New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A tények makacs dolgok 😛

Mondjuk Colstont nagyon hiányolom a listáról, nála rosszabb WR-ek kerültek be a top100-ba, és a top10-et meg kétlem 😀Gyurma Pappa
Hát igen, de legalább a TE-tek meg lett nyomva rendesen 😀Wyatt
Volt mire..... 😉zemanla
Nem is mondom, csak, ha már itt állandóan a viszonyításokat mondjátok, volt nála azért bőven jobb azon a poszton, és mégis rosszabb helyen zárt 😊
(Igazából ez ugye tök mindegy, csak ugye itt szoktam látni, hogy nem szeretik a Saints-playereket 😊)

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Fáraszt a sok gurulós foci már nagyon 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Nézitek?Kájzerszóze
Minden percét!!! 😉 Sajnos kicsit a tanulás kárára megy... 😀
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Jimmy 14. a NFL top 100-ban. Ezzel ő a 4. (5., ugye Nicks-szel) Szent a listán. Kíváncsi vagyok, hogy Áronon kívül ki még Drew elé kerülni.Gyurma Pappa
Remélem most már a nagy „mindenki utál minket” nem lesz itt 😛Wyatt
A magam nevében beszélek: nem utál mindenki minket, ezt írtam az előző oldalon is.
De jó hogy mondod, pont akartam egy összehasonlítást készteni azok számára, akik úgy gondolják hogy a Szentek rémeket látnak, amikor Pete "Arrogant" Priscot már olvasás nélkül előre elküldik a sunyiba, ha rólunk ír.

Itt ez a top 100, nézzük mit gondol erről NFL.com és a CBS (konkrétan Prisco)
NFL.com CBS
Graham 14. 32.
Evans 32. 53.
Vilma 58. --
Sproles 86. 100.

Prisconál Vilma sehol, Brees-t beírta 6. helyre, a nyakamat teszem rá hogy az NFL.comnál hasonlóan az összes rangsorolt játékosunkhoz, ő is magasabban fog végezni.

De tavaly se volt sokkal jobb a helyzet

NFL.com CBS
Brees 9. 10.
Evans 34. 68.
Vilma 37. --
Colston 53. --
Nicks 55. 26.

Itt már legalább egyetlen játékost előrébb tett, mint a .com, viszont tavaly nem egy, hanem két játékosunkat hagyta ki a százból.
Ez egy teljesen piti dolog, annál többet nem is ér, mint hogy átfussa az ember, de szvsz ez is teljesen egybevág Prisco velünk kapcsolatos hozzáállásával.

Azt sajnálom hogy Colstont már az NFL.com is kilőtte, esküszöm hogy alig van nála alulértékeltebb játékos ligaszerte, kicsit emlékeztet a története a Hornets egykori csatárára, Westre (szintén egy csendes, szerény figura), aki hétről hétre döbbentette le a semmiből az aktuális ellenfelek szurkolóit, hogy ki ez az ember, mitől dob be mindent 4-5 méterről? De neki legalább összejött később 2 All star az edzők szavazataiból.

több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Remélem most már a nagy „mindenki utál minket” nem lesz itt 😛Wyatt
A tények makacs dolgok 😛

Mondjuk Colstont nagyon hiányolom a listáról, nála rosszabb WR-ek kerültek be a top100-ba, és a top10-et meg kétlem 😀Gyurma Pappa
Hát igen, de legalább a TE-tek meg lett nyomva rendesen 😀Wyatt
Volt mire..... 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jimmy 14. a NFL top 100-ban. Ezzel ő a 4. (5., ugye Nicks-szel) Szent a listán. Kíváncsi vagyok, hogy Áronon kívül ki még Drew elé kerülni.Gyurma Pappa
Remélem most már a nagy „mindenki utál minket” nem lesz itt 😛Wyatt
A tények makacs dolgok 😛

Mondjuk Colstont nagyon hiányolom a listáról, nála rosszabb WR-ek kerültek be a top100-ba, és a top10-et meg kétlem 😀Gyurma Pappa
Hát igen, de legalább a TE-tek meg lett nyomva rendesen 😀

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Jimmy 14. a NFL top 100-ban. Ezzel ő a 4. (5., ugye Nicks-szel) Szent a listán. Kíváncsi vagyok, hogy Áronon kívül ki még Drew elé kerülni.Gyurma Pappa
Remélem most már a nagy „mindenki utál minket” nem lesz itt 😛Wyatt
A tények makacs dolgok 😛

Mondjuk Colstont nagyon hiányolom a listáról, nála rosszabb WR-ek kerültek be a top100-ba, és a top10-et meg kétlem 😀

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jimmy 14. a NFL top 100-ban. Ezzel ő a 4. (5., ugye Nicks-szel) Szent a listán. Kíváncsi vagyok, hogy Áronon kívül ki még Drew elé kerülni.Gyurma Pappa
Remélem most már a nagy „mindenki utál minket” nem lesz itt 😛

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Jimmy 14. a NFL top 100-ban. Ezzel ő a 4. (5., ugye Nicks-szel) Szent a listán. Kíváncsi vagyok, hogy Áronon kívül ki még Drew elé kerülni.

több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Van jobb program? :/zemanla
ezért emeltem ki, hogy az elsőtől az utolsó percig nézi 😉
A háttérben nálunk is mentek a meccsek, pár napja bicepszeztem közben, aztán valamikor a lányomnak próbáltam elmagyarázni az éppen felmerülő szabályokat, de egy lesnél feladtam. És különben is, hiányolta a magyarokat 😊

Majd megoldom a programodat, ha odaadom pendrive-on, amit ígértem. Utána rögtön időhiányra fogsz panaszkodni.atapapa
Az túlzás, hogy az elő prctől, utolsóig, de a spanyol-ír meccs a Millenáris parkban, néhány sör társaságában jólesett. 😊
Néhányba, itthon belealudtam, aztán volt, amire nem értem haza (na, azért nem kapkodtam nagyon), és volt, amit végignéztem....
De már az igazi foci hiányzik!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Van jobb program? :/zemanla
ezért emeltem ki, hogy az elsőtől az utolsó percig nézi 😉
A háttérben nálunk is mentek a meccsek, pár napja bicepszeztem közben, aztán valamikor a lányomnak próbáltam elmagyarázni az éppen felmerülő szabályokat, de egy lesnél feladtam. És különben is, hiányolta a magyarokat 😊

Majd megoldom a programodat, ha odaadom pendrive-on, amit ígértem. Utána rögtön időhiányra fogsz panaszkodni.

több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Fáraszt a sok gurulós foci már nagyon 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Nézitek?Kájzerszóze
Erre őszinte válaszokat várok, aki megnéz egy soccer-meccset az elsőtől a 90. percig egyhuzamban, az mínusz ponttal indul a tippversenyben 😛

Hargrove nyilatkozata, megéri átfutni
http://www.cbssports.com/nfl/blog/eye-on-football/19384479/anthony-hargroves-statement-on-nfls-evidence-against-saints-players

Brees meg közvetve az Irak elleni háború okaként megjelölt "bizonyítékokhoz" hasonlította az NFL bizonyítékait.atapapa
Az imént Tüskevárat néztem a Dunán.... 😀
Van jobb program? :/




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Remélem senki se unja még a beszámolóimat: egy egykori játékos a practice squadból azt mondja, hogy nem Hargrove követelt lovét, miután Vitt bejelentette (tévesen) hogy Favre eltörte a lábát és nem játszik. Az NFL egyik videóján ez hallatszik és ők Hargrove nyakába varrták az esetet.
A srác ott állt mellettük, szerinte biztos nem Hargrove volt, emlékszik, de nem százra az "elkövetőre", többek között azért se akarja közölni a nevet, mert bizonytalan.
Arra a kérdésre, hogy miért követelhetett bárki is pénzt, azt válaszolta, hogy nem egy "Williams szervezte" sérülés miatt, ott volt az öltözőben is utána, szó se volt ilyenről. Szerinte lehet hogy két játékos kötött egymással fogadást, pl. hogy ki ér oda előbb az irányítóra vagy hasonló. Szerinte ez bevett gyakorlat a ligában. (Az)

Vitt ma felhívta Goodellt, és elmondta neki: soha nem ajánlott fel bounty-pénzt, az állítások vele szemben hamisak, akár hazugságvizsgáló alatt is elmondaná ugyanezt.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Fáraszt a sok gurulós foci már nagyon 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Nézitek?Kájzerszóze
Erre őszinte válaszokat várok, aki megnéz egy soccer-meccset az elsőtől a 90. percig egyhuzamban, az mínusz ponttal indul a tippversenyben 😛

Hargrove nyilatkozata, megéri átfutni
http://www.cbssports.com/nfl/blog/eye-on-football/19384479/anthony-hargroves-statement-on-nfls-evidence-against-saints-players

Brees meg közvetve az Irak elleni háború okaként megjelölt "bizonyítékokhoz" hasonlította az NFL bizonyítékait.

több mint 11 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Mindig is tudtam hogy Shanle egy igazi állat 😀
Kezdőben a helye!!!!!!!!!

Undorít ez a mocskolódás. Amerika a jogérvényesítés nagyhatalma. Bizonyíték semmi, maga a másodfokú fórum is vicces.

Várom a kezdést, végre már tv-m is van 😀

Hajdu: a SB győztes meccset kiírod nekem? Kellene, oktatási célból.

Go Saints!

Fáraszt a sok gurulós foci már nagyon 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Nézitek?



több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
A Liga gyorsan meghívott pár baráti újságírót, hogy prezentációt tartson nekik az anyagból (mert szegénykéim amúgy nem tudnák kibogarászni azt a 3 terhelő sort a 200 oldalból) ennek megfelelően King és Schefter rögtön utána tvítelt is a 3 létező terhelő sorból kettőt.
A legfelkapottabb mondat ez "Now's the time to do our jobs, collect bounty $. No apologies. Let's go hunting"
Ami annak fényében vicces, hogy a bizonyítékok alapján tételek százai lettek kifizetve nagy playre (whack/sack/FF, stb.), de sérülés miatt csak egyetlen egyszer osztottak pénzt, ám a baráti újságírókat nem azért hívja meg a Liga, hogy ilyen összefüggéseket leírjanak.

Nem tuodm, hogy Shanle ért-e emberhez egyáltalán (pláne 44-szer), vagy csak ráolvasott.hajdu
Először nekem is gyanús volt, de úgy néz ki, hogy összefügg az eredmény a tackle-ökkel
http://www.nfl.com/teams/neworleanssaints/statistics?season=2010&team=NO&seasonType=
A szerelések számához képest 2 safety kivételével csak front7 játékosok vannak elől a listán

több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Nem tuodm, hogy Shanle ért-e emberhez egyáltalán (pláne 44-szer), vagy csak ráolvasott. Igaz, lehet, hogy R Gedeonnál a woodoo technikák alkalmazásának büntetési tétele is a 3 év szigorított.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Egyébként minden Saints-szurkoló figyelmébe ajánlom az anyagot, mert nagyon jól megismerhető belőle a csapat, a felkészülés menete, a motivációs technikák, playek, mely napon mire edzettek, meccsek előtti elemzések az ellenfélről, stb.

gsn oldalára linkelt helyről gyorsabban lejön, mint a szakszervezetéről
http://www.profootballbusiness.com/2012/06/bounty-bizonyitekok.html

Ez például a tavalyi Bears előtti meccsre készült


Ez a tábla meg eléggé azt sejteti, hogy amikor Williams kill the headről beszélt, akkor nem h2h-re vagy egyéb ocsmányságokra utalt. Abból vélhetően nem jött volna össze egy szezonban több száz

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Egyébként megnéztem a playt ahol lesérült, egy másik falemberrel duplázták Vilmát éppen, amikor a blitzelő S (Harper) neki háttal seggel odakoccant, ebből jött a húzódás. Annyira vétlen - és focipályán cirógatással felérő - volt a kontakt, amennyire csak lehet.
http://www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/09000d5d8137ded8/Shanle-11-yd-fumble-return
a 0:44-tpl kezdődő ismétlésben látszik tökéletesen az esetatapapa
És igen, a Liga szerint bizonyíték van rá, hogy ezért a háttal, seggel, teljesen véletlen mozdulatért Harper megkapta az 1000 dollárt. Szerk: King szerint ezt Jacobs kiütéséért kapta, de őt nem kellett levinni és ha jól emlékszem utána vissza is jött.


Szerintük bizonyítva van, hogy nem csak Vilma, hanem Vitt, Grant (aki akkor éppen IR-n volt...) és Payton ügynöke is tett le pénzt Favre kiütésére 2010 elején.

A második bizonyítékot egy ilyen mondatban látják
“Now its time to do our job…collect bountys!” “No apologies! Let’s go Hunting!” Amire általánosságban a szakszervezet azt mondja, hogy 1. ez a nagy playekre vonatkozott és nem a sérülések okozására, 2. az összes Williams-féle vadállat beszólást NFL-ben szokásos motivációs szövegnek kell felfogni.

3. Egy emailben Williamsnek Payton ügynöke pénzt ígért.

Nagyjából ennyi terhelő adatot adott ki a Liga, de miután a korábbi bizonyítékokról is kiderült később, hogy finoman fogalmazva könnyen támadhatók, ezért ezeket se árt így kezelni.
Ezen túl a "bizonyítékok" java arról szól, hogy a nagy (nem sérülést okozó) játékokért ment a pénz, amire a késésekért, pályán kapott büntetésekért és pl. a "versenysúly" nem tartásáért kiszabott büntetésekből jött be. Ez ahogy mondtam korábban, szvsz a legtöbb csapatnál így is van, de minimum volt tavalyig.

A véleményem változatlan. Nem vagyunk ártatlanok, de a kapott büntetés könyörtelenül aránytalan.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
"pfbusiness: A bounty ügyben az NFLPA-nek eljuttatott dokumentumok közül egy tartalmazza Vitt segédedző nevét, mint aki 5000 $-t adott a "QB out pool"-ba"

De most komolyan már...keke
ez az össz vádanyag, elég vékonyka

jjncaa
Nagyobb sortávolsággal nem lehetett volna gépelni? 😀 Úgy talán kitett volna terjedelemre egy Népszabadságot, hétvégi melléklettel

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Ahogy hallom az NFL-nek továbbra se sikerült kitennie olyan bizonyítékot, mely szerint bármely játékos pénzt kapott volna SÉRÜLÉS OKOZÁSÁÉRT
Nehogy kiderüljön, hogy a QB pool is csak a nevében feltűnő és mondjuk sackkel elért FF-re gyűjtötték benne a pénzt.

Mert itt már boldog-boldogtalan lapátolta az alapba a pénzt, csak nem tudom mire, mivel 2009 óta nem nagyon vittek le irányítót az ellenféltől sérülés miatt.

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
"pfbusiness: A bounty ügyben az NFLPA-nek eljuttatott dokumentumok közül egy tartalmazza Vitt segédedző nevét, mint aki 5000 $-t adott a "QB out pool"-ba"

De most komolyan már...keke
ez az össz vádanyag, elég vékonyka



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
keke New Orleans Saints 22
"pfbusiness: A bounty ügyben az NFLPA-nek eljuttatott dokumentumok közül egy tartalmazza Vitt segédedző nevét, mint aki 5000 $-t adott a "QB out pool"-ba"

De most komolyan már...
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Milyen jó lett volna, ha az edzők mögött is működött volna egy szakszervezet
http://www.nola.com/saints/index.ssf/2012/06/new_orleans_saints_players_thr.html
http://www.cbssports.com/nfl/blog/eye-on-football/19360349/nflpa-league-has-video-of-saints-defensive-meetings-witnesses-fear-retribution
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d829ddac0/article/jonathan-vilmas-lawyer-evidence-shows-no-bounty-link-to-lb

Surprisingly, the “evidence” produced by the NFL includes things that clearly aren’t evidence. For example, the league’s submission includes the rambling 10,000-plus word online manifesto posted on May 31 by Sean Pamphilon, and a June 6 article by Mike Triplette of the New Orleans Times-Picayune, in which he interviews linebacker Scott Shanle.

Per a source familiar with the information produced by the NFL, the packet contains no obvious smoking gun. ”It’s a water gun,” the source said.
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/06/15/nfl-makes-less-than-200-pages-available-in-bounty-case/

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Daniels is összekapott egy kisebb sérülést (hüvelykujj, dobókézen). Brees előző hétvégi aláírásáról szóló pletykák pedig sajnos megalapozatlanoknak bizonyultak.

Vitt dumáit szeretem, de politikusnak vagy reklámszakembernek jobb lenne, néha kivagyok az ömlengésétől a csapatról, Payton azért mindig igyekezett reálisan fogalmazni.
Néhány gyöngyszem Vittől: Morgan olyan jó, mint a fiatal Meachem. Talán most a legjobbak az OL újoncai, mióta itt van.
A mostani csapat talán a legtehetségesebb, amióta nálunk dolgozik. A védelmünk természetesen hatalmasat fog fejlődni. És még sorolhatnám.

Persze ilyenkor még az edzéseket végignéző újságírók is optimistán fogalmaznak, de talán valamennyire objektívebbek. Az ő megfigyeléseik szerint
- Lofton ledobott 10 fontot, remekül helyettesíti Vilmát a védelem vezéreként
- Patrick a legesélyesebb (a mutatott játék alapján) a 3. cornerre
- Alapból Arrington várja a legkényelmesebb helyzetből a csatát a 4. WR-helyért, de Toon nagyon jó, míg Morgan mellett szólhat hogy visszahordóként is működhet, de mivel Sproles helye itt megkérdőjelezhetetlen, ez nem jelent sokat.
- nagyjából Jimmy a legjobb játékos a pályán, még a visszafogottabb vélemények szerint is túlszárnyalhatja a tavalyi évét

És egy személyes élménybeszámoló egy nfl.comos újságírótól

After observing practice, I joined the defensive staff for a film session and was amazed to see how well the unit's already operating. I was shocked by how few mistakes/corrections were being made. It was not an intense critiquing session at all -- just some tweaks here and there. Spagnuolo and Co. are very well-organized, presenting a clear game plan for a defense eager to improve on last year's lackluster showing.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Triplett: #Saints coach Joe VItt said Greg Romeus toward ACL on his OTHER knee. What a shame ...

Sajnálom nagyon, de porcelán... Eddig sem volt erős a DL, most kevés eleme is van...csabi19
szegény gyerek

Vitt ma se szarozott: amikor otthon vagyok, History Channelt nézek, mert nem kapcsolok többé az ESPN-re 😂