New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Így van. A pénz nem lenne gond pár helyen. Az se igaz, hogy az OL miatt maradna. Ráadásul lehet jó OL ott is, ahol hülye a QB (Tudnék példát mondani. 😛).

A kérdés abból áll, hogy Brees ha nem kap hosszútávút akkor tag. Amivel az a gond, hogy jövőre már igen durva pénzért lehet tagelni. 2014ben pedig egy kifizethetetlen összegért. Brees erre játszik. Az alkupozíciója csak javul és javul idővel.ulpianus
Nem gondoltam komolyan én sem 😊

Egyébként most nem fogja elvinni senki, meg igazán nem is akar elmenni.

Továbbra is úgy gondolom, hamarosan szerződése lesz.

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Így van. A pénz nem lenne gond pár helyen. Az se igaz, hogy az OL miatt maradna. Ráadásul lehet jó OL ott is, ahol hülye a QB (Tudnék példát mondani. 😛).

A kérdés abból áll, hogy Brees ha nem kap hosszútávút akkor tag. Amivel az a gond, hogy jövőre már igen durva pénzért lehet tagelni. 2014ben pedig egy kifizethetetlen összegért. Brees erre játszik. Az alkupozíciója csak javul és javul idővel.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Nekem Brees szerződésével kapcsolatban az lenne a kérdésem, hogy van-e olyan csapat, ahol fel tudnának szabadítani 20-22 milliót a sapkából, hogy esetleg el tudják tőlünk vinni?Drew_Brees
Szerintem fontosabb szempont, hogy van-e olyan csapat, amelyiknél nyitott a QB poszt. Szerintem már nincs.peterk2005
Brees kedvéért azért néhány csapat rögtön nyitottá tenné ezt a posztotatapapa
like

PM sem a Dolphins/Arizona csapatához került.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Nekem Brees szerződésével kapcsolatban az lenne a kérdésem, hogy van-e olyan csapat, ahol fel tudnának szabadítani 20-22 milliót a sapkából, hogy esetleg el tudják tőlünk vinni?Drew_Brees
Szerintem fontosabb szempont, hogy van-e olyan csapat, amelyiknél nyitott a QB poszt. Szerintem már nincs.peterk2005
Brees kedvéért azért néhány csapat rögtön nyitottá tenné ezt a posztot

több mint 11 éve
Jozefbá New Orleans Saints 15
Nekem Brees szerződésével kapcsolatban az lenne a kérdésem, hogy van-e olyan csapat, ahol fel tudnának szabadítani 20-22 milliót a sapkából, hogy esetleg el tudják tőlünk vinni?Drew_Brees
Szerintem fontosabb szempont, hogy van-e olyan csapat, amelyiknél nyitott a QB poszt. Szerintem már nincs.peterk2005
Van-e olyan, csapat, akinek van elég jó szerkezetű fala, hogy Brees ilyen vidám legyen, mint most 😊

Nem azért nem viszi el senki, mert nincs rá elég pénze, hanem ahogy a kedves előttem szóló is mondta: nincs értelme elvinni, mert sehol nincs rá szükség. Egyébként is kinek kell egy undersized, öregedő irányító? 😊Gyurma Pappa
Azért ezek megnyugtató válaszok. Szívesen megnézném újra élőben ezt az öregedő, undersized Saints irányítót 😊

Who dat!
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Nekem Brees szerződésével kapcsolatban az lenne a kérdésem, hogy van-e olyan csapat, ahol fel tudnának szabadítani 20-22 milliót a sapkából, hogy esetleg el tudják tőlünk vinni?Drew_Brees
Szerintem fontosabb szempont, hogy van-e olyan csapat, amelyiknél nyitott a QB poszt. Szerintem már nincs.peterk2005
Van-e olyan, csapat, akinek van elég jó szerkezetű fala, hogy Brees ilyen vidám legyen, mint most 😊

Nem azért nem viszi el senki, mert nincs rá elég pénze, hanem ahogy a kedves előttem szóló is mondta: nincs értelme elvinni, mert sehol nincs rá szükség. Egyébként is kinek kell egy undersized, öregedő irányító? 😊

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nekem Brees szerződésével kapcsolatban az lenne a kérdésem, hogy van-e olyan csapat, ahol fel tudnának szabadítani 20-22 milliót a sapkából, hogy esetleg el tudják tőlünk vinni?Drew_Brees
Szerintem fontosabb szempont, hogy van-e olyan csapat, amelyiknél nyitott a QB poszt. Szerintem már nincs.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Srácok, Brees nem fog menni sehova. Benson szavát adta. Én nem azért, mert ő olyan szavatartó ember, hanem azért, mert tudja, hogy Brees mekkora üzlet neki.

Amúgy szerintetek ki lesz még kezdő LB Lofton és Hawthorne ( szerintem ők fixek Vilma eltiltása után... ) mellett? Illetve a DL-ban ki pótolhatja Franklint, Smith-t ( Galette? ) ?Tocy
Franklint Bunkley, Smith-t valszeg Galette, LB fogalmam sincs, csak reménykedem abban, hogy Shanle nem lesz ott.atapapa
Majd jön Dansby: Legalábbis azt tervezi... 😊
Mondjuk, máshogyan, ahogy szeretném: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82961924/article/karlos-dansby-expects-dolphins-to-win-afc?module=HP11_headline_stack
De tőlem jöhet, ha mi is itt leszünk.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Srácok, Brees nem fog menni sehova. Benson szavát adta. És nem azért, mert ő olyan szavatartó ember, hanem azért, mert tudja, hogy Brees mekkora üzlet neki.

Amúgy szerintetek ki lesz még kezdő LB Lofton és Hawthorne ( szerintem ők fixek Vilma eltiltása után... ) mellett? Illetve a DL-ban ki pótolhatja Franklint, Smith-t ( Galette? ) ?Tocy
Franklint Bunkley, Smith-t valszeg Galette, LB fogalmam sincs, csak reménykedem abban, hogy Shanle nem lesz ott.

több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
http://espn.go.com/blog/nfcsouth/post/_/id/35341/the-nightmare-of-all-nightmares
Erre a cikkre meg mi szükség volt azon túl, hogy a szerző úr kavarja, mint Piszok Alfréd...? Az mindenesetre látszik, hogy utálja a Saintset.
több mint 11 éve
Jozefbá New Orleans Saints 15
Ha nem lesz meg június közepéig az az aláírás Brees szerződésén, az egy baromi érthetetlen dolog lenne...nem tudom, mi lenne velünk, ha esetleg ő elhagyná a csapatot.

Amúgy szerintetek ki lesz még kezdő LB Lofton és Hawthorne ( szerintem ők fixek Vilma eltiltása után... ) mellett? Illetve a DL-ban ki pótolhatja Franklint, Smith-t ( Galette? ) ?Tocy

Sziasztok Srácok!

Nekem Brees szerződésével kapcsolatban az lenne a kérdésem, hogy van-e olyan csapat, ahol fel tudnának szabadítani 20-22 milliót a sapkából, hogy esetleg el tudják tőlünk vinni?

Who dat!
több mint 11 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Na akkor ez marad. Már ki is nyomtattam 😊hajdu
Én meg kiírom neked az : ICE ICE RYAN c. számot!! 😀 😀
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ha nem lesz meg június közepéig az az aláírás Brees szerződésén, az egy baromi érthetetlen dolog lenne...nem tudom, mi lenne velünk, ha esetleg ő elhagyná a csapatot.

Amúgy szerintetek ki lesz még kezdő LB Lofton és Hawthorne ( szerintem ők fixek Vilma eltiltása után... ) mellett? Illetve a DL-ban ki pótolhatja Franklint, Smith-t ( Galette? ) ?
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Na akkor ez marad. Már ki is nyomtattam 😊
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Logikus

több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
A darts-tábla közepéről a Matt Ryan képet lecserélted már Goodellére?atapapa
Kiegészítettem. 😊 Van ott hely.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
A darts-tábla közepéről a Matt Ryan képet lecserélted már Goodellére?

több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
PunBB bbcode test

2009. május (balra), 2012. május (jobbra). Jó kis kép szerintem. 😊
Itt a június. Hagyományosan ilyenkor szoktak jelentkezni az elvonási tünetek. Meg is néztem a 2009-es rájátszást (+ Washington, Miami),
Ja, most olvastam Lofton heti nyilatkozatát. Az Atlantával kapcsolatos mejegyzéseit olvasva nagyon szimpatikus fiatalember. 😊
"Being in Atlanta, I hated these guys. And that's the rivalry, you hate each other."
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Nem köll felháborodni, ez egy kódolt üzenet, csak az érti, aki a héten együtt drinkelt Kájzerral.atapapa
Fel kell.hajdu
Persze, mert a kopasz szebben énekel, mint te 😀

több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Nem köll felháborodni, ez egy kódolt üzenet, csak az érti, aki a héten együtt drinkelt Kájzerral.atapapa
Fel kell.
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 303 — Do Your Job
Nem köll felháborodni, ez egy kódolt üzenet, csak az érti, aki a héten együtt drinkelt Kájzerral.atapapa
😂




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Nem köll felháborodni, ez egy kódolt üzenet, csak az érti, aki a héten együtt drinkelt Kájzerral.

több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Jézus isten mi ez a fos, már bocsánat.
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Ember, ez annyira off, hogy annyira már nem is lehet. Mi ez a fos, amivel a közízlést rombolod? :rolleyes:
több mint 11 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
lassan csorognak a hírek sajnos.....

off: ez nem is tudom mi,de beszaráááássss

http://www.youtube.com/watch?v=zSrRMjjbUPg