New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/09000d5d82a7a8b7/Is-a-Drew-Brees-holdout-the-right-move?module=HP11_content_stream nem hiszem ,hogy holdout lesz Breesnél, mindenesetre unaloműzőnek jóKiss
Ha az unalmat az idegeskedés váltja fel, az mennyire jó? 😛
Közben kijött egy pletyka hogy 10 miller van a két fél elképzelései között. Remélem ez annyit jelent, hogy Brees egy üveg Millert se iszik, Sean Payton meg tízet.
http://www.tmz.com/2012/07/10/sean-payton-divorce-dancing-blonde-rebound/


Brees meg a legjobb rekorder lett, megköszöni egyenként minden csapattársának, van pár vicces becenév a csapatban

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/09000d5d82a7a8b7/Is-a-Drew-Brees-holdout-the-right-move?module=HP11_content_stream nem hiszem ,hogy holdout lesz Breesnél, mindenesetre unaloműzőnek jó

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Tök off, de máshova nem tudom kiírni: megszületett a gyermekünk, lehet hogy nem lesz Saints szurkoló, de cucca már most van hozzá, hogy az legyen. Én maradok Sainst szurkoló továbbra is 😀Gyurma Pappa
Gratula! Jó egészséget, sok boldogságot kívánok!
Ja, és sok büfis pólóban és kakis pelenkában legyen részed. 😊
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
mivel gólyák nincsenek, jobb híján maradnak a sólymok.... ha már az első emlékek a legmeghatározóbbak 😀 vagy ez kicsit erős? 😊 grat nektek, jó egészséget!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Tök off, de máshova nem tudom kiírni: megszületett a gyermekünk, lehet hogy nem lesz Saints szurkoló, de cucca már most van hozzá, hogy az legyen. Én maradok Sainst szurkoló továbbra is 😀Gyurma Pappa
Gratulálok! Nyugi, a jóra nem nehéz rászokni! 😊
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 965
Tök off, de máshova nem tudom kiírni: megszületett a gyermekünk, lehet hogy nem lesz Saints szurkoló, de cucca már most van hozzá, hogy az legyen. Én maradok Sainst szurkoló továbbra is 😀Gyurma Pappa
Gratulálok, jó egészséget a babának!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Jozefbá New Orleans Saints 15
Tök off, de máshova nem tudom kiírni: megszületett a gyermekünk, lehet hogy nem lesz Saints szurkoló, de cucca már most van hozzá, hogy az legyen. Én maradok Sainst szurkoló továbbra is 😀Gyurma Pappa
Gratulálok! Jó egészséget kívánok!

Who dat!
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Tök off, de máshova nem tudom kiírni: megszületett a gyermekünk, lehet hogy nem lesz Saints szurkoló, de cucca már most van hozzá, hogy az legyen. Én maradok Sainst szurkoló továbbra is 😀Gyurma Pappa
Gratulálok! Sok boldogságot és jó egészséget!
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 627 — Egyéb témák lakó
lehetetlen hogy ne Saints szurkoló legyen
Gyurma Pappa
javítva 😉atapapa
Én lennék a legboldogabb 😀

Isten hozta!
Azért eléggé determináló a családi környezet a drukkerság kialakulásában. Gyerekkoromban pl. fel sem merült más, csak a Diósgyőr.hajdu
Nálam ugye ez adott, az anyja más csapatot nem is nagyon ismer (max. névről), szóval nincs más lehetőség 😊

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Tök off, de máshova nem tudom kiírni: megszületett a gyermekünkGyurma Pappa
Gratulálok, jó egészséget minden érintettnek!
lehetetlen hogy ne Saints szurkoló legyen
Gyurma Pappa
javítva 😉

több mint 11 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Tök off, de máshova nem tudom kiírni: megszületett a gyermekünk, lehet hogy nem lesz Saints szurkoló, de cucca már most van hozzá, hogy az legyen. Én maradok Sainst szurkoló továbbra is 😀Gyurma Pappa
Gratulálok!

......
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Isten hozta!
Azért eléggé determináló a családi környezet a drukkerság kialakulásában. Gyerekkoromban pl. fel sem merült más, csak a Diósgyőr.
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Tök off, de máshova nem tudom kiírni: megszületett a gyermekünk, lehet hogy nem lesz Saints szurkoló, de cucca már most van hozzá, hogy az legyen. Én maradok Sainst szurkoló továbbra is 😀Gyurma Pappa
gratulálok!!

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 627 — Egyéb témák lakó
Tök off, de máshova nem tudom kiírni: megszületett a gyermekünk, lehet hogy nem lesz Saints szurkoló, de cucca már most van hozzá, hogy az legyen. Én maradok Sainst szurkoló továbbra is 😀

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Triplett visszatért a nyaralásból (tényleg) és spekulált egyet, le is csapott rá az országos média a nagy uborkaszezonban.
Abszolút számokban lehet hogy Brees már az eddigi ajánlatokkal is a legjobban fizetett játékos lett volna, csak Drew-t érthetően a szerződésnek nem ez a része érdekli.

több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
The Times-Picayune fully expects unsigned franchise player Drew Brees to agree to a new five-year deal with the Saints before next Monday's deadline.
Columnist Mike Triplett is thinking logically here -- not reporting movement in negotiations. The Saints have already offered Brees the richest contract in NFL history, somewhere between $19.2 and $20 million a year. That theoretically leaves the ball in Brees' court. But agent Tom Condon is likely pushing for more guaranteed money up front and will use Monday's deadline for leverage.Stez
Hát én erre már régóta számítok, úgyhogy Triplett kolléga levezetése nem okozott forradalmi változást a hangulatomban. 😊
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
The Times-Picayune fully expects unsigned franchise player Drew Brees to agree to a new five-year deal with the Saints before next Monday's deadline.
Columnist Mike Triplett is thinking logically here -- not reporting movement in negotiations. The Saints have already offered Brees the richest contract in NFL history, somewhere between $19.2 and $20 million a year. That theoretically leaves the ball in Brees' court. But agent Tom Condon is likely pushing for more guaranteed money up front and will use Monday's deadline for leverage.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Olyan jó lenne minden Saints meccset együtt nézni nem? 😀Amadeus91
Nem.

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 965
Állítólag Brees és Palmer is work outol T.O.-val San Diegoban

Olyan jó lenne minden Saints meccset együtt nézni nem? 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
PunBB bbcode test PunBB bbcode test
Azért az jó, hogy bárhová megyünk a világban, kiderül, hogy a Mediciektől kezdve a Csatornázási Művekig mindenki Saints drukker. 😊
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Nézd: amíg a jegyek 99,5%-át eladják már most, a reputáció vesztés nem érdekel.Gyurma Pappa
Ha NOLA 10 milliós város lenne, még talán azt mondanám, hogy ennek az érvnek egy részét képes vagyok elfogadni, de a Packers (az egyetlen franchise, amely nyilvánosságra hozza az éves mérlegét) is összesen kb. 30 millió dollárt kaszált két éve a hazai jegybevételekből, miközben az összes bevétele majdnem elérte a 260 milliót. A marketing/pro shop bevételük meg volt 43 millió. Éveken át kisebb piacként top5-ben voltunk eladott mezek és egyéb dolgok tekintetében, ezt nem NOLA termelte ki.
Engem, mint szurkolót valamennyire érint, hogy egyes barmok már csillagoznák a bajnoki címünket is vagy elég visszaolvasni ezt a topicot, mit művelt itt néhány ember a botrány kirobbanása után.
(Lehet hogy megoldás ezt szemberöhögni, de azért a legtöbb szurkolót szerintem ez természetesen zavarja)
És ezen utólag az se segítene, ha minden pert megnyernénk és minden büntetést eltörölnének (egyik se fog megtörténni, több okból sem).

Ha a csapat szarul fog játszani (továbbra sem hiszem, erősödött a D, Jr. gyakorlatilag SP kicsiben, Vitt szellemi vezérként tudja közel azt, amit Payton), akkor majd szomorkodok, addig hátradőlök, és kiröhögöm a liga és Goodell kínos magyarázkodását, mert mást nem tudok tenni. Gyurma Pappa
Igen, értem, hogy nagyon akarsz valamin nevetni 😊 de számomra eltörpül a Goodellék naponta végrehajtott öntökönszúrása okozta öröm ahhoz képest, amit műveltek-művelnek a csapattal a semleges vagy a rivális szurkolók és főleg a média.

Felfoghatod így is, Payton akkor se érdemelt egy évet, azt se tudni, hogy fog rá hatni, azért benne volt a karrierjében egy HoF-tagság (ami a pénztárcájával ellentétben érdekel, mivel oda valszeg Szentként kerülne be), még ha azért legalább még egyszer ennyit le kell tennie az asztalra, és szvsz egy ilyen fiaskó után egyáltalán nem biztos hogy ugyanakkora sikerekkel tér vissza. Na meg megérdemelte volna, hogy ne lopjanak el egy olyan évet a karrierjéből, amelyben az egyik legjobb irányítóval dolgozhat össze, meg azt se hogy az általa összerakott, valaha volt egyik legjobb offense babérjait más arassa le egy szezonban, ha erre egyáltalán képesek lesznek Carmichaelék.

És ha Goodell-féle rendszer átértékelődik, akkor még azt mondom: megérte, egy nagyobb jó végett.Gyurma Pappa
Erre is csak ismételni tudom magamat: más csapat kárán elnéznék egy ilyen átrendeződést, a miénken nem. Plusz a CBA betonba van vésve vagy 10 évig, addig nehéz lesz a legmagasabb szinten érvényesíteni és intézményesíteni ennek az esetnek a következményeit.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 627 — Egyéb témák lakó
Számomra, Saints-szurkolóként nem jelent majd gyógyírt, hogy Payton pénztárcája nem lesz majd vékonyabb (ha egyáltalán belemegy egy jogi csatába és nem marad továbbra is csendben).
Kis túlzással nem érdekel mi van Paytonnal, ha nem állhat az oldalvonal mellett a meccseken. Én az edzőmet akarom vissza, meg egy keveset a tavasz során a franchise-ról lerabolt reputációból.atapapa
Nézd: amíg a jegyek 99,5%-át eladják már most, a reputáció vesztés nem érdekel. Ha a csapat szarul fog játszani (továbbra sem hiszem, erősödött a D, Jr. gyakorlatilag SP kicsiben, Vitt szellemi vezérként tudja közel azt, amit Payton), akkor majd szomorkodok, addig hátradőlök, és kiröhögöm a liga és Goodell kínos magyarázkodását, mert mást nem tudok tenni. És ha Goodell-féle rendszer átértékelődik, akkor még azt mondom: megérte, egy nagyobb jó végett.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Én így is tudok.Gyurma Pappa
Akkor gondolj bele abba, hogy Payton ilyen komoly bizonyítékok alapján kapott egy év pihit és őt nem viszi a hátán a szakszervezet a bíróságon! Még mindig megy a nevetés?
Ha Goodeléknek nincs valami adujuk valahol az aktatáska mélyén, akkor nem lesznek irigylésre méltó helyzetben
http://www.forbes.com/sites/chrissmith/2012/07/05/new-orleans-saints-are-becoming-the-nfls-biggest-headache/atapapa
Még mindig megy a röhögés, azért mert ha a játékosok nyernek, akkor azért SP is szép summát remélhet egy polgári perből, az elmaradt bérét kárpótolandó.Gyurma Pappa
Számomra, Saints-szurkolóként nem jelent majd gyógyírt, hogy Payton pénztárcája nem lesz majd vékonyabb (ha egyáltalán belemegy egy jogi csatába és nem marad továbbra is csendben).
Kis túlzással nem érdekel mi van Paytonnal, ha nem állhat az oldalvonal mellett a meccseken. Én az edzőmet akarom vissza, meg egy keveset a tavasz során a franchise-ról lerabolt reputációból.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 627 — Egyéb témák lakó
Na ez a vicces
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/07/05/league-backs-off-view-that-hargrove-said-give-me-my-money/
Ha nem velünk zajlana ez a játék, még nevetni is tudnékatapapa
Én így is tudok.Gyurma Pappa
Akkor gondolj bele abba, hogy Payton ilyen komoly bizonyítékok alapján kapott egy év pihit és őt nem viszi a hátán a szakszervezet a bíróságon! Még mindig megy a nevetés?
Ha Goodeléknek nincs valami adujuk valahol az aktatáska mélyén, akkor nem lesznek irigylésre méltó helyzetben
http://www.forbes.com/sites/chrissmith/2012/07/05/new-orleans-saints-are-becoming-the-nfls-biggest-headache/atapapa
Még mindig megy a röhögés, azért mert ha a játékosok nyernek, akkor azért SP is szép summát remélhet egy polgári perből, az elmaradt bérét kárpótolandó. A liga hülyét csinált magából, sokadszorra. Igazából az új CBA "hiányosságai" és napvilágot láttak, ugye-ugye kár volt Goodellnek ekkora hatalmat adni?

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Na ez a vicces
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/07/05/league-backs-off-view-that-hargrove-said-give-me-my-money/
Ha nem velünk zajlana ez a játék, még nevetni is tudnékatapapa
Én így is tudok.Gyurma Pappa
Akkor gondolj bele abba, hogy Payton ilyen komoly bizonyítékok alapján kapott egy év pihit és őt nem viszi a hátán a szakszervezet a bíróságon! Még mindig megy a nevetés?
Ha Goodeléknek nincs valami adujuk valahol az aktatáska mélyén, akkor nem lesznek irigylésre méltó helyzetben
http://www.forbes.com/sites/chrissmith/2012/07/05/new-orleans-saints-are-becoming-the-nfls-biggest-headache/