New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
A tippjáték díjazását...
...támogatom:
(1) atapapa
(2) hajdu
(3) clbass
(4) Gyurma
(5) adam77
(6) kájzerszóze
(7) hayden
hayden
(8) zemanla (nanáááá! 😉 )zemanla
ha így haladunk, a végén összejön a pénz egy Mitchell & Ness Archie-mezre 😀

A jelek szerint nem csak mi gondoltuk úgy, hogy kevés a 2 E és 3 T a keretben, leigazoltuk a 2002-es 6. körös pickünket, John Gilmore személyében. Anno már a TC-ből kivágtuk, de a Bears és a Tampa színeiben boldogult a ligában. Jó kis blokkoló TE.

Viszont még nem dőlt el, hogy kit rúgunk ki miatta.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Egy pontos kérdések
1. Bejut-e a csapat a rájátszásba?
igen
2. Lesz-e legalább 4 győzelmünk a csoportellenfelek ellen?
igen
3. Az NFC North és az AFC South csapatai ellen vívott 8 meccsből nyerünk-e legalább ötöt?
igen
4. A szerzett/eladott labdák tekintetében pozitív tartományban végzünk (tavaly ez a szám mínusz 6 volt)?
igen
5. Futásonként elérjük-e legalább 4,1 yardot?
igen
6. Az alapszakasz végével lesz-e hatnál több kezdőjátékosunk IR-en ?
nem
7. Az alapszakasz utáni jelentősebb díjak közül legalább egyet megszavaznak-e Saints-játékosnak vagy edzőnek?
nem
8. Lesz-e háromnál több játékosunk pro bowlos ?
nem

Két pontos kérdések
9. Ki szerzi a legtöbb sacket?
Will Smith
10. Ki szerzi a legtöbb interceptiont?
Tracy Portter
11. Colstonon kívül ki kapja el a legtöbb yardot a csapatban?
Jimmy 😊
12. Összességében ki szerzi a legtöbb TD-t?
Pierre Thomas

Hárompontos kérdés
13. Brees szerez-e legalább
- 4555 yardot
nem
- 30 TD-t
igen
- 16 interceptiont?
nem
A plusz egy kérdés, holtverseny esetére
Mennyi lesz Brees passer ratingje?

104.2

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
A tippjáték díjazását...
...támogatom:
(1) atapapa
(2) hajdu
(3) clbass
(4) Gyurma
(5) adam77
(6) kájzerszóze
(7) hayden
hayden
(8) zemanla (nanáááá! 😉 )




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Csak az vehet részt a játékban, aki vállalja, hogy a tippjáték nyertesének járó díjhoz 500 forinttal hozzájárul.
A válaszokat legkésőbb szeptember 9. 02.00-ig lehet elküldeni.

Egypontos kérdések
1. Bejut-e a csapat a rájátszásba?
2. Lesz-e legalább 4 győzelmünk a csoportellenfelek ellen?
3. Az NFC North és az AFC South csapatai ellen vívott 8 meccsből nyerünk-e legalább ötöt?
4. A szerzett/eladott labdák tekintetében pozitív tartományban végzünk
(tavaly ez a szám mínusz 6 volt)?
5. Futásonként elérjük-e legalább 4,1 yardot?
6. Az alapszakasz végével lesz-e hatnál több kezdőjátékosunk IR-en
(ha olyan játékos kerül IR-re, aki egy másik kezdő IR-re kerülése miatt lett kezdő, akkor ő is ide lesz számolva)?
7. Az alapszakasz utáni jelentősebb díjak közül legalább egyet megszavaznak-e Saints-játékosnak vagy edzőnek?
8. Lesz-e háromnál több játékosunk pro bowlos
(csak a "saját jogon" szerzett behívó, azaz, a december végi eredményhirdetés számít)?

Két pontos kérdések
9. Ki szerzi a legtöbb sacket?
10. Ki szerzi a legtöbb interceptiont?
11. Colstonon kívül ki kapja el a legtöbb yardot a csapatban?
12. Összességében ki szerzi a legtöbb
(nem passzolt) TD-t?

Hárompontos kérdés

13. Brees szerez-e legalább
- 4555 yardot
- 30 TD-t
- 16 interceptiont?


A plusz egy kérdés, holtverseny esetére
Mennyi lesz Brees passer ratingje?

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Szereti itt más is a jazz-t? clbass
Csak neked csak most. 😊 Valamikor a Vikings elleni konf. döntő előtt előtt linkeltem ide, de most ismét eljött az ideje. Remek zene New Orleansból: http://www.youtube.com/watch?v=c0raomRuI6c
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Ekkora DT rotációban gondolkodni luxus, főleg h Ellis kb. végig a pályán lesz...kb két meccse van a depth végén lévőknek h bizonyítsanak, az első visszatérő után szerintem innen megy a sorban az utolsó.clbass
Szerintem - ha az egészsége engedi - Rogers lesz a legtöbb snapet a pályán, nézd végig a Raiders elleni meccset, indult nulláról, egyről, háromról, a legsokoldalúbb DT a keretben.
Nálam az ideális falban középen (persze a várható támadóplaytől függően) Franklin és ő kezd, Ellis csak csere. Az szerintem is valószínű, hogy Jonhson és King közül az egyik le fog morzsolódni hamar.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
(OFF...BTW...Szereti itt más is a jazz-t? Szívesen tágítanám a lejátszási listám egy-egy tradícionális előadóval. Hamár Treme...főleg a hegedűs utcazene érdekelne 😉...)clbass
Én nagyon szeretem a jazzt és viszonylag jól is ismerem az előadókat.
deacon75
Csatlakozom, zenei eszmélésemért sokat tett, amikor még Maloschik Róbert közszolgálatin adott jazzműsorára aludtam el tiniként. Bár nem nevezném magamat a szakma nagy lexikonának, a feleségem fülének még így is sok itthon a műfaj.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
A meccsnézéssel kapcsolatban, én valszeg kocsival fogok menni, mert az éjszakai azért innen elég húzós. A 3. kerből jövök, ha kéne vkinek fuvar...hayden
és málnaszörpöt iszol? 😛 neked is mondom, hogy nem kötelező fél háromra beesni a helyre, az utolsó rendes járatokkal beérve előtte nyugodtan összeülhetünk már, kajálni, inni, dumálni (Pedig én aztán megtehetném, hogy egyre beállítom a vekkert, letusulok, belemarkolok a vacsiba, majd fél óra alatt felfrissülésképpen odasétálok).

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Saints Practice Squad: LB Nate Bussey, QB Sean Canfield, TE Michael Higgins, CB Terrail Lambert, DT Swanson Miller, LS Kyle Nelson, C Cecil Newton & WR Andy Tanner.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
(OFF...BTW...Szereti itt más is a jazz-t? Szívesen tágítanám a lejátszási listám egy-egy tradícionális előadóval. Hamár Treme...főleg a hegedűs utcazene érdekelne 😉...)clbass
Én nagyon szeretem a jazzt és viszonylag jól is ismerem az előadókat.

A rosterhez meg annyit, hogy Mitch Kingnek és Rogersnek örülök idén messze a legjobban.
több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Egyébként LSU a digisporton...
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
(OFF...BTW...Szereti itt más is a jazz-t? Szívesen tágítanám a lejátszási listám egy-egy tradícionális előadóval. Hamár Treme...főleg a hegedűs utcazene érdekelne 😉...)clbass
most akkor a "tradícionális" jazz vagy az utcazene érdekel inkább? 😊

itt tegyél egy kanyart: http://musicoftreme.com/

szerk.: ha kell PM-ben elküldöm egy torrent linkjét, ahonnan a sorozatban (1. évad) szereplő ÖSSZES zenét be tudod szerezniJJ
Ha már New Orleansról beszélünk, a tradició nem feltétlenül válik el az utcától 😉
A linket köszöntem, a PM-ért pedig nagy hálával tartoznék!clbass
na jó, csak a dixiland jazz meg az az utcazene, amit Annie és Sonny játszik, nekem nem ugynaazt jelenti 😊
ment a PM


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
(OFF...BTW...Szereti itt más is a jazz-t? Szívesen tágítanám a lejátszási listám egy-egy tradícionális előadóval. Hamár Treme...főleg a hegedűs utcazene érdekelne 😉...)clbass
most akkor a "tradícionális" jazz vagy az utcazene érdekel inkább? 😊

itt tegyél egy kanyart: http://musicoftreme.com/

szerk.: ha kell PM-ben elküldöm egy torrent linkjét, ahonnan a sorozatban (1. évad) szereplő ÖSSZES zenét be tudod szerezniJJ
Ha már New Orleansról beszélünk, a tradició nem feltétlenül válik el az utcától 😉
A linket köszöntem, a PM-ért pedig nagy hálával tartoznék!
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
(OFF...BTW...Szereti itt más is a jazz-t? Szívesen tágítanám a lejátszási listám egy-egy tradícionális előadóval. Hamár Treme...főleg a hegedűs utcazene érdekelne 😉...)clbass
most akkor a "tradícionális" jazz vagy az utcazene érdekel inkább? 😊

itt tegyél egy kanyart: http://musicoftreme.com/

szerk.: ha kell PM-ben elküldöm egy torrent linkjét, ahonnan a sorozatban (1. évad) szereplő ÖSSZES zenét be tudod szerezni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Urak! Örülök, hogy ide tartozhatom 😀 Alig várom a találkozót! Addig meg nem győzöm várni h lejöjjön a Treme második évadja...kell egy kis New Orleans életérzés...
(OFF...BTW...Szereti itt más is a jazz-t? Szívesen tágítanám a lejátszási listám egy-egy tradícionális előadóval. Hamár Treme...főleg a hegedűs utcazene érdekelne 😉...)
Kicsit a csapatról is...kevés lesz a két TE (bár kintről azt olvasom, h az FB-k blokkoló TE-k is lesznek bizonyos szituációkban). Az rendben, h Graham go-to guy lesz, de hogyan tovább? Főleg h goal line szituációban nemegyszer a szélre áll fel, akkor ki lesz a fal szélén? Thomas, a 3 T-ből a maradék (amíg mindenki egészséges) vagy egy FB?
Ekkora DT rotációban gondolkodni luxus, főleg h Ellis kb. végig a pályán lesz...kb két meccse van a depth végén lévőknek h bizonyítsanak, az első visszatérő után szerintem innen megy a sorban az utolsó.
több mint 12 éve
hayden New Orleans Saints 124
A tippjáték díjazását...
...támogatom:
(1) atapapa
(2) hajdu
(3) clbass
(4) Gyurma
(5) adam77
(6) kájzerszóze
(7) hayden

A meccsnézéssel kapcsolatban, én valszeg kocsival fogok menni, mert az éjszakai azért innen elég húzós. A 3. kerből jövök, ha kéne vkinek fuvar...
több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
😀 😀 😀 😀 😀

hajdunak egy aranyszínű zsinórosat!!!!!!!!
tuti fogja hordani 😀 😀 😀 😀

na, tedd fel a kérdéseket, és hogy el ne felejtsem: WHO DAT!!!!!!!



több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
A tippjáték díjazását...
...támogatom:
(1) atapapa
(2) hajdu
(3) clbass
(4) Gyurma
(5) adam77
(6) kájzerszózeKájzerszóze
zsír, megvan a hat, akkor ma este felteszem a kérdéseket.
persze más is válaszolhat majd, ha vállalja az ötszázast.
majd ha ősszel rendelnek footballfanatics-ról a vonatkozó topicban, akkor hozatok valamit 3-4 rúgó környékén (Saints-es tangát az asszonyra? 😛 ), ami jó ár/érték arányban van

több mint 12 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
itt az ötvenhármas keret
...
Ahhoz képest, hogy tavaly 2 és fél DT-vel mentünk a szezonnak, most van 5 ember a poszton, King és Johnson egyaránt nagyon ígéretes volt az előszezonban, megdolgoztak érte.

Bussey helyén Humber? érdekes húzás, előbbi nekem nagyon bejött a meccsek alatt, de valszeg Humber jobb volt ST-ben.
Safety-ben nem vagyunk valami mélyek.

Arrington megint megkapaszkodott, gratula neki, Henderson összekapta magát.
Lassan 5 éve névre ugyanaz a WR corp, így a szezon kezdetével bevallom, örültem volna ha megragad valami új név, vagy akár landol nálunk egy olyan játékos, mint Edwards, Cotchery vagy Evans. Van jó oldala annak, hogy Brees úgy ismeri már mindet, mint a tenyerét, de kicsit lehetne komolyabb a versenyhelyzet itt.atapapa
Arringtonnak nyilván nagyon örülök... De egy egészségesebb WR corpban (Colston, Moore, Roby...) nem lenne helye... Ha két hét alatt nem mutat semmit, szerintem ő lehet az egyik gyenge láncszem... Más kérdés, Roby sem hiányozna annyira Sprolesszal a csapatban.
...Vagy mondjuk a King-Johnson duóból valaki, a fent említett ok miatt.

A safety depth... Nem mondom, hogy rossz volt az utolsó meccsen Torrence ott, sőt, Olivernél bőven jobb, de nem kicsit bátor.

Busseyt én sem értem... Körülbelül egy hetet adok neki a PS-ben, utána elviszi majd valaki... És nagyon fogom sajnálni. Nem hiszem, hogy mindenki úgy gondolkodik erről, mint Arrington.
Ha már PS, Canfield érdekes lesz így... Gondolom megy oda, és nem is érdemelte volna meg, hogy maradjon az 53-ban, viszont tavaly még lett rúgva helyette valaki más, hogy legyen helye, ne vigyék el onnan.

több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
A tippjáték díjazását...
...támogatom:
(1) atapapa
(2) hajdu
(3) clbass
(4) Gyurma
(5) adam77
(6) kájzerszóze



több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
itt az ötvenhármas keret
QB - Drew Brees, Chase Daniel
RB - Mark Ingram, Pierre Thomas, Darren Sproles, Joique Bell
FB - Korey Hall, Jed Collins
WR - Marques Colston, Devery Henderson, Adrian Arrington, Lance Moore, Robert Meachem, Courtney Roby
TE - Jimmy Graham, David Thomas
T - Jermon Bushrod, Charles Brown, Zach Strief
G - Jahri Evans, Carl Nicks, Brian de la Puente
C - Olin Kreutz, Matt Tennant
DE - Turk McBride, Junior Galette, Cameron Jordan, Jeff Charleston
DT - Sedrick Ellis, Shaun Rogers, Aubrayo Franklin, Tom Johnson, Mitch King
LB - Jonathan Vilma, Jo-Lonn Dunbar, Scott Shanle, Jonathan Casillas, Ramon Humber, Will Herring, Martez Wilson
CB - Tracy Porter, Jabari Greer, Leigh Torrence, Johnny Patrick, Patrick Robinson
FS - Malcolm Jenkins, Isa Abdul Quddus
SS - Roman Harper, Jonathon Amaya
K - John Kasay, Garrett Hartley
P - Thomas Morstead
LS - Justin Drescher

El nem hiszem hogy a 2 FB valóság lett 😐 Kasay-Hartley miatt plusz rosterhely már így is foglalva van, plusz még az SB-s évünkben is jóval többet futottunk, mint amennyit passzoltunk. Továbbá egyik FB-t se mondanám marha sokoldalúnak, Hallnak 4 éves karrierje alatt nem volt futáskísérlete, és kb. 50 meccsen 21 elkapása, Collinsnak momentuma nem volt még az NFL-ben, de egyetemi szinten is szezononként volt két futása, igaz, egyetemi utolsó két évében összesen 70 felett kapott el.
Tetézi az értetlenségemet, hogy hogy csak 2 TE és csak 3 TE maradt a keretben, és jellemzően sokat használunk blokkoló TE-t vagy ezen a poszton T-t.
Nem csodálkoznék ha innen rúgnánk ki először embert Smith visszatérésekor, de legkésőbb az Ivory-PUP végén

Ahhoz képest, hogy tavaly 2 és fél DT-vel mentünk a szezonnak, most van 5 ember a poszton, King és Johnson egyaránt nagyon ígéretes volt az előszezonban, megdolgoztak érte.

Bussey helyén Humber? érdekes húzás, előbbi nekem nagyon bejött a meccsek alatt, de valszeg Humber jobb volt ST-ben.
Safety-ben nem vagyunk valami mélyek.

Arrington megint megkapaszkodott, gratula neki, Henderson összekapta magát.
Lassan 5 éve névre ugyanaz a WR corp, így a szezon kezdetével bevallom, örültem volna ha megragad valami új név, vagy akár landol nálunk egy olyan játékos, mint Edwards, Cotchery vagy Evans. Van jó oldala annak, hogy Brees úgy ismeri már mindet, mint a tenyerét, de kicsit lehetne komolyabb a versenyhelyzet itt.

több mint 12 éve
adam77 New Orleans Saints 633
A tippjáték díjazását...
...támogatom:
(1) atapapa
(2) hajdu
(3) clbass
(4) Gyurma
(5) adam77
...nem támogatom:atapapa
hajdu
clbass
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
A tippjáték díjazását...
...támogatom:
(1) atapapa
(2) hajdu
(3) clbass
(4) Gyurma
...nem támogatom:atapapa
hajdu
clbass
egyébként nagyon nem bánom, idén eléggé el vagyok havazva, ahogy látjátok, írni sem nagyon írok, de olvasni azért szoktam 😊

több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
A tippjáték díjazását...
...támogatom:
(1) atapapa
(2) hajdu
(3) clbass
...nem támogatom:atapapa
hajdu
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
A tippjáték díjazását...
...támogatom:
(1) atapapa
(2) hajdu

...nem támogatom:atapapa