New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Schefter csiripelt: BREAKING: Drew Brees has signed 5 year 120 Million dollar contract, making him the highest paid QB in NFL history. More on ESPN


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
NFL.com CBS
Graham 14. 32.
Evans 32. 53.
Vilma 58. --
Sproles 86. 100.
Prisconál Vilma sehol, Brees-t beírta 6. helyre, a nyakamat teszem rá hogy az NFL.comnál hasonlóan az összes rangsorolt játékosunkhoz, ő is magasabban fog végezni.
atapapa
Prisco tehet egy szívességet 😊
http://www.nfl.com/videos/new-orleans-saints/09000d5d82a2ae47/The-Top-100-Players-of-2012-Drew-Brees?module=HP11_content_streamatapapa
Brees túl magasWyatt
Miért mondod? Alig 6 láb.

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
NFL.com CBS
Graham 14. 32.
Evans 32. 53.
Vilma 58. --
Sproles 86. 100.
Prisconál Vilma sehol, Brees-t beírta 6. helyre, a nyakamat teszem rá hogy az NFL.comnál hasonlóan az összes rangsorolt játékosunkhoz, ő is magasabban fog végezni.
atapapa
Prisco tehet egy szívességet 😊
http://www.nfl.com/videos/new-orleans-saints/09000d5d82a2ae47/The-Top-100-Players-of-2012-Drew-Brees?module=HP11_content_streamatapapa
Brees túl magas

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
NFL.com CBS
Graham 14. 32.
Evans 32. 53.
Vilma 58. --
Sproles 86. 100.
Prisconál Vilma sehol, Brees-t beírta 6. helyre, a nyakamat teszem rá hogy az NFL.comnál hasonlóan az összes rangsorolt játékosunkhoz, ő is magasabban fog végezni.
atapapa
Prisco tehet egy szívességet 😊
http://www.nfl.com/videos/new-orleans-saints/09000d5d82a2ae47/The-Top-100-Players-of-2012-Drew-Brees?module=HP11_content_stream

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
Ennél lényegesebb, hogy elkotyogta: nincs az az Isten hogy ő kihagyja a szezont bérvita miatt, annál jobban szereti a focit.atapapa
Ezt azért valahol eddig is tudtuk.Gyurma Pappa
Azért tartom fontosnak ezt a kijelentést, mert egy pénzre menő tárgyalás során eléggé gyengíti az egyik fél pozícióit, ha előre kijelenti: végül biztos aláírok.
Mivel Brees se hülye, talán ez így azt jelentheti, hogy már szinte tető alatt a megállapodás, és mondjuk várják hogy Vilma eltiltása "jogerőssé" váljon és legyen további lé a sapkában.atapapa
Én is pont erre gondoltam, de szerintem várják, hogy Brees még kiroadshowozza magá 😂

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Ennél lényegesebb, hogy elkotyogta: nincs az az Isten hogy ő kihagyja a szezont bérvita miatt, annál jobban szereti a focit.atapapa
Ezt azért valahol eddig is tudtuk.Gyurma Pappa
Azért tartom fontosnak ezt a kijelentést, mert egy pénzre menő tárgyalás során eléggé gyengíti az egyik fél pozícióit, ha előre kijelenti: végül biztos aláírok.
Mivel Brees se hülye, talán ez így azt jelentheti, hogy már szinte tető alatt a megállapodás, és mondjuk várják hogy Vilma eltiltása "jogerőssé" váljon és legyen további lé a sapkában.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
Ennél lényegesebb, hogy elkotyogta: nincs az az Isten hogy ő kihagyja a szezont bérvita miatt, annál jobban szereti a focit.atapapa
Ezt azért valahol eddig is tudtuk. Az ESPN rádióban beszélt róla, hogy az ügynöke és Loomis folyamatos kapcsolatban vannak, meglepne, ha július 16-ig nem lenne szerződés. Ahogy egyre többet gondolkodok az ügyön, egyre jobban nem lep meg, hogy eddig tart. Az egész franchise életében, talán ez a legnagyobb jelentőségű játékos szerződés, és nyilván: kb. örökös tagságot jelent ez Breesnek, nem véletlen, hogy eladta a házát San Diegoban stb. 100%-ig biztos vagyok benne, ha nincs a Manning-ügy, akkor korábban meg lett volna a szerződés, de az ő példája jól mutatja: fel kell készülni a legrosszabbra is, és lássuk be, Drew sem 22 éves már.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
(attól mert valaki férfi létére harisnyakötőben járkál otthon a lakásban, vagy mondjuk a Falconsnak drukkol, még lehet remek ember 😉)atapapa
😂 😂
Lehet, de inkább a nő járkáljon harisnyakötőben!
A mondat második felét meg te sem gondoltad komolyan ..... (bocs minden Falcons szurkolótól! 😉 )zemanla
Gondoltam, hogy a harisnyakötős férfinál jobban megvisel egy Falcons-drukker 😛

Na de hogy ne offoljunk annyit, Brees a médiában haknizik a napokban, lesz megint valami talk show vendége is, tegnap meg annyira csúnyákat szólogatott be a Ligának bounty-ügyben, hogy a Liga pár órán belül reagált is rá.


Ennél lényegesebb, hogy elkotyogta: nincs az az Isten hogy ő kihagyja a szezont bérvita miatt, annál jobban szereti a focit.

több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
(attól mert valaki férfi létére harisnyakötőben járkál otthon a lakásban, vagy mondjuk a Falconsnak drukkol, még lehet remek ember 😉)atapapa
😂 😂
Lehet, de inkább a nő járkáljon harisnyakötőben!
A mondat második felét meg te sem gondoltad komolyan ..... (bocs minden Falcons szurkolótól! 😉 )




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Nana! Még elpletykálom, hogy ugrált a vezérszurkoló az utolsó digó 11-es után! 😂zemanla
A fenébe, lebuktam 😛 (De korrekt voltam, jeleztem hogy a saját pontjaim is meg lesznek rostálva)
Én csak azért szurkoltam, hogy aki jobban játszik, az nyerjen. Szerencsére így történt 😊atapapa
Szégyen és gyalázat. Amikor megkérdeztem a Kakasban, hogy ki néz európai focit, le lettem oltva, erre kiderül, hogy Te sem vagy olyan ártatlan 😀hayden
😊
Azt hiszem a VB óta a vasárnapi volt az első olyan soccermeccs, amit a legelejétől a legvégéig megnéztem és nem időzítettem közbe párhuzamosan néhány elfoglaltságot. Feltehetőleg a vasárnapi is a háttérzaj sorsára jutott volna, ha - ahogy Zemanla célzott rá - nem pont ebből az eseményből csináltunk volna okot egy kis korsóemelgetésre.

Máskülönben ezek a socceres beszólásaim csak a hülyéskedés és a szurkálódás nemtelen ötvözetét jelentik, aki ismer, az tudja hogy ha mást cseszegetek a tőlem eltérő ízlése miatt, azt a legkevésbé se szabad komolyan venni.
A látszat ellenére toleráns vagyok, rengeteg, a sajátomtól teljesen eltérő ízlésű/világszemléletű/értékrendű személlyel ápolok kiváló viszonyt, minden megerőltetés nélkül.
(attól mert valaki férfi létére harisnyakötőben járkál otthon a lakásban, vagy mondjuk a Falconsnak drukkol, még lehet remek ember 😉)

több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Nana! Még elpletykálom, hogy ugrált a vezérszurkoló az utolsó digó 11-es után! 😂zemanla
A fenébe, lebuktam 😛 (De korrekt voltam, jeleztem hogy a saját pontjaim is meg lesznek rostálva)
Én csak azért szurkoltam, hogy aki jobban játszik, az nyerjen. Szerencsére így történt 😊atapapa
Szégyen és gyalázat. Amikor megkérdeztem a Kakasban, hogy ki néz európai focit, le lettem oltva, erre kiderül, hogy Te sem vagy olyan ártatlan 😀hayden
Egyébként a soccer csak indok volt egy kis sörözéshez...! 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
hayden New Orleans Saints 124
Szuper, vonogatom a pontjaitokat a tippversenyben ezerrel 😉atapapa
Nana! Még elpletykálom, hogy ugrált a vezérszurkoló az utolsó digó 11-es után! 😂zemanla
A fenébe, lebuktam 😛 (De korrekt voltam, jeleztem hogy a saját pontjaim is meg lesznek rostálva)
Én csak azért szurkoltam, hogy aki jobban játszik, az nyerjen. Szerencsére így történt 😊atapapa
Szégyen és gyalázat. Amikor megkérdeztem a Kakasban, hogy ki néz európai focit, le lettem oltva, erre kiderül, hogy Te sem vagy olyan ártatlan 😀
több mint 11 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
már csak ennyi a vágyam: http://www.youtube.com/watch?v=VAz9-aDjZzw

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Szuper, vonogatom a pontjaitokat a tippversenyben ezerrel 😉atapapa
Nana! Még elpletykálom, hogy ugrált a vezérszurkoló az utolsó digó 11-es után! 😂zemanla
A fenébe, lebuktam 😛 (De korrekt voltam, jeleztem hogy a saját pontjaim is meg lesznek rostálva)
Én csak azért szurkoltam, hogy aki jobban játszik, az nyerjen. Szerencsére így történt 😊

több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Szuper, vonogatom a pontjaitokat a tippversenyben ezerrel 😉atapapa
Nana! Még elpletykálom, hogy ugrált a vezérszurkoló az utolsó digó 11-es után! 😂




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Szuper, vonogatom a pontjaitokat a tippversenyben ezerrel 😉

több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Hát most akkor kérdem én, ki az a Saints fan akinek nem kell Vilma-mez??????
Nyilván az enyém sem eladó, egy ilyen mondat után meg This is not the beginning of a beautiful friendship 😀 😀 😀 😀 😀


OFF:
Tegnap este 120 perc és tizenegyesrugdodást szenvedtük végig, gurulósfoci ügyben. Feltámadunk! 😀Kájzerszóze
A feltámadunk a helyszínre vonatkozólag, nagyon frappáns! 😂
Egyébként meg: Fel! Támadunk!!!! 😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Hát most akkor kérdem én, ki az a Saints fan akinek nem kell Vilma-mez??????
Nyilván az enyém sem eladó, egy ilyen mondat után meg This is not the beginning of a beautiful friendship 😀 😀 😀 😀 😀


OFF:
Tegnap este 120 perc és tizenegyesrugdodást szenvedtük végig, gurulósfoci ügyben. Feltámadunk! 😀



több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Szevasztok! A segítségeteket szeretném kérni. Saintses mezt szeretnék rendelni,de vaterán,csak Brees mez van fent. Valaki esetleg tud olyan oldalt/ismer olyan személyt ahonnan/aki másmilyen mezt is be lehet/betud szerezni 2 héten belül? Fontos lenne!Pap'pers
Ajánlom a fórumon (először olvass vissza ott kicsit)
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=547110#p547110

Illetve alap:
http://www.footballfanatics.com/NFL_New_Orleans_Saints_Jerseys

A Vaterán is van, aki esetleg beszerez neked... a két hét azért elég sűrű.

Ha két héttel ezelőtt szóltál volna... most jött meg egy ismerős Floridából.... (de ez évente - karácsonykor és nyáron-max kétszer működhet)

Esetleg itt is segítenek: (?) http://www.usasportfan.hu/webshop/kapcsolat/


(De lehet, hogy Kajzer az idén "engedményesen" átadja neked a Vilma mezét... 😉 😀 )zemanla
Hát ez a Vilmás dolog egész jól jött ki. 😀 Ha ingyen adnák se kellene a meze. 😀 Az első és második link kilőve,mert már néztem. Kicsúsznék az időből. Az usasportfan meg még rám vár. Köszönöm a gyors hozzászólást!
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Szevasztok! A segítségeteket szeretném kérni. Saintses mezt szeretnék rendelni,de vaterán,csak Brees mez van fent. Valaki esetleg tud olyan oldalt/ismer olyan személyt ahonnan/aki másmilyen mezt is be lehet/betud szerezni 2 héten belül? Fontos lenne!Pap'pers
Ajánlom a fórumon (először olvass vissza ott kicsit)
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=547110#p547110

Illetve alap:
http://www.footballfanatics.com/NFL_New_Orleans_Saints_Jerseys

A Vaterán is van, aki esetleg beszerez neked... a két hét azért elég sűrű.

Ha két héttel ezelőtt szóltál volna... most jött meg egy ismerős Floridából.... (de ez évente - karácsonykor és nyáron-max kétszer működhet)

Esetleg itt is segítenek: (?) http://www.usasportfan.hu/webshop/kapcsolat/


(De lehet, hogy Kajzer az idén "engedményesen" átadja neked a Vilma mezét... 😉 😀 )




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Szevasztok! A segítségeteket szeretném kérni. Saintses mezt szeretnék rendelni,de vaterán,csak Brees mez van fent. Valaki esetleg tud olyan oldalt/ismer olyan személyt ahonnan/aki másmilyen mezt is be lehet/betud szerezni 2 héten belül? Fontos lenne!
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
A TD-s sztorid vicces, már csak azért is, mert nekünk is van egy hasonló sztorink, szvsz IRL ezt meséltem is neked régebben, amikor a Jégkorszak 1-ben a hülye lajhár elkapja az utolsó megmaradt, nagyot repülő dinnyét (és kicsit a jelenet rá is játszik az amcsifocis fílingre) akkor a lányom szintén felkiáltotta: touchdown!atapapa
Hiába, ez már egy új generáció! 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
aztán valamikor a lányomnak próbáltam elmagyarázni az éppen felmerülő szabályokat, de egy lesnél feladtam. És különben is, hiányolta a magyarokat 😊
atapapa
Ez off, de akkor is: tegnap a 6 éves lányom azt mondja, miután nem úgy játszottam vele, ahogy azt előre eltervezte: "Apa! Állj!" Kéz felmutat: "Sárgalap!" 😀

És hogy ne legyek annyira off

atapapa
Nekik vannak saját szabályaik, amik játék közben is módosulhatnak, attól függően, ki áll nyerésre. 😀 (a sárga lapot meg, hozhatja az óvodából.....)

Ezt már többször elmeséltem, de itt fórumon nem biztos:
Fiam kb 4 éves lehetett, amikor egy kerti partyn voltunk. Sütögettünk, iszogattunk (na, jó! Ittunk. 😀 ) aztán többek kedvet kaptak focizni. Egy darabig rúgtuk a labdát (leginkább felnőttek), majd kisfiam egyszercsak rávetődött: "Tuchdown!!!!!!"
Na, ez a nevelés! 😂

Háááát, jöhetne már SP dolgozni!!!zemanla
Azért idéztem magamat, mert 1 hete még nem tudta mi az a sárga lap, a meccs alatt kellett elmagyaráznom mozzanatról mozzanatra, hogy mi miért van.
A TD-s sztorid vicces, már csak azért is, mert nekünk is van egy hasonló sztorink, szvsz IRL ezt meséltem is neked régebben, amikor a Jégkorszak 1-ben a hülye lajhár elkapja az utolsó megmaradt, nagyot repülő dinnyét (és kicsit a jelenet rá is játszik az amcsifocis fílingre) akkor a lányom szintén felkiáltotta: touchdown!

több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
aztán valamikor a lányomnak próbáltam elmagyarázni az éppen felmerülő szabályokat, de egy lesnél feladtam. És különben is, hiányolta a magyarokat 😊
atapapa
Ez off, de akkor is: tegnap a 6 éves lányom azt mondja, miután nem úgy játszottam vele, ahogy azt előre eltervezte: "Apa! Állj!" Kéz felmutat: "Sárgalap!" 😀

És hogy ne legyek annyira off

atapapa
Nekik vannak saját szabályaik, amik játék közben is módosulhatnak, attól függően, ki áll nyerésre. 😀 (a sárga lapot meg, hozhatja az óvodából.....)

Ezt már többször elmeséltem, de itt fórumon nem biztos:
Fiam kb 4 éves lehetett, amikor egy kerti partyn voltunk. Sütögettünk, iszogattunk (na, jó! Ittunk. 😀 ) aztán többek kedvet kaptak focizni. Egy darabig rúgtuk a labdát (leginkább felnőttek), majd kisfiam egyszercsak rávetődött: "Tuchdown!!!!!!"
Na, ez a nevelés! 😂

Háááát, jöhetne már SP dolgozni!!!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
aztán valamikor a lányomnak próbáltam elmagyarázni az éppen felmerülő szabályokat, de egy lesnél feladtam. És különben is, hiányolta a magyarokat 😊
atapapa
Ez off, de akkor is: tegnap a 6 éves lányom azt mondja, miután nem úgy játszottam vele, ahogy azt előre eltervezte: "Apa! Állj!" Kéz felmutat: "Sárgalap!" 😀

És hogy ne legyek annyira off