New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ivory IR-re került
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Szóval hirdessük ki!zemanla
:dobpergés:
hölgyek, urak, a szezon első meccsét e helyen tekintjük meg http://hovamenjek.com/viii-kerulet/kakas-presszo.html

mivel marha későn kezdődik a lényeg, talán érdemes lenne előtte találkozni a környéken.
a számomat PM-ben minden érdeklődőnek elküldöm majd, és kifundáljuk, előtte mi legyen pontosan

aki BP-n kívülről jönne, segítség nélkül nem találna ide, az is jelezze PM-ben nekem és szívesen eligazítom vagy összefutunk előtte ott, ahol még ismerős.

a megjelenés a topic lakóinak kötelező 😉atapapa
Én tudok egy helyet, ami tuti nyitva van (legalábbis tavaly még 0-24es volt):
http://www.arenabiliard.hu/index.php?elem=cikk&azon=6

A baj, hogy szerintem rajtam kívül nem hiszem h bárki másnak jó lenne. Mikor kezdődik pontosan? f3?hayden
Ez is nyitva van egész éjjel, ráadásul az általad javasolttal szemben viszonylag központi helyen van.
Igen, fél háromkor kezdődik a meccs.
Nagyon úgy tűnik, hogy mégis kihagyja az első két meccset Will Smith... Pedig a Packers és a Bears fala pont olyan, ahol ő villoghatott volna... :/ Kíváncsi leszek, ki fog kezdeni... McBride és Jordan? Nem sajnálnám, ha visszajönne Brown egyébként, olcsón.
csabi19
Én sajnálnám, bár nem esélytelen. Nála kevésbé hatékonyabb DE szerintem kevés játszott már tavaly is a ligában. Jó arc, rutinos, több jót nem tudok róla elmondani.

több mint 12 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Nagyon úgy tűnik, hogy mégis kihagyja az első két meccset Will Smith... Pedig a Packers és a Bears fala pont olyan, ahol ő villoghatott volna... :/ Kíváncsi leszek, ki fog kezdeni... McBride és Jordan? Nem sajnálnám, ha visszajönne Brown egyébként, olcsón.
Mondjuk még nem biztos, de mivel Kevin Williams ezt kapta, gyanús, hogy Smith is követi majd... Legalább kettő, és nem négy meccset kell kihagynia.

több mint 12 éve
hayden New Orleans Saints 124
Szóval hirdessük ki!zemanla
:dobpergés:
hölgyek, urak, a szezon első meccsét e helyen tekintjük meg http://hovamenjek.com/viii-kerulet/kakas-presszo.html

mivel marha későn kezdődik a lényeg, talán érdemes lenne előtte találkozni a környéken.
a számomat PM-ben minden érdeklődőnek elküldöm majd, és kifundáljuk, előtte mi legyen pontosan

aki BP-n kívülről jönne, segítség nélkül nem találna ide, az is jelezze PM-ben nekem és szívesen eligazítom vagy összefutunk előtte ott, ahol még ismerős.

a megjelenés a topic lakóinak kötelező 😉atapapa
Én tudok egy helyet, ami tuti nyitva van (legalábbis tavaly még 0-24es volt):
http://www.arenabiliard.hu/index.php?elem=cikk&azon=6

A baj, hogy szerintem rajtam kívül nem hiszem h bárki másnak jó lenne. Mikor kezdődik pontosan? f3?
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Már kivettem a szabit...rám számíthattok. Egyetlen problémám, hogy már 0h15-kor pestre érek. csak le ne ittasodjam a mérkőzésig 😀clbass
Semmi gond, már korábban is beérhetsz, legfeljebb kajálunk valamit a környéken.

Utálom az ilyet, de jólesik olvasni: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d821ce69b/article/season-predictions-our-experts-make-their-picks?module=HP11_content_streamhajdu
A sajtnak a szájból történő kiéneklésének minősített esete 😛

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Utálom az ilyet, de jólesik olvasni: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d821ce69b/article/season-predictions-our-experts-make-their-picks?module=HP11_content_stream
több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Már kivettem a szabit...rám számíthattok. Egyetlen problémám, hogy már 0h15-kor pestre érek. csak le ne ittasodjam a mérkőzésig 😀
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Szóval hirdessük ki!zemanla
:dobpergés:
hölgyek, urak, a szezon első meccsét e helyen tekintjük meg http://hovamenjek.com/viii-kerulet/kakas-presszo.html

mivel marha későn kezdődik a lényeg, talán érdemes lenne előtte találkozni a környéken.
a számomat PM-ben minden érdeklődőnek elküldöm majd, és kifundáljuk, előtte mi legyen pontosan

aki BP-n kívülről jönne, segítség nélkül nem találna ide, az is jelezze PM-ben nekem és szívesen eligazítom vagy összefutunk előtte ott, ahol még ismerős.

a megjelenés a topic lakóinak kötelező 😉atapapa
Nagyon szívesen mennék én, higgyétek el, de mégsem megyek, mert késő van, korán kell indulni, másnap meg dolog van... 😕 Hát így megy ez, de a konferenciadöntős ajánlatom továbbra is áll, ráadásul ata szuperpanírját is bevetem majd. Megígérem. 😊 Remélem, sokan lesztek!
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Szóval hirdessük ki!zemanla
:dobpergés:
hölgyek, urak, a szezon első meccsét e helyen tekintjük meg http://hovamenjek.com/viii-kerulet/kakas-presszo.html

mivel marha későn kezdődik a lényeg, talán érdemes lenne előtte találkozni a környéken.
a számomat PM-ben minden érdeklődőnek elküldöm majd, és kifundáljuk, előtte mi legyen pontosan

aki BP-n kívülről jönne, segítség nélkül nem találna ide, az is jelezze PM-ben nekem és szívesen eligazítom vagy összefutunk előtte ott, ahol még ismerős.

a megjelenés a topic lakóinak kötelező 😉atapapa
orvosi engedéllyel épp az Arizona-Oklahoma State meccset fogom nézni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Szóval hirdessük ki!zemanla
:dobpergés:
hölgyek, urak, a szezon első meccsét e helyen tekintjük meg http://hovamenjek.com/viii-kerulet/kakas-presszo.html

mivel marha későn kezdődik a lényeg, talán érdemes lenne előtte találkozni a környéken.
a számomat PM-ben minden érdeklődőnek elküldöm majd, és kifundáljuk, előtte mi legyen pontosan

aki BP-n kívülről jönne, segítség nélkül nem találna ide, az is jelezze PM-ben nekem és szívesen eligazítom vagy összefutunk előtte ott, ahol még ismerős.

a megjelenés a topic lakóinak kötelező 😉

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Mert onnan ki lehet hagyni, de XP-t az utcáról beesve strandpapucsban is illene bevarrnia.atapapa
Ata!
ment PM.
Segíts! :/zemanla
ha ekkora a baj, akkor nyugodtan csörögj 😉
válaszoltamatapapa
Megoldjuk így! 😉

Akkor viszont marad a Kakas, akármilyen buli is lesz (azaz nem nagyon van időnk, lehetőségünk mást keresgélni).
Szóval hirdessük ki!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Kasay elbaltázott FG-jét meg sem említetted........
Kájzerszóze
Mert onnan ki lehet hagyni, de XP-t az utcáról beesve strandpapucsban is illene bevarrnia.atapapa
Ata!
ment PM.
Segíts! :/zemanla
ha ekkora a baj, akkor nyugodtan csörögj 😉
válaszoltam

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Kasay elbaltázott FG-jét meg sem említetted........
Kájzerszóze
Mert onnan ki lehet hagyni, de XP-t az utcáról beesve strandpapucsban is illene bevarrnia.atapapa
Ata!
ment PM.
Segíts! :/




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Kasay elbaltázott FG-jét meg sem említetted........
Kájzerszóze
Mert onnan ki lehet hagyni, de XP-t az utcáról beesve strandpapucsban is illene bevarrnia.

több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Kasay elbaltázott FG-jét meg sem említetted........

összefoglalót megnéztem, hát a punt ret. TD sem tetszett, megjegyezte a pali is, hogy úgy vitte vissza, hogy HOZZÁ SEM ÉRTEK.

Gratulálok a ST-nek és a K-nek is. Meg úgy általában......



több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Nálunk minden rúgó meghülyül? Kasay életében 500 XP-ból kihagyott vagy 10-t, éjjel az egyetlen XP-t el kellett baltáznia :/
Remélem lejön róla a rozsda egy hét alatt, Hartley ugyanis legalább 10 hetet lesz kénytelen kihagyni.
Borzalmas egy meccs lehetett amúgy. Az oké, hogy a kezdők nem nagyon léptek fűre, de mintha a rosterért küzdőknek elmondták volna a meccs előtt, hogy másnap mehetnek bútort cipelni, nem haltak meg a pályán.

több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Mare jó helyen lesz a Cicáknál.
Nálunk is bevált 😀 😀 😀 😀



több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
azért csak nem fekszik le emiatt mindenki éjfélkorJJ
tudjuk, egyetemi foci 😉

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
azért csak nem fekszik le emiatt mindenki éjfélkor


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Ha valaki azt tervezte, hogy az éjjeli meccsre fennmarad, az ne tegye, nemhogy Brees nem lesz kezdő, de még Daniels is csak csereirányító lesz az amúgy 3. számú Canfield mögött.
Most hogy már Manning (és Vick) is megkapta az új szerződését, Brees új kontraktusát illetően is beindultak a tárgyalások. Drága mulatság lesz.

több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
összeesküvés elmélet indul!!!!!!!!!!!

Davidnek ez is menne. adnak neki egy hetet és kész.
ha órákat tudott edzés után gyakorolni mezítláb a mgolyóval, ez is menni fog: szorgalmas és alázatos. ritka az ilyen sportoló.

Akkor hát várjuk davidet!!!!!

Mekkora mezeladás lenne 😀 😀 😀 😀



több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Kasayt látni sem akarom!!!!!!!!

Se Olindo Mare-t.

Se Connor Barth-ot.

Beckhemet akarom vagy Roby Carlost!!!!!!!!Kájzerszóze
Végülis Beckhamnek a csapat szerelése sem lenne új 😀
Wyatt
sőt, szombaton tényleg játszani fog Beckham egy louisianai csapatban, csak szólok
http://www.nola.com/lsu/index.ssf/2011/08/lsu_tigers_beckham_could_be_in.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Schefter: With Garrett Hartley nursing a hip injury the team is concerned about, the Saints have agreed to terms with veteran PK John Kasay.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Basszátok megJakehomer
ugyan már, hol van ez Millshez képest? 😉atapapa
Azért más ez, mert amikor ő kezdett, még nem volt Panthers, pláne nem voltunk csoportriválisok.
Persze a Panthersre vagyok mérges, az utolsó eredeti játékost kirúgni, ráadásul a balfasz Mare miatt, hihetetlen.Jakehomer
lehet keresni a különbségeket, de számomra ő egy emblematikus Szent, akinek mégis a stadionotok előtt van a szobra.
(bár pletykálnak arról, hogy a Superdome előtt állítanak majd egy Dome Patrol-szobrot)
Továbbá Kasay nem fog nálunk éveket lehúzni, nem fog érdemben hatni a csapatra, ahogyan azt Sam tette nálatok.

szerk: a végleges lista a mai keretszűkítésről
G Roger Allen, LB Ezra Butler, WR Jarred Fayson, RB Chris Taylor, WR John Chiles, T Dan Gay, FB Kolby Hurt, S DeAndre McDaniel, CB Mark Parson, C Ryan Taylor, DE Alex Brown.

több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Basszátok megJakehomer
ugyan már, hol van ez Millshez képest? 😉atapapa
Azért más ez, mert amikor ő kezdett, még nem volt Panthers, pláne nem voltunk csoportriválisok.
Persze a Panthersre vagyok mérges, az utolsó eredeti játékost kirúgni, ráadásul a balfasz Mare miatt, hihetetlen.

Perception is reality.