Meglepő, hogy milyen gyorsan megtanulta, hogy hogyan lépjen tovább az 1. opción és nézze meg a többit is, pedig szerintem ez volt a leggyengébb pontja...
Nem tudom ez mennyire az ő dicsérete és/vagy az edzői stábé (kicsit félek, hogy inkább az edzőké, de remélem erre az esetleges "kérők" nem jönnek rá 😉).
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az megvan, hogy az utolsó két meccsen nem engedtek td-t?
😂
Best D eva! 😀🏈
Demecs
És ha a ST nem szerencsétlenkedik a Ravens ellen, akkor ez már 3 meccs lenne.
cspeti98
Sőt, a Rams ellen is csak az utolsó két percre engedtünk ki, addig semmit nem tudott csinálni az ellenfél. Négy meccs óta radír van, megtarthatnánk a jó szokásunkat. Collins távozása után volt egy 31 pontos meccs a kövi fordulóban, de ezzel együtt is 15 alatt átlagolunk

több mint 7 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Az megvan, hogy az utolsó két meccsen nem engedtek td-t?
😂
Best D eva! 😀🏈
Demecs
És ha a ST nem szerencsétlenkedik a Ravens ellen, akkor ez már 3 meccs lenne.

több mint 7 éve
Demecs New England Patriots 645
Az megvan, hogy az utolsó két meccsen nem engedtek td-t?
😂
Best D eva! 😀🏈

több mint 7 éve
Volford New England Patriots Boston College Eagles 363 — New England Patriots fan--- West Ham United supporter---
Na ilyen videója még senkinek sem volt az NFL-ben:
 www.patriots.com/video/2016/12/28/8-straight-division-champs-celebrations
Kollega
Hát ez mekkora! 😊
Amúgy Garoppolo-ra kitérve, én is irtam, hogy nem benne látom a leendő FR QB-t, viszont eldöntöttem, hogy az előszezon meccsekkel együtt visszanézem minen egyes találkozóját. nem a csapatra, kizárólag rá és a részletekre koncentrálva. Utána fogok végső véleményt formálni, egyenlőre az első kettőnél tartok az előszezonban, de már vannak olyan dolgok amik eddig elkerülték a figyelmem.

több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Na ilyen videója még senkinek sem volt az NFL-ben:
 www.patriots.com/video/2016/12/28/8-straight-division-champs-celebrations

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Cassel és Garoppolo között a legnagyobb különbség az upside. Cassell-ről már akkor is lehetett tudni, hogy maximum egy korrekt game manager lehet, míg Garoppolo-ban ennél sokkal több lehet.

Egyébként lehet Casselt szarozni meg minden, de az ő története gyakorlatilag egy csoda. Úgy lett Pro-Bowler, PO-ban résztvevő, nagy szerződést kötő QB, hogy az egyetemen egyetlen TD passza sem volt.
fodi91
Casselnek azért volt "hátszele" a Chiefsnél, mert együtt ment oda Piolival, aki addig a patriostnál volt, majd lett Chiefs GM. Kellett neki egy irányító, Cassel már nem kellett a Patsnél és kb. bevallottan magas árat adtak érte. E nélkül szerintem nem adtak volna érte ennyit mások. Ahogy mások is írják, nem indult ott rosszul a karrierje.
több mint 7 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Schefter szerint Gerappa kikiáltási ára 1. + 4. kör. 😊
tomi-tomi
És meglátásod szerint lesz olyan csapat, akik megadják ezt érte? - és ha igen, akkor mely csapat(ok)?
ervinator
Szerintem nagyjából ezen az áron el fog menni. 49ers, Bears, Browns a fő esélyesek.


Cassel esete utan: semelyik
Adirotor
Egyrészt sokak fejéből kimegy, hogy a 2. körért még megkapták Vrabel-t, aki azon kívül, hogy lehozott egy-két jó évet, még Tamba Hali-t is bevezette az NFL-be.

tomi-tomi
wtf😊
addigra hali már 4.éve kezdő volt, max. 4/3-ról 3/4-re váltásban segíthetett
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Az első körök cseréjét pedzegető gondolatmenetnél engem az érdekel, ki lenne az szerintetek, akiért ez megérné? Utána majdnem két kör elmenne pick nélkül. Van olyan, aki akkorát tolna itt a szekéren? Én jobban örülnék jelenleg, ha jönne egy plusz 1. kör valamilyen formában (persze lehetne top15 azért), amiből két fasza tehetséget tudunk húzni, egy drága újonc helyett. Aztán lehet, hogy április környékén valakire simán rákérném az említett verziót, hogy őt meg tudjuk szerezni 😊
Wyatt
Ja, BB esetében példátlan lenne egy le/kitrade az első körben. 😊 Btw simán el tudom képzelni, hogy a vevő először elpasszolja a top cetlijét 1. kör közepe + amiért tudja/megéri neki, és ezt az 1/12-20-at adja Jimmy-ért.
tomi-tomi
Tiszta sor, és a második gondolattal is egyet értek, csak szimplán érdekelt, van-e valaki kinézve top 3 környékére 😊
Wyatt
a prémium ST playákból sosem elég 😉

viccet félretéve, BPA alapon szinte bárki jöhet, de ha tegyük fel ez összejönne. mondjuk egy top10-es pick és kimenne két QB, RB, OT és Garrett akkor pl Jonathan Allen-t behúzhatnánk

elit passrusherre(Miller-Mack-Watt kategória vagy Donald féle DT-re) az utolsó 10 választással totálisan esélytelenek leszünk a köv években és jelenleg talán erre az egységre férne rá a leginkább egy ráncfelvarrás FA piacon/drafton



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hestegdífenzgét 😀

These ain't the same ol' Patriots. Sure, they are the favorites coming out of the AFC, a certifiable threat to tar and feather the playoff field en route to their fifth Super Bowl title. Yes, Tom Brady is still droppin' dimes, like his second-quarter rainbow to James White to put New England up 27-0. Yep, all that is neato ... But do you know the last time a Bill Belichick team led the NFL in points allowed? How about 2003, when the Patriots won the Lombardi Trophy. The time before that was 1994, the last Browns team to win a playoff game. And the time before that? The 1990 Giants, when Belichick was a stud defensive coordinator under Bill Parcells. That group won the Super Bowl, too. #Defensegate

több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Cassellel bejutott a KC a rájátszásba 😛
Wyatt
A houston is weedenn/hoyerrel tavaly
Adirotor
Hoyer kinél is tanult? Köszönöm 😛
Btw, Bearsnél írtam, hogy Hoyernek pozitív a mutatója a Cleveland kezdőjeként, és messze nem egy-két meccsen. Nem keresem meg, hogy ez előtte ennyi meccsen kinek jött össze ( úgyis Andersonnak, de lehet, hogy neki is csak egy szezonban)
Wyatt
Jórészt Bill O'Briannél vagy nem?

Hoyert én rendkívül nagyra tartom, nagyon nagy küzdő és hatalmas őrültségnek tartom, amit Clevelandban csináltak vele. Viszont őt már elkönyvelték sérülékenynek.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az első körök cseréjét pedzegető gondolatmenetnél engem az érdekel, ki lenne az szerintetek, akiért ez megérné? Utána majdnem két kör elmenne pick nélkül. Van olyan, aki akkorát tolna itt a szekéren? Én jobban örülnék jelenleg, ha jönne egy plusz 1. kör valamilyen formában (persze lehetne top15 azért), amiből két fasza tehetséget tudunk húzni, egy drága újonc helyett. Aztán lehet, hogy április környékén valakire simán rákérném az említett verziót, hogy őt meg tudjuk szerezni 😊
Wyatt
Ja, BB esetében példátlan lenne egy le/kitrade az első körben. 😊 Btw simán el tudom képzelni, hogy a vevő először elpasszolja a top cetlijét 1. kör közepe + amiért tudja/megéri neki, és ezt az 1/12-20-at adja Jimmy-ért.
tomi-tomi
Tiszta sor, és a második gondolattal is egyet értek, csak szimplán érdekelt, van-e valaki kinézve top 3 környékére 😊

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Az első körök cseréjét pedzegető gondolatmenetnél engem az érdekel, ki lenne az szerintetek, akiért ez megérné? Utána majdnem két kör elmenne pick nélkül. Van olyan, aki akkorát tolna itt a szekéren? Én jobban örülnék jelenleg, ha jönne egy plusz 1. kör valamilyen formában (persze lehetne top15 azért), amiből két fasza tehetséget tudunk húzni, egy drága újonc helyett. Aztán lehet, hogy április környékén valakire simán rákérném az említett verziót, hogy őt meg tudjuk szerezni 😊
Wyatt
Ja, BB esetében példátlan lenne egy le/kitrade az első körben. 😊 Btw simán el tudom képzelni, hogy a vevő először elpasszolja a top cetlijét 1. kör közepe + amiért tudja/megéri neki, és ezt az 1/12-20-at adja Jimmy-ért.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Cassellel bejutott a KC a rájátszásba 😛
Wyatt
A houston is weedenn/hoyerrel tavaly
Adirotor
Hoyer kinél is tanult? Köszönöm 😛
Btw, Bearsnél írtam, hogy Hoyernek pozitív a mutatója a Cleveland kezdőjeként, és messze nem egy-két meccsen. Nem keresem meg, hogy ez előtte ennyi meccsen kinek jött össze ( úgyis Andersonnak, de lehet, hogy neki is csak egy szezonban)

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ne túlozzunk, nem volt az egy teljes félidő 😊
Amennyire akkor képben volt a Miami, ha nincs a sérülés, akkor az nem 24–0, hanem 28–0. Na most, hogy a beugró újonccal nem mentünk bele további dobálgatásba, az annyira nem meglepő, inkább az ennyire rövid memória 😊

Az első körök cseréjét pedzegető gondolatmenetnél engem az érdekel, ki lenne az szerintetek, akiért ez megérné? Utána majdnem két kör elmenne pick nélkül. Van olyan, aki akkorát tolna itt a szekéren? Én jobban örülnék jelenleg, ha jönne egy plusz 1. kör valamilyen formában (persze lehetne top15 azért), amiből két fasza tehetséget tudunk húzni, egy drága újonc helyett. Aztán lehet, hogy április környékén valakire simán rákérném az említett verziót, hogy őt meg tudjuk szerezni 😊

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Kicsit más témára evezve.

Hightower előző héten nem játszott és annyira nem látszott meg a hiánya, ráadásul sokat sérült is. Van Noy egész jó játékosnak tűnik itt, ott van McClellin is, Elandon Robertsben is van fantázia, plusz ott van IR-n Freeny is tartaléknak.

Elképzelhetőnek tartjátok, hogy HT-t sem tartjuk meg, hanem pl taggel elcseréljük valahova, akár egy 2. körért?
ervinator
BB-nél minden elképzelhető, de ez nekem WTF move lenne. Mindig ügyelt rá, hogy a védelem váza (NT-ILB-S) prémium szinten legyen meg.

A jó depth (és HT sérülékenysége) az alkudozásban fog segíteni, de szvsz HT megkapja 4-5 éves, tisztességes szerződését.

(Freeny nagyon tartalék, MekkElek kellemes rotációs játékos, Van Noy eddig főleg a játékintelligenciáját bizonyította - egy hónap után zöld pöttyös sisak, Roberts újoncévében egy (igen tiszteletreméltó) skill-jét mutatta be igazán - kinéz magának egy gap-et és azon irgalmat nem ismerve berongyol, érkezzen ott bárki.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Tomi nem ertem mit probalsz mondani ajanlok egy par nyelvtan orat.
A tobbieknek koszonom az ertelmes valaszt 😀
En nem azt mondom hogy Garo nem jo QB , csak azt hogy a pecc mindenkibol tud jo iranyitot csinalni foleg 1-2 meccsre amikor az ellenfel meg nem is ismeri a tetszoleges QB-t (hogy a jelenbol idezzek Matt Barkley most 2 meccsig jo volt aztan kiderult h megse lesz o fr QB)
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Kicsit más témára evezve.

Hightower előző héten nem játszott és annyira nem látszott meg a hiánya, ráadásul sokat sérült is. Van Noy egész jó játékosnak tűnik itt, ott van McClellin is, Elandon Robertsben is van fantázia, plusz ott van IR-n Freeny is tartaléknak.

Elképzelhetőnek tartjátok, hogy HT-t sem tartjuk meg, hanem pl taggel elcseréljük valahova, akár egy 2. körért?

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Legyen igazad, de ezek közül bármelyik nagyon kemény lenne. Azért csak az 1/1, vagy 1/2, vagy 1/3 pickről beszélünk így hirtelen (jó a Barnáknak még van egy 1/10 is)...
Boston
Nem, én sem gondolom, hogy TOP3 cetlit adnának érte. De egy 1/3 for Jimmy+1/nagyon sok már elképzelhető. Vagy 2. és 3. kör eleje. Vagy a BigSey cseréhez hasonlóan 2018/1.
tomi-tomi
Speciel ezért kérdeztem, hogy szerinted ki lehet esélyes az 1+4 körre.

49ers, Bears, Browns top 10-ben fog választani, ami az Eagles pick kivételével top 5.
Az 1/3 for Jimmy+1/32 az érdekes variáció lehetne, és alighanem vonzó is a fent említett csapatoknak.

Ha 1+4 a tervünk, akkor a 2+3 eleje nekem annyira nem tetszene.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
A fr. QB olyan hiányosság, hogy az sok pénzt és picket megmozgat, akár nem teljesen megalapozottan is.

Lásd pl. Tannenhill 1/8-át, vagy 95 millióját.
zinedine5
1. nem tudom mi abaj az 1/8-al ha ugyanazon a drafton RG3 ment el 1/2-re
2. egy átlagnál jobb irányító most ennyibe kerül
Adirotor
1. Semmi, csak, 1/8-nál senki nem tudta megmondani, hogy mi lesz belőle. Lutri. Nagyobb lutri mint, egy NFL szinten edződött QB, akit láttak már játszani.
2. Az árt meg pont azért írom, hogy egy átlag irányító ennyibe kerül.

Tehát mondjuk egy 1st rd picket adni Jimmy-ért aki egy milliót keres jövőre és egy fr. QB ígéretét hordozza nem nagyobb kockázat mint, bárkit behúzni egy 1/10-el.
Gerappa ezzel szemben sokkal nagyobb potenciált mutatott hat negyed alatt. Ha végignézed ezt a másfél meccset, akkor az opcióit rendszeresen végigolvasó, jó zsebérzékenységű, kifejezetten pontos irányítót látsz, aki a liga egyik legbonyolultabb támadósémáját futtatta meglepő hatékonysággal.
Például a Phins védelmét cincálta szét apró, pici darabokra. Ja, s mindezt Gronk nélkül.
tomi-tomi
1. szétcincálta az erős túlzás 232 yardal xD ( megjegyzem tanny 387-et passzolt)
a 31-24 es végeredmény se erősíti meg ezt az állítás
2. ha annyira jó garoppolo, akkor miért akarjátok annyira draftpickre cserélni?
Adirotor
1. Egy félidő alatt, mivel megsérült a 2. negyed végén.
több mint 7 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
A fr. QB olyan hiányosság, hogy az sok pénzt és picket megmozgat, akár nem teljesen megalapozottan is.

Lásd pl. Tannenhill 1/8-át, vagy 95 millióját.
zinedine5
1. nem tudom mi abaj az 1/8-al ha ugyanazon a drafton RG3 ment el 1/2-re
2. egy átlagnál jobb irányító most ennyibe kerül


Gerappa ezzel szemben sokkal nagyobb potenciált mutatott hat negyed alatt. Ha végignézed ezt a másfél meccset, akkor az opcióit rendszeresen végigolvasó, jó zsebérzékenységű, kifejezetten pontos irányítót látsz, aki a liga egyik legbonyolultabb támadósémáját futtatta meglepő hatékonysággal.
Például a Phins védelmét cincálta szét apró, pici darabokra. Ja, s mindezt Gronk nélkül.
tomi-tomi
1. szétcincálta az erős túlzás 232 yardal xD ( megjegyzem tanny 387-et passzolt)
a 31-24 es végeredmény se erősíti meg ezt az állítás
2. ha annyira jó garoppolo, akkor miért akarjátok annyira draftpickre cserélni?
Adirotor
Bizonyára nem emlékszel már rá, de azt egy félidő alatt dobta ellenetek Gerappa. Úgy, hogy közötök sem volt a mérkőzéshez a sérüléséig 😉
Szerk:: + diszkréten lefelejtetted azt a 2 INT-et, amit a Tannehill mellé repesztett, ha már megnézted a statisztikát ugye...

Szerkesztette: Boston

Do your job
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
...
2. ha annyira jó garoppolo, akkor miért akarjátok annyira draftpickre cserélni?
Adirotor
Szerintem pont, hogy annyira nem is akarjuk. De azért van az pénz, ezért ilyen magas az ára.

De azért bennem megmozdult valami, hogy hirtelen miért is kell tesztelni vele a piacot. Lehet, hogy sérülékenynek tartja a stáb. Mondjuk ezt nem is mondtam, mielőtt jól lehülyéztek és jó eséllyel igazatok is lenne.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Schefter szerint Gerappa kikiáltási ára 1. + 4. kör. 😊
tomi-tomi
És meglátásod szerint lesz olyan csapat, akik megadják ezt érte? - és ha igen, akkor mely csapat(ok)?
ervinator
Szvsz kis alkudozással simán el fogják vinni.

Flynn beállt 1 meccsre a Packersbe, azon megdöntötte a franchise single game pass y és TD rekordot, és ezzel elvitte a Seahawks kezdő QB-nak. Olyan szerződéssel hogy 20 misi/ 9 garantált. Egy top offenseben rövid távon Flynn is tudott future hall of famernek látszani, pedig ugye nem az.

Másrészt ha azt nézzük hogy azok a QB-k akiket tőletek elvittek (Cassell, Hoyer, Mallett, mittudomén) mire vitték, akkor lehet hogy mégsem akkora deal ... de minden évben van 1-2 csapat ahol bepánikol a front office, azoknak tökéletes választás Garoppolo.