New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Talán tényleg a teke az én igazi sportom.
atapapa
Én a sakkon gondolkozom, ott talán nincsenek téves ítéletek, vagy sérülések.

Főninek ez legjobb esetben is ficam/repedés, de valszeg törés.
több mint 4 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 100 — playoffs???
Mi lett a Fonokkel????



több mint 4 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Talán tényleg a teke az én igazi sportom.

több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
Apróbb meglepetések a meccs keretben, legalàbb is számomra😜:
- Onye visszatérésével Stallworth lett inaktív, Tuttle maradt bent, ezek szerint jobb.
- Carr kimaradt
- Easton. Még nem vette fel a ritmust, vagy melényultunk?
Fattyu
Easton nem is fogja, Mccoy a kezdő center egyértelműen. Easton max Peattel harcolhat a LG posztért, de szerintem ha mindenki egészséges megvan a kezdő ol, és Easton nincs benne
kapitnono
Ha Peat így folytatja, nemsokára ő fog kimaradni

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Apróbb meglepetések a meccs keretben, legalàbb is számomra😜:
- Onye visszatérésével Stallworth lett inaktív, Tuttle maradt bent, ezek szerint jobb.
- Carr kimaradt
- Easton. Még nem vette fel a ritmust, vagy melényultunk?
Fattyu
Easton nem is fogja, Mccoy a kezdő center egyértelműen. Easton max Peattel harcolhat a LG posztért, de szerintem ha mindenki egészséges megvan a kezdő ol, és Easton nincs benne


több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 822
Apróbb meglepetések a meccs keretben, legalàbb is számomra😜:
- Onye visszatérésével Stallworth lett inaktív, Tuttle maradt bent, ezek szerint jobb.
- Carr kimaradt
- Easton. Még nem vette fel a ritmust, vagy melényultunk?

több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 822
Sean öt évet hosszabbított
kapitnono
Helyes!

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Sean öt évet hosszabbított


több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Rankins out egyelőre vasárnapra.
A többiek hadrafoghatóak...
Fattyu
Szerencsére még, szerintem Rankins a 4-5 hét körül fog játszani először addig fel kell még vennie a tempót. De ott középen egész jók leszünk ha mindenki hadra fogható, és akkor reméljük a D a tavalyi futás elleni védelmet produkálja, nem a Texans ellenit.


több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 822
Rankins out egyelőre vasárnapra.
A többiek hadrafoghatóak...

több mint 4 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Csak szerintem kezdjük úgy az évet offense részről, hogy megint azt kell várni hogy SP leszokjon a passz mániáról, és fussunk is a meccsen amikor nem az eredmény után rohanunk? Főleg az első félidőben.
Meg nekem valahogy az O teljesítménye nem volt meggyőző annyira úgy összeségében, persze fal meg Kamara szuper.
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
Mintha egy kibaszott PO meccs lett volna
EasyGhost
Mert az volt, a Texansnak. Olvasgattam a Twittert, néztem a post game interjúkat, meg visszagondolva a meccsre is, a Houston PO módban játszott. O'Briannek nagyon kellett (volna) az önigazolás, hogy mennyire jó offseason volt, ebből csak annyi jött le, hogy Watson jó, és mindent megtesz a csapatért, bevállal 17 ütést is, ha kell. Mi meg toltuk a konzervatív hívásokat.

végén nem értettem Sean konzervatív hívását
kapitnono
Egyébként a D-ben meg még mindig el kéne felejteni a zónákat, mert ML kétszer is nem lemaradt Hopkinsról, hanem odaért más helyett menteni...

több mint 4 éve
Sztroga New Orleans Saints 123
Cook-t remélem azért, hogy majd többet használjuk, mint a mai meccsen, mert a wr sor alapvetően vékonyka MT mögött, mégha ted ginn most jó meccset is hozott, nem a kiegyensúlyozottságáról híres. Kamara zseni, még mindig.
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Van, ami soha nem változik, ilyen dolog például a nagy játékok benyelése a Saints védelem által, meg a meccsenkénti 5++ 3. és hosszúk engedése.

Idén sem nekem valóak lesznek a meccseink, éveket vesznek el tőlem a srácok. 😀
több mint 4 éve
Jozefbá New Orleans Saints 15
Lenne egy kérdésem. Az utolsó játékban, miután Ted lement, és ha Colvin nem ért volna hozzá, meg tudtuk volna állítani az órát 2 másodpercnél?

Who dat!
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Jó kis meccs volt, győztünk szerencsére, de a végén nem értettem Sean konzervatív hívását.
1:50 volt hátra, 2. és 6 a Texansnak 1 időkérése volt csak. Hívtunk két futást amibit nyilván sejtett a texans is és nyilván nem lett meg a 1st down. Ha mondjuk passzjátékkal rámegyünk a 1st down-ra, meglett volna a meccs. És ahogy Kamara nyomatta, lehet meg is lett volna.
Azt viszont rossz volt nézni a végén, hogy 13 mp alatt 2 játékkal benyeltünk 75 yardot.
PJ a rövid yardoknál lehet jó slotban, de hosszúban sebességből simán megverik sajnos. Nem mintha PAtrob jobb lenne.


több mint 4 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Akkor most visszatért végül mindenki? 😊
Wyatt
Nem..... 😕




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akkor most visszatért végül mindenki? 😊

több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 822
Érdekes meccs volt. Watsonnak hatalmas meccse volt, én nem sokszor láttam játszani, de el kell ismerni, hogy nagyot ment. Alapvetően nem játszott rosszul a védelem, Rankins nagyon kell majd vissza a fal közepére, mert ott tényleg sebezhető a védelem. Hopkins többször megverte ML-t, aki szokásos éveleji formájában van, valahogy meg kéne oldani, hogy ez a "rozsda" ne legyen rajta az első két héten.

Egészen jól ment minden Brees INT-ig, ott nagyon elkapta a fonalat a Texans. Úgy vezettek 14-3-ra, hogy egyébként nem játszottunk kimondottan rosszul. Oké, jól sem, de nem volt az a fejetlen kacsa módjára rohangálás, mint tavaly a TB ellen.

Ginn meg élete meccsét hozza, az idény első meccsén, tartogathatná ezt a játékot az idény végére...

A következő két héten túl kell lenni, ha 1-1-t hoz a csapat a következő két héten, én személy szerint elégedett leszek, de nem dőlök a kardomba 0-2-től sem, rikta fos menetrend ez így, 4 hét alatt 4 top 10 csapat, 2-2-es mérleggel is elégedett lennék.
Gyurma Pappa
A szokàsos idény eleji meccsünk volt, de sokkal jobban hoztuk le mint az előző években. 😁😏
Véleményem szerint annak köszönhető, hogy a csapat sokat nem vàltozott, így ha még rosdàsan is de megoldottuk. Pedig tényleg jól toltàk Hopkinsék. Ezen a meccsen jól jàtszottak.
Annyit mutatott a meccs még hogy nem törtünk meg, pedig voltak akik ezt irogattàk, de a végjàték màst mutatott. Küzdöttek rendesen!
Az O:
- Cook jól szàlt be
- Ginn még mindig jó a hàznàl.
- A fal első meccshez képest egész pofàs volt, pedig nem volt könnyű nekik.
- MT-ben is volt egy kis rozsda, de azért hozott pàr yardot.
- Hill, hàt na... 😁😏
- KAMARA viszont csúcsformàban tolta, ahogy futott élmény volt nézni!
Amit művelt, huh, làtszott rajta a külön edzés. eredménye!

A D:
Nekik nehezen àllt össze a meccs és inkàbb 2. félidőre. Itt azért dolgozni kell rendesen még. Tényleg kell Rankins visszatérése és Onyemata is 😁. Nagyon itt kiemelni embert nem tudok.
Az egész csapatrész azért összehozott pàr sacket illetve egy INT.
Ezért dicséret illeti Őket.
A Houston utolsó jàtékàt viszont benyeltük rendesen. Én úgy gondolom ez picit DA hibàja, szerintem rossz jàtékokat hívott.
Egy embert mégis kiemelném:
Hendrickson, csereként nagyon jól szàllt be!

ST:
Morstead soha nem rozsdàs. 😁
Lutz kihagyott egy kihagyható FG-t, de megnyerte a meccset!!
Harissel dolgozni kell még, voltak kezdő hibài, de jó lesz.

Buta büntetések még mindíg vannak, ezek valahogyan nem tudnak elmaradni! 😁

több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
Érdekes meccs volt. Watsonnak hatalmas meccse volt, én nem sokszor láttam játszani, de el kell ismerni, hogy nagyot ment. Alapvetően nem játszott rosszul a védelem, Rankins nagyon kell majd vissza a fal közepére, mert ott tényleg sebezhető a védelem. Hopkins többször megverte ML-t, aki szokásos éveleji formájában van, valahogy meg kéne oldani, hogy ez a "rozsda" ne legyen rajta az első két héten.

Egészen jól ment minden Brees INT-ig, ott nagyon elkapta a fonalat a Texans. Úgy vezettek 14-3-ra, hogy egyébként nem játszottunk kimondottan rosszul. Oké, jól sem, de nem volt az a fejetlen kacsa módjára rohangálás, mint tavaly a TB ellen.

Ginn meg élete meccsét hozza, az idény első meccsén, tartogathatná ezt a játékot az idény végére...

A következő két héten túl kell lenni, ha 1-1-t hoz a csapat a következő két héten, én személy szerint elégedett leszek, de nem dőlök a kardomba 0-2-től sem, rikta fos menetrend ez így, 4 hét alatt 4 top 10 csapat, 2-2-es mérleggel is elégedett lennék.

több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
Pont arra keltem, hogy Stills lehúzta a TD-t. Aztán meg hogy Lutz bevágja 58-ról 😊 KV mellé jó volt 😊

több mint 4 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Hiányzott ez a stressz éjjelente... 😀

Mintha egy kibaszott PO meccs lett volna

Szerkesztette: EasyGhost
több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 822
Nem rossz idénykezdet, egy győzelemmel egyből csoport élén vagyunk.
PEEtör
Öszintén nem gondoltam, hogy a csoport ma 0 W-nel zár. Én úgy "számoltam", hogy két rivális is győz.

Ingram meg 107y, 2TD, igaz a delfinek ellen...

több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Nem rossz idénykezdet, egy győzelemmel egyből csoport élén vagyunk.