New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
egy rookieval jobban járt volna a Saints. -szerintem-sapka
elméletileg ott van a sophomore Tennant, csak sérüléssel bajlódikJJ
semmi baja, csak nem mertük még odaadni neki a fal vezérlését

Colston összeszedett egy Dzsudzsák-féle sérülést, egy hónapra kidőltJJ
Gondolom, annál az utolsó nagy elkapásánál. Már akkor látszódott, hogy nem fogott jól talajt. (Meglátjuk, milyen szinten van a magyar sportsebészet. Dzudzsáknak van bő egy hét előnye.)tomi-tomi
szvsz erősen optimista becslés 4 hetet jósolni egy ilyen sérülésre.

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Colston összeszedett egy Dzsudzsák-féle sérülést, egy hónapra kidőltJJ
Gondolom, annál az utolsó nagy elkapásánál. Már akkor látszódott, hogy nem fogott jól talajt. (Meglátjuk, milyen szinten van a magyar sportsebészet. Dzudzsáknak van bő egy hét előnye.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Colston összeszedett egy Dzsudzsák-féle sérülést, egy hónapra kidőlt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Kreutz csak szerintem volt nagyon tré? Vagy már csak megszokásból mondom?tüsi91
Azt én is néztem, hogy iszonyatosan nem olvasta a LB-blitzeket.somoskovig
sőt megnézve a délutáni ismétlést, szerintem nem adott jó snapet shotgunba..., biztos csak ideges volt az első meccsén :/
(utána volt is egy bejátszás; Brees szólt neki, hogy kb. miahelyzet, és természetesen Kreutznak állt feljebb), egy rookieval jobban járt volna a Saints. -szerintem-sapka
Egyszer Grosman mellett úgy dobta el a labdát, hogy nem is lehetett fumblinak ítélni, mert egy szabály miatt ha fél méterre repül el a kúbi térde mellett, akkor az eleve halott labda, vagy valami ilyesmi. Tévés meccs volt, röhögtem egy óráig. Akkor még csak uszkve 7 éve volt rajta a mackó mez, a lámpaláz nem múlik el egykönnyen 😀 Ahogy nézem az ismétlést, ugyanazokat az A-gap blitzeket, meg stuntokat szopta be az OL, mint anno a Bears OL, futásnál pedig néha simán eltakarítják. Kíváncsi voltam az első meccsére, tavaly asszonták sérült volt, azért játszott szarul, most akkor új a csapat, kifogás az mindig van. Örülök, hogy jövő héten a Bears ellen lép pályára.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
biztos csak ideges volt az első meccsén :/ sapka
Ezzel ne számolj 😀 Nem véletlenül nem lett újraigazolva nálunk. Imádtam ahogy hüledeztek a szakértők hogydehát a leadership meg legjobb center meg pro bowl szezonok meg miegymás. Az a helyzet hogy nem sokat ér már.


több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
egy rookieval jobban járt volna a Saints. -szerintem-sapka
elméletileg ott van a sophomore Tennant, csak sérüléssel bajlódik


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Kreutz csak szerintem volt nagyon tré? Vagy már csak megszokásból mondom?tüsi91
Azt én is néztem, hogy iszonyatosan nem olvasta a LB-blitzeket.somoskovig
sőt megnézve a délutáni ismétlést, szerintem nem adott jó snapet shotgunba..., biztos csak ideges volt az első meccsén :/
(utána volt is egy bejátszás; Brees szólt neki, hogy kb. miahelyzet, és természetesen Kreutznak állt feljebb), egy rookieval jobban járt volna a Saints. -szerintem-

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Tény, hogy nem ez az erőssége, de teljesen mindegy, ha nem is ezt a stílust játsza általában a csapat.
Az eddig ismert Williams féle playbookban Harpernek nem kell egy az egyben fognia ezeket az embereket. Nyomás nélkül ez a vége. Szerintem nem Harper a bűnbak.deacon75
Azért ha végignézed a tavalyi szezon elejét, akkor elég durva, hogy mit működtek össze ellenetek a TE-ek (most nem találom az erre vonatkozó gyűjtést, de Vernon Davis, Gonzales és Shiancoe is pl. elég jó meccseket zártak), szóval nem új keletű a probléma.somoskovig
Azért a TE-k elleni szar védekezésben legalább annyira ludas Shanle is.
Ettől függetlenül vétek pályán hagyni Harpert 4/5 elkapós szitukban. De már ezt a téli SEA elleni eredménykövetőben írtam, ilyenkor inkább hozzák fel az akárhányadik DB-t, de Harpert felejtsük el. Roy Williams II.

Végignéztem playről playre az első félidőt.
Harperre háromszor dobtak egy az egyben, kb. mindhárom first down lett.
A back seven fosta a kihagyott szereléseket. Már korábban is szemet szúrt, de szvsz most már tényként kezelhetjük: Jenkins nem tud szerelni open fielden, az első félidőben kétszer is teljesen homály szerelést csinált, az egyikből TD lett.
Nem értem, hogy miért rendre Ellis van a pályán, amikor 3 DL-lel dolgozunk.



Ingram amikor snapet kapott, akkor futott is. Majd megnézem, hogy a második félidőben hányszor volt úgy pályán, hogy nem az ő kezében landolt a labda, de tiszta Ivory-érzésem van: a jelenlétével el is áruljuk a playt.
Henderson ragyogó volt.
Ha Brees nem kérte külön, hogy a snapek fél méterre a törzsétől jobbra repüljenek, akkor Kreutz kérjen fizetéscsökkentést.
Ha Thomas és Sproles nem sérülnek le, akkor Brees nem hogy 4500 yardot fog passzolni idén, de inkább az ötezres közelében lesz megint, hihetetlen hatékony ez a két futó a passzjátékban.
Ha Strief így játszik majd, a legjobb Stinchet is feledtetni tudja majd.

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 753 — 49ers GM
Azt hiszem elbeszélünk egymás mellett. a problémát értem, de a forrását nem abban látom, hogy rossz a secondary, hanem abban, hogy rossz a pass rush.deacon75
Én nem annyira a sec.re hegyezném ki, hanem a TE elleni védekezésre.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Azt hiszem elbeszélünk egymás mellett. a problémát értem, de a forrását nem abban látom, hogy rossz a secondary, hanem abban, hogy rossz a pass rush.
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 753 — 49ers GM
Tény, hogy nem ez az erőssége, de teljesen mindegy, ha nem is ezt a stílust játsza általában a csapat.
Az eddig ismert Williams féle playbookban Harpernek nem kell egy az egyben fognia ezeket az embereket. Nyomás nélkül ez a vége. Szerintem nem Harper a bűnbak.deacon75
Azért ha végignézed a tavalyi szezon elejét, akkor elég durva, hogy mit működtek össze ellenetek a TE-ek (most nem találom az erre vonatkozó gyűjtést, de Vernon Davis, Gonzales és Shiancoe is pl. elég jó meccseket zártak), szóval nem új keletű a probléma.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tény, hogy nem ez az erőssége, de teljesen mindegy, ha nem is ezt a stílust játsza általában a csapat.
Az eddig ismert Williams féle playbookban Harpernek nem kell egy az egyben fognia ezeket az embereket. Nyomás nélkül ez a vége. Szerintem nem Harper a bűnbak.
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 753 — 49ers GM
Előszöris Harper szerintem a liga egyik legjobb "rover"-je, talán csak polamalu jobb nála. Leszarom ezt a meccset, a véleményem nem változik, egy kurvajó játékos, egyébként most is csinált 6 tacklet és fél sacket, plusz állandoan a labda körül volt.deacon75
Ez OK, csak kaptatok róla kb. 2 TD-t, és ha coverben kell lennie akár zónában, akár a TE ellen, az kb. tuti complete. Nyilván ki kell használni a benne rejlő lehetőségeket, de van egy csomó szitu, amikor egyszerűen nem engedném pályára.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Előszöris Harper szerintem a liga egyik legjobb "rover"-je, talán csak polamalu jobb nála. Leszarom ezt a meccset, a véleményem nem változik, egy kurvajó játékos, egyébként most is csinált 6 tacklet és fél sacket, plusz állandoan a labda körül volt..deacon75
Tök igazad van. EZT a meccset én is leszarnám, de a SEA ellen is ez volt, és most is ráadásul sok ment el rajta. Ő az egyik kedvencem, már elég régen a csapatból, és nagyon sajnáltam volna, ha elmegy. Biztos vagyok benne, hogy "megjavul".

Engem az zavar, hogy sok a mistackle. Amit Te mondasz, az tény, GW is benézte kicsit a meccset, fogjuk a lámpalázra, de a sok mistackle megbocsáthatatlan. Biztos kapnak ezért hideget-meleget.

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 636 — Vikings fan
Lehet a védelmet bántani, de azért volt egyszer hogy redzonban 5 yardnál 2 kísérletből majd goal lineon 1 kísérletből nem sikerült 1 illetve fél yardot megtennetek ráadásul idióta hívásokkal. Amit a túloldalt rendre megcsináltak ebben meg talán tackleben nőtt főlétek a GB mert az a miss-tackle gyár borzasztó volt néha (mintha magunkat látnánk 😊)
Sproles meg Brees nagyon játszott
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Előszöris Harper szerintem a liga egyik legjobb "rover"-je, talán csak polamalu jobb nála. Leszarom ezt a meccset, a véleményem nem változik, egy kurvajó játékos, egyébként most is csinált 6 tacklet és fél sacket, plusz állandoan a labda körül volt.
A probléma nem itt van. Williams egy zseni szerintem, a fiatalabb generáció JJ-je, de most nem azt játszotta amit kellene. Egy védelem fő hibája, ha nem erőlteti rá az ellenfélre a játékát. Ebből az következik, hogy az offense fogja a stílusát ráerőltetni. Plusz ezt tetézi, hogy ez a Packers volt akik ellen nyomás nélkül NEM lehet cover kettőben játszani, még akkor sem, ha nyolc ember van coverageben.
A saját stílust kell játszani és nem lesz baj.
Ja és sproles a rookie kora óta az egyik nagy kedvencem, SD talán a legjobb RB gyár az utóbbi 15 évben.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
hát ha ilyen, amikor szarul játszotok, az nagyon kemény lesz. nekem csak a PRob-Harper páros tűnt konstans gyengének, a többi sztem nagyon rendben van. jó meccs volt, csak majdnem szívrohamot kaptam 😀

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 753 — 49ers GM
Kreutz csak szerintem volt nagyon tré? Vagy már csak megszokásból mondom?tüsi91
Azt én is néztem, hogy iszonyatosan nem olvasta a LB-blitzeket.

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Kreutz csak szerintem volt nagyon tré? Vagy már csak megszokásból mondom?
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Robinson -> cut
Harper -> inkább blitzeljen... szörnyű coverageben, de ezt tudtuk...

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Azért ez a Harper - PatRob páros a secondary-ben gyilkos volt...somoskovig
Ne is mondd. Kishíján gutaütést kaptunk tőlük. Hátha jobb lesz egyszercsak...😊
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 753 — 49ers GM
Azért ez a Harper - PatRob páros a secondary-ben gyilkos volt...

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Igazából nem volt semmi meglepő. Mondjuk a secondarynk megtanulhatna tackle-t adni, meg Ellisnek is kellene egy kis továbbképzés. Alapvetően úgy éreztem, még az előszezonban ragadt a játékosok.

A támadókra nem haragszom, Colston hagyományosan szarul játszik az első meccseken, de így is csinált 81 yardot. Ami látszik: ha kiegyensúlyozottabb meccs lesz, megint tudunk majd futni, ami nagyon jó. Kicsit az OL-ben csalódtam.

Az a helyzet, hogy ebből a meccsből nem fogok következtetéseket levonni, a jövő heti otthoni meccs után mondhatunk már ítéletet egy-két emberről.

több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
jeeeeeeeeeeeeee!

kemények vótunk! most meg álmosak 😀 😀 😀



több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
A védelmünk nem sokat javult tavaly óta, bár a GB azért komolyabb falat támadásban a SEA-nél.
De legalább a társaság jó volt, sárospataki körkapcsolással.