New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
https://www.youtube.com/embed/9Tuqhjq5ANQ

El is mondja Williams a meccs utáni interjúban, hogy kicsit korán ért oda. Nagyon durva, hogy 21 éves srárcról beszélünk és így vállalja a felelősséget, nagyon érettnek, intelligensnek tűnik.
Ugye nézzük meg, hogy Newton mit csinált a SB után pl.

FA-re kitérve, kíváncsi vagyok, Landry hol fog kikötni, elég biztosra veszik, hogy nem marad a Miami-nál, illetve Butler ugyanez, bár utóbbit nem tudom, mennyire futott jó idényt.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
A meccs utáni sokkból felébredve úgy gondolom, hogy mindannyian büszkék lehetünk a csapatra egyrészt azért mert tényleg nagy dolog az, hogy visszajöttek -17-ről és reális esélye volt annak, hogy megnyerjék a meccset. A végén nem hibáztatom Williamset, biztos vagyok benne, hogy nem így akarta megoldani, sajnos így jött össze, tovább kell lépni ez van. Elvégre még nagyon fiatal, alig múlt 21 éves, és számos nagy játékot mutatott be a szezon során, köztük a tegnapi meccsen is, ami nélkül lehet, hogy nem lehettünk volna ott a siker kapujában. Úgy gondolom, hogy nagyon szép jövő előtt áll, és régóta nem volt ilyen jó FS a csapatban.

Másrészt pedig büszkék lehetünk a csapatnak, hogy 0-2-ről, és ahogy akkor kinézett a helyzet, idáig eljutottak és hosszú idő után PO-ban szurkolhattunk a csapatnak.

Szerintem most egyben van nagyon a csapat, a magja már megvan nagyjából, még 1-2 posztra ráférne az erősítés, és amíg a kapitány itt van még szerintem 1-2 évig nagyjából, addig kellene megerősíteni a csapatot.
Nagyjából 35 milliónyi cap-space-ünk lesz a FA kezdetekor, bár ebben még nincs benne Brees szerződése, meg Vaccaro esetleges újraigazolása. Szó mi szó, nem tudom kik lesznek ott a FA-n de szerintem legalább egy értelmes játékosra lesz pénzünk idén, és szerintem sokaknak vonzók lehetünk, mivel úgy gondolom, hogy a csapat egyben marad/Nem lesz idén fontosabb lejáró szerződésű játékosunk, csak Brees ugye, de ő kb biztos, hogy visszajön/ akkor jó eséllyel jövőre is PO-ban lehet a csapat.
A drafton a 27.hely lett a miénk, második körünk ugye nem lesz a Kamara cserét követően, bár ez szerintem abszolút megérte.

Kíváncsian várom az offseasont, és reméljük jövőre egy kicsit több szerencsével és nagyobb tapasztalattal messzebb juthatunk.

WHO DAT!!!


több mint 6 éve
Thomas80 New Orleans Saints 261
Ennyi, így kell ezt:
 www.facebook.com/neworleanssaints/videos/1598307610216798/
Nem tom hogy így még lehet-e osztani, vagy mindenki làtja-e, de ha nem keresek màs forràst.
Fattyu
Én is így gondolom. Megható!
Dobanor
Hosszabb verzió:

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/24555577_1598271953553697_4822050127856271360_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=35MbkOrwX44Q7kNvgGoIMbL&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfAZMCNJEa9EUh6oii_BmlRxphBjY0fxcBl7sJpHjLBVog&oe=663B74E7
#Saints fans welcome the team home from Minnesota. #LoveTheSaints | By New Orleans SaintsFacebook
#Saints fans welcome the team home from Minnesota. #LoveTheSaints
több mint 6 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Sziasztok! Köszi ezt a fantasztikus meccset. Nagy csapat vagytok!
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
En ugy láttam Marcus Williams szerelésénél hogy kicsit előbb ért volna oda mint a labda. Összehuzta magát hogy később legyen meg a kontakt. Szerintem ezt mantrázták nekik a play előtt hogy ne legyen DPI mert akkor óra megáll és onnam jönnek.
Én így láttam nem tudom gondoltatok e erre.
Turóczi Szabolcs
Ezért is állították ki szélre a cornereket. A felállás nem volt rossz, és nem is lett volna nehéz elkerülni a DPI-t. Csak futni kell az elkapó után (kívül), és addig nem érni hozzá sem, amíg el nem kapja. Hadd kapja. Legyen hátul safety besegítés, nehogy meglógjon, de egyébként csak hagyni kellett volna hogy elkapja, és nem engedni ki az oldalvonalon kívülre. Ezt nem fejesugrással lehet elérni, hanem derékon kell ragadni.

Rookie mistake. A játékos tanulni fog belőle, és nem is érdemes rákenni. De így kiesni szörnyű. 2012-ben a Broncos esett ki egy hasonló hiba miatt Flaccoék ellen. (Nem teljesen ugyanaz a szituáció, ott volt még esély a javításra, de az a momentum döntőnek bizonyult. Rohadt egy érzés szurkolóként.)

Az idény viszont szép volt. A Saints volt az egyetlen csapat, amelyikről elhittem, hogy képes lehet megverni a Patriots-t is a döntőben. Nem jött össze. Talán tényleg lesz még egy év javítani. Manningnek összejött, Brees-en nem fog múlni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
azert kemeny hogy a 3 NFC South csapatbol 1 se marad talpon a konferencia-dontore.
sokkal gyengebb egyik sem lesz jovore, es ha ranezek a jovo evi sorsolasunkra, iden konnyu dolgunk volt a PO-ba jutassal.
remelem nagyon hamar helyrerakjuk az utolso darabokat es egy gyuruvel bucsuztatjuk a Kapitanyt jovore.

(SPnek is illik tukorbe nezni, volt egy ket erthetetlen hivas meg az a 2 challenge...)

több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 338 — Invisible man
Nem lenne értelme idén Brees utódját keresni a drafton? Egy-két évig még tanulhatna az öregtől aztán hajrá. Kár lenne, ha amiatt mennének tönkre szezonok, mert Bress visszavonul aztán ott állna a csapat letolt gatyával.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
A meccs utáni sokkot leszámítva nem vagyok csalódott. Egy bitang jó csapat ellen maradtunk alul, egész szezonban nem értettem hogy a Vikingek hogy a picsaba maradnak talpon a harmadik irányítóval is, őszintén csodáltam ezt a csapatot.
(Nem akarok senkit megbántani, de nagyon szeretnék egy Pats-nélküli döntőt látni, bármelyik NFC-s csapattal)
Amiért inkább csalódás fog el az az, hogy fél évtizedes szerencsétlenkedést kellett végéig szenvedni a draftokon és az FA-piacon, mire végre összekalapaltunk egy olyan védelmet ami méltó Brees zsenijéhez.

Egy jó LB és egy hasznos pass rusher az egekbe emelhetné ezt a védelmet, de mire oda eljutunk, Brees visszavonul, vagy legalábbis hanyatlásnak indul. Ennek már idén is voltak kézzelfogható jelei.

Izgalmas holtszezon lesz, végre nem azon kell agyalni hogy milyen gyorsan rúgjuk ki a DC-t, meg mennyire mélyen robbantsunk egy újabb építkezéshez, hanem az utolsó kockákat kell a helyére tenni és lehet bizakodni.

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Amúgy a meccsen majdnem a hajamat kitéptem, amikor mentünk az utolsó FG-ért, és a téglakapkodó atombiztos kezű WR-ünk keze között átszállt a labda. Kb nem is emlékszem mikor ejtett el elkapható labdát, hát pont akkor. 😀
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 638 — Egyéb témák lakó
Marcust jót akart, nagyon rossz helyzetbe hozták azzal, hogy egyedül maradt legutolsó emberként. Egyszerűen annyira jó idényt futott, hogy ezért az egy playért elmeszelni hatalmas baromság lenne. Tanulni fog belőle, nincs kétségem, hogy jövőre még jobb lesz ő is és Lattimore is. Túlbeszéltük.

Ezt az O-nak kellett volna megnyernie. Payton time managementje sosem volt az erőssége, talán így az eljövő 13. szezonjára ideje lesz megtanulni. Ginnek le kellett volna ülnie a pálya közepén, ott elvenni egy TO-t, majd 3&1-t inkább megcsinálni, mint az időt ölni. Forbath két 50 yard körüli FG rúgott be, az meg nem lehetetlen távolság.

Teljesen mindegy most már, jöjjön a következő szezon.

több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 016
Rossz volt a felfogás, a pálya területén bárhol megcsinálni a tackle-t és vége a meccsnek, időkérés nem volt, 10 mp alatt nincs az az isten, hogy felálljanak. Ehhez képest nem sikerült olyan jól felállni, egy elrontott szerelés és besétál az endzone-ba? Nem is értem mit keresett bármelyik DB a LoS környékén. Kár érte, nem kis feltámadás volt, így lett belőle egy még nagyobb. Viszont ezért csak Williamst elmarasztalni hatalmas hiba volna, újonc, remek idényt futott, tanulni fog belőle (ahogy a teljes D stábnak kéne).
gabokocka
egyébként ezt én sem értem, hogy miért nem volt hátul senki? Más nem, felküldök 5 DB-t, mindet a 1st down mögé. 10mp van hátra, passzolni kell....mondjuk az, hogy DA a DC valahol megmagyarázza.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
gedam 5 700
Úgy gondoltam hajnalban, hogy csalódottan kelek fel.De nem így lett. Büszke vagyok a csapatra. A meccs bizonyítja, hogy erős csapatunk van, ahogyan visszajöttünk, az igen.
Nem M. Williamsen múlt, Ő végig jól jàtszott, csak elvitte az akarat és nagyot akart szerelni.
Ez az első fêlidőn ment el sajnos és talàn néhàny rossz hívàson. Màr mindegy is, előre tovàbb a megkezdett úton!!!
Fattyu
nem tudom volt-e róla szó, de meghagytatok egy időkérést a végén a vikingsnek. field goal előtt 3-at kellett volna futni középre. sztem az nagyobb hiba volt, mint az elrontott szerelés.
gedam
vagy ha már meg volt a játék nem kellett volna kilépni ginn-nek...

de engem még mindig williams luftja idegesít, mert ott kivett 20ezret a zsebemből.. Simán át kellett volna karolni azt vége a dalnak, de nem, hősködni kellett...
eaglesmcnabb
ha simán átkarolja, diggs kilép (mondjuk abból a szögből, olyan sebességgel max. kilökni tudta volna az oldalvonalon, de az sem jó) és marad még 2-3 másodperc egy 50yardos field goalra. pályán belüli tackle kellett, azért lett suta a mozdulat.
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Szerintem teljesen feleeges ezen rugozni, visszadtuk a labdat 21-20-nal, aztan 24-23-nal is. Le kellett volna zarnunk a meccset, nem tudtuk.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Rossz volt a felfogás, a pálya területén bárhol megcsinálni a tackle-t és vége a meccsnek, időkérés nem volt, 10 mp alatt nincs az az isten, hogy felálljanak. Ehhez képest nem sikerült olyan jól felállni, egy elrontott szerelés és besétál az endzone-ba? Nem is értem mit keresett bármelyik DB a LoS környékén. Kár érte, nem kis feltámadás volt, így lett belőle egy még nagyobb. Viszont ezért csak Williamst elmarasztalni hatalmas hiba volna, újonc, remek idényt futott, tanulni fog belőle (ahogy a teljes D stábnak kéne).

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
En ugy láttam Marcus Williams szerelésénél hogy kicsit előbb ért volna oda mint a labda. Összehuzta magát hogy később legyen meg a kontakt. Szerintem ezt mantrázták nekik a play előtt hogy ne legyen DPI mert akkor óra megáll és onnam jönnek.
Én így láttam nem tudom gondoltatok e erre.
Turóczi Szabolcs
Szerintem is ez volt. A meccs végére már tonna dpi lett dobva ránk, ha ott rádobjak, akkor FG és vége a meccsnek.
atapapa
Minnél többször nézem meg annál, jobban látszik hogy 1 üzemmel hamarabb ér oda.
Ha DC lennék ebben a helyzetben, biztos ezt vésném a srácok fejébe, ügye védelmi szabálytalansággal vége se lehet a meccsnek, szóval ha lepörög az óra akkor is rughattak volna.
több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
En ugy láttam Marcus Williams szerelésénél hogy kicsit előbb ért volna oda mint a labda. Összehuzta magát hogy később legyen meg a kontakt. Szerintem ezt mantrázták nekik a play előtt hogy ne legyen DPI mert akkor óra megáll és onnam jönnek.
Én így láttam nem tudom gondoltatok e erre.
Turóczi Szabolcs
Szerintem is ez volt. A meccs végére már tonna dpi lett dobva ránk, ha ott rádobjak, akkor FG és vége a meccsnek.

több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 016
én csak most néztem meg, jééééézusom... instant cut kategória. Ennél ostobább védőmunkát is rég láttam. Részvétem srácok.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
En ugy láttam Marcus Williams szerelésénél hogy kicsit előbb ért volna oda mint a labda. Összehuzta magát hogy később legyen meg a kontakt. Szerintem ezt mantrázták nekik a play előtt hogy ne legyen DPI mert akkor óra megáll és onnam jönnek.
Én így láttam nem tudom gondoltatok e erre.
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Úgy gondoltam hajnalban, hogy csalódottan kelek fel.De nem így lett. Büszke vagyok a csapatra. A meccs bizonyítja, hogy erős csapatunk van, ahogyan visszajöttünk, az igen.
Nem M. Williamsen múlt, Ő végig jól jàtszott, csak elvitte az akarat és nagyot akart szerelni.
Ez az első fêlidőn ment el sajnos és talàn néhàny rossz hívàson. Màr mindegy is, előre tovàbb a megkezdett úton!!!
Fattyu
nem tudom volt-e róla szó, de meghagytatok egy időkérést a végén a vikingsnek. field goal előtt 3-at kellett volna futni középre. sztem az nagyobb hiba volt, mint az elrontott szerelés.
gedam
Így gondolom én is. Egyéni hibák sajnos benne vannak, de azt kene megnezni es dolgozni offseasonben, hogy hogyan alakulhatott ugy zsinorban a szezon ket legfontosabb meccse, hogy a vegen visszaadjuk az ellenfelnek a labdat, es tamadhat a gyozelemert.
Egy valoszinusitheto Brady-BB paros ellen ez vegzetes lett volna az SB-ben (is).

De amugy a D az elozo meccsen hozta, szoval 50-50re allunk ilyen szitubol, ami nem rossz, csak...
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Úgy gondoltam hajnalban, hogy csalódottan kelek fel.De nem így lett. Büszke vagyok a csapatra. A meccs bizonyítja, hogy erős csapatunk van, ahogyan visszajöttünk, az igen.
Nem M. Williamsen múlt, Ő végig jól jàtszott, csak elvitte az akarat és nagyot akart szerelni.
Ez az első fêlidőn ment el sajnos és talàn néhàny rossz hívàson. Màr mindegy is, előre tovàbb a megkezdett úton!!!
Fattyu
nem tudom volt-e róla szó, de meghagytatok egy időkérést a végén a vikingsnek. field goal előtt 3-at kellett volna futni középre. sztem az nagyobb hiba volt, mint az elrontott szerelés.
gedam
vagy ha már meg volt a játék nem kellett volna kilépni ginn-nek...

de engem még mindig williams luftja idegesít, mert ott kivett 20ezret a zsebemből.. Simán át kellett volna karolni azt vége a dalnak, de nem, hősködni kellett...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Dobanor New Orleans Saints 59
Ennyi, így kell ezt:
 www.facebook.com/neworleanssaints/videos/1598307610216798/
Nem tom hogy így még lehet-e osztani, vagy mindenki làtja-e, de ha nem keresek màs forràst.
Fattyu
Én is így gondolom. Megható!
több mint 6 éve
gedam 5 700
Úgy gondoltam hajnalban, hogy csalódottan kelek fel.De nem így lett. Büszke vagyok a csapatra. A meccs bizonyítja, hogy erős csapatunk van, ahogyan visszajöttünk, az igen.
Nem M. Williamsen múlt, Ő végig jól jàtszott, csak elvitte az akarat és nagyot akart szerelni.
Ez az első fêlidőn ment el sajnos és talàn néhàny rossz hívàson. Màr mindegy is, előre tovàbb a megkezdett úton!!!
Fattyu
nem tudom volt-e róla szó, de meghagytatok egy időkérést a végén a vikingsnek. field goal előtt 3-at kellett volna futni középre. sztem az nagyobb hiba volt, mint az elrontott szerelés.

Szerkesztette: gedam
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Ennyi, így kell ezt:
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/24598732_1598308790216680_1331853621729427456_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=9hqBeqn4y8MQ7kNvgG85iB9&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfDT4DoTYqXhUVsefsxHaL2YuKcgF_8oXVBNGrE5hT-0pw&oe=6639330A
Thanks to the Saints fans that welcomed us home at 1 am at the airport! It means a lot #LoveTheSaints | By New Orleans SaintsFacebook
Thanks to the Saints fans that welcomed us home at 1 am at the airport! It means a lot #LoveTheSaints

Nem tom hogy így még lehet-e osztani, vagy mindenki làtja-e, de ha nem keresek màs forràst.

több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 443 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Nagyon sajnálom skacok, szurkoltam a Saints-nek! Egészen hihetetlen, hogy mekkora hibát követett el a D a végén, komolyan, mintha direkt mellészaladt volna a safety!
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Úgy gondoltam hajnalban, hogy csalódottan kelek fel.De nem így lett. Büszke vagyok a csapatra. A meccs bizonyítja, hogy erős csapatunk van, ahogyan visszajöttünk, az igen.
Nem M. Williamsen múlt, Ő végig jól jàtszott, csak elvitte az akarat és nagyot akart szerelni.
Ez az első fêlidőn ment el sajnos és talàn néhàny rossz hívàson. Màr mindegy is, előre tovàbb a megkezdett úton!!!