New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Azt eddig nem mondtam, hogy ez a play 3 & 4-re ment. Éppen ezért a TE a playnél necces megoldás, mert ahol a route végén állt, onnan még kb. két yard kellett volna az első kísérlethez.
Azt kizártnak tartom, hogy Woodsontól blitzet vártunk volna, mivel úgy egy pillanat alatt látható lett volna, hogy a TE-re és a WR-re egy DB-n kívül senki se jut (esetleg plusz a coverage-ban verhető Matthews), ujjgyakorlat lett volna Brees-nek a helyére dobni a labdát.
Ezért nem (sem) hiszem hogy Sproles tőle várta a blitzet, inkább Matthews-ra segített volna be. Utóbbi a másik oldalon lévő DE-vel együtt szvsz félig a screenre figyelt, ezért nem is ment át akkora lendülettel az RT-n.

A SB-szezonunkban volt egy marhajó animáció az ESPN-n, amikor az elemző egy virtuális, életnagyságú Madden-játékosok közötti térben sétálva illusztrálta, hogy Brees pontosan mit lát a fal mögött és hogyan kell mozognia a zsebben ahhoz, hogy rendesen láthassa a célpontokat.
Brady vagy Manning ilyen esetben kvázi a fej mellett tartott, közel nyújtott karral, "csuklóból" át tudja passzolni a fal felett a labdát, Brees-től ilyet soha nem látsz.
atapapa
Teljesen egyetértek, hogy Brees-nek általában hátrányt okoz(hat) a viszonylagos alacsonysága. Ennél a play-nél mást látok. (Feltételezésekről a végtelenségig lehet véleményeket ütköztetni,; valaki szóljon rám-ránk, ha túl lenne lihegve a dolog.)
Igazad van, bőven elképzelhető, hogy tényleg nem vártak Woodson-tól blitz-et. Azt hibának vélem, ha Sproles CM-nál akart volna segíteni, az RT-n kívül a TE is megblokkolta. Az egyértelmű, hogy Sproles annyira jobbra figyelt, hogy még a periferikus látómezőjébe se jutott el a balról érkező DB képe. Max. AJ-re ügyelhetett ennyire (eléggé szinkronban mozognak), akkor viszont a LG-C-RG trió osztotta el rosszul az embereket és a blokkokat. Az NT és a LDE lefoglalt három embert, és elcsalta őket jobbra, kb. a LG blokkol a C eredeti helyén. Jobban nézegetve a falban tulajdonképpen a C a hunyó, elsőre jobbra lép, mintha besegítene a RG-nek (vagy ő is figyel AJ-re), erre a LG felveszi az NT-t. A C most visszafordul balra, de nem csinál semmit. A LG-nek nem segít, nincs is miért (jó a blokk), de nem is veszi fel egy balra lépéssel a LG tátongó helyét, már nem követi AJ mozgását sem. Sőt, a kiblokkolt NT-t felügyeli. Az először betett képeden látszik, hogy a blokkot kiosztó LG hamarabb reagál AJ-re, mint az egész play során csak totyogó C. Szvsz Sproles vakrepülése jobbra és a C játékon kívüli mozgása a sikeres blitz elsődleges oka a Saints szemszögéből.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 318 — Do Your Job
Szegény Colston 😕 Nem hiszem el, h nem tud egészséges maradni...remélem Henderson megtudja tartani a formáját, mert várakozáson felül jól teljesített. szükség lenne most rá.clbass
Ahogy mondtam is az éjjel: Hendersont utsónak draftoltam a fantasyben, de ki is dobtam, mondván nem lesz meghatározó.
És most tessék:se Colston, se Moore.......




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
Azt eddig nem mondtam, hogy ez a play 3 & 4-re ment. Éppen ezért a TE a playnél necces megoldás, mert ahol a route végén állt, onnan még kb. két yard kellett volna az első kísérlethez.
Azt kizártnak tartom, hogy Woodsontól blitzet vártunk volna, mivel úgy egy pillanat alatt látható lett volna, hogy a TE-re és a WR-re egy DB-n kívül senki se jut (esetleg plusz a coverage-ban verhető Matthews), ujjgyakorlat lett volna Brees-nek a helyére dobni a labdát.
Ezért nem (sem) hiszem hogy Sproles tőle várta a blitzet, inkább Matthews-ra segített volna be. Utóbbi a másik oldalon lévő DE-vel együtt szvsz félig a screenre figyelt, ezért nem is ment át akkora lendülettel az RT-n.

A SB-szezonunkban volt egy marhajó animáció az ESPN-n, amikor az elemző egy virtuális, életnagyságú Madden-játékosok közötti térben sétálva illusztrálta, hogy Brees pontosan mit lát a fal mögött és hogyan kell mozognia a zsebben ahhoz, hogy rendesen láthassa a célpontokat.
Brady vagy Manning ilyen esetben kvázi a fej mellett tartott, közel nyújtott karral, "csuklóból" át tudja passzolni a fal felett a labdát, Brees-től ilyet soha nem látsz.


több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Így van, balról olvasott, mind a 2 WR hosszabb route-ra ment, ahogy haladt jobbra, látta hogy blitz van, így a balos, hosszú célpontok kilőve. Jobbra haladva Meachet 10-15 centivel magasabban megláthatta volna, de Evansék kitakarták. Ő csak a falemberek között lát el, a válluk felett már nem.
A falemberek közül igazán Bushrod (74) vonható felelősségre, azt hitte hogy ha az embere hátrébb lép eggyel területet fogni, akkor neki már nincs dolga, a DB-blitzre nem figyelt.
AJ útja nem volt ennyire üres, továbbá Brees a rossz megoldást választva pont balra lépett el a blitz elől (pontosabban a blitzbe). Ha jobbra lép, akkor a DB-n fogott volna valamit a rosszul helyezkedő Sproles blokkja, minimum lassult volna, valamint AJ-nek Nicks irányába kellett volna mennie.
Érdekes, hogy ennél a playnél is csak egy falember volt lent hárompontosba, az end is állva várta a playt.
atapapa
Jók a képek!
Szerintem ez a play presnap el lett cseszve Részetekről. Egyértelműen jobbról - valószínűleg Woodson-tól - várták a blitz-et. Szinte minden erőforrást (TE, fal mozgása, blokkjai, RB blitz pickup) jobbra osztottak. (Szegény LT aztán még le is lett állítva az end leállásával, s akkor robogott el két ember.) Ha már valakinek az alacsonysága döntött, akkor az Sproles termete. Anélkül ugrott jobbra, hogy Woodson egy centit is mozdult volna. A GB azt kockáztatta, hogy Woodson álló helyből nem tudja felvenni szorosan a slot WR-t. Viszont bíztak a blitz álcázásában. S valószínűleg a Saints Off szokásaiban, hogy az első opció a hosszúra futó dupla WR. (Spekuláció a részemről, tényleg sokkal jobban szeretem a Saints off-t, mint amennyire ismerem.)
Most így látatlanban és nagy pofával azt mondom, hogy a Pats ellen ilyen DB blitz-et (elhitetni a slot WR és a TE oldaláról érkező blitz-et) meg sem próbáltak volna. Brady-hez még nem is ért volna a labda, már döntött volna, hogy a slot WR a célja. S a második opciója is azon az oldalon lett volna (TE). Ez egyáltalán nem Brady (mindkét értelmében vett) nagyságán múlik, hanem ott ez a szokás.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
Így van, balról olvasott, mind a 2 WR hosszabb route-ra ment, ahogy haladt jobbra, látta hogy blitz van, így a balos, hosszú célpontok kilőve. Jobbra haladva Meachet 10-15 centivel magasabban megláthatta volna, de Evansék kitakarták. Ő csak a falemberek között lát el, a válluk felett már nem.
A falemberek közül igazán Bushrod (74) vonható felelősségre, azt hitte hogy ha az embere hátrébb lép eggyel területet fogni, akkor neki már nincs dolga, a DB-blitzre nem figyelt.
AJ útja nem volt ennyire üres, továbbá Brees a rossz megoldást választva pont balra lépett el a blitz elől (pontosabban a blitzbe). Ha jobbra lép, akkor a DB-n fogott volna valamit a rosszul helyezkedő Sproles blokkja, minimum lassult volna, valamint AJ-nek Nicks irányába kellett volna mennie.
Érdekes, hogy ennél a playnél is csak egy falember volt lent hárompontosba, az end is állva várta a playt.





több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ki vagyok én, hogy Brees-t védjem, de szerintem annál a play-nél nem a magassága hiányzott, hanem a rendelkezésre álló ideje. A képen éppen végzett a first read-je olvasásával (még balra néz), mire odébb pislantott volna, már földön volt. (Igen, Capers szereti az ilyen "össze-vissza" beállásokat, blokk-kiosztás nehéz; jól rejti a blitz-eket. Itt is Sproles jobbról érkező blitz-re számított és mozdult, le is késett a balközépről érkező DB-ről.)tomi-tomi
én se Brees-t bántom 😊 a magasságáról nem ő tehet
A képen éppen Meachem irányába néz, csak éppen semmit se lát belőle. Kétségtelen hogy Sproles nem végezte jól a munkáját és Brees-nek nem volt sok ideje, de pont az NBC mérte a Raiders elleni meccsen Brees dobásmechanizmusának hosszát a döntés meghozatala után általában 3 tized alatt vált meg a labdától, Campbellnek azon a meccsen meg fél másodperc kellett.
Ha látja Meachemet, akkor minimum meg tudta volna kísérelni a dobást, nyomással is (pont neked nem kell mondanom, Brady tipikusan ilyen route-okon szedi szét a blitzelő védelmeket Welkerékkel)atapapa
Nem ismerem annyira a Saints reakcióit blitzhappy védelmekre, Brady első opciója általában ilyenkor a slot WR vagy a TE. Én úgy láttam, hogy az elemzett játéknál Brees először a balra futó két WR-ét olvasta. Lehet, hogy a kép pillanatában már odafordult a slot WR-hez, s ha Sproles csak kicsit lassítja a DB-t, akkor már lett volna elég ideje dobni is, nem csak dönteni. (Azt csak ő tudja igazából, hogy tényleg nem látta, vagy nem volt ideje dobni.)
A képen számomra az igazán megdöbbentő, hogy az O-line két embere (a komplett bal oldal) és Sproles is légüres (irreleváns) térben helyezkedik.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szerintem a futás elleni védelemmel nem lesz baj, de a front 4-ból ki kell valami pass rusht hozni, mert ez így kurvagyenge ligaszinten.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
Ki vagyok én, hogy Brees-t védjem, de szerintem annál a play-nél nem a magassága hiányzott, hanem a rendelkezésre álló ideje. A képen éppen végzett a first read-je olvasásával (még balra néz), mire odébb pislantott volna, már földön volt. (Igen, Capers szereti az ilyen "össze-vissza" beállásokat, blokk-kiosztás nehéz; jól rejti a blitz-eket. Itt is Sproles jobbról érkező blitz-re számított és mozdult, le is késett a balközépről érkező DB-ről.)tomi-tomi
én se Brees-t bántom 😊 a magasságáról nem ő tehet
A képen éppen Meachem irányába néz, csak éppen semmit se lát belőle. Kétségtelen hogy Sproles nem végezte jól a munkáját és Brees-nek nem volt sok ideje, de pont az NBC mérte a Raiders elleni meccsen Brees dobásmechanizmusának hosszát a döntés meghozatala után általában 3 tized alatt vált meg a labdától, Campbellnek azon a meccsen meg fél másodperc kellett.
Ha látja Meachemet, akkor minimum meg tudta volna kísérelni a dobást, nyomással is (pont neked nem kell mondanom, Brady tipikusan ilyen route-okon szedi szét a blitzelő védelmeket Welkerékkel)

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Colston összeszedett egy Dzsudzsák-féle sérülést, egy hónapra kidőltJJ
Gondolom, annál az utolsó nagy elkapásánál. Már akkor látszódott, hogy nem fogott jól talajt. (Meglátjuk, milyen szinten van a magyar sportsebészet. Dzudzsáknak van bő egy hét előnye.)tomi-tomi
szvsz erősen optimista becslés 4 hetet jósolni egy ilyen sérülésre.atapapa
Én is így vélem, de Dzsudzsáknál is elkezdték emlegetni, hogy remélik, hogy a finnek elleni meccsre felépül.

Ki vagyok én, hogy Brees-t védjem, de szerintem annál a play-nél nem a magassága hiányzott, hanem a rendelkezésre álló ideje. A képen éppen végzett a first read-je olvasásával (még balra néz), mire odébb pislantott volna, már földön volt. (Igen, Capers szereti az ilyen "össze-vissza" beállásokat, blokk-kiosztás nehéz; jól rejti a blitz-eket. Itt is Sproles jobbról érkező blitz-re számított és mozdult, le is késett a balközépről érkező DB-ről.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 106 — Saints fan
Szegény Colston 😕 Nem hiszem el, h nem tud egészséges maradni...remélem Henderson megtudja tartani a formáját, mert várakozáson felül jól teljesített. szükség lenne most rá.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
Moore lábadozik?hajdu
Simán lehet, hogy egy hét múlva se lesz harcra kész.

Nah végignyaltam a második félidőt is
Woodsont a harmadik negyed közepén ki kellett volna állítani ütésért, viszont az utolsóelőtti playnél szvsz nagyon nagy játékot csinált AJ, szvsz nem volt DPI
A többiekkel már a meccs alatt is beszéltünk róla, de ha a LOS-tól 10-12 yardra állt fel a corner, azt Rodgers rendszerint jól reagálta le a snap előtt és rendre oda dobta rövid route-ra sikeresen
Nem tudom, hogy ez tavaly mennyire volt jellemző a GB-re, de rengeteg playnél összesen csak 2 emberük indult hárompontosról, de többször volt olyan, hogy Rajin kívül mindenki állt a snap előtt
Ötször voltunk a red zone-ban, de csak egyszer értünk TD-re, amin Colston kiesése nem fog segíteni. Payton hozott néhány rossz döntést, de ahogy a SEA ellen is mondtam, ha az O 30 pont felett termel, akkor illene nem kikapni.
Visszanézve a meccset, a legnagyobb csalódást számomra egyértelműen a DT-k játéka jelentette, Ellis mellé összesen 8 milliót invesztáltunk a posztba, de az irányító dolgát nem nehezítették meg, és a futást se tudták jól szűrni.

Végül loptam egy érdekes képet a meccsből, jellemzően mutatja hogy mekkora hátrányt jelent Brees 180 centije. A középső falemberek mögött már szeparálta magát az elkapó, egy Manning vagy Brady magasságával rögtön láthatta volna és hozott volna egy könnyű first downt, itt sack lett a vége.

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Moore lábadozik?
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
egy rookieval jobban járt volna a Saints. -szerintem-sapka
elméletileg ott van a sophomore Tennant, csak sérüléssel bajlódikJJ
semmi baja, csak nem mertük még odaadni neki a fal vezérlését

Colston összeszedett egy Dzsudzsák-féle sérülést, egy hónapra kidőltJJ
Gondolom, annál az utolsó nagy elkapásánál. Már akkor látszódott, hogy nem fogott jól talajt. (Meglátjuk, milyen szinten van a magyar sportsebészet. Dzudzsáknak van bő egy hét előnye.)tomi-tomi
szvsz erősen optimista becslés 4 hetet jósolni egy ilyen sérülésre.

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Colston összeszedett egy Dzsudzsák-féle sérülést, egy hónapra kidőltJJ
Gondolom, annál az utolsó nagy elkapásánál. Már akkor látszódott, hogy nem fogott jól talajt. (Meglátjuk, milyen szinten van a magyar sportsebészet. Dzudzsáknak van bő egy hét előnye.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 289 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
Colston összeszedett egy Dzsudzsák-féle sérülést, egy hónapra kidőlt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Kreutz csak szerintem volt nagyon tré? Vagy már csak megszokásból mondom?tüsi91
Azt én is néztem, hogy iszonyatosan nem olvasta a LB-blitzeket.somoskovig
sőt megnézve a délutáni ismétlést, szerintem nem adott jó snapet shotgunba..., biztos csak ideges volt az első meccsén :/
(utána volt is egy bejátszás; Brees szólt neki, hogy kb. miahelyzet, és természetesen Kreutznak állt feljebb), egy rookieval jobban járt volna a Saints. -szerintem-sapka
Egyszer Grosman mellett úgy dobta el a labdát, hogy nem is lehetett fumblinak ítélni, mert egy szabály miatt ha fél méterre repül el a kúbi térde mellett, akkor az eleve halott labda, vagy valami ilyesmi. Tévés meccs volt, röhögtem egy óráig. Akkor még csak uszkve 7 éve volt rajta a mackó mez, a lámpaláz nem múlik el egykönnyen 😀 Ahogy nézem az ismétlést, ugyanazokat az A-gap blitzeket, meg stuntokat szopta be az OL, mint anno a Bears OL, futásnál pedig néha simán eltakarítják. Kíváncsi voltam az első meccsére, tavaly asszonták sérült volt, azért játszott szarul, most akkor új a csapat, kifogás az mindig van. Örülök, hogy jövő héten a Bears ellen lép pályára.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
biztos csak ideges volt az első meccsén :/ sapka
Ezzel ne számolj 😀 Nem véletlenül nem lett újraigazolva nálunk. Imádtam ahogy hüledeztek a szakértők hogydehát a leadership meg legjobb center meg pro bowl szezonok meg miegymás. Az a helyzet hogy nem sokat ér már.


több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 289 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
egy rookieval jobban járt volna a Saints. -szerintem-sapka
elméletileg ott van a sophomore Tennant, csak sérüléssel bajlódik


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 595 — sapka
Kreutz csak szerintem volt nagyon tré? Vagy már csak megszokásból mondom?tüsi91
Azt én is néztem, hogy iszonyatosan nem olvasta a LB-blitzeket.somoskovig
sőt megnézve a délutáni ismétlést, szerintem nem adott jó snapet shotgunba..., biztos csak ideges volt az első meccsén :/
(utána volt is egy bejátszás; Brees szólt neki, hogy kb. miahelyzet, és természetesen Kreutznak állt feljebb), egy rookieval jobban járt volna a Saints. -szerintem-

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
Tény, hogy nem ez az erőssége, de teljesen mindegy, ha nem is ezt a stílust játsza általában a csapat.
Az eddig ismert Williams féle playbookban Harpernek nem kell egy az egyben fognia ezeket az embereket. Nyomás nélkül ez a vége. Szerintem nem Harper a bűnbak.deacon75
Azért ha végignézed a tavalyi szezon elejét, akkor elég durva, hogy mit működtek össze ellenetek a TE-ek (most nem találom az erre vonatkozó gyűjtést, de Vernon Davis, Gonzales és Shiancoe is pl. elég jó meccseket zártak), szóval nem új keletű a probléma.somoskovig
Azért a TE-k elleni szar védekezésben legalább annyira ludas Shanle is.
Ettől függetlenül vétek pályán hagyni Harpert 4/5 elkapós szitukban. De már ezt a téli SEA elleni eredménykövetőben írtam, ilyenkor inkább hozzák fel az akárhányadik DB-t, de Harpert felejtsük el. Roy Williams II.

Végignéztem playről playre az első félidőt.
Harperre háromszor dobtak egy az egyben, kb. mindhárom first down lett.
A back seven fosta a kihagyott szereléseket. Már korábban is szemet szúrt, de szvsz most már tényként kezelhetjük: Jenkins nem tud szerelni open fielden, az első félidőben kétszer is teljesen homály szerelést csinált, az egyikből TD lett.
Nem értem, hogy miért rendre Ellis van a pályán, amikor 3 DL-lel dolgozunk.



Ingram amikor snapet kapott, akkor futott is. Majd megnézem, hogy a második félidőben hányszor volt úgy pályán, hogy nem az ő kezében landolt a labda, de tiszta Ivory-érzésem van: a jelenlétével el is áruljuk a playt.
Henderson ragyogó volt.
Ha Brees nem kérte külön, hogy a snapek fél méterre a törzsétől jobbra repüljenek, akkor Kreutz kérjen fizetéscsökkentést.
Ha Thomas és Sproles nem sérülnek le, akkor Brees nem hogy 4500 yardot fog passzolni idén, de inkább az ötezres közelében lesz megint, hihetetlen hatékony ez a két futó a passzjátékban.
Ha Strief így játszik majd, a legjobb Stinchet is feledtetni tudja majd.

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 961 — 49ers GM
Azt hiszem elbeszélünk egymás mellett. a problémát értem, de a forrását nem abban látom, hogy rossz a secondary, hanem abban, hogy rossz a pass rush.deacon75
Én nem annyira a sec.re hegyezném ki, hanem a TE elleni védekezésre.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Azt hiszem elbeszélünk egymás mellett. a problémát értem, de a forrását nem abban látom, hogy rossz a secondary, hanem abban, hogy rossz a pass rush.
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 961 — 49ers GM
Tény, hogy nem ez az erőssége, de teljesen mindegy, ha nem is ezt a stílust játsza általában a csapat.
Az eddig ismert Williams féle playbookban Harpernek nem kell egy az egyben fognia ezeket az embereket. Nyomás nélkül ez a vége. Szerintem nem Harper a bűnbak.deacon75
Azért ha végignézed a tavalyi szezon elejét, akkor elég durva, hogy mit működtek össze ellenetek a TE-ek (most nem találom az erre vonatkozó gyűjtést, de Vernon Davis, Gonzales és Shiancoe is pl. elég jó meccseket zártak), szóval nem új keletű a probléma.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tény, hogy nem ez az erőssége, de teljesen mindegy, ha nem is ezt a stílust játsza általában a csapat.
Az eddig ismert Williams féle playbookban Harpernek nem kell egy az egyben fognia ezeket az embereket. Nyomás nélkül ez a vége. Szerintem nem Harper a bűnbak.
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 961 — 49ers GM
Előszöris Harper szerintem a liga egyik legjobb "rover"-je, talán csak polamalu jobb nála. Leszarom ezt a meccset, a véleményem nem változik, egy kurvajó játékos, egyébként most is csinált 6 tacklet és fél sacket, plusz állandoan a labda körül volt.deacon75
Ez OK, csak kaptatok róla kb. 2 TD-t, és ha coverben kell lennie akár zónában, akár a TE ellen, az kb. tuti complete. Nyilván ki kell használni a benne rejlő lehetőségeket, de van egy csomó szitu, amikor egyszerűen nem engedném pályára.