New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 12 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Én a helyetekben nem bíznék ily fenemód Kreutzban. 😀tüsi91
Én is jobban örülnék mondjuk, ha Jahri lépne feljebb, de hamarabb nézem ki Kreutzból... Nem tudom, miért. Még. Bushrodot inkább hagyjuk, Nicks meg még esélytelenebb, szerintem. De ezek csak megérzések, na meg Nicks-szel azért voltak régebben bajok... 😐

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én a helyetekben nem bíznék ily fenemód Kreutzban. 😀
több mint 12 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Nem volt ez olyan meglepő (lásd egy hozzászólással feljebb a második bekezdést). Bevallom a pénteki meccs után rákerestem a szerződésére, és csak azért nem vártam a kirúgását, mert úgy számoltam, hogy idén pénzügyileg még nem érné meg kivágni. Ezek szerint megérte.
Emberként kedvelhető pali volt, nem csak az OL, hanem a csapat egyik hangadója is volt, de most 32, a tavalyi szezonja is rossz volt, mint utólag kiderült akkor is a sérülésével küzdött, és ezen a holtszezonbeli műtét az eddig látottak szerint csak rontott.atapapa
Én (is(?)) főleg azért szerettem, mert ő volt az OL vezére, de valamiért úgy érzem, akármennyire is új, belejátszott ebbe az is, hogy ezt a szerepet Kreutz simán megoldja ezek után. Mármint remélem.
Rosszabb nem lesz az OL, akár Strief, akár Brown fog kezdeni a helyén... Bár tudjátok, én nagyon szeretném elhinni Brownról, hogy jó lesz, de lehet, hogy ebben a helyzetben még inkább a swing-tackle posztot hagynám rá, hogy 2 év múlva LT legyen. [Hozzátartozik az is, hogy szvsz Strief viszont guardként is a legjobb csere a csapatban... Így kicsit más.]

Más, de csodás, hogy Arrington megint ki fog maradni a csapatból... Akár Roby, akár Morgan lesz az ötödik WR... A sérülések betettek neki, ST értéke nincs... Pedig tehetségesnek tűnt, az új Colstonnak kezdetben. 😕

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Nem volt ez olyan meglepő (lásd egy hozzászólással feljebb a második bekezdést). Bevallom a pénteki meccs után rákerestem a szerződésére, és csak azért nem vártam a kirúgását, mert úgy számoltam, hogy idén pénzügyileg még nem érné meg kivágni. Ezek szerint megérte.
Emberként kedvelhető pali volt, nem csak az OL, hanem a csapat egyik hangadója is volt, de most 32, a tavalyi szezonja is rossz volt, mint utólag kiderült akkor is a sérülésével küzdött, és ezen a holtszezonbeli műtét az eddig látottak szerint csak rontott.

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Stinchcombnak reszeltek,tavaly tényleg nem volt túl jó,de meglepett egy így is egy kicsit. (nyilván a sérülése tette be a kiskaput)

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
2 nap alatt ahogy időm és a család engedte, újranéztem az egész meccset playről playre.
Brees-t idén nem viszem el első körben egy ligában sem 😛 Persze néhány játékból nem szabad messzire menni, de ha tavaly nem volt ideje készülni, idén mitől lett volna, mikor állandóan lockout-ügyekben vitte a prímet. Persze ne legyen igazam, de idén se lesz kiemelkedő, csak nagyon jó. Minden rosszban van valami jó: idén jár le a szerződése, legalább talán olcsóbban marad.
Az OL két széle romokban hever, különösen Stinch volt szinte minden playnél agyonverve, ami persze a TC-képeken is látható térd alatti vágást elnézve teljesen érthető. A Houston ellen állítólag Strief fog kezdeni, okkal hozzuk sorban egymás után a keretbe az RT-ket.

Brownt illetően viszont felül kell bírálnom magamat, nem volt annyira rossz, még ha a cserék ellen is küzdött végig.
Az O-ról Payton véleménye mindent elmond: We're not a team yet, we're a roster.

A kezdő D-ről sokat felesleges mondani, ők se kaptak sok snapet (ami Shanle-t nem akadályozta meg abban, hogy bemutasson egy elrontott szerelést) és kb. az első 20 játékból Williams 16 blitzet hívott. Az biztos, hogy idén minden eddiginél több 3-4-t fogunk játszani, amire végül is megvan az emberanyag, bár kérdéses, hogy ki lenne a két OLB.

A nem újonc cserevédők közül Casillas-t kell kiemelnem, a srác tudja fokozni a tavalyi előszezonbeli teljesítményét, hihetetlenül agilis, mindenhová odaér, őrült sebességgel játszik. Kezdenie kell.
A 4. DT-helyért hatalmas a küzdelem, Johnson és King hasonló stílusú játékosok, 3techre teremtve, Johnson még a termetéhez képest is nagyon mozgékonynak tűnt.
Az újoncokról: Jordan csak a harmadik csapatban kapott szerepet, ki is lógott rendesen a sorból, rendre megverte az emberét. Wilson teljesítményét elnézve viszont kijelenthető, hogy belőle biztos nem lesz idén kezdő. Félelmetes atléta, de nagyon nyers még. Patrick már most jobb, mint tavaly ilyenkor Robinson volt. Ha így folytatja, a 3-4. számú CB-ként kezdheti az idényt, nagy nyereménynek tűnik a srác, végig az emberén volt, a futás ellen is jól segített.

Egy meccs alapján szerintem elkapó és DT posztokon hoz majd nagyon nehéz döntéseket az 53-as keretszűkítés.

Colston és Porter tegnap már újra edzett.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
A D hengerelt, viszont az O rozsdásabb volt mint a Titanic, különösen a fal. Bronwra nemhogy Brees vak oldalát, de még egy csomag tökmagot se mernék rábízni.

több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Hajnali programnak: http://www.firstrowsports.eu/watch/78221/1/watch-san-francisco-49ers-vs-new-orleans-saints.html

A tegnapiak szépen futottak innen, úgyhogy remélem a maival sem lesz gond. Még egy jó alvás és már lassan kezdődik is 😊 Kíváncsi vagyok már az újakra + az LB sor alakulására
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Amióta Colston nálunk játszik, azóta sajnos a térdét minden holtszezonban megkapargatták már és nem ez az első előszezon, amikor az edzéseket sorban kihagyja.
Egy nyilatkozata szerint játszana már ilyen állapotban, ha éles meccsre kerülne sor, de most inkább óvatos.

több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Mi van már? Mi ez a Colston saga????

Valaki rútul hazudik vagy csak szimplán senki sem tud, mer nyilatkozni?

Paraautomata is ON.......



több mint 12 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Jordan Black (OT) sign; Danny Clark (LB) cut.
Hát, remélem Black csak camp body, de lehet, hogy Stinch megint/még mindig sérült... A héten nem edzett.
A LB kérdésben nyilvánvaló, hogy a fiatalok gyorsasága nyerő lehet... Meglátjuk. Már eggyel kevesebben... 😊

több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
The Saints are coming!!!!!!!!

így is van.

A Big Benő sack azért még mindig tetszik. Na majd a SB-ban látjuk, remélem 😀 😀 😀 😀 😀

WHO DAT!!!!!!!!!!!!



több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
húúhúú, micsoda videó (hanggal kell nézni)
http://www.youtube.com/watch?v=o8IiFoRIaRIatapapa
Csak rövid... 😊 Ó, hogy csak az út 180 ezer New Oreansba... Ezt a hudetet nagyon meghallgatnám élőben.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
húúhúú, micsoda videó (hanggal kell nézni)
http://www.youtube.com/watch?v=o8IiFoRIaRI

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Harperrel nem az a baj, hogy mit tud, hanem hogy mit nem tud. És még ennél is nagyobb gond, hogy ezért évi 7 milliós szerződést erőszakolt ki magának. Én is azt vallottam a SEA elleni meccs után is, hogy meg kell tartani és nem szabad túlreagálni azt a betlit, de sajnos túlfizettük.
Nagyon kíváncsi leszek arra, hogy 4-5 elkapós felállásoknál idén mennyit lesz a pályán, mert egyértelmű passzhelyzetekben csak blitzre jó, esetleg a TE-re lehet állítani, de láttuk tavaly, hogy már velük is volt gondja (pl. a SF ellen).
atapapa
Agree, de ezt egy percig nem mondtam, hogy nem így van. Tényleg túlfizettük, de eddig nem kellett GW-ben csalódni, úgy gondolom, most is úgy volt vele, hogy bizony kell a rendszerébe Harper. Ha kicsikar évente 6-8 fumble-t, kiosz 4-5 sacket, és tartja, hogy elég biztosan osztja a szereléseket is, én elégedett leszek. Túl fizettük, na bumm, láttunk már ilyet rosszabb játékossal is.

Tényleg jó kép 😊

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Harperrel nem az a baj, hogy mit tud, hanem hogy mit nem tud. És még ennél is nagyobb gond, hogy ezért évi 7 milliós szerződést erőszakolt ki magának. Én is azt vallottam a SEA elleni meccs után is, hogy meg kell tartani és nem szabad túlreagálni azt a betlit, de sajnos túlfizettük.
Nagyon kíváncsi leszek arra, hogy 4-5 elkapós felállásoknál idén mennyit lesz a pályán, mert egyértelmű passzhelyzetekben csak blitzre jó, esetleg a TE-re lehet állítani, de láttuk tavaly, hogy már velük is volt gondja (pl. a SF ellen).

Charlestont visszaigazoltuk, az edzéseken most Strief az RT az első csapatban, Stinch a másodikba szorult. Vilma mellett a két kezdő LB személye teljesen bizonytalan, valszeg az előszezoni meccseknek e döntésben fontos szerepük lesz.

Az eddigi kedvenc képem a TC-ből

még mindig itt vannak további képek
http://www.sportsnola.com/new-gallery.html?func=viewcategory&catid=7

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Hát nerm is tudom ki írta korábban (azt hiszem ata), de nagyjábó egyetértek vele: Harpertől begörcsölök, ha a legutóbbi meccsen mutatott teljesítményére gondolok..hajdu
Na stop. Harper igen sokszor csinál meccsfordító dolgokat: senki nem fikázta, amikor kétszer kiverte AP kezéből a labdát a konf. döntőben, vagy amikor a Pats ellen momentumot fogott az éppen meglógni készülő TE kezéből kiütve a labdát. Szar volt a Seahawks ellen. De most akkor Brees utáljuk, mert tavaly volt egy-két tényleg borzasztó meccse? Hagyjuk már ezt.

Ismerve GW stílusát, hozzáállását, lerendezte ő ezt Harperrel, és minden bizonnyal a szerződést úgy írták vele alá, hogy rendbe lettek téve ezek a dolgok. Harper nagyon jó játékos, nagyon hasznos a boxban, ami a sokat ismételgetett gyengébb LB sor kisegítésére nagyon hasznos. Labdákat szerez, "zsákol" 😀, mit akarunk még egy SS-től? A secondary passz orientáltabb része eddig is meg volt túl hatékony SS segítség nélkül.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csak akarta jelezni, hogy van egy szerkeszt gomb a jobb alsó sarokban, felesleges mindegyiket új hozzászólásként megírni

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Meg amikor Bardford simán utolérte... Kéne egy SS...hajdu
Még sztem egy 25 szar play-ét írd le külön hsz-ben.szaba
és az miért lenne neked jó?
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Meg amikor Bardford simán utolérte... Kéne egy SS...hajdu
Még sztem egy 25 szar play-ét írd le külön hsz-ben.
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Meg amikor Bardford simán utolérte... Kéne egy SS...
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Hát nerm is tudom ki írta korábban (azt hiszem ata), de nagyjábó egyetértek vele: Harpertől begörcsölök, ha a legutóbbi meccsen mutatott teljesítményére gondolok..
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
A végén igaza lesz Kájzernek és jön vissza Hamilton.
Na mivel műtötték tegnap Ivoryt?
Saints RB Chris Ivory underwent surgery Friday to repair a sports hernia.atapapa
Megemelte magát vagy belerúgott a küszöbbe? 😊
a hernia megvan, demi az a sport hernia? uyganaz?hajdu
It is a syndrome characterized by chronic groin pain in athletes and a dilated superficial ring of the inguinal canal. Football and ice hockey players are affected most frequently, and both recreational and professional athletes may be affected. A hernia cannot be found on physical examination or medical imaging, and is not revealed during surgery.
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Mi lenne, ha megígérném most nyilvánosan, hogy a konfrencia döntőre biztosan odamegyek Budapestre, sőt viszek 3 kg rántott csirkecombot? Na? meg valami jó kis tokaji bort. Na: Meg esetleg aszútörkölyt. Na? 😊hajdu
vesztegetésben nem vagy rossz 😛
Ha most nem megy, akkor nem megy. Legyen igazad, a konfdöntőn ott leszünk és akkor arra jössz el.atapapa
: )) Jó. szvesen találkoznék veletek.
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Mi lenne, ha megígérném most nyilvánosan, hogy a konfrencia döntőre biztosan odamegyek Budapestre, sőt viszek 3 kg rántott csirkecombot? Na? meg valami jó kis tokaji bort. Na: Meg esetleg aszútörkölyt. Na? 😊hajdu
A konf döntőre el is várjuk! 😂
Most ne hozz semmit, csak gyere!zemanla
😊 egyre inkább kedvem van hozzá...