New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 11 éve
bundy07 New Orleans Saints 24
Nem vagyok valami jó Angolból ezért lehet van aki jobban megérti a felvétel lényegét!

http://www.youtube.com/watch?v=hpDhCtSarsE

Edzők és klubvezetők jönnek - mennek a szurkoló marad. Még a nehézségek ellenére is.
több mint 11 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.


szegény Lofton-on miért spórolnak? 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Nem volt még, de elhoztuk Elbert Mack-et a TB-től. Bízok benne, hogy a playbookkal együtt 😛

Komolyra: DB depth, igazán nem végleges megoldás semmire, futás ellen okés

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Luke McCown nálunk edz! Brees vélhetően összerezzent a konkurenciától és rohan Loomis elé hogy aláírjon a veteránminimumért 😀
Ha ezt nem is, de a felek újra tárgyalnak, még mindig évi 2 millió dolláros nézetkülönbségről csacsognak.
atapapa
az már meg lesz..

tippverseny előszezon: június 20.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Luke McCown nálunk edz! Brees vélhetően összerezzent a konkurenciától és rohan Loomis elé hogy aláírjon a veteránminimumért 😀

Ha ezt nem is, de a felek újra tárgyalnak, még mindig évi 2 millió dolláros nézetkülönbségről csacsognak.



Shanle miután keményen beszól GWillinek a távozásakor, most kiállt az öreg mellett: igen, volt nálunk "pay-for-performance program", melynek keretében 500 és 1000 dollár ment a big hitre és az egyéb nagy playekre, és akkor is, ha a játékost levitték, de azt állítja, hogy nem az volt az egésznek a lényege, hogy mindenki tepsiben végezze.
Szerinte ez a gyakorlat NFL-szerte bevett, azzal a különbséggel hogy a szervezésében Williams jobban részt vett, mint a többi csapatnál az edzők.
Viszont az egész nem csak arról szól, hogy ezzel micsoda pénzt lehet szerezni, ugyanis a rendszer szerint ha valaki szabálytalankodott, akkor függetlenül attól, hogy esetleg ezért később az NFL pénzbüntetést rótt-e ki, a játékosnak pénzt kellett fizetnie a bountyba!

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
köszi. 😀

akkor megvan, h ki lájkolgat ennyire bőszen a fb oldalnál. 😀lol

Hehehe 😀

😊 Én csak értékelem a munkátokat! 😉 😀krixtofer
TE vagy a legnagyobb rajongója a Saints Hungarynak 😉Kiss
Hmmm... 😀 😀 😀
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
ma van Colston születésnapja

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
lol!

Jó az avatarod! 😉 😀

Go Gunners! 😀krixtofer
köszi. 😀

akkor megvan, h ki lájkolgat ennyire bőszen a fb oldalnál. 😀lol

Hehehe 😀

😊 Én csak értékelem a munkátokat! 😉 😀krixtofer
TE vagy a legnagyobb rajongója a Saints Hungarynak 😉

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
lol!

Jó az avatarod! 😉 😀

Go Gunners! 😀krixtofer
köszi. 😀

akkor megvan, h ki lájkolgat ennyire bőszen a fb oldalnál. 😀lol

Hehehe 😀

😊 Én csak értékelem a munkátokat! 😉 😀
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
nem tudom, h volt-e már, de mi rendezhetjük a 2013-as Pro Bowl-t. már, ha egyáltalán lesz még.lol
Nem volt, de arról sem tettünk még fel körkérdést, hogy az idei hazai rendezésű SB-n ki lesz az ellenfelünk. 😊hajdu
Természetesen a Colts.Stez
Megvettük az ötletet! 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
nem tudom, h volt-e már, de mi rendezhetjük a 2013-as Pro Bowl-t. már, ha egyáltalán lesz még.lol
Nem volt, de arról sem tettünk még fel körkérdést, hogy az idei hazai rendezésű SB-n ki lesz az ellenfelünk. 😊hajdu
Természetesen a Colts.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
nem tudom, h volt-e már, de mi rendezhetjük a 2013-as Pro Bowl-t. már, ha egyáltalán lesz még.
lol
Azóta kiderült hogy lesz Pro Bowl, de sajna nem NOLA-ban hanem a szokásos helyen (Hawaii)

több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
nem tudom, h volt-e már, de mi rendezhetjük a 2013-as Pro Bowl-t. már, ha egyáltalán lesz még.lol
Nem volt, de arról sem tettünk még fel körkérdést, hogy az idei hazai rendezésű SB-n ki lesz az ellenfelünk. 😊
több mint 11 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
lol!

Jó az avatarod! 😉 😀

Go Gunners! 😀krixtofer
köszi. 😀

akkor megvan, h ki lájkolgat ennyire bőszen a fb oldalnál. 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
nem tudom, h volt-e már, de mi rendezhetjük a 2013-as Pro Bowl-t. már, ha egyáltalán lesz még.


We still don't know if a Pro Bowl will be held this year, but if one takes place New Orleans and Hawaii are two potential hosts.

The Times-Picayune writes that New Orleans is a "leading candidate" to host the game.

The game was in Hawaii the past two years because Dallas and Indianapolis didn't feel like "destination" places for players.

Superdome general manager Alan Freeman said they are keeping the stadium available for the game.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
http://nflhu.blog.hu/2012/06/04/tovabbra_is_a_cowboys_amerika_legnepszerubb_csapata

1. Dallas Cowboys: 8.8
2. Green Bay Packers: 7.2
3. New York Giants: 7.1
4. Pittsburgh Steelers: 7.1
5. New England Patriots: 6.8
6. Chicago Bears: 4.2
7. New Orleans Saints: 4.1
8. San Francisco 49ers: 4.0
9. Philadelphia Eagles: 3.9
10. Denver Broncos: 3.8
11. Indianapolis Colts: 2.8
12. Oakland Raiders: 2.5
13. Washington Redskins: 2.4
14. Minnesota Vikings: 2.2
15. Detroit Lions: 2.2

Nahát, lehet mégsem annyira utált csapat a Saints, mint páran állítják? 😀keke
Ha azt kérdezték volna meg, hogy melyik csapatot utálják a legjobban/legtöbben akkor is a Cowboys végez az első helyen 😊 (És lehet hogy mi előrébb)

Amúgy meg a topicban nem azt szoktuk hangoztatni (legalábbis én), hogy mennyire népszerűtlenek vagyunk (leszámítva mondjuk a CBS-t), hanem hogy néha mennyire elmarad a megérdemelt respekt és a hype. Olyanokra gondolok, mint hogy akkor se tudtuk a legtöbb embert a konferenciából a pro bowlra küldeni, amikor a konf. legtöbb győzelmét arattuk, vagy hogy Brees hányszoros MVP lenne már, ha Dallas-ban játszana, vagy amikor megverjük az ESPN power ranking első helyezettjét, és az ESPN hátrakúr minket 2 helyet a PR-n.
De összességében ezekkel együtt lehet élni, NOLA előtt van még az USA-ban 51 népesebb város, belefér.

Viszont a Prisco-féle szemétségek felett nehéz szemet hunyni, szerencsére az kevésbé jellemző.

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
gondolom ez még egy bounty case előtti adat. 😀lol
nemGyurma Pappa
vicceltem. 😊

egyébként rengeteg Saints cikknél olvasni haterkedést, de hát egyszer csak elfelejtődik.lol
3-4 év, esetleg egy másik balhé kicsit háttérbe tudja szorítani 😊

több mint 11 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
gondolom ez még egy bounty case előtti adat. 😀lol
nemGyurma Pappa
vicceltem. 😊

egyébként rengeteg Saints cikknél olvasni haterkedést, de hát egyszer csak elfelejtődik.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
gondolom ez még egy bounty case előtti adat. 😀lol
nem

több mint 11 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
gondolom ez még egy bounty case előtti adat. 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
keke New Orleans Saints 22
http://nflhu.blog.hu/2012/06/04/tovabbra_is_a_cowboys_amerika_legnepszerubb_csapata

1. Dallas Cowboys: 8.8
2. Green Bay Packers: 7.2
3. New York Giants: 7.1
4. Pittsburgh Steelers: 7.1
5. New England Patriots: 6.8
6. Chicago Bears: 4.2
7. New Orleans Saints: 4.1
8. San Francisco 49ers: 4.0
9. Philadelphia Eagles: 3.9
10. Denver Broncos: 3.8
11. Indianapolis Colts: 2.8
12. Oakland Raiders: 2.5
13. Washington Redskins: 2.4
14. Minnesota Vikings: 2.2
15. Detroit Lions: 2.2

Nahát, lehet mégsem annyira utált csapat a Saints, mint páran állítják? 😀
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Fujita felidézte, hogy feleségével nézte végig a videót és mindketten sírva fakadtak. (Ezt a privát Fujitát a nyilvánosságnak nyilatkozó Fujita persze nem szeretné vállalni.)
Szabler
Gondolom már csak azért sem, mert Fujita vélhetően profi pályafutása első pillanatától hallott ilyen stílusú beszédeket, rosszabb esetben már 19 vagy 16 évesen is

több mint 11 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Ami egyrészt ízléstelen, másrészt ha nem a hírnevét szeretné melegen tartani, akkor ezt megtehette volna még április elején, egy füst alatt a hanganyag kiszórásával.atapapa
Szerintem nem életszerűtlen azt gondolni, hogy az sms-ek nyilvánosságra hozása főként azért állt Pamphilon érdekében, mert április eleje óta kialakult róla egy olyan narratíva, hogy ő "a filmes, aki elárult egy haldokló embert". Ez valóban komolyan megtépázta a hírnevét és a minap megjelent hosszú-hosszú beszámolóval elsősorban azt akarta igazolni, hogy a döntés nem volt olyan könnyű számára, mint a legtöbben gondolták, és a meghozásában másoknak is volt némi, áttételes szerepe.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 11 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
A Deadspin aránylag jól összefoglalta a Pamphilon-Fujita-Gleason-ügy legújabb fejleményeit.

http://deadspin.com/5914588/who-gave-the-green-light-to-release-the-saints-bounty-tape?tag=scrutiny-of-the-bounty

Két lényeges elem.

- Március 14-én pl. Fujita privát sms-ben azt írta a filmesnek, hogy az egész Williams-beszéd nem csak a Szentekről szól, hanem az egész, archaikus elemekkel terhes focikultúrát leleplező vádirat. Fujita felidézte, hogy feleségével nézte végig a videót és mindketten sírva fakadtak. (Ezt a privát Fujitát a nyilvánosságnak nyilatkozó Fujita persze nem szeretné vállalni.)

- Április 3-án Fujita felhívta Pamphilont és arról számolt be, hogy beszélt egy szakszervezeti ügyvéddel, Heather McPhee-vel, aki azt kérdezte tőle, hogy a "filmes barátja" még mindig közzé akarja-e tenni a hangfelvételt. Az NFLPA ugyan nem mondhatja meg, hogy a filmes mit kezdjen a felvétellel, de ha még mindig gondolkozik a dolgon, akkor jobb, ha minél előbb lép.

A cikk végszava:

"Meanwhile, Pamphilon implores Fujita to "be honest," since Pamphilon is the one whose reputation has suffered as a result of the tape's release. But Fujita remains close with Gleason, and he continues to make a living as an NFL player. Pamphilon sees hypocrisy in Fujita's response to the audio, but to play professional football while also being thoughtful on matters of player safety demands cognitive dissonance. It wasn't his intent, but Pamphilon's audio—and the many, many words he's now written about it—has done the service of showing the NFL as the morally conflicted place it really is."

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Minél többet tudok erről az ügyről, annál kevésbé értem. Egy biztos, ha szeretném hogy egy nem publikus téma nyilvánosságot kapjon, csak Pamphilon (ilyen nevet) fülébe kell suttognom bizalmasan.atapapa
Szerinted a Williams-beszéd egyáltalán nem tartozott a szélesebb közvéleményre?
Szabler
Csak annyira, mint bármely pregame speech.
De utólag nincs azzal bajom, hogy kikerült, az erre adott játékos/edzői reakciók zöme sok (nem Saints)szurkolónak nyitotta fel a szemét és kezdték el szofisztikáltabban látni a bountyt is. A megjegyzéssel inkább arra céloztam, hogy privát üzeneteket tereget ki hónapokkal az eset után.
Ami egyrészt ízléstelen, másrészt ha nem a hírnevét szeretné melegen tartani, akkor ezt megtehette volna még április elején, egy füst alatt a hanganyag kiszórásával.
Ősi angolszász eredetű és azt jelenti: a "dombocska, ahol len terem."
Szabler
Már csak ezért az információért megérte ma felkelnem 😊