New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Ennyi, így kell ezt:
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/24598732_1598308790216680_1331853621729427456_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=Lv_sGbIyT_0Q7kNvgHSOYp7&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AYBeWYVQRaba8TvUUJG0_Nja8JQD3pSZYt9oRPK9Tap0dw&oe=66442F8A
Thanks to the Saints fans that welcomed us home at 1 am at the airport! It means a lot #LoveTheSaints | By New Orleans SaintsFacebook
Thanks to the Saints fans that welcomed us home at 1 am at the airport! It means a lot #LoveTheSaints

Nem tom hogy így még lehet-e osztani, vagy mindenki làtja-e, de ha nem keresek màs forràst.

több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 454 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Nagyon sajnálom skacok, szurkoltam a Saints-nek! Egészen hihetetlen, hogy mekkora hibát követett el a D a végén, komolyan, mintha direkt mellészaladt volna a safety!
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Úgy gondoltam hajnalban, hogy csalódottan kelek fel.De nem így lett. Büszke vagyok a csapatra. A meccs bizonyítja, hogy erős csapatunk van, ahogyan visszajöttünk, az igen.
Nem M. Williamsen múlt, Ő végig jól jàtszott, csak elvitte az akarat és nagyot akart szerelni.
Ez az első fêlidőn ment el sajnos és talàn néhàny rossz hívàson. Màr mindegy is, előre tovàbb a megkezdett úton!!!

több mint 6 éve
kijo New Orleans Saints 332
17:0 - nál erősen goldolkoztam az alváson, de nem bántam meg, hogy megnéztem. Nagyon jó meccs volt. Sajnos most nem sikerült, de több mint bíztató a csapat.

Szerkesztette: kijo
több mint 6 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Most, hogy van Kamara, Williams, Lattimore, Anzalone, Ramczyk, és még ő hozzájuk jönnek potenciálisan jó játékosok, ha már csak fele olyan jó draftuk lesz, már örülök, és eléggé várom a következő szezont, fiatalodik a csapat.
több mint 6 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Nagyon kivancsi leszek az offseasonre, talan meg 1 ideny van a Kapitannyal.
Lehet itt barmit mondani meg keseregni, ez a meccs az elejen ment el, egy ilyen Vikes ellen nem lehet 0 (vagy inkabb negative) offenset bemutatni 2 negyeden keresztul.
Megvolt a lehetoseg igen - valoszinuleg SuperBowl szereplest buktunk el igen.
Rettenetesen szomoru vagyok.

több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 642 — Egyéb témák lakó
Én kb most őt sajnálom a legjobban, nélküle nem lettünk volna meccsben, se a playoffban.

 twitter.com/Alex_Flanagan/status/952716602998366208
EasyGhost
Ezt majd feldolgozza a csapat agyturkászokkal, minden bizonnyal soha többet nem fog majd ilyen helyzetben kéz nélkül tackle-t adni.

Nem szabad rákenni ezt a vereséget, minden esélyünk meg volt 3&1-nél hogy megnyerjük a meccset, vissza sem szabadott volna adni. Vagy Breesnek nem kellett volna tripe coverage-be dobni egy hosszúlabdát, vagy Payton dobhatott volna pirosat az első Vikes drive-ban, amikor egyértelműen nem volt meg a 1st. 1000 ilyen dolog van, de nyilván erre emlékszik mindenki, mert ez volt a leglátványosabb. Lényeg, hogy tanuljon belőle.

Nyilván tegnap én is ideges voltam, de ilyen ez a sportág. 2010-ben mi voltunk az egyéni hiba jó oldalán, most a Vikes.


több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Egészen elképesztő meccs volt, gyakorlatilag már megnyertük, erre egy ilyen szerelési kisérlet 9 mp-el a vége előtt hát elképesztő, nem is értem mit csinált szegény Williams...na mindegy még nagyon fiatal majd tanul belőle, de ezt azért nehéz megemészteni, ilyen vereséget beszopni hát kb mint anno a 49-ers ellen csak ott mi vezettünk sokáig.
ackrisz17
Rosszul emlékszel, 6 eladott labdánk volt, és a végén adtuk-vettük az előnyt.
Gyurma Pappa
Igazad van! De érzelmekben az a meccs váltott ki belőlem hasonlót... :/


több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 642 — Egyéb témák lakó
Egészen elképesztő meccs volt, gyakorlatilag már megnyertük, erre egy ilyen szerelési kisérlet 9 mp-el a vége előtt hát elképesztő, nem is értem mit csinált szegény Williams...na mindegy még nagyon fiatal majd tanul belőle, de ezt azért nehéz megemészteni, ilyen vereséget beszopni hát kb mint anno a 49-ers ellen csak ott mi vezettünk sokáig.
ackrisz17
Rosszul emlékszel, 6 eladott labdánk volt, és a végén adtuk-vettük az előnyt.

több mint 6 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Én kb most őt sajnálom a legjobban, nélküle nem lettünk volna meccsben, se a playoffban.

 twitter.com/Alex_Flanagan/status/952716602998366208
több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Egészen elképesztő meccs volt, gyakorlatilag már megnyertük, erre egy ilyen szerelési kisérlet 9 mp-el a vége előtt hát elképesztő, nem is értem mit csinált szegény Williams...na mindegy még nagyon fiatal majd tanul belőle, de ezt azért nehéz megemészteni, ilyen vereséget beszopni hát kb mint anno a 49-ers ellen csak ott mi vezettünk sokáig.


több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
Hát sok sikert, hogy kialudjátok önmagatok emésztését páran. Ettől még én is (egyszerű play off saints drukker) kiakadtam kicsit. Remek csapatotok van, innen visszajönni (ilyen zebra dönésekkel előtte ráadásul) iszonyat nagy dolog! Plusz egy év rutin és done deal! 😊
több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Hát ez durva volt...


több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 642 — Egyéb témák lakó
2012 Vernon Davis. Azt hittem nem lehet kétszer ugyanabba a folyóba lépni. Valamint nem baj hogy a 17:0 utani második ic után elmentem aludni.
HajduImre
Megelőztél 😊

több mint 6 éve
HajduImre New Orleans Saints 157
2012 Vernon Davis. Azt hittem nem lehet kétszer ugyanabba a folyóba lépni. Valamint nem baj hogy a 17:0 utani második ic után elmentem aludni.

Szerkesztette: HajduImre
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 340 — Invisible man
Nekem sajna aludni kellett így csak az első félidőt tudtam nézni. A comebacket látva sajnálom, az utolsó playt nézve viszont nem. Ez elég fájdalmas volt, mint ahogy az első félidő is.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Jövőre teljesen reális, hogy SB-ba menjünk... Csak egy feleolyan jó draftclass kell, mint az idei volt. 😀

Maga a meccs NFL-klasszikus lesz... Sajnos a végén mi húztuk a rövidebbet.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Inkább kaptunk volna ki tényleg vagy húsz ponttal, az is jobb lett volna. Most szeptemberig ezen kell rágódni, hogy mi lett volna ha Williams megcsinálja a szerelést...
kapitnono
Nagyon nem értek egyet....
A padlóról visszajöttek és mutatták meg a srácok.
Ha Williams nincs a csapatban, nem jövünk vissza a meccsbe.
Sőt, talán a PO-ban se vagyunk nélküle.
Így ki lehet esni, még ha fájó is.

Úgy nem, ahogy befejeztük az első félidőt.
atapapa
pontosan. 24 pontot felpakolni ennek a Vikingsnak idegenben, pláne 17-0 után meg nem semmi. illetve 6 ponton tartani oket utana a vegeig.
több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Inkább kaptunk volna ki tényleg vagy húsz ponttal, az is jobb lett volna. Most szeptemberig ezen kell rágódni, hogy mi lett volna ha Williams megcsinálja a szerelést...
kapitnono
Nagyon nem értek egyet....
A padlóról visszajöttek és mutatták meg a srácok.
Ha Williams nincs a csapatban, nem jövünk vissza a meccsbe.
Sőt, talán a PO-ban se vagyunk nélküle.
Így ki lehet esni, még ha fájó is.

Úgy nem, ahogy befejeztük az első félidőt.

több mint 6 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
remélem minden Saints fan így tudja majd feldolgozni a vereséget... 😀

 twitter.com/TeamGleason/status/952714891818921985
baggio 🏈
lol
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 907 — No es importante
remélem minden Saints fan így tudja majd feldolgozni a vereséget... 😀

 twitter.com/TeamGleason/status/952714891818921985


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Mondjuk, ha ugye 3&1-et megcsináljuk, akkor nem is fajult volna idáig a dolog, csak az a vintage hívás megint ott...

Na mindegy, rohadt nagy szezon volt, jó lett volna továbbmenni, hajrá Vikings.
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Inkább kaptunk volna ki tényleg vagy húsz ponttal, az is jobb lett volna. Most szeptemberig ezen kell rágódni, hogy mi lett volna ha Williams megcsinálja a szerelést...
kapitnono
Ugyanez... most szeptemberig ragodhatok azon, hogy vajon miert Te’o baratnojet probalta leszerelni Williams.

Igy is nagyon buszke vagyok a csapatra, minden kepzeletemet felulmulta ez az ev, jovore meg epithetunk erre a remek magra.

fel a fejjel. Who dat!
lol
És nagyobb lesz a rutin! A mi most nem vót!

több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 720 — Vikings fan
Köszi a közvetőzést srácok !
És grat a szezonhoz, emlékszem a Hawks ellen milyen volt ( na meg Diggs elkapasig itt... ) erre nem tudok szavakat.
Jó meccs volt, jövőre ugyanitt a playoffban.
több mint 6 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Inkább kaptunk volna ki tényleg vagy húsz ponttal, az is jobb lett volna. Most szeptemberig ezen kell rágódni, hogy mi lett volna ha Williams megcsinálja a szerelést...
kapitnono
Ugyanez... most szeptemberig ragodhatok azon, hogy vajon miert Te’o baratnojet probalta leszerelni Williams.

Igy is nagyon buszke vagyok a csapatra, minden kepzeletemet felulmulta ez az ev, jovore meg epithetunk erre a remek magra.

fel a fejjel. Who dat!

- new orleans saints hungary - sig gallery -