New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
Srácok, valahol a belvárosban összejönnék megnézni a holnapit Zemanlával, ha valaki csatlakozni akar, akkor hajrá, jelentkezzen itt vagy írjon PM-t (esetleg hívjon, ha megvan a számom).atapapa
Hol néznénk?hayden
van több jelölt is, most megyek letesztelni az egyiket 😛
miért, szeretnéd ha a te csehódba mennénk Óbudára? 😊

több mint 12 éve
hayden New Orleans Saints 124
Srácok, valahol a belvárosban összejönnék megnézni a holnapit Zemanlával, ha valaki csatlakozni akar, akkor hajrá, jelentkezzen itt vagy írjon PM-t (esetleg hívjon, ha megvan a számom).atapapa
Hol néznénk?
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
Srácok, valahol a belvárosban összejönnék megnézni a holnapit Zemanlával, ha valaki csatlakozni akar, akkor hajrá, jelentkezzen itt vagy írjon PM-t (esetleg hívjon, ha megvan a számom).

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
Ahogy Kájzer kérte 😊
Mark Ingram has 10 carries this season when the Saints need one yard for a first down, while Pierre Thomas has none.

A sérültek tegnap
Nem edzett: D. Thomas, Kreutz, Strief (legalább 2-3 hétig nem vehető számításba), Herring

Limited: Wilson, Vilma, Henderson

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 782 — Egyéb témák lakó
Robinson INT-je meg vaktyúk is talál szeget. Kérdezném eddig hány yardot szoppantottunk rajta?
Mert ez a lényeg inkább
Kájzerszóze
A profootballfocus statisztikái szerint ő volt a legjobb védőnk az egész meccset is tekintve. Négyszer dobtak rá, 1 pick, 1 PD, 0 engedett elkapás. Nem annyira rossz a srác, persze messze van (még?) a jótól.atapapa
Akkor jól láttam.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
Nem hiszem hogy PT jó lenne 3 és rövidben. Neki a minusz yard a specialitása ilyenkor....
Fusson Ingram, vagy a FB. Jobb lenne. Sokkal. Brees csak messzire lát 😀 😀 😀 😀
Kájzerszóze
Ingram rövidekben tényleg nagy király, de ha ő a pályán van, akkor mindenki tudja, hogy futás lesz. egy hete olvastam, hogy a snapjei 64%-ban futunk, miközben összességében kb. a playek 60%-ban passzolunk. Ha pályára lép, rögtön telepakolja az ellenfél a boxot. Amit jó kis PAF-kel ki is lehet használni.

Robinson INT-je meg vaktyúk is talál szeget. Kérdezném eddig hány yardot szoppantottunk rajta?
Mert ez a lényeg inkább
Kájzerszóze
A profootballfocus statisztikái szerint ő volt a legjobb védőnk az egész meccset is tekintve. Négyszer dobtak rá, 1 pick, 1 PD, 0 engedett elkapás. Nem annyira rossz a srác, persze messze van (még?) a jótól.

több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 103 — playoffs???
Nem hiszem hogy PT jó lenne 3 és rövidben. Neki a minusz yard a specialitása ilyenkor....

Fusson Ingram, vagy a FB. Jobb lenne. Sokkal. Brees csak messzire lát 😀 😀 😀 😀

Robinson INT-je meg vaktyúk is talál szeget. Kérdezném eddig hány yardot szoppantottunk rajta?
Mert ez a lényeg inkább 😀

Will Smith megérkezett, ezt még nem tettétek szóvá, épp ideje volt.

Sproles meg nagy kedvencem volt eddig is, őt nem utáltam, mint a QB-ját a csapatából régebben. Reggie a legngyobb húzás, jó helyen van végre. Colston jön vissza, oké lesz ez lassan, mivel Vilma is visszatér.

LB és CB fronton nem vagyunk kemények, de ha szerencsénk lesz talán oké marad.

A PIT nem olyan jó mint mi, nemcsak a múltheti franchise nagyság miatt. Mi lenyomtuk a HOU-t ők meg nem..... Soldi lassan új csapatot kereshet 😀



több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Amúgy mikor fognak új arc képeket rakni a Hivatalos honlapra?? Vagy legalábbis az újakról? Ja az meg mi, hogy Herring-nek és Humber-nek is 54-es a száma??
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
Reggie-nek tisztelettel
http://www.pro-football-reference.com/play-index/pgl_finder.cgi?request=1&match=combined&year_min=2011&year_max=2011&season_start=1&season_end=-1&age_min=0&age_max=99&league_id=&team_id=&opp_id=&game_type=R&game_num_min=0&game_num_max=99&week_num_min=0&week_num_max=99&game_day_of_week=&game_location=&game_result=&is_active=&is_hof=&c1stat=&c1comp=gt&c1val=&c2stat=&c2comp=gt&c2val=&c3stat=&c3comp=gt&c3val=&c4stat=&c4comp=gt&c4val=&order_by=all_purpose_yds

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Sean Canfield vajon nem unja, hogy kibe rakják PS-be?
Deny
Ha annyira unná, akkor elmenne máshová. Ha kéne máshová 😊atapapa
Ennek örömére 15. alkalommal is el lett bocsájtva a PS-ből 22 hét alatt 😊
Szerintem már külön programja van, ha PS-tag vagyok és ha nem napirend szerint 😀


Most Fenuki Tupou, OL embernek adta át helyét
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
mercedes-benz superdome

http://content.usatoday.com/communities/driveon/post/2011/10/mercedes-benz-new-orleans-superdome-naming-rights-saints-bcs-super-bowl-2013/1adam77
nagy királyság
nem akartam elkiabálni, de kb 2 hete az egyik New Orleans-i hírportál már ezt a fotót közölte

Eltérő híreket olvastam arról, hogy az ebből befolyó pénz milyen arányban lesz a franchise-é (egyik szerint teljes egészében, másik szerint kicsit több, mint a fele), de az biztos, hogy nem járunk rosszul.

több mint 12 éve
adam77 New Orleans Saints 633
mercedes-benz superdome

http://content.usatoday.com/communities/driveon/post/2011/10/mercedes-benz-new-orleans-superdome-naming-rights-saints-bcs-super-bowl-2013/1
több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Háhháá Robinson.... 😀 azért az a mínusz 2 yardos tackle és az Interception nagyon szép volt tőle. Az utóbbinál ahogy elkapta vagy 1 percig röhögtem... Nem tudtam eldönteni hogy szegény most visszahordani próbálja a lehető legjobban vagy örémébe cikázik, hogy megvan az ELSŐ INT.-e ????!!!! GO SAINTS!!!!
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 782 — Egyéb témák lakó
Ismét Brees és a magassága: goalline-szitukban Brees sajnos feltűnően nem tud hatékony lenni (és - csak - ezen nem segített Bush Sproles-ra cserélése sem), a fal mögé a legritkább esetben tud TD-t passzolni. Ha 10-15 vagy 20 yardra vagyunk a gólvonaltól, akkor általában sokkal többször képes pontokra váltani a helyzeteket.atapapa
Épp ezt mondtam tegnap az asszonynak, hogy "bazz, megint 1&goal, tuti FG". Mondjuk az eredménykövetőben is írtam, hogy inkább futni kellett volna egy-két szituban, csak az a baj, hogy Ingram még nem elég egyenletes, Sproles meg azért nem az a nagy tolongó. Lehet többe kellene PT-t használni ilyen 2&3 (goal) szitukban, mert azért még mindig ő nagyon jó, akár ha screenbe csap át a kísérlet, akkor is.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
Nem Brees pörgésével volt a baj, hanem Payton okosan nem akarta állandóan a levegőben tartani a labdát, ennyi futáskísérletünk még nem volt a szezon során. Ha Henderson és Meachem nem balfék, akkor közelebb zárunk a negyvenhez, mint a harminchoz. De cseppet sem akarok telhetetlennek tűnni, még ha szeretem is, amikor az O és a D egyszerre játszik nagyon jól.

Robinson meg egyértelműen javul (volt honnan), de optimális esetben még most se a kezdő 11-ben lenne a helye.


Ha már Brees és a pörgés, néhány éve írtam először és azóta többször is eszembe jutott, hogy amikor no huddle-ban megyünk 2 percen belül, akkor a legtöbbször a megszokottnál is sokkal hatékonyabb a támadójáték és ezt vétek nem kihasználni legalább néhány alkalommal a meccs egyéb időszakában.
Ismét Brees és a magassága: goalline-szitukban Brees sajnos feltűnően nem tud hatékony lenni (és - csak - ezen nem segített Bush Sproles-ra cserélése sem), a fal mögé a legritkább esetben tud TD-t passzolni. Ha 10-15 vagy 20 yardra vagyunk a gólvonaltól, akkor általában sokkal többször képes pontokra váltani a helyzeteket.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 782 — Egyéb témák lakó
Abszolút nem volt ez csúnya W, igazából hagyományosan Brees és barátai a gyengébb ellenfelek ellen nem pörög annyira (ez az, amit a Pats nagyon tud, hogy maxon pörögni, megnyert meccseken is). Igazából a védelem hozta ez a meccset, mondjuk Gabbart még közel sincs NFL szinten (Luke soha nem is volt, szóval még mindig jobb döntés Gabbert-et játszatni).

Furcsa érzéseim voltak a Robinson INT-nél, nem tudom, illetve az egész meccsen, csendben mondom, de mintha jobban játszott volna az átlagnál. Én láttam rosszul, és csak az INT mondatja velem?

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Gratula a teljesen megérdemelt Whez. Sproles, Jimmy Graham, Ingram és persze Brees fantasztikus játékosok.

Sok sikert a hátralévő meccsekre.iktriad
Köszi! Nagyon rendes Tőled, nem tudom ki írna még ilyet. 😐 Viszont kívánom a Jaguars-nak! 😊
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
Csúnya W, de W.
Tetszett, hogy bátran nyúlt a futáshoz Payton, de az elkapók néhány fontosabb betlije kiábrándító volt.
A védelem közel tökéletes volt, leszámítva néhány szépséghibát (Shanle pl. :rolleyes: )

Jimmy pedig.... Nehéz elhinni, hogy ez a srác csak 3 éve focizik. Mi lesz belőle 3 év múlva? :o

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 553 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gratula a teljesen megérdemelt Whez. Sproles, Jimmy Graham, Ingram és persze Brees fantasztikus játékosok.

Sok sikert a hátralévő meccsekre.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Brees Verizon reklámokban
http://www.youtube.com/watch?v=ifpncWaQGNY
atapapa
felkerült egy újabb 😊
http://www.youtube.com/watch?v=F_LBsL8lXsI&list=UUNe2bEwZk5Jvn6wK7kToR0g&index=11
Vilma ma valszeg játszik

A HOU elleni lőlap



Brees és a célpontjai

ez elég nagy lett, így élvezhetőbb
http://media.nola.com/saints_impact/photo/-a0967f36cf6188a0.jpgatapapa
A reklámokon szakadtam, ezek a képek pedig nagyon adják! 😀 Go Saints!!!
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
Sean Canfield vajon nem unja, hogy kibe rakják PS-be?
Deny
Ha annyira unná, akkor elmenne máshová. Ha kéne máshová 😊

Colston játszik, Vilma is, Kreutz és Strief nem. Brown bizonyíthat, Csabi örülhet 😊
Néztem az ESPN-t, Schefterék szerint nem halad jól a szerződéshosszabbításos tárgyalás Brízzel. Szerencsére a legrosszabb esetben is tagelhetjük jövőre, remélhetőleg nem fognak addig játszani a szurkolók idegeivel.

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Sean Canfield vajon nem unja, hogy kibe rakják PS-be?
- Signed 9/4
- Released 9/5
- Signed 9/7
- Released 9/14
- Signed 9/17
- Released 9/21
- Signed 9/24
- Released 9/27
- Signed 10/1
több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Brees Verizon reklámokban
http://www.youtube.com/watch?v=ifpncWaQGNY
atapapa
felkerült egy újabb 😊
http://www.youtube.com/watch?v=F_LBsL8lXsI&list=UUNe2bEwZk5Jvn6wK7kToR0g&index=11 atapapa
Again, Again, Again, Again, Again, Again, Again, Again !!!!!!!!! 😀 GO SAINTS!!!!!!!
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
Brees Verizon reklámokban
http://www.youtube.com/watch?v=ifpncWaQGNY
atapapa
felkerült egy újabb 😊
http://www.youtube.com/watch?v=F_LBsL8lXsI&list=UUNe2bEwZk5Jvn6wK7kToR0g&index=11
Vilma ma valszeg játszik

A HOU elleni lőlap



Brees és a célpontjai

ez elég nagy lett, így élvezhetőbb
http://media.nola.com/saints_impact/photo/-a0967f36cf6188a0.jpg

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
Így van, az a meccsetek nem a támadósoron ment el, bár McKenzie visszahordott egy int-t hat pontra.
Abban a szezonban is nagyszerű védelmetek volt, előttünk még Manningnek se futotta 30 pontra 😛 Remélem hétvégén is valami ilyesmi képlet lesz
Korábban JDR-ről csak azt tudtam, hogy mi draftoltuk meg nálunk is dolgozott, de ahogy mondod, pont az SB előtti hype-ban lehetett hallani a többi kötödéséről is.