New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Harperrel nem az a baj, hogy mit tud, hanem hogy mit nem tud. És még ennél is nagyobb gond, hogy ezért évi 7 milliós szerződést erőszakolt ki magának. Én is azt vallottam a SEA elleni meccs után is, hogy meg kell tartani és nem szabad túlreagálni azt a betlit, de sajnos túlfizettük.
Nagyon kíváncsi leszek arra, hogy 4-5 elkapós felállásoknál idén mennyit lesz a pályán, mert egyértelmű passzhelyzetekben csak blitzre jó, esetleg a TE-re lehet állítani, de láttuk tavaly, hogy már velük is volt gondja (pl. a SF ellen).

Charlestont visszaigazoltuk, az edzéseken most Strief az RT az első csapatban, Stinch a másodikba szorult. Vilma mellett a két kezdő LB személye teljesen bizonytalan, valszeg az előszezoni meccseknek e döntésben fontos szerepük lesz.

Az eddigi kedvenc képem a TC-ből

még mindig itt vannak további képek
http://www.sportsnola.com/new-gallery.html?func=viewcategory&catid=7

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Hát nerm is tudom ki írta korábban (azt hiszem ata), de nagyjábó egyetértek vele: Harpertől begörcsölök, ha a legutóbbi meccsen mutatott teljesítményére gondolok..hajdu
Na stop. Harper igen sokszor csinál meccsfordító dolgokat: senki nem fikázta, amikor kétszer kiverte AP kezéből a labdát a konf. döntőben, vagy amikor a Pats ellen momentumot fogott az éppen meglógni készülő TE kezéből kiütve a labdát. Szar volt a Seahawks ellen. De most akkor Brees utáljuk, mert tavaly volt egy-két tényleg borzasztó meccse? Hagyjuk már ezt.

Ismerve GW stílusát, hozzáállását, lerendezte ő ezt Harperrel, és minden bizonnyal a szerződést úgy írták vele alá, hogy rendbe lettek téve ezek a dolgok. Harper nagyon jó játékos, nagyon hasznos a boxban, ami a sokat ismételgetett gyengébb LB sor kisegítésére nagyon hasznos. Labdákat szerez, "zsákol" 😀, mit akarunk még egy SS-től? A secondary passz orientáltabb része eddig is meg volt túl hatékony SS segítség nélkül.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csak akarta jelezni, hogy van egy szerkeszt gomb a jobb alsó sarokban, felesleges mindegyiket új hozzászólásként megírni

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Meg amikor Bardford simán utolérte... Kéne egy SS...hajdu
Még sztem egy 25 szar play-ét írd le külön hsz-ben.szaba
és az miért lenne neked jó?
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Meg amikor Bardford simán utolérte... Kéne egy SS...hajdu
Még sztem egy 25 szar play-ét írd le külön hsz-ben.
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Meg amikor Bardford simán utolérte... Kéne egy SS...
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Hát nerm is tudom ki írta korábban (azt hiszem ata), de nagyjábó egyetértek vele: Harpertől begörcsölök, ha a legutóbbi meccsen mutatott teljesítményére gondolok..
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
A végén igaza lesz Kájzernek és jön vissza Hamilton.
Na mivel műtötték tegnap Ivoryt?
Saints RB Chris Ivory underwent surgery Friday to repair a sports hernia.atapapa
Megemelte magát vagy belerúgott a küszöbbe? 😊
a hernia megvan, demi az a sport hernia? uyganaz?hajdu
It is a syndrome characterized by chronic groin pain in athletes and a dilated superficial ring of the inguinal canal. Football and ice hockey players are affected most frequently, and both recreational and professional athletes may be affected. A hernia cannot be found on physical examination or medical imaging, and is not revealed during surgery.
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Mi lenne, ha megígérném most nyilvánosan, hogy a konfrencia döntőre biztosan odamegyek Budapestre, sőt viszek 3 kg rántott csirkecombot? Na? meg valami jó kis tokaji bort. Na: Meg esetleg aszútörkölyt. Na? 😊hajdu
vesztegetésben nem vagy rossz 😛
Ha most nem megy, akkor nem megy. Legyen igazad, a konfdöntőn ott leszünk és akkor arra jössz el.atapapa
: )) Jó. szvesen találkoznék veletek.
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Mi lenne, ha megígérném most nyilvánosan, hogy a konfrencia döntőre biztosan odamegyek Budapestre, sőt viszek 3 kg rántott csirkecombot? Na? meg valami jó kis tokaji bort. Na: Meg esetleg aszútörkölyt. Na? 😊hajdu
A konf döntőre el is várjuk! 😂
Most ne hozz semmit, csak gyere!zemanla
😊 egyre inkább kedvem van hozzá...
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
A végén igaza lesz Kájzernek és jön vissza Hamilton.
Na mivel műtötték tegnap Ivoryt?
Saints RB Chris Ivory underwent surgery Friday to repair a sports hernia.atapapa
Megemelte magát vagy belerúgott a küszöbbe? 😊
a hernia megvan, demi az a sport hernia? uyganaz?
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Úgy gondolom SB-t akarunk nyerni.
Sec: ha egészséges. OKÉ
LB: ez kevés..... Ha Vilma kidől, annyi. OLB? Sack? a DE miatt is: passrush????
DL: asszem oké, talán

OL: háááááááááááát
Belül néznék egy kemény embert.

WR: mindegy
TE: oké
RB: hááát, elég?????
Kájzerszóze
Sec: a liga egyik legjobb secondaryje, nem nevek, hanem teljesítmény alapján, még ha a tavalyi év nem is ezt mutatja. Ha Robinson tényleg összekapta magát (miért ne lehetne igaz, adottságai jók, fejében voltak főleg gondok), akkor itt még lehetnek elég komoly eredmények.

LB: ott vannak az új emberek, Casillas-szal szerintem nem lesz gond, igazából ILB kérdés... hát érdekes.... Vilma ne dőljön ki, na
DL: teljesen oké, Smith visszatér az eltiltásából, szerintem pass rush is lesz, ráadásul az egyik legnagyobb gondunkon javítottunk a drafton+FA-kból is: a futás elleni védekezésen. Úgy gondolom, hogy ez annyira jól sikerült, hogy akár a LB-k kicsit gyengébb teljesítménye is ellensúlyozva lehet.


OL: mit akarunk még? Igazoltunk egy veterán C-t, egész pofás maradt a fal belseje. A két T-t meglátjuk, de tudjuk, hogy mennyire fontos a fal SP-nek, így nincsenek kétségeim afelől, hogy a legjobb csapat fog kiállni az első meccsen.
WR: Hendersonra leszek kíváncsi.
TE: JIMMY!!! 😀
RB: elég! Kegyetelen alakulat jött össze. Ingram szerintem a liga egyik legjobbja lehet, Thomasról tudjuk, hogy ha nem sérült, a liga egyik legjobbja, Ivory egy állat (bár most sebzett), Sproles pedig lehet, hogy megoldja a ST problémáinkat is, illetve szerintem Busht kiválóan fogja helyettesíteni.

Nagyon elégedett vagyok most a csapattal, persze, mindig lehetne valami több-jobb.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azt adom, + Thomas, Ivory és Sproles. Ez nem hát elég, hanem egy iszonyatosan erős részleg. Túl erős is, ami azt illeti 😛

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Nem kell fosni, Ingram egy állat 😀
több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 096 — playoffs???
pitsába mán........

Hamilton egy kibaszott durvulás, szerintem. Pusztítani tud. ha egészséges, megnézném mi van akkor, ha az ő kezében van a labda. Pankrátornak oké, de ez kevés........eddig.

Ivory nagy kedvenc lett. Hajduval egyet érte, szinte egy LeGarette Blount. Csak nem olyan tartós.....

Érdekes lesz. Oké hogy Brees a pályagondnoknak is tud passzolni (zemanlától idézek kb), de futás kell. Az idő miatt és a változatosság miatt. Ingram fekete ló - nem a tényleges színe, hanem mint ismeretlen miatt - mondom. Ha az FO rábíz mindent, és az edző is, oké. Nem látunk bele. A főiskola nem NFL. De lassan azt érzem, fusson inkább a C., a többiek lepattannak. Vagy kidőlnek. Hamiltonban láttam a spirituszt, ami a mi otthoni csapatunkban is megvan - más csapat, kézilabda: ha nem vagy elég kemény szart sem érsz - hát emiatt látnám szívesen.

Úgy gondolom SB-t akarunk nyerni.
Sec: ha egészséges. OKÉ
LB: ez kevés..... Ha Vilma kidől, annyi. OLB? Sack? a DE miatt is: passrush????
DL: asszem oké, talán

Nélkülük szart sem ér az O....

OL: háááááááááááát
Belül néznék egy kemény embert.

WR: mindegy
TE: oké
RB: hááát, elég?????

ST: nem a ST szerzett pontja szar - az is amúgy - de leginkább az ellenük elért eredmény.
Vagy akkor tényleg térjünk át onside kick-re. REIS megvan még?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Az NFC durva lesz, innen kerül ki a bajnok, ez tuti.

GO SAINTS!!!!!!!!!!!!



több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
A végén igaza lesz Kájzernek és jön vissza Hamilton.
Na mivel műtötték tegnap Ivoryt?
Saints RB Chris Ivory underwent surgery Friday to repair a sports hernia.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Mi lenne, ha megígérném most nyilvánosan, hogy a konfrencia döntőre biztosan odamegyek Budapestre, sőt viszek 3 kg rántott csirkecombot? Na? meg valami jó kis tokaji bort. Na: Meg esetleg aszútörkölyt. Na? 😊hajdu
vesztegetésben nem vagy rossz 😛
Ha most nem megy, akkor nem megy. Legyen igazad, a konfdöntőn ott leszünk és akkor arra jössz el.

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Mi lenne, ha megígérném most nyilvánosan, hogy a konfrencia döntőre biztosan odamegyek Budapestre, sőt viszek 3 kg rántott csirkecombot? Na? meg valami jó kis tokaji bort. Na: Meg esetleg aszútörkölyt. Na? 😊hajdu
A konf döntőre el is várjuk! 😂
Most ne hozz semmit, csak gyere!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Mi lenne, ha megígérném most nyilvánosan, hogy a konfrencia döntőre biztosan odamegyek Budapestre, sőt viszek 3 kg rántott csirkecombot? Na? meg valami jó kis tokaji bort. Na: Meg esetleg aszútörkölyt. Na? 😊
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
LaCanfora:
Olin Kruetz will be a Saint, I'm told. Vet center to get 1yr deal worth roughly $2M, with chance to double it in incentivesulpianus
például rögtön nekiáll lerajzolni a második heti meccsre a Bears-playbookot és már kap is 100ezer dolcsit :cool:

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
LaCanfora:
Olin Kruetz will be a Saint, I'm told. Vet center to get 1yr deal worth roughly $2M, with chance to double it in incentives


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
már tényként írják: Former #Bears center Olin Kreutz signing a contract with #Saints

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Hamilton meg hát, ST ászként csíptem, de gondolom még mindíg sérült.
Ingram, Ivory,, Thomas elég lesz? Szokás szerint egy hónap után nem lesz futó a csapatban............
Kájzerszóze
Sproles-t kifelejtetted.
A Hamilton-cutban szerintem szerepe volt annak is, hogy tavasszal tendereltük és 1 millió körül volt a fizetése, ami egy 4-5. számú futónak már soknak tűnik. Lehet hogy ezt a milliót is Kreutz elé akarjuk dobni 😊

Döntsétek el, mert le kell foglalni a helyet, és nem mindegy, hogy 50, vagy 100 főre foglalom! 😂
Szóval, aki jön, iratkozzon fel:
Atapapa
zemanla
clbass
Gyurma Pappa
hajdu
Kájzerszóze
hayden
......zemanla
pont haydent felejted le, aki a legbiztosabbra ígérte? 😊
Reméljük megint hozza a Lions-fan haverját 😉atapapa
Az a srac nem h lions fan nem volt, de meg egy nfl meccset se latott azelott.
hayden
Tudom jól. Ezek szerint nem emlékszel, hogy milyen csapatot javasoltam neki a meccs végén szurkolásra, ha fontos számára a sikerélmény 😀

több mint 12 éve
hayden New Orleans Saints 124
Döntsétek el, mert le kell foglalni a helyet, és nem mindegy, hogy 50, vagy 100 főre foglalom! 😂
Szóval, aki jön, iratkozzon fel:
Atapapa
zemanla
clbass
Gyurma Pappa
hajdu
Kájzerszóze
hayden
......zemanla
pont haydent felejted le, aki a legbiztosabbra ígérte? 😊
Reméljük megint hozza a Lions-fan haverját 😉atapapa
Az a srac nem h lions fan nem volt, de meg egy nfl meccset se latott azelott.
Ahhoz kepest viszont igen lelkesen sikongatott... 😀
több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 096 — playoffs???
Krajcár Olinak tudnék örülni.

Hamilton meg hát, ST ászként csíptem, de gondolom még mindíg sérült.

Ingram, Ivory,, Thomas elég lesz? Szokás szerint egy hónap után nem lesz futó a csapatban............

Franklin jó lenne futónak, ő elég keményköpésű. Nem túl gyors, de ki fogja felborítani?

Pesti téma kidolgozás alatt 😀 😀 😀 😀

Atapapa: PM megint!