New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
a Vasasok és Chiefs meg egymással meccselnek,
Burkus
Ez a kizárt lehetőség.
tomi-tomi
Majd a konfelodontoben

több mint 7 éve
fodi91 196
Jó volt ez ma. Edelman personal foul büntetésénél állt meg a szekér, akkor zökkentünk ki a kerékvágásból. Floyd blokkja priceless. Megvan a pályaelőny és nem túl erősek a PO ellenfelek, a csapat pedig összeállt. Előre a SB-ért.
Burkus
KC, PIT?
KC pont az az ellenfél ami nem okés, jó futójáték, kemény D, bízhatunk a hazai pályában (miután idén 2x kaptunk ki ott😀 )
NB2
Azt a jó futójátékot én nem látom a Chiefstől. A meccsenkénti yardot nézve (16.) és a carrynkénti átlagot (14.) nézve sincs a top10ben. Persze ez csak stat lehet szemre más.
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
a Vasasok és Chiefs meg egymással meccselnek,
Burkus
Ez a kizárt lehetőség.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Jó volt ez ma. Edelman personal foul büntetésénél állt meg a szekér, akkor zökkentünk ki a kerékvágásból. Floyd blokkja priceless. Megvan a pályaelőny és nem túl erősek a PO ellenfelek, a csapat pedig összeállt. Előre a SB-ért.
Burkus
KC, PIT?
KC pont az az ellenfél ami nem okés, jó futójáték, kemény D, bízhatunk a hazai pályában (miután idén 2x kaptunk ki ott😀 )
NB2
A Steelers valahogy mindig fekszik nekünk, pláne hazai pályán. A Chiefs nekem fekete ló, mert nem nagyon láttam idén meccsüket, nekik örülnék a legkevésbé, pont azért, mert Reid tudta a csapatot 2014-ben is szétcincálni. De most mindegyiknél jobb csapatnak látom a mienket. (Ez már nem feltétlenül igaz néhány NFC csapat esetében.) De amúgy szerintem Miami meccs lesz otthon, mert a Texanst meg tudják verni, a Vasasok és Chiefs meg egymással meccselnek, egyik kiesik. Ha nyer a Texans és Chiefs, az pech.
Burkus
A Steelers a Miamival kezd otthon.

több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Jó volt ez ma. Edelman personal foul büntetésénél állt meg a szekér, akkor zökkentünk ki a kerékvágásból. Floyd blokkja priceless. Megvan a pályaelőny és nem túl erősek a PO ellenfelek, a csapat pedig összeállt. Előre a SB-ért.
Burkus
KC, PIT?
KC pont az az ellenfél ami nem okés, jó futójáték, kemény D, bízhatunk a hazai pályában (miután idén 2x kaptunk ki ott😀 )
NB2
A Steelers valahogy mindig fekszik nekünk, pláne hazai pályán. A Chiefs nekem fekete ló, mert nem nagyon láttam idén meccsüket, nekik örülnék a legkevésbé, pont azért, mert Reid tudta a csapatot 2014-ben is szétcincálni. De most mindegyiknél jobb csapatnak látom a mienket. (Ez már nem feltétlenül igaz néhány NFC csapat esetében.) De amúgy szerintem Miami meccs lesz otthon, mert a Texanst meg tudják verni, a Vasasok és Chiefs meg egymással meccselnek, egyik kiesik. Ha nyer a Texans és Chiefs, az pech.

Szerkesztette: Burkus
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Amúgy meg beköszöntött a tél Miamiban:

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Mennyiszer hallottam már, hogy de kár, hogy Suh nem nekünk játszik. Ha leigazolnánk valaha egy ekkora gyökeret a Patsbe, én felköpnék a levegőbe és aláállnék.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
#1 D, ahogyan mindenki várta 😀 Én Dömével ellentétben nem szeretek a bírókkal foglalkozni, de volt egy kedves hazai pálya 😊 ez a McCain meg jó nagy suttyó volt, de ekkora hátránynál lehet, inkább a játékkal kellett volna foglalkoznia ^^

több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Floyd blokkja mindent visz

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
Jó volt ez ma. Edelman personal foul büntetésénél állt meg a szekér, akkor zökkentünk ki a kerékvágásból. Floyd blokkja priceless. Megvan a pályaelőny és nem túl erősek a PO ellenfelek, a csapat pedig összeállt. Előre a SB-ért.
Burkus
KC, PIT?
KC pont az az ellenfél ami nem okés, jó futójáték, kemény D, bízhatunk a hazai pályában (miután idén 2x kaptunk ki ott😀 )
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Jó volt ez ma. Edelman personal foul büntetésénél állt meg a szekér, akkor zökkentünk ki a kerékvágásból. Floyd blokkja priceless. Megvan a pályaelőny és nem túl erősek a PO ellenfelek, a csapat pedig összeállt. Előre a SB-ért.
több mint 7 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Nagyon be lettek hergelve a Delfinek, legalábbis a védelem. Ennyi pofajártatást régen láttam.

A játékvezetés azért továbbra is "csodálatos", lényegében minden kölcsönös balhéból mi jövünk ki rosszul.

Suh parasztlengője csak akkor ért volna kizárást, ha betalál?
Az első negyedbeli pályán kívüli szerelés hol nem ért sárgát?

Szerkesztette: Gyulus
több mint 7 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Na, régen voltam ennyire bizakodó a PO előtt. Jó ez a csapat, remelem kitart a lendület.
több mint 7 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
Floyd játéka nagyon tetszett,keményen játszott nagyon akart és a tehetség az meg látható hogy megvan 😊
remélem a pályán kívüli dolgait félre tudja rakni...

több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
1st seed, yeaaah!!!
A mai meccsről annyit, hogy egy picit előbb is eldönthettük volna... A meccs közepén a D nem tetszett...
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
I f*cking love Michael Floyd 😀😀

 twitter.com/IGIFRY/status/815648993086738433



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Volford New England Patriots Boston College Eagles 363 — New England Patriots fan--- West Ham United supporter---
B.Ú.É.K. Kedves szurkolótársak! Sérülésmentes jó hangulatú estét és mérkőzést mindenkinek! 😀

több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Kicsit off, de én azt kívánom, hogy úgy kezdődjön a következő év, ahogy az előző véget ért és legyünk mi a bajnokok. 😉

több mint 7 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Gerappa 1. + 4. körös értékét nem mi, Pats szurkolók vizionáljuk, hanem Schefter... Nem kell ebbe többet belelátni, senki nem tudja, hogy Belichickék mit kérnének érte, vagy hogy egyáltalán eladják-e.
Az viszont talán kijelenthető, hogy mi kedvező helyzetben vagyunk abból a szempontból, hogy idén még nem fog lejárni a szerződése, tehát nekünk nem kell most döntenünk.
Addig pedig, amíg van olyan franchise, amelyik hajlandó Cutlernek több fizetést adni, mint amennyit nálunk Brady kap, nos addig mindig van remény.

Do your job
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Hadd kérdezzem meg a Tisztelt lakosságtól, hogy ha Garoppolo a legfrankóbb dolog a szeletelt kenyér óta, akkor miért akarja mindenáron áruba adni a Pats? Tom Brady megtalálta a fiatalság szérumát és a következő 12 évben játszani fog?
tüsi91
Mondjuk mert nem fér bele a capbe 2 kezdő QB fizetése?
Egy Brady-szintű ikont mikor egészségileg rendben van, akkor meg nem nagyon szoktak elengedni a franchise-ok.
empty taxi
Miért Garoppolo 15 milliós játékos lesz?
tüsi91
Itt valszeg nem, de mivel máshol nagy valószínűséggel megkaphatná, ezért nem akar majd ittmaradni, ha lejár a szerződése. Ezért szeretnék elpasszolni addig, amíg kaphatnak érte ellenértéket.
winston
Ezesetben sztem örüljön a Pats egy 2. körösnek úgy önmagába. 15 milliót 2 meccs alapján sehol sem fog kapni.
tüsi91
A Patsnek nem olyan fontos megszabadulni tőle szerintem. Ha nem ad érte annyit más amennyit kérnek, akkor marad.
(De minden évben van olyan elkeseredett csapat, tulaj, GM, edző, akinek kell egy fr. QB.)
zinedine5
Az a jó ezekben a találgatásokban, hogy mindig van mindenféle elképzelésünk, aztán jön az offseason és Belichick teljesen mást csinál, mint amire bárki is számított. | Mondjuk eltrédeli Bradyt két első körös pickért |
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Hadd kérdezzem meg a Tisztelt lakosságtól, hogy ha Garoppolo a legfrankóbb dolog a szeletelt kenyér óta, akkor miért akarja mindenáron áruba adni a Pats? Tom Brady megtalálta a fiatalság szérumát és a következő 12 évben játszani fog?
tüsi91
Mondjuk mert nem fér bele a capbe 2 kezdő QB fizetése?
Egy Brady-szintű ikont mikor egészségileg rendben van, akkor meg nem nagyon szoktak elengedni a franchise-ok.
empty taxi
Miért Garoppolo 15 milliós játékos lesz?
tüsi91
Itt valszeg nem, de mivel máshol nagy valószínűséggel megkaphatná, ezért nem akar majd ittmaradni, ha lejár a szerződése. Ezért szeretnék elpasszolni addig, amíg kaphatnak érte ellenértéket.
winston
Ezesetben sztem örüljön a Pats egy 2. körösnek úgy önmagába. 15 milliót 2 meccs alapján sehol sem fog kapni.
tüsi91
A Patsnek nem olyan fontos megszabadulni tőle szerintem. Ha nem ad érte annyit más amennyit kérnek, akkor marad.
(De minden évben van olyan elkeseredett csapat, tulaj, GM, edző, akinek kell egy fr. QB.)
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Brady 6. körös QB volt, Manziel meg 1. körös, tehát ha ezt a logikát követjük, akkor Manziel>Brady.
cspeti98
Azert irtam hogy elviekben.
Egyebkent lassan tul lesz ez beszelve. Biztos lesz olyan csapat aki ad erte picket, de 1. Kör vége 2. Kör elejenel nem hiszem h tobbet varjatok.
Adirotor
Értem, hogy mire gondolsz, csak szerintem nem lehet így összehasonlítani a játékosokat még elviekben sem. A jelenlegi értékét nem az fogja meghatározni, hogy hol draftolták.
cspeti98
Annyiban azért szokott meghatározó lenni egy újoncszerződésű játékosnál h hol draftolták, hogyha mutatott biztató jeleket a rövid profi pályafutása során, akkor olcsóbban nem szokták eladni a GM-ek az ilyen játékosokat, esetleg csak akkor ha vmi karakterprobléma van v nem illik az új rendszerbe.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Brady 6. körös QB volt, Manziel meg 1. körös, tehát ha ezt a logikát követjük, akkor Manziel>Brady.
cspeti98
Azert irtam hogy elviekben.
Egyebkent lassan tul lesz ez beszelve. Biztos lesz olyan csapat aki ad erte picket, de 1. Kör vége 2. Kör elejenel nem hiszem h tobbet varjatok.
Adirotor
Értem, hogy mire gondolsz, csak szerintem nem lehet így összehasonlítani a játékosokat még elviekben sem. A jelenlegi értékét nem az fogja meghatározni, hogy hol draftolták.

több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
...
Colts? szerintem ott kb pont az inverze van annak, amit mondasz (az offensere kivetítve, leszámítva mondjuk TY-t).
winston
Ez az én meglátásom, de egyrészt simán lehet, hogy hülyeséget írok, mert szoktam azért, másrészt meg gondolom itt nem annyira Colts dolgait akarjuk megbeszélni. Úgyhogy maradjunk az első pontnál 😊

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
A liga honlapján láttam egy cseppet sem vicces szilveszteri videót, amin azon poénkodnak, hol fog Romo játszani jövőre. Tényleg nem volt benne egy jó poén se.

De azért belegondolva, van itt két, vagy három csapat, aki nem fog eléggé elöl draftolni, tehát csak viszonylag (vagy nagyon) drágán tud felmenni a top10-ig, viszont pont egy igazán jó QB hiányzik a csapatból. Ilyen a Denver, és a Houston (és szerintem a Colts is, de ők el lesznek Luckkal, mire belátják). Úgyhogy szerintem ez az ajánlat a Broncosra lett szabva úgy, hogy kicsit azért lehessen engedni belőle. A vége az lehet valahol, hogy első körért JG, plusz adunk mellé egy 3-4. kört, esetleg még egy játékost is. Így meg már elég reális. Szerintem.

Akik az első tíz körül draftolnak, azoknak nincs értelme JG-re áldozni, mert draftolhatnak is, meg zömmel a QB-n kívül még van egy csomó problémájuk.
Kollega
Colts? szerintem ott kb pont az inverze van annak, amit mondasz (az offensere kivetítve, leszámítva mondjuk TY-t).