New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 781 — Egyéb témák lakó
Előszöris Harper szerintem a liga egyik legjobb "rover"-je, talán csak polamalu jobb nála. Leszarom ezt a meccset, a véleményem nem változik, egy kurvajó játékos, egyébként most is csinált 6 tacklet és fél sacket, plusz állandoan a labda körül volt..deacon75
Tök igazad van. EZT a meccset én is leszarnám, de a SEA ellen is ez volt, és most is ráadásul sok ment el rajta. Ő az egyik kedvencem, már elég régen a csapatból, és nagyon sajnáltam volna, ha elmegy. Biztos vagyok benne, hogy "megjavul".

Engem az zavar, hogy sok a mistackle. Amit Te mondasz, az tény, GW is benézte kicsit a meccset, fogjuk a lámpalázra, de a sok mistackle megbocsáthatatlan. Biztos kapnak ezért hideget-meleget.

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 972 — Vikings fan
Lehet a védelmet bántani, de azért volt egyszer hogy redzonban 5 yardnál 2 kísérletből majd goal lineon 1 kísérletből nem sikerült 1 illetve fél yardot megtennetek ráadásul idióta hívásokkal. Amit a túloldalt rendre megcsináltak ebben meg talán tackleben nőtt főlétek a GB mert az a miss-tackle gyár borzasztó volt néha (mintha magunkat látnánk 😊)
Sproles meg Brees nagyon játszott
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Előszöris Harper szerintem a liga egyik legjobb "rover"-je, talán csak polamalu jobb nála. Leszarom ezt a meccset, a véleményem nem változik, egy kurvajó játékos, egyébként most is csinált 6 tacklet és fél sacket, plusz állandoan a labda körül volt.
A probléma nem itt van. Williams egy zseni szerintem, a fiatalabb generáció JJ-je, de most nem azt játszotta amit kellene. Egy védelem fő hibája, ha nem erőlteti rá az ellenfélre a játékát. Ebből az következik, hogy az offense fogja a stílusát ráerőltetni. Plusz ezt tetézi, hogy ez a Packers volt akik ellen nyomás nélkül NEM lehet cover kettőben játszani, még akkor sem, ha nyolc ember van coverageben.
A saját stílust kell játszani és nem lesz baj.
Ja és sproles a rookie kora óta az egyik nagy kedvencem, SD talán a legjobb RB gyár az utóbbi 15 évben.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
hát ha ilyen, amikor szarul játszotok, az nagyon kemény lesz. nekem csak a PRob-Harper páros tűnt konstans gyengének, a többi sztem nagyon rendben van. jó meccs volt, csak majdnem szívrohamot kaptam 😀

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 961 — 49ers GM
Kreutz csak szerintem volt nagyon tré? Vagy már csak megszokásból mondom?tüsi91
Azt én is néztem, hogy iszonyatosan nem olvasta a LB-blitzeket.

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Kreutz csak szerintem volt nagyon tré? Vagy már csak megszokásból mondom?
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 781 — Egyéb témák lakó
Robinson -> cut
Harper -> inkább blitzeljen... szörnyű coverageben, de ezt tudtuk...

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Azért ez a Harper - PatRob páros a secondary-ben gyilkos volt...somoskovig
Ne is mondd. Kishíján gutaütést kaptunk tőlük. Hátha jobb lesz egyszercsak...😊
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 961 — 49ers GM
Azért ez a Harper - PatRob páros a secondary-ben gyilkos volt...

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 781 — Egyéb témák lakó
Igazából nem volt semmi meglepő. Mondjuk a secondarynk megtanulhatna tackle-t adni, meg Ellisnek is kellene egy kis továbbképzés. Alapvetően úgy éreztem, még az előszezonban ragadt a játékosok.

A támadókra nem haragszom, Colston hagyományosan szarul játszik az első meccseken, de így is csinált 81 yardot. Ami látszik: ha kiegyensúlyozottabb meccs lesz, megint tudunk majd futni, ami nagyon jó. Kicsit az OL-ben csalódtam.

Az a helyzet, hogy ebből a meccsből nem fogok következtetéseket levonni, a jövő heti otthoni meccs után mondhatunk már ítéletet egy-két emberről.

több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 103 — playoffs???
jeeeeeeeeeeeeee!

kemények vótunk! most meg álmosak 😀 😀 😀



több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
A védelmünk nem sokat javult tavaly óta, bár a GB azért komolyabb falat támadásban a SEA-nél.
De legalább a társaság jó volt, sárospataki körkapcsolással.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
Nem nyom minket az esélyesség terhe 😀
http://espn.go.com/nfl/picks

több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 106 — Saints fan
http://www.youtube.com/watch?v=wzgLMQ1pWDs&feature=related

WHO DAT!!!
több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 106 — Saints fan
Egypontos kérdések
1. Bejut-e a csapat a rájátszásba? Igen
2. Lesz-e legalább 4 győzelmünk a csoportellenfelek ellen? Igen
3. Az NFC North és az AFC South csapatai ellen vívott 8 meccsből nyerünk-e legalább ötöt? Igen
4. A szerzett/eladott labdák tekintetében pozitív tartományban végzünk (tavaly ez a szám mínusz 6 volt)? Nem
5. Futásonként elérjük-e legalább 4,1 yardot? Nem
6. Az alapszakasz végével lesz-e hatnál több kezdőjátékosunk IR-en (ha olyan játékos kerül IR-re, aki egy másik kezdő IR-re kerülése miatt lett kezdő, akkor ő is ide lesz számolva)? Nem
7. Az alapszakasz utáni jelentősebb díjak közül legalább egyet megszavaznak-e Saints-játékosnak vagy edzőnek? Nem
8. Lesz-e háromnál több játékosunk pro bowlos (csak a "saját jogon" szerzett behívó, azaz, a december végi eredményhirdetés számít)? Nem

Két pontos kérdések
9. Ki szerzi a legtöbb sacket? Smith
10. Ki szerzi a legtöbb interceptiont? Jenkins
11. Colstonon kívül ki kapja el a legtöbb yardot a csapatban? Graham
12. Összességében ki szerzi a legtöbb (nem passzolt) TD-t? Ingram

Hárompontos kérdés

13. Brees szerez-e legalább
- 4555 yardot
- 30 TD-t
- 16 interceptiont?

Nem
Nem
Nem
A plusz egy kérdés, holtverseny esetére
Mennyi lesz Brees passer ratingje?
99,9

U.I.: Pesten találkozunk! :cool:
több mint 12 éve
hayden New Orleans Saints 124
Egypontos kérdések
1. Bejut-e a csapat a rájátszásba?
igen
2. Lesz-e legalább 4 győzelmünk a csoportellenfelek ellen?
igen
3. Az NFC North és az AFC South csapatai ellen vívott 8 meccsből nyerünk-e legalább ötöt?
igen
4. A szerzett/eladott labdák tekintetében pozitív tartományban végzünk
(tavaly ez a szám mínusz 6 volt)?
nem
5. Futásonként elérjük-e legalább 4,1 yardot?
igen
6. Az alapszakasz végével lesz-e hatnál több kezdőjátékosunk IR-en
(ha olyan játékos kerül IR-re, aki egy másik kezdő IR-re kerülése miatt lett kezdő, akkor ő is ide lesz számolva)?
nem

7. Az alapszakasz utáni jelentősebb díjak közül legalább egyet megszavaznak-e Saints-játékosnak vagy edzőnek?
nem
8. Lesz-e háromnál több játékosunk pro bowlos
(csak a "saját jogon" szerzett behívó, azaz, a december végi eredményhirdetés számít)?
igen

Két pontos kérdések
9. Ki szerzi a legtöbb sacket?
S. Ellis
10. Ki szerzi a legtöbb interceptiont?
T. Porter
11. Colstonon kívül ki kapja el a legtöbb yardot a csapatban?

J. Graham
12. Összességében ki szerzi a legtöbb (nem passzolt) TD-t?
M. Ingram


Hárompontos kérdés

13. Brees szerez-e legalább
- 4555 yardot
Nem
- 30 TD-t
Igen
- 16 interceptiont?
Nem


A plusz egy kérdés, holtverseny esetére
Mennyi lesz Brees passer ratingje?
102
több mint 12 éve
adam77 New Orleans Saints 633
én így látom:

Egypontos kérdések
1. Bejut-e a csapat a rájátszásba?
Igen.
2. Lesz-e legalább 4 győzelmünk a csoportellenfelek ellen?
Igen.
3. Az NFC North és az AFC South csapatai ellen vívott 8 meccsből nyerünk-e legalább ötöt?
Nem.
4. A szerzett/eladott labdák tekintetében pozitív tartományban végzünk (tavaly ez a szám mínusz 6 volt)?
Igen.
5. Futásonként elérjük-e legalább 4,1 yardot?
Nem.
6. Az alapszakasz végével lesz-e hatnál több kezdőjátékosunk IR-en (ha olyan játékos kerül IR-re, aki egy másik kezdő IR-re kerülése miatt lett kezdő, akkor ő is ide lesz számolva)?
Nem.
7. Az alapszakasz utáni jelentősebb díjak közül legalább egyet megszavaznak-e Saints-játékosnak vagy edzőnek?
Nem.
8. Lesz-e háromnál több játékosunk pro bowlos (csak a "saját jogon" szerzett behívó, azaz, a december végi eredményhirdetés számít)?
Igen.

Két pontos kérdések
9. Ki szerzi a legtöbb sacket?
Smith.
10. Ki szerzi a legtöbb interceptiont?
Jenkins.
11. Colstonon kívül ki kapja el a legtöbb yardot a csapatban?
Meachem.
12. Összességében ki szerzi a legtöbb (nem passzolt) TD-t?
Ingram.

Hárompontos kérdés
13. Brees szerez-e legalább
- 4555 yardot
Nem.
- 30 TD-t
Nem.
- 16 interceptiont?
Nem.

A plusz egy kérdés, holtverseny esetére
Mennyi lesz Brees passer ratingje?
99.3

jó szurkolást estére mindenkinek!
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
Íme az én tippjeim a szezonra, néhol erős meglepetéseket jósolva
Egypontos kérdések
1. Bejut-e a csapat a rájátszásba? Igen
2. Lesz-e legalább 4 győzelmünk a csoportellenfelek ellen? Igen
3. Az NFC North és az AFC South csapatai ellen vívott 8 meccsből nyerünk-e legalább ötöt? Nem
4. A szerzett/eladott labdák tekintetében pozitív tartományban végzünk (tavaly ez a szám mínusz 6 volt)? Nem
5. Futásonként elérjük-e legalább 4,1 yardot? Nem
6. Az alapszakasz végével lesz-e hatnál több kezdőjátékosunk IR-en (ha olyan játékos kerül IR-re, aki egy másik kezdő IR-re kerülése miatt lett kezdő, akkor ő is ide lesz számolva)? Igen
7. Az alapszakasz utáni jelentősebb díjak közül legalább egyet megszavaznak-e Saints-játékosnak vagy edzőnek? Nem
8. Lesz-e háromnál több játékosunk pro bowlos (csak a "saját jogon" szerzett behívó, azaz, a december végi eredményhirdetés számít)? Nem

Két pontos kérdések
9. Ki szerzi a legtöbb sacket? Wilson
10. Ki szerzi a legtöbb interceptiont? Greer
11. Colstonon kívül ki kapja el a legtöbb yardot a csapatban? Meachem
12. Összességében ki szerzi a legtöbb (nem passzolt) TD-t? Thomas

Hárompontos kérdés

13. Brees szerez-e legalább
- 4555 yardot
- 30 TD-t
- 16 interceptiont?

Igen
Nem
Igen
A plusz egy kérdés, holtverseny esetére
Mennyi lesz Brees passer ratingje?
97,8

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
Moore OUT :mad:
hayden
az :/
Mikor és hol gyűlünk?hayden
PM-t nyomom

több mint 12 éve
hayden New Orleans Saints 124
Moore OUT :mad:

Mikor és hol gyűlünk?
több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 103 — playoffs???
fröccs??? az mindig jó 😀 😀 😀 😀 😀

nyerünk, de a meccset nem fogom látni élőben......
nem féleg a GB-től, bár tudjuk hogy sokat fogják a TE-det foglalkoztatni, az ellen meg nekünk nem megy a védekezés.
de nyilván erre készül a DEF pontosan, futás ellen megvannak a védők, szóval nem reménytelen ez.

WHO DAT!!!!!!!!


és természetesen GO SAINTS!



több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
Fogadóirodáknál elég biztosak holnap a hazai győzelemben, ilyen 2,5-2,6 körülre adnak minket. Ergo most lehetne jót nyerni. Szerintetek érdemes lenne kicsit nagyobb összeggel megrakni magunkat?Dub
ne hallgass rám, mert én mindig magunk ellen fogadok, de nem véletlen a magas odds. Amióta a nyitómeccsen a címvédő lép pályára, még egyszer sem kapott ki, pedig jellemzően nem pofozógépeket adnak ilyenkor a bajnok markába. Ha véletlenül nyernénk akkor nagyobb hype-fröccsöt kapnánk a következő héten, mint az SB óta bármikor.

több mint 12 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Fogadóirodáknál elég biztosak holnap a hazai győzelemben, ilyen 2,5-2,6 körülre adnak minket. Ergo most lehetne jót nyerni. Szerintetek érdemes lenne kicsit nagyobb összeggel megrakni magunkat?
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
pénteken reggel jönnöm kell dolgozni.Kájzerszóze
mint mindenki másnak...
több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 103 — playoffs???
ez egy jó igazolásnak tűnik 😀 😀 😀 😀 😀

Csütörtök éjjel: lehet hogy otthon kell maradjak, még nem tudok pontosat. elvileg az asszony hajnalban megy vizsgázni, nekem kell vinni Prüntyikét az oviba. Így távoli helyszín szóba sem jöhet, de még a sárospataki is necces.....

meglátjuk, holnapra kiderül.

hajdu: kereslek, amint tudok valamit. az biztos hogy pénteken reggel jönnöm kell dolgozni.