New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
azért csak nem fekszik le emiatt mindenki éjfélkorJJ
tudjuk, egyetemi foci 😉

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 292 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
azért csak nem fekszik le emiatt mindenki éjfélkor


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
Ha valaki azt tervezte, hogy az éjjeli meccsre fennmarad, az ne tegye, nemhogy Brees nem lesz kezdő, de még Daniels is csak csereirányító lesz az amúgy 3. számú Canfield mögött.
Most hogy már Manning (és Vick) is megkapta az új szerződését, Brees új kontraktusát illetően is beindultak a tárgyalások. Drága mulatság lesz.

több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 103 — playoffs???
összeesküvés elmélet indul!!!!!!!!!!!

Davidnek ez is menne. adnak neki egy hetet és kész.
ha órákat tudott edzés után gyakorolni mezítláb a mgolyóval, ez is menni fog: szorgalmas és alázatos. ritka az ilyen sportoló.

Akkor hát várjuk davidet!!!!!

Mekkora mezeladás lenne 😀 😀 😀 😀



több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 292 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
Kasayt látni sem akarom!!!!!!!!

Se Olindo Mare-t.

Se Connor Barth-ot.

Beckhemet akarom vagy Roby Carlost!!!!!!!!Kájzerszóze
Végülis Beckhamnek a csapat szerelése sem lenne új 😀
Wyatt
sőt, szombaton tényleg játszani fog Beckham egy louisianai csapatban, csak szólok
http://www.nola.com/lsu/index.ssf/2011/08/lsu_tigers_beckham_could_be_in.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 178 — Tyrone Creek
Schefter: With Garrett Hartley nursing a hip injury the team is concerned about, the Saints have agreed to terms with veteran PK John Kasay.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
Basszátok megJakehomer
ugyan már, hol van ez Millshez képest? 😉atapapa
Azért más ez, mert amikor ő kezdett, még nem volt Panthers, pláne nem voltunk csoportriválisok.
Persze a Panthersre vagyok mérges, az utolsó eredeti játékost kirúgni, ráadásul a balfasz Mare miatt, hihetetlen.Jakehomer
lehet keresni a különbségeket, de számomra ő egy emblematikus Szent, akinek mégis a stadionotok előtt van a szobra.
(bár pletykálnak arról, hogy a Superdome előtt állítanak majd egy Dome Patrol-szobrot)
Továbbá Kasay nem fog nálunk éveket lehúzni, nem fog érdemben hatni a csapatra, ahogyan azt Sam tette nálatok.

szerk: a végleges lista a mai keretszűkítésről
G Roger Allen, LB Ezra Butler, WR Jarred Fayson, RB Chris Taylor, WR John Chiles, T Dan Gay, FB Kolby Hurt, S DeAndre McDaniel, CB Mark Parson, C Ryan Taylor, DE Alex Brown.

több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 462 — Panthers fan
Basszátok megJakehomer
ugyan már, hol van ez Millshez képest? 😉atapapa
Azért más ez, mert amikor ő kezdett, még nem volt Panthers, pláne nem voltunk csoportriválisok.
Persze a Panthersre vagyok mérges, az utolsó eredeti játékost kirúgni, ráadásul a balfasz Mare miatt, hihetetlen.

Perception is reality.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
Basszátok megJakehomer
ugyan már, hol van ez Millshez képest? 😉

több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 462 — Panthers fan
Basszátok meg

Perception is reality.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kasayt látni sem akarom!!!!!!!!

Se Olindo Mare-t.

Se Connor Barth-ot.

Beckhemet akarom vagy Roby Carlost!!!!!!!!Kájzerszóze
Végülis Beckhamnek a csapat szerelése sem lenne új 😀

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
Kasayt látni sem akarom!!!!!!!!
Kájzerszóze
akkor a TEN ellenni meccset ne nézd, elvileg hivatalos
Nem rossz kis játékos amúgy, főleg ahhoz képest, hogy nincs csapata.
Azért aggaszt csak, mert Hartley állapotáról rosszat sugall. Ha tényleg enyhe a sérülése, akkor Morstead rúghatna a földről is egy előszezoni meccsen.

Érdekes lista: Harper, Moore, Hartley. Mi a közös bennük? Mind sérült és mind most kapott új, több éves szerződést :/ Pierre mindjárt felkéredzkedik a listára 😊

Brownon kívül a 80-as keretszűkítés áldozata lett Fayson és a nagy ígéret McDaniel is.

Ahogy céloztam rá, Brown kirúgását vártam tél óta, de ahogy a rotoworld írja, furcsa, hogy az eddigi 3 előszezoni meccsen kezdő volt, és így vágtuk ki

több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 103 — playoffs???
Kasayt látni sem akarom!!!!!!!!

Se Olindo Mare-t.

Se Connor Barth-ot.

Beckhemet akarom vagy Roby Carlost!!!!!!!!



több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
Ez érdekes lesz: vasárnap azért mentünk kétszer is kétpontosra, mert Hartley lesérült. Payton szabadkozott hogy nem vészes (persze azt tudjuk hogy ez semmit se jelent), de azt pletykálják, hogy a minket korábban többször is kivégző expanther Kasay (akiről azt hittem, hogy visszavonult) közel áll ahhoz, hogy a játékosunk legyen.

Szerk: közben a cutlistám újabb találattal bővült
Saints released DE Alex Brown.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
ez deacont biztos érdekli (meg talán mást is)
http://www.nationalfootballpost.com/Inside-the-playbook-Cover-7-breakdown.html

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
Már írtam, hogy szerintem LB-ben is nehéz lesz az 53...csabi19
Nehéz lesz, de itt azért, mert Vilmán kívül sok a középsze(a)r.

Simán elképzelhetőnek tartom, nincs már Shockey, a 4 TE + 1 FB kombó helyett 3 + 2 fölállásban kezdődik majd a szezon... Szerintem belefér... Lorenzen nekem nem nagyon hiányozna.csabi19
Két FB luxus, amikor bizonyos csapatoknál talán egy sincs, főleg hogy nálunk Thomas is el tudja látni vész esetén a posztot.
A 4. TE helyét vihetné WR, RB, vagy DL-ember.

Nem értem, Brown miért a 2. csapat RT posztján játszik... Mármint van benne fantázia, hogy Strief gyenge szereplése esetén beugrik, de... Játszhatna Foster helyett LT-t. csabi19
Mert a versenyt Payton Stinch helyére hirdette meg kettejük között. Strief jónak tűnik RT-ben, szvsz Brown a csapat 3. T-je lesz, bármelyik kezdő kiesése/bénázása esetén. Így nem baj ha szokja azt az oldalt is.

több mint 12 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Shanle vicc. Amikor blitzelünk vele, olyan mintha a gyerekeket ijesztgetnénk a zsákos bácsival, akinek van egy kis esze, az tudja, hogy nem kell tőle tartani. De nem csak sebessége nincs, múlt hét óta sem tanult meg szerelni. Vicces volt, amikor blitzre ment, a LOS mögött jött rá, hogy ez futás, az RB csinált egy laza testcselt, mire Shanle lábai ellenféltől érintetlenül összegabalyodtak és seggre ült. Nem értem, hogy GW minek tesztelgeti még a kezdőkkel? Mert megbízhatóan hozza az átlagalattit? Wilsonban és Casillas-ban legalább mindig ott a nagy play lehetősége, még ha néha hibáznak is.atapapa
Tavaly 'csak' coverageben volt teljesen verhető (bár miss tackleje volt bőven...), ebben a preseasonben maga ellen játszik... Ha nem úgy és olyan szerződéssel tért volna vissza, mint ahogy és amilyennel... Simán kimaradhatna a rosterről... Már írtam, hogy szerintem LB-ben is nehéz lesz az 53... Továbbra is tartom, amíg Shanlenek biztos helye van.
Plusz ugye Collinsworth a meccs végén mondta, hogy előző este beszélgetett Paytonnal, aki azt mondta, hogy mind a két FB-kel nagyon elégedett, és nem fél két FB-t a végső rosteren tartani. Hiszem ha látom.atapapa
Simán elképzelhetőnek tartom, nincs már Shockey, a 4 TE + 1 FB kombó helyett 3 + 2 fölállásban kezdődik majd a szezon... Szerintem belefér... Lorenzen nekem nem nagyon hiányozna.

Nem értem, Brown miért a 2. csapat RT posztján játszik... Mármint van benne fantázia, hogy Strief gyenge szereplése esetén beugrik, de... Játszhatna Foster helyett LT-t. Hasonlóan kérdéses nekem de la Puente kezdetése Tennant helyett, bár ez még érthetőbb... Sokkal.
Rogers nagyon tetszett, végre... Mikor odaért Bollerhez, bár nem lett sack, de kellett... 😀
Daniel játéka meg nagyon-nagyon tetszik... Nyilván nem kezdő szint, és Brees nélkül nem valószínű, hogy sokra menne a csapat, de Daniel miatt sokat nem aggódnék.

több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 103 — playoffs???
Nehéz megítélni a tegnapi meccset csapatszinten, blitzet alig kaptunk, Brees ficánkolhatott, a run D viszont megint sehol se volt, bár a Raiders jól futó csapat

A Hagan-TD szvsz soha nem született volna meg, ha Oaklandben a pálya nem akciós kettő az egyben lenne, füvön Porter megcsinálta volna a szerelést és nem csúszik el a "homokon". De Hagan tényleg jó volt odaát.
A Colstonra a gólvonal környékén fellőtt labdák sajnos nem igazán működtek, viszont ha Jimmy egészséges marad, az első szent lehet aki TE-ként az 1000 yard közelébe kerül. Ráadásul rengeteget keressük a red zone-ban is.
Az előszezon tanulsága hogy e két játékoson kívül nem keresünk nagyon mást a RZ-ban, inkább futunk.
Shanle vicc. Amikor blitzelünk vele, olyan mintha a gyerekeket ijesztgetnénk a zsákos bácsival, akinek van egy kis esze, az tudja, hogy nem kell tőle tartani. De nem csak sebessége nincs, múlt hét óta sem tanult meg szerelni. Vicces volt, amikor blitzre ment, a LOS mögött jött rá, hogy ez futás, az RB csinált egy laza testcselt, mire Shanle lábai ellenféltől érintetlenül összegabalyodtak és seggre ült.
Nem értem, hogy GW minek tesztelgeti még a kezdőkkel? Mert megbízhatóan hozza az átlagalattit? Wilsonban és Casillas-ban legalább mindig ott a nagy play lehetősége, még ha néha hibáznak is.
Kreutz egyszer nagyon rosszkor adta fel a labdát, Brees-t szabályosan hasba lőtte, szerencsére DB jól kijött belőle.

A futók és a DL környékén nem történt változás, nagyon nehéz lesz keretet szűkíteni, Cobbs és Bell is feliratkozott a 4. RB-nek, szvsz Ivory megy PUP-ra, ahogy a DL-ben Romeus is.
Plusz ugye Collinsworth a meccs végén mondta, hogy előző este beszélgetett Paytonnal, aki azt mondta, hogy mind a két FB-kel nagyon elégedett, és nem fél két FB-t a végső rosteren tartani. Hiszem ha látom.atapapa
PM ment!



több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 103 — playoffs???
ata itt vagy????? sürgős-fontos!!!!



több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
Nehéz megítélni a tegnapi meccset csapatszinten, blitzet alig kaptunk, Brees ficánkolhatott, a run D viszont megint sehol se volt, bár a Raiders jól futó csapat

A Hagan-TD szvsz soha nem született volna meg, ha Oaklandben a pálya nem akciós kettő az egyben lenne, füvön Porter megcsinálta volna a szerelést és nem csúszik el a "homokon". De Hagan tényleg jó volt odaát.
A Colstonra a gólvonal környékén fellőtt labdák sajnos nem igazán működtek, viszont ha Jimmy egészséges marad, az első szent lehet aki TE-ként az 1000 yard közelébe kerül. Ráadásul rengeteget keressük a red zone-ban is.
Az előszezon tanulsága hogy e két játékoson kívül nem keresünk nagyon mást a RZ-ban, inkább futunk.
Shanle vicc. Amikor blitzelünk vele, olyan mintha a gyerekeket ijesztgetnénk a zsákos bácsival, akinek van egy kis esze, az tudja, hogy nem kell tőle tartani. De nem csak sebessége nincs, múlt hét óta sem tanult meg szerelni. Vicces volt, amikor blitzre ment, a LOS mögött jött rá, hogy ez futás, az RB csinált egy laza testcselt, mire Shanle lábai ellenféltől érintetlenül összegabalyodtak és seggre ült.
Nem értem, hogy GW minek tesztelgeti még a kezdőkkel? Mert megbízhatóan hozza az átlagalattit? Wilsonban és Casillas-ban legalább mindig ott a nagy play lehetősége, még ha néha hibáznak is.
Kreutz egyszer nagyon rosszkor adta fel a labdát, Brees-t szabályosan hasba lőtte, szerencsére DB jól kijött belőle.

A futók és a DL környékén nem történt változás, nagyon nehéz lesz keretet szűkíteni, Cobbs és Bell is feliratkozott a 4. RB-nek, szvsz Ivory megy PUP-ra, ahogy a DL-ben Romeus is.
Plusz ugye Collinsworth a meccs végén mondta, hogy előző este beszélgetett Paytonnal, aki azt mondta, hogy mind a két FB-kel nagyon elégedett, és nem fél két FB-t a végső rosteren tartani. Hiszem ha látom.

több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Na akkor... az Offense : Nincs gond... 😀 azért csak 40-et szereztünk...
Defense: háát itt az első félidőben voltak gondok... ( A Jones és Hagan párossal nehezen bírkóztunk meg.) A CB-k sem mindig csinálták jól a dolgukat én úgy vettem észre. Aztán egész jól feljavult az egész Def. a második félidőre! 😀

Hihetetlen de hogy tud örülni Chase Daniel egy jó passznak, bár megértem... 😊

Akik jók voltak és különösen tetszettek azok: -Bell : picit nehézkesnek tűnik de nagyon jól futott!!!!
-Graham : Eddig is tudtuk a képességeit és megmutatta újfent!jól játszott nagyon!
-Daniel : Jól osztogatott...
-Cobbs : 4 futása volt 48 yard-ért!!! 😀

Én így láttam és értékelem! 😀 Várom a véleményeket! 😀

Go Saints Go
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
a kórház a város szélén rovat lassan csak el fog indulni idén is.......Kájzerszóze
Morgan 2-4 hét, Moore min. 1 hét, Harper ujjtörés

A foxcímlapról


Ha már Brees focin kívüli elfoglaltságáról volt szó, "csatlakozott" egy kinti gyorséttermi franchise-hoz ( http://www.jimmyjohns.com ), már az utolsókat simítják a New Orleans-i egységen, pont a GB-meccs előtt egy nappal fogják megnyitni...

több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 103 — playoffs???
a kórház a város szélén rovat lassan csak el fog indulni idén is.......



több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
És Nicks felépülése csak 1 hetet vesz igénybe

több mint 12 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Jó hírek: [én itt még nem láttam (más topikban is lehetett róla szó, mert az új CBA szabályozása)]
Will Smith büntetése a) 4 meccsről 2 meccsre csökken az új CBA hatálya alatt, b) a szezonnyitóig nem valószínű, hogy kiszabják a büntetést... Nem mondom, kell majd a Packers ellen.

Ingram is kiesett 1-2 napra, de komoly baja nincs.