New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Remélem nem nézitek az ismétlést...
Kájzerszóze
Csak most volt "szerencsém" a meccshez. 2006 óta szurkolok a csapatnak, most kapásból nem emlékszem ilyen rossz meccsre.
PEEtör
Rams ellen 2010, 2013
Seahawks regular season 2013
Cowboys 2009
2012-es szezon (Washington elleni idénykezdő, uhhh)

Jobb a memóriám 😊

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 413 — Colts fan
Demarcus Lawrence ezekkel a kedves szavakkal készül a csütörtöki meccsünkre 😀

 pbs.twimg.com/media/DtCNeMvVsAAowZt.jpg
kapitnono
Az ilyen nagyszájú nyilatkozatok kb mindig jól sülnek el a meccsek előtt. Ja, nem.
PEEtör
Múltkor White-nak bejött a pats ellen.
kristóf17
Semmi kárörvendés, nehogy úgy nézzétek, de ugye, hogy be is szokott ez néha jönni.
kristóf17
Segítek picit, White még a patsben tolja de Lewis(Titans játékos) már nem akinek volt az ominózus nyilatkozata 😉ParadSEC
Persze-persze. Simán kevertem a két fiút és észre sem vettem. Elnézést 😊
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Remélem nem nézitek az ismétlést...
Kájzerszóze
a bíróknak ott már befújták Kamara kiütését?
atapapa
Ott sem haver. A dallasi edzö irt smst hogy nincs itt semmi látnivalo



több mint 5 éve
kijo New Orleans Saints 332
Én is még csak most értem a végére ennek a szörnyűségnek (játék, bírók stb.).
Sok újat nem tudok mondani róla a leírtakon kívül ha csak annyit nem , hogy: Kamara mit keresett a pályán az ominózus ütközés után?
Nyilvánvalóan nem volt rendben.
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Remélem nem nézitek az ismétlést...
Kájzerszóze
Csak most volt "szerencsém" a meccshez. 2006 óta szurkolok a csapatnak, most kapásból nem emlékszem ilyen rossz meccsre. Mindenki teljesen offon, Breest mintha kicserélték volna, Thomastól sem láttam ilyen dropokat, Kamara és a többiek is szétesve.
Azért Payton is megér egy misét, az első challenge, de az a 4. és gól döntés, amikor simán megették az Olineunkat egész addig (és utána), plusz az előbb említettek? Nem tudom mi járt a fejében...

Borzalom volt, tényleg ez volt az a bizonyos tökéletes trap game. Úgy gondolom kellett egy ilyen, talán legfőképp Payton-nak.

Reméljük a legjobbakat, és hogy azért meg lesz az az NFC első hely, de ha nem, Los Angeles sem olyan rossz hely.
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Remélem nem nézitek az ismétlést...
Kájzerszóze
a bíróknak ott már befújták Kamara kiütését?

több mint 5 éve
Thomas80 New Orleans Saints 261
Érdekes...

 l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fdailysnark.com%2Fcowboys-coach-caught-using-cellphone-on-saints-sideline-during-thursday-nights-game%2F&h=AT30ggAnxvAz0NxTlZj_QuQ7MmEqW6k_TZSmIiRHeanKjOu1sXdKWaCHM-2KoM8BSXkopbQaOLdvZOSRwWu_0_gdE_3Cq-PDsUrb_Iw0C4dci9dTeT88UuYTNOaACYp6Y6k&s=1
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Ezt hogy sikerült elnézni?
 index.hu/sport/amerikaifutball/2018/11/30/nfl_saints_cowboys_jaylon_smith_brutalis_utkozes/amp
Matthew99
Egyszerűen nevetséges, hogy ilyen szinten el tudnak nézni a bírók egy ilyen egyértelmű szabálytalanságot. Valszeg a bírókon kívül mindenki látta az esetet, ők hogy nem látták?
pfefe8
A labdát cipelő játékossal szemben elkövetett szabálytalanságoknál mindig elnézőbbek (függetlenül attól, hogy ez most még látványos is volt).
Mégpedig tapasztalatom szerint két okból:
-a RB előre felkészült az ütközésre: előrehajolt és látszott, hogy kész az ütésre...az mondjuk tény, hogy fejjel előre ment JS és ez 3 éve kb szabálytalan...gondolom azért lehetett elnézőbb a közelben álló zebra, mert szögben jött JS és nem szemből...illetve sisakot találtak, de emlékszem a Grimble esetre egy hete...ott sem érdekelt ez senkit ilyenkor

-próbáld meg levinni a RB-et (különösen Kamarát) ilyen hátrányból full sebesség nélkül...nem fog sikerülni. Annyira erős és jó lábakkal rendelkezik a srác, hogy ha nem fullba nyomod kiröhög és otthagy.
Engem sokkal jobban zavar, ha látványos holdingokat, facemaskot vagy éppen hol ért véget az előrehaladás (Beasley eset) nem tudnak rendesen megítélni.
Remélem nem lett baja Kamarának, de ha igen, jobbulást neki.
több mint 5 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Ezt hogy sikerült elnézni?
 index.hu/sport/amerikaifutball/2018/11/30/nfl_saints_cowboys_jaylon_smith_brutalis_utkozes/amp
Matthew99
Egyszerűen nevetséges, hogy ilyen szinten el tudnak nézni a bírók egy ilyen egyértelmű szabálytalanságot. Valszeg a bírókon kívül mindenki látta az esetet, ők hogy nem látták?

Steelers fan
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Remélem nem nézitek az ismétlést...



több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
Ezt hogy sikerült elnézni?
 index.hu/sport/amerikaifutball/2018/11/30/nfl_saints_cowboys_jaylon_smith_brutalis_utkozes/amp
Matthew99
jézus....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Folytattuk volna jo helyröl az akciot. Ez lényeges hiba volt és nagyon jol látható. Ettöl függetlenül is szarok voltak a zebrák, de az elejétöl azt éreztem, itt ma nem nyerhetünk...



több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Ezt hogy sikerült elnézni?
 index.hu/sport/amerikaifutball/2018/11/30/nfl_saints_cowboys_jaylon_smith_brutalis_utkozes/amp
Matthew99
kapni fog egy csekket szerintem, de ez minket mondjuk nem nyugtat meg...

ha megint találkozunk a PO-ban, minden bizonnyal nem lesznek ilyen elnézők a védelmükkel

több mint 5 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Demarcus Lawrence ezekkel a kedves szavakkal készül a csütörtöki meccsünkre 😀

 pbs.twimg.com/media/DtCNeMvVsAAowZt.jpg
kapitnono
Az ilyen nagyszájú nyilatkozatok kb mindig jól sülnek el a meccsek előtt. Ja, nem.
PEEtör
Múltkor White-nak bejött a pats ellen.
kristóf17
Segítek picit, White még a patsben tolja de Lewis(Titans játékos) már nem akinek volt az ominózus nyilatkozata 😉
Semmi kárörvendés, nehogy úgy nézzétek, de ugye, hogy be is szokott ez néha jönni.
kristóf17

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Ezt hogy sikerült elnézni?
 index.hu/sport/amerikaifutball/2018/11/30/nfl_saints_cowboys_jaylon_smith_brutalis_utkozes/amp


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Amikor SB-t nyertünk, akkor 3 csapattól kaptunk ki: Tampa, Dallas és a szezon utolsó meccsén a Carolina 😉
atapapa
Azért inkább legyen meg a hazai pálya - bár ehhez a mai meccs miatt a Rams is kell. Vagy inkább a Bears...
diceman
Ha már analógia, 2009-ben az nfc első helyéhez kellett hogy a dallasi vereségünk után kikapjon az akkor üldöző Vikings a Bears-től....
És kikaptak😛

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 413 — Colts fan
Demarcus Lawrence ezekkel a kedves szavakkal készül a csütörtöki meccsünkre 😀

 pbs.twimg.com/media/DtCNeMvVsAAowZt.jpg
kapitnono
Az ilyen nagyszájú nyilatkozatok kb mindig jól sülnek el a meccsek előtt. Ja, nem.
PEEtör
Múltkor Lewis-nak bejött a pats ellen.
kristóf17
Semmi kárörvendés, nehogy úgy nézzétek, de ugye, hogy be is szokott ez néha jönni.

Szerkesztette: kristóf17
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Amikor SB-t nyertünk, akkor 3 csapattól kaptunk ki: Tampa, Dallas és a szezon utolsó meccsén a Carolina 😉
atapapa
Utaltam rá 😊

Nem kell kétségbe esni vagy túlreagálni ezt. Sajnos a bíróknak nevezett rulettből is rosszabbul jöttünk ki (Beasley elkapás az wtf volt, és onnan FG-ig talán el is megyünk), ha mi nyerünk, akkor meg a Boys mondhatta volna ugyanezt, szóval kiegynelítettem véletlenszerű volt ez az egész. 😊

Mindegy is, túl kell lennie ezen. GEAUX SAINTS

több mint 5 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Amikor SB-t nyertünk, akkor 3 csapattól kaptunk ki: Tampa, Dallas és a szezon utolsó meccsén a Carolina 😉
atapapa
Azért inkább legyen meg a hazai pálya - bár ehhez a mai meccs miatt a Rams is kell. Vagy inkább a Bears...

több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Komolyan, azt gondolom, hogy még a TD-nk is csak "véletlen" volt. Valszeg az a labda Smithnek ment, Kirkwoodnak nem is kellett volna ott lennie, rossz route-ot futott...
Rutin
Az egész este arról szólt hogy a hazai védők a legális fizikalitás határán kontaktolták az elkapóinkat, és egy Brees-re épülő precíziós gépezetben az az egy vagy fél yard igen is sokat számít, hogy pont akkor és pont ott legyen a célpont, amikor kell.
A második félidőre már ezeket azért befujták, az elsőben alig.

Az a stat is beszédes, hogy a szezon során a Wr-ek felé ment passzok 80%-nál a védő nem volt közelebb egy yardnal az elkapóhoz.
Ma a passzok 50%-nál ott volt a védő az elkapó seggében, képtelenek voltak szeparálódni a WR-ek.

Amikor SB-t nyertünk, akkor 3 csapattól kaptunk ki: Tampa, Dallas és a szezon utolsó meccsén a Carolina 😉

több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Komolyan, azt gondolom, hogy még a TD-nk is csak "véletlen" volt. Valszeg az a labda Smithnek ment, Kirkwoodnak nem is kellett volna ott lennie, rossz route-ot futott...
Rutin
Így van, azt én is néztem.

Jó, hát ez egy ilyen meccs volt. Ott van a Tampa meccs visszapattanni.

több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Komolyan, azt gondolom, hogy még a TD-nk is csak "véletlen" volt. Valszeg az a labda Smithnek ment, Kirkwoodnak nem is kellett volna ott lennie, rossz route-ot futott...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Borzasztó volt. Mintha nem is a Saints játszott volna. Mármint az offense.
A D hozta azt a kb. átlagos játékot, amit az elmúlt hetekben.
Szerintem ezen a meccsen többet dropolt a csapat, mint előtte 11 másikon.
Az O-line ma nagyon csúnyán alulmaradt. Se futni nem tudtunk, se Brees-t megvédeni rendesen.
TE-játékunk gyakorlatilag nem volt, de még a pass defenseben sem.
A bírók nagyon vakok voltak, igaz, de nem csak a mi kárunkra (a Kirkwood TD is OPI után történt).

Túl szép volt már minden az utóbbi 5 hétben... Most sikerült visszaérkeznünk a földre.

Jövő vasárnap Rams @Bears. Valszeg az lesz az utolsó esélyünk, hogy esetleg mégis meglegyen az NFC #1...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Vannak meccsek, amiket szurkolóként el kell felejteni, és bízni benne, hogy a játékosok közben nem fogják.

Brewnak nagyon gyenge meccse volt, reméljük nem kerül az MVP-jébe. 2009-ben, a Dome-ban a Dallas vette el a veretlenségünket, 24-3-ra is vezettek. Két hete, amikor feltöröltük a padlót az Eagles-szel, biztos voltam benne, hogy a Dallastól kikapunk. Jobb most, mint a PO-ban, vagy mint a Panthers ellen két hét múlva.
Gyurma Pappa
Teljesen egyetértek,ez ma nagyon nem a mi meccsünk volt, de lehet hogy még kellett is ez a pofon, mert eddig túl álomszerű volt minden, a cowboys meg nagyon ráfeküdt erre a meccsre. Nem baj 3 meccset még húzni kell , nyilván ha lehet akkor 4-et aztán bízni abban hogy botlik a Rams is.


több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Vannak meccsek, amiket szurkolóként el kell felejteni, és bízni benne, hogy a játékosok közben nem fogják.

Brewnak nagyon gyenge meccse volt, reméljük nem kerül az MVP-jébe. 2009-ben, a Dome-ban a Dallas vette el a veretlenségünket, 24-3-ra is vezettek. Két hete, amikor feltöröltük a padlót az Eagles-szel, biztos voltam benne, hogy a Dallastól kikapunk. Jobb most, mint a PO-ban, vagy mint a Panthers ellen két hét múlva.