New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 075 — WHO DAT!!!!
Jó kis meccs volt, jobbak voltunk a labda mindkét oldalán, grat a D-nek nagy meccset hoztak le.
Azért kár, hogy a bírók miatt lett Brees statisztikáája picit rosszabb, mert azért az int-nél még a vak is látta 3 alkalommal azt az ordas nagy holdingot, csak a bíróknak kerülte el a figyelmét...
Na mindegy ez legyen a legnagyobb gondunk, nagy győzelem volt. WHO DAT!!


több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/46704867_197636957782357_2783412143821684736_n.jpg?stp=c162.0.487.487a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=jkwBcpTnFs8Ab4452fX&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfAq-bLbPBSNP6CfG5giq8CXBOn46QdfGElJFaK6lhQpsw&oe=662D77C4
Bleacher Report on Instagram: "Drew Brees and the Saints cook the Falcons 31-17 ⚜️"
191K likes, 987 comments - bleacherreport on November 22, 2018: "Drew Brees and the Saints cook the Falcons 31-17 ⚜️".


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Breesnek közepes meccse volt magához képest. Így lett 31 pont.

Btw ezt a védelem hozta le, 4 labdaszerzés, nemtom mennyi sack, többet nem is kérhetünk. Jó, a Falcons nem jó csapat jelenleg, szóval ettől nem szabad hátradőlve nézelődni a D-nek a következő egy hétben. A Dallas must-win módban van, kemény derbi lesz.
Gyurma Pappa
Most aztán má tessék őket is rendesen elseggelni 😉
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
a seprű kiosztva, így hivatalos: ez egy sikeres szezon ismét

több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Breesnek közepes meccse volt magához képest. Így lett 31 pont.

Btw ezt a védelem hozta le, 4 labdaszerzés, nemtom mennyi sack, többet nem is kérhetünk. Jó, a Falcons nem jó csapat jelenleg, szóval ettől nem szabad hátradőlve nézelődni a D-nek a következő egy hétben. A Dallas must-win módban van, kemény derbi lesz.

több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
ML most már tavalyi önmagát idézi, Apple is kezd belejönni, érezhetően sokkal jobb, mint Crawley, Anzalone szintén berobbant. Allen nagyon jól lemeccselte a Falconst ma. Emellett az offense új mélységeit fedezzük fel, így november végén (Arnold, Kirkwood), bíztatóbbnál is bíztatóbb a helyzet.
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 828
Hát 3 WR-nk van a meccs keretben.
T. Smith kihagyja ezt a rangadót. Marshallt meg nem vetjük be még.
Gondolom RB elkapásokkal és több TE jàtékkal operálunk.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hat, te tudod

több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
2018 MVP? Brees vagy Mahomes?

Na, a ma éjszakai meccs ezt a kérdést eléggé eldöntötte. Legalábbis egyelőre...

#9 for MVP
Rutin
Én már a szezon előtt megmondtam, hogy Brees lesz az MVP, Pats–Saints döntő lesz (és mi nyerünk), szóval eddig csak hozza, amit vártam tőle :d

De úgy igazából megkérdezném, hogy mégis mi alapján döntött Mahomes ellen a hétfői meccs? Mert ha valamiről döntött a témában, az az, hogy Mahomesé lesz az MVP-cím. Persze, a végén kétszer ott volt az esély még egy fordításra, és azok nem jöttek össze. De azért a félmilliárd yard és a hat TD, valamint a szezon során szerzett legtöbb yard és a toronymagasan legtöbb TD is elég erős érvek.

De én is Breesnek adnám amúgy továbbra is, csak szimplán azzal nem értek egyet, hogy a hétfő esti rangadó rontotta volna Mahomes helyzetét, mert szerintem ez max növelte
Wyatt
5x adta el a labdát. Brees eddig egész szezonban összesen 2x. És már játszott a LAR ellen is. Ennyi.

Szerkesztette: Rutin

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Hu de sokára lesz negyed három....
Kájzerszóze
Készülök is aludni 😴😴😴

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 828
Hu de sokára lesz negyed három....
Kájzerszóze
1\3 nap. Bizony sok! 😀

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 101 — playoffs???
Hu de sokára lesz negyed három....



több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 828
"Armed with elite safeties and athletic linebackers, New Orleans"

Rotoworld-ös cikkből kiragadva nekem megütötte a szemem, fura ilyet olvasni a védelemről.
PEEtör
Igen a LB-ken is làtható a minőségi vàltozàs. Jelenleg!
Te'o pl màr nem mindig fér be a meccs keretbe. Robertson nem kezdő.
Davissel jol jàrtunk. Alex még kezdi kihozni magàból a benne rejlő potenciàlt.

több mint 5 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Szerintem még van mit tanulnia csak mondom. Sokszor dobja nagyon szűken ami 50-50. De nem tudom láttad e a végén hogy bírom a csávót és nagy benne a potenciál.
Gézu
Lattam. Van mit tanulnia, nyilvan. Ha azt irom szeretem Breest, akkor leirhatom, hogy nem olvassa jol a vedelmeket? Fuggetlenul attol, hogy nem igy van. Erted?

Szvsz Brees sokkal komplettebb QB, jobb iranyito. Nalam nem lehetne Mahomes MVP. Reid mint ev edzoje, talan inkabb. De attol meg nem igaz, hogy rosszul olvas Mahomes. Kabe annyira, mintha azt irnak, nem dob eleg nagyot, de majd belejon. Egyszeruen nem igy van. Erre akartam felhivni a figyelmet.
Vannak hianyossagai, de nem ez.
ulpianus
Köszönöm de én másként látom. Engedd meg nekem hogy így tegyek.
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Szerintem még van mit tanulnia csak mondom. Sokszor dobja nagyon szűken ami 50-50. De nem tudom láttad e a végén hogy bírom a csávót és nagy benne a potenciál.
Gézu
Lattam. Van mit tanulnia, nyilvan. Ha azt irom szeretem Breest, akkor leirhatom, hogy nem olvassa jol a vedelmeket? Fuggetlenul attol, hogy nem igy van. Erted?

Szvsz Brees sokkal komplettebb QB, jobb iranyito. Nalam nem lehetne Mahomes MVP. Reid mint ev edzoje, talan inkabb. De attol meg nem igaz, hogy rosszul olvas Mahomes. Kabe annyira, mintha azt irnak, nem dob eleg nagyot, de majd belejon. Egyszeruen nem igy van. Erre akartam felhivni a figyelmet.
Vannak hianyossagai, de nem ez.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Szerintem még van mit tanulnia csak mondom. Sokszor dobja nagyon szűken ami 50-50. De nem tudom láttad e a végén hogy bírom a csávót és nagy benne a potenciál.
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Mahomes iszonyatosan jól dob mozgásából, és egy ágyú van a karja helyén. De a védelmek olvasàsa még nem az igazi, meg rengeteg tapasztat kell még oda. Ha ezt a teljesítményt hozza egész szezonban (rájátszás) akkor azt mondom lesz belőle valami. Hozzáteszem nekem tetszik amit csinál. De a Fõnök idén (is) szenzációs!
Gézu
Pont a vedelmek olvasasa egyik erossege mar most. Na, csak mondom. Mindenesetre az utolso ket picket aki latta, tudja, hogy Hail Maryt KELLETT dobni, mert mmas esely nem volt nyerni. Igen, ilyenkor 70% hogy pick lesz, 20%, hogy incomplete, es 10% hogy complete. De akkor is el kell dobni. Aki ebbol azt vonja le, hogy nem olvasta, miszerint minden vedo hatul allt 40 yard melyen, az nem erti mirol beszelek itt. Pick lett, visszaszereztek, megint eldobta, abbol is pick lett. Vege a mecscnek. Vesztettunk 3 ponttal. Legkozelebb, ilyen helyzetben minden mas QB is el fogja dobni. Kiveve aki befosik, de az miert jobb?

Ezen kivul volt egy pickje.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Davenport jatszik - WHO DAT!

több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
"Armed with elite safeties and athletic linebackers, New Orleans"

Rotoworld-ös cikkből kiragadva nekem megütötte a szemem, fura ilyet olvasni a védelemről.
több mint 5 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Mahomes iszonyatosan jól dob mozgásából, és egy ágyú van a karja helyén. De a védelmek olvasàsa még nem az igazi, meg rengeteg tapasztat kell még oda. Ha ezt a teljesítményt hozza egész szezonban (rájátszás) akkor azt mondom lesz belőle valami. Hozzáteszem nekem tetszik amit csinál. De a Fõnök idén (is) szenzációs!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
2018 MVP? Brees vagy Mahomes?

Na, a ma éjszakai meccs ezt a kérdést eléggé eldöntötte. Legalábbis egyelőre...

#9 for MVP
Rutin
Én már a szezon előtt megmondtam, hogy Brees lesz az MVP, Pats–Saints döntő lesz (és mi nyerünk), szóval eddig csak hozza, amit vártam tőle :d

De úgy igazából megkérdezném, hogy mégis mi alapján döntött Mahomes ellen a hétfői meccs? Mert ha valamiről döntött a témában, az az, hogy Mahomesé lesz az MVP-cím. Persze, a végén kétszer ott volt az esély még egy fordításra, és azok nem jöttek össze. De azért a félmilliárd yard és a hat TD, valamint a szezon során szerzett legtöbb yard és a toronymagasan legtöbb TD is elég erős érvek.

De én is Breesnek adnám amúgy továbbra is, csak szimplán azzal nem értek egyet, hogy a hétfő esti rangadó rontotta volna Mahomes helyzetét, mert szerintem ez max növelte
Wyatt
Jól játszott Mahomes, de azért mégiscsak eladott 5 labdát ám, nem azt mondom hogy ez a meccs rontotta mert ugyanúgy nagy esélyes ő is, de növelni nem növelte.
ackrisz17
Breesnek is volt 5 intes meccse ellenünk. És ez, hogy jön ide? Sehogy. De közölni akartam. 😊
peach
Ha már irreleváns tények:
Sőt, Ryannek meg olyan győztes meccse van ahol 5 INT-et dobott, erre rajta kívül csak Romo volt képes.
empty taxi
Sőt, ő volt egyedül képes arra is, hogy két egymást követő meccsen is legalább 350 yardot és 3 TD-t passzoljon interception nélkül, miközben a csapata veszít. Sőt, a két egymást követő 133-as irányítómutató feletti teljesítménnyel felmutatott két vereség is egyedülálló 😊)

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 704 — Scream and scout
2018 MVP? Brees vagy Mahomes?

Na, a ma éjszakai meccs ezt a kérdést eléggé eldöntötte. Legalábbis egyelőre...

#9 for MVP
Rutin
Én már a szezon előtt megmondtam, hogy Brees lesz az MVP, Pats–Saints döntő lesz (és mi nyerünk), szóval eddig csak hozza, amit vártam tőle :d

De úgy igazából megkérdezném, hogy mégis mi alapján döntött Mahomes ellen a hétfői meccs? Mert ha valamiről döntött a témában, az az, hogy Mahomesé lesz az MVP-cím. Persze, a végén kétszer ott volt az esély még egy fordításra, és azok nem jöttek össze. De azért a félmilliárd yard és a hat TD, valamint a szezon során szerzett legtöbb yard és a toronymagasan legtöbb TD is elég erős érvek.

De én is Breesnek adnám amúgy továbbra is, csak szimplán azzal nem értek egyet, hogy a hétfő esti rangadó rontotta volna Mahomes helyzetét, mert szerintem ez max növelte
Wyatt
Jól játszott Mahomes, de azért mégiscsak eladott 5 labdát ám, nem azt mondom hogy ez a meccs rontotta mert ugyanúgy nagy esélyes ő is, de növelni nem növelte.
ackrisz17
Breesnek is volt 5 intes meccse ellenünk. És ez, hogy jön ide? Sehogy. De közölni akartam. 😊
peach
Ha már irreleváns tények:
Sőt, Ryannek meg olyan győztes meccse van ahol 5 INT-et dobott, erre rajta kívül csak Romo volt képes. Ráadásul mind a ketten 27 évesek voltak, amikor ez összejött, szal ebben az évben ilyen bravúrra max Carr lehet képes (ill. Jimmy G csak ő ugye IR-en van).

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
2018 MVP? Brees vagy Mahomes?

Na, a ma éjszakai meccs ezt a kérdést eléggé eldöntötte. Legalábbis egyelőre...

#9 for MVP
Rutin
Én már a szezon előtt megmondtam, hogy Brees lesz az MVP, Pats–Saints döntő lesz (és mi nyerünk), szóval eddig csak hozza, amit vártam tőle :d

De úgy igazából megkérdezném, hogy mégis mi alapján döntött Mahomes ellen a hétfői meccs? Mert ha valamiről döntött a témában, az az, hogy Mahomesé lesz az MVP-cím. Persze, a végén kétszer ott volt az esély még egy fordításra, és azok nem jöttek össze. De azért a félmilliárd yard és a hat TD, valamint a szezon során szerzett legtöbb yard és a toronymagasan legtöbb TD is elég erős érvek.

De én is Breesnek adnám amúgy továbbra is, csak szimplán azzal nem értek egyet, hogy a hétfő esti rangadó rontotta volna Mahomes helyzetét, mert szerintem ez max növelte
Wyatt
Jól játszott Mahomes, de azért mégiscsak eladott 5 labdát ám, nem azt mondom hogy ez a meccs rontotta mert ugyanúgy nagy esélyes ő is, de növelni nem növelte.
ackrisz17
Breesnek is volt 5 intes meccse ellenünk. És ez, hogy jön ide? Sehogy. De közölni akartam. 😊
peach
😀


több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 259 — a new hope (again)
2018 MVP? Brees vagy Mahomes?

Na, a ma éjszakai meccs ezt a kérdést eléggé eldöntötte. Legalábbis egyelőre...

#9 for MVP
Rutin
Én már a szezon előtt megmondtam, hogy Brees lesz az MVP, Pats–Saints döntő lesz (és mi nyerünk), szóval eddig csak hozza, amit vártam tőle :d

De úgy igazából megkérdezném, hogy mégis mi alapján döntött Mahomes ellen a hétfői meccs? Mert ha valamiről döntött a témában, az az, hogy Mahomesé lesz az MVP-cím. Persze, a végén kétszer ott volt az esély még egy fordításra, és azok nem jöttek össze. De azért a félmilliárd yard és a hat TD, valamint a szezon során szerzett legtöbb yard és a toronymagasan legtöbb TD is elég erős érvek.

De én is Breesnek adnám amúgy továbbra is, csak szimplán azzal nem értek egyet, hogy a hétfő esti rangadó rontotta volna Mahomes helyzetét, mert szerintem ez max növelte
Wyatt
Jól játszott Mahomes, de azért mégiscsak eladott 5 labdát ám, nem azt mondom hogy ez a meccs rontotta mert ugyanúgy nagy esélyes ő is, de növelni nem növelte.
ackrisz17
Breesnek is volt 5 intes meccse ellenünk. És ez, hogy jön ide? Sehogy. De közölni akartam. 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
2018 MVP? Brees vagy Mahomes?

Na, a ma éjszakai meccs ezt a kérdést eléggé eldöntötte. Legalábbis egyelőre...

#9 for MVP
Rutin
Én már a szezon előtt megmondtam, hogy Brees lesz az MVP, Pats–Saints döntő lesz (és mi nyerünk), szóval eddig csak hozza, amit vártam tőle :d

De úgy igazából megkérdezném, hogy mégis mi alapján döntött Mahomes ellen a hétfői meccs? Mert ha valamiről döntött a témában, az az, hogy Mahomesé lesz az MVP-cím. Persze, a végén kétszer ott volt az esély még egy fordításra, és azok nem jöttek össze. De azért a félmilliárd yard és a hat TD, valamint a szezon során szerzett legtöbb yard és a toronymagasan legtöbb TD is elég erős érvek.

De én is Breesnek adnám amúgy továbbra is, csak szimplán azzal nem értek egyet, hogy a hétfő esti rangadó rontotta volna Mahomes helyzetét, mert szerintem ez max növelte
Wyatt
Jól játszott Mahomes, de azért mégiscsak eladott 5 labdát ám, nem azt mondom hogy ez a meccs rontotta mert ugyanúgy nagy esélyes ő is, de növelni nem növelte.