New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
nem tudom williams az alábbiakat önbizalomnövelőnek szánja, vagy komolyan gondolja 😊
"Patrick has had a phenomenal camp. You know what? Patrick Robinson is speeding up Tracy Porter’s recovery process. Tracy wants to get back out there in a hurry because he sees how well Patrick is doing. And I mean that sincerely.”adam77
Ezt én is érdeklődve olvastam, ugyanebben a cikkben dicséri Galette-t is. A miheztartás végett: tavaly Williams kritizálta nyilvánosság előtt a legkeményebben Robinsont.


Srácok
Akik még nem jelezték a részvételi szándékukat, azok fontolják már meg a szeptember 8-i közös éjjeli meccsnézést!
Főleg BP-ről nem lenne nagy ügy, de messzebbről se gáz szvsz, mivel 6 körül lesz vége a meccsnek és akkor már a vonat/busz is jár (kocsit személy szerint nem ajánlom a pia/kialvatlanság faktor miatt)

több mint 12 éve
adam77 New Orleans Saints 633
nem tudom williams az alábbiakat önbizalomnövelőnek szánja, vagy komolyan gondolja 😊
"Patrick has had a phenomenal camp. You know what? Patrick Robinson is speeding up Tracy Porter’s recovery process. Tracy wants to get back out there in a hurry because he sees how well Patrick is doing. And I mean that sincerely.”
több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
huh... nagyon folyik az élet nálunk.. 😀
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
A legjobb centerek keresnek évente 3 M felett, Goodwin pedig nem az. Vénségére megérdemli a zsozsót, de hozzáteszem, hogy 3 éve jó fejek voltunk és úgy hosszabbítottunk vele kezdő C-nek járó mennyiségű pénzzel, hogy előtte 2 éven át csere volt.

Remélem Tennant bizonyítja, hogy miért tartották a tavalyi draft egyik legjobb centerének. A liga legjobb G-párosa között könnyebb dolga nem is lehetne.

több mint 12 éve
adam77 New Orleans Saints 633
goodwin 3 évre 10.9 milláért a 49ersé
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Van 2 újabb érkező, Alex Barron és George Foster, mindketten OT poszton játszanak. Barron 6 éve még elsőkörös pick volt, 74 meccsen kezdett is a Rams mezében, majd tavaly került Dallasba. 11 meccsen volt aktiválva, egyszer kezdett.Deny
az az egyszeri kezdő meccs a Dallas-ban a szezon első meccse volt a Redskins ellen. Ha valakinek nem rémlene, ezen dobott az utolsó mp-ben Romo TD-t és fordított a Dallas, de nem adták meg, mert pont Barron közben egy óriási holdingot csinált 😂 ki is került a kezdőből. az állandó szabálytalankodásairól híres, persze backupnak olcsón elmegy

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Van 2 újabb érkező, Alex Barron és George Foster, mindketten OT poszton játszanak. Barron 6 éve még elsőkörös pick volt, 74 meccsen kezdett is a Rams mezében, majd tavaly került Dallasba. 11 meccsen volt aktiválva, egyszer kezdett. Foster is elsőkörös volt, de ő 8 éve. 4 évet húzott le Denverben, aztán kettőt Detroitban, majd egy év Cleveland, tavaly pedig UFL.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Azért az OLB poszt még most is elég gyenge szerintem... pedig van pár jó játékos a piacon.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Na, én tök elégedett vagyok egyébként a offseasonnel, szerintem semmi gond nincs, az LB-k nagy része +, van tehetséges újonc is, a DL nekem tetszik. Egy kulcs van, mint minden évben: ne legyen sok sérülés. Nincs miről beszélni egyébként.

Kicsit ellentmondva magamnak, egyedül a OL kérdése foglalkoztat, ott azért nem lenne jó gyengélkedés, láttuk tavaly mi lesz egyébként.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pécsóba, akkor nem lesz meg a 4 kezdő safetym 😀
San Diegóban legalább lehetett számítani arra, hogy Sanders mellett sokat jut majd pályára, itt meg még UDFA-ról is jött jobb :/

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
The Saints agreed to terms with S Paul Oliver today. The four-year veteran has appeared in 44 games with 11 starts in his four year career (all in San Diego). He has recorded 106 tackles (65 solo), three interceptions, six pass defenses, one forced fumble, three fumble recoveries and 20 special teams stops.adam77
Alakul a sec is, cserének pont jó lesz.

több mint 12 éve
adam77 New Orleans Saints 633
The Saints agreed to terms with S Paul Oliver today. The four-year veteran has appeared in 44 games with 11 starts in his four year career (all in San Diego). He has recorded 106 tackles (65 solo), three interceptions, six pass defenses, one forced fumble, three fumble recoveries and 20 special teams stops.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Franklin??? Ez kiverte a csipát a szememből! Futó legyen a talpán, aki Rogersen és rajta áthámozza magát rövidyardos szituban.
Azt sajnálom csak, hogy egy évre jött.

Thomas is jó, sallangmentesen tette a dolgát, nagyon hasznosan.
Goodwint csak olcsón hoznánk vissza, kérdés milyen ajánlatokkal bombázza őt a többi csapat.
A 26 FA-nkből 11-t igazoltunk eddig vissza,

több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Franklin nagy kedvencem, jeeeeee.

A többi, meg hát, majd meglátjuk.



több mint 12 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Mostmár maradok az idei parámnál: LB és DB. Kájzerszóze
Szerintem a secondary sem para... A kezdő négyes állat, a nickel és dime is megoldva, egyedül a sérülésekkel lehet baj... Viszont a tavalyihoz hasonló sérüléshullám nagyon durva lenne megint... Ezen nem aggódok/aggódnék.
Főleg, mert a DL rohadt jó (lehet). Franklin is most, futás ellen nagyon állat lesz a fal, az biztos, a pass rushban viszont nem vagyok biztos, hogy hozza majd a szintet. Tényleg, Charlestonnal mi van? Kifejezetten biztató volt tavaly... Újraigazolást sem hallottam, viszont mintha más csapatok sem érdeklődnének iránta... :/
A linebacker sor tényleg kérdésesebb, de szerintem ott sem lesz gáz... Bár én különösen szeretem Casillas játékát, Shanle azért kellett vissza, ha utóbbi lehozza az első két downt, a harmadikoknál nagy ász lehet Casillas. Wilson az igazi kérdés szerintem, talán az egyetlen poszt számomra, ahol kicsit aggódok... Csak a SLB, a többi nem lehet gáz, amíg mindenki egészséges. (Ez ugye 1-2 hét... Max. 😕 )

Szerk.: Egyébként nem tudom, volt-e ez a kevésbé fontos hír, de elvileg David Thomas is aláírt. (Én ennek nagyon örülök.)

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jött Aubrayo Franklin, DT egy évre
több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
a 13 LB fasza szám.......

Kezdő kellene 3 és mellé hasonló backup 4. Ez a lényeg.

C poszton meg nem is tudom, Goodwin sem volt szar. Az O. szerintem oké lesz, Hendersonnal és nélküle is.

Nicks és Stiref oké, szernintem legalább is.

Mostmár maradok az idei parámnál: LB és DB.

Mi lesz itt még?



több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Saints agreed to terms with No. 20 overall pick DE Cam Jordan on a four-year contract.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
minimum a nap igazolása

Saints signed C Cecil Newton.
Newman
Meglátjuk mire jut. Most a tavaly draftolt Tennant a kezdő C a TC-ben, de Brees beszélt arról, hogy Goodwint is visszaigazolnánk.
Nicks aláírta a tendert szerencsére, Strief is vissza lett hozva

13 LB van a keretünkben jelenleg, Ingram és Clark is kapott egy újabb lövést. De a lényeg az, hogy Wilson és Casillas áll az első csapat edzésein Vilma mellett 😊
Payton szerint a másik nagy csata a WR-posztokon folyik, az általam cutra jósolt Henderson nagyon koncentrált, érezheti a vesztét, mert az egyik legjobb TC-jét nyomja.
A sok UDFA-ből pár nap után a rosterre kerülésre a legnagyobb esélyesnek Jarred Fayson néz ki, aki 4 csillagos középiskolás volt még QB-ként, a Floridából ment át Illinois-ba,

több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
A legjobb kép a Saints training campjéből 😀 :



A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
minimum a nap igazolása

Saints signed C Cecil Newton.
Cam's older brother signed on with a division rival after the UFL gave its players permission to sign elsewhere. Cecil made the Jaguars' active for two games last season, but never saw game action.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Érkezett Turk McBride a Detroitból(DE), jó lesz addig, amíg Smith a 4 meccses eltiltását töltiatapapa
Remek backup volt nálunk,úgyis mondhatnám,hogy a legjobb backup.
Nagyon sajnálom.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Érkezett Turk McBride a Detroitból(DE), jó lesz addig, amíg Smith a 4 meccses eltiltását tölti

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Jolvan, jolvan! Bevallalom!!! 😊
Holnap este mar otthon leszek. kedden dolgozok, majd onnan reszletesebben tajekozodok... 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Na, hetfon haza Horvatorszagbol, aztan kezdhetem a hireket bongeszni... 😉zemanla
meg a kocsmát foglalni 😛atapapa
Én is megyek, szóval +1 ember. Ismét a vaskapu??
hayden
ha nyitva lesznek, akkor optimális választás lenne

Fabian Washington (CB) érkezéséről reppent fel egy hír, kicsit több mint 2 millióért. Annyi a baj vele, hogy nem ideális nickelbe és tavaly nagyon rossz éve volt. De közel feleannyit vinne, mint amennyibe Gay fájt és elnézve a cornereink sérülékenységét, kell oda az emberanyag.