New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 553 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az FG-kísérletet leszámítva az NFL Networkön az évtized egyik legnagyobb játékának választották ezt a playt. Tipikus old school saints-es történet.
Ennél szívesebben emlékszem az utolsó meccsünkre, amikor még az akkor korrekt védelmetek dacára is 41 gombócot kaptatok.atapapa
És -az azóta már középiskolai futballedző- Quinn Gray volt a kezdő QBnk (Garrard akkor éppen sérült volt). És nem is játszott rosszul azon a meccsen (talán ezért hitte el, hogy ő több mint egy backup QB. El is ment tölunk a szezon után. Többé nem játszott regular meccsen az NFLben...).

Egyébként (bár ezt egy kicsit félve merem kijelenteni, hisz ez lesz az első nagy teszt idén) a védelmünk újra egész korrektnek tűnik. 4. total yardokban, 5. futás, és 7.(!) passz ellen -eddigi ellenfelek- Titans, Jets, Panthers-. Mindezt a legjobb pass rusherünk, Kampman nélkül tették. Ja és mellesleg a legkevesebb big playt nyelte be idén az egész NFLben, és még senki nem tudott 300 total yard főlé menni ellenünk. Mondjuk vasárnap ez utóbbi tuti változik... A D sokkal jobb jelenleg mint az offense, leszámítva a csúcsformában lévő MJDt.

Ja még egy érdekesség: Jack Del Rio a New Orleans által lett draftolva (itt kezdte profi pályafutását), itt volt először (erönléti) edző, itt ismerte meg a feleségét, az egyik lánya jelenleg is itt él (és tanul asszem az LSUn). Szóval sok szállal kötődik Big Easybe. Többször mondta (pl. a Colts-Saints Superbowl előtt), hogy imádja a várost.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
Az FG-kísérletet leszámítva az NFL Networkön az évtized egyik legnagyobb játékának választották ezt a playt. Tipikus old school saints-es történet.
Ennél szívesebben emlékszem az utolsó meccsünkre, amikor még az akkor korrekt védelmetek dacára is 41 gombócot kaptatok.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 553 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy kis múltidézést engedjetek meg. Mikor legutóbb nálunk járt a Saints (2003ban) minden idők egyik legemlékezetesebb befelyezésével ért véget a meccs. Ahogy manapság mindenki emlékszik rá a "River City Relay"-el.
http://www.youtube.com/watch?v=3Od9C2dKiCI
Érdemes belenézni hogyan hozta vissza a Saints majdnem a sírból a meccset. Majdnem, merthogy volt egy slusszpoén is, bár szerintem Saints drukkerek nem nevetnek rajta...
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
viszont meglepő hogy de la Puente előzi Tennantot a Kreutz mögötti versenybenatapapa
...megbízható, nagy tapasztalú playa.....zemanla
Attól még lehet belőle nagy játékos. Azt hiszem G-t játszott eddig mindig, lehet hogy C-nek sokkal jobb, pl. Goodwint is G-ként igazoltuk le, aztán centernek sokkal jobban bevált
Colston hétvégén már játszik SP szerint :o 2 hét elég volt neki? nem kéne ezt elkapkodniclbass
Payton jobban ködösít ezekkel a sérültekkel, mint egy politikus

Állítólag nem volt törés, csak repedés, ezért játszhat már most.

több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 106 — Saints fan
Colston hétvégén már játszik SP szerint :o 2 hét elég volt neki? nem kéne ezt elkapkodniclbass
Nincs célpontja Breesnek???? 😀
Tudjátok? a pályamunkásnak is.........
(mint az íjjász! 😀 )

szvsz én sem sürgetnémzemanla
milyen íjjász??? 😂 😂
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 318 — Do Your Job
Colston hétvégén már játszik SP szerint :o 2 hét elég volt neki? nem kéne ezt elkapkodniclbass
Nincs célpontja Breesnek???? 😀
Tudjátok? a pályamunkásnak is.........
(mint az íjjász! 😀 )

szvsz én sem sürgetném




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 106 — Saints fan
Colston hétvégén már játszik SP szerint :o 2 hét elég volt neki? nem kéne ezt elkapkodni
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 318 — Do Your Job
viszont meglepő hogy de la Puente előzi Tennantot a Kreutz mögötti versenybenatapapa
...megbízható, nagy tapasztalú playa.....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
nem edzett: Vilma, Kreutz, Wilson, Herring, David Thomas, Strief
3 LB :/
Porter fullon nyomta, és Colston is elkezdett némi melót :mad:
Kinget gyorsan visszavettük PS-be
viszont meglepő hogy de la Puente előzi Tennantot a Kreutz mögötti versenyben

több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 103 — playoffs???
fasza. hónapok óta az LB-k miatt brekegek én is.
mostanra csak ilyen lecsúszott, ki tudja milyen mókusok maradtak.
nem örülök.



több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
Humber visszahozatala érdekes kérdést feszeget: valamelyik LB-nk komolyabb időre kiesett? Pakisztán egyértelmű hogy Strief miatt van itt, de annyira rossz nem lehet a helyzet, mert utóbbit IR-re nem tettük.

Este az első edzés után tisztább lesz a kép

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Két érkező megvan Hartley és King helyére:
Ramon Humber, LB és Pat McQuistan, OL (4 év alatt 40 meccsen backup 'Boysban, tavaly 8 meccsen kezdő Miami mezben, idén Titans edzőtáborban próbálkozott, de a hónap elején elküldték)
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
Hartley IR-en. Tök jogos, kell a hely, nem tudunk várni, Kasay pedig eddig tökéletes. Mondjuk én a két FB közül az egyiket is kivágnám végre.

több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 103 — playoffs???
Sajnálom szegény Gleasont.

fasza franchise vagyunk, a PIT elmehet a sunyiba hozzánk képest. 😀

JD-t kérlek ne is emlegesse senki, felőlem ez a szerencsétlen Pátrik is elkolbászolhat a pályán, ha muszáj. 3 elkapónál mindig fent van és akkor oda is repül a labda, mintha csak kötelező lenne. Sajnos más is ismeri a filyut.

A hétvégi meccset nagyon várom, VILMA remélhetőleg játszik. Ha nem, én leszek csak 51-es....... de most ez is segített.

Az atlantai lufi meg kezd leereszteni, ez pedig így is van jól 😀 😀 😀 😀

Go Saints!!!!!!!

Brees meg hívjon nyugodtan, SP hadd pihenjen.....



több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
Mithc King, DT --> waiver

Várhatólag azért, mert jön hamarosan O-Line emberDeny
A rohadt életbe, nálam nem King a keret legrosszabb embere :/ Nagyon hasznos volt a rotációban, nem hiszem hogy sokáig lesz csapat nélkül

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mithc King, DT --> waiver

Várhatólag azért, mert jön hamarosan O-Line ember
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 318 — Do Your Job
Brian de la Puente...... :/




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
Gleason a hétvégén kapott egy SB-gyűrűt is a Saints-től 😊
Ha Soldi lennék, akkor most egy ezer leütéses eszmefuttatás jönne arról, hogy micsoda franchise vagyunk

Payton most nyilatkozta, hogy a tegnapi 93 yardos, negyedik negyedbeli, kb. másfél percnyi játékidő alatt lezavart drive alatt végig Brees hívta a pályán a playeket... atapapa
http://www.nfl.com/videos/nfl-drive-of-the-week/09000d5d8229aced/Drive-of-the-Week-Saints-game-winner

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 193 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem tudom mennyire figyeltétek az ezzel kapcsolatos híreket, de Gleason tegnapi jelenlétébe azért könnyek is becsúsztak. A srác a 2008-as térdsérülése után vonult vissza, majd egy nagyon hosszú nevű és rendkívül ritka betegséget állapítottak meg nála (röviden ALS), mely elsorvasztja az izmokat, elpusztítja a test idegsejtjeit úgy, hogy a végén az alapvető funkciókat se tudja a test ellátni, pár év alatt biztos halálhoz vezet ez a gyógyíthatatlan kór 😕
atapapa
Ez nem ugyanaz a betegség, mint ami a fizikus S. Hawking-nak van? Szörnyű így látni egy (sportoló) fiatalembert!tomi-tomi
Ez Lou Gherig szindróma. 😕 😕 Nem más, min a betegségek megalodonja, a legszörnyűségesebb dolog.
Szépen lassan lebénul... teljesen.... A végén egy rokkant kocsiban fog ülni , és ha ni cs egy szertő családja, amely ápolja, akkor annyi. Persze így is vége lehet gyorsan.2-3év. Hawkins szinte csodával határos módon él még.

Kedvenc gitárosom Jason Becker pályáját, életét, mindenét törte össze...

Borzaszóan szomorúHelmut Zimmer
igen, a LouGhering sajna feltartóztathatatlan, mert eléri a légzést - Hawkingnak volt valami korrekciós műtétja, amivel lélegezni tud - sajnálom 😕


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Nem tudom mennyire figyeltétek az ezzel kapcsolatos híreket, de Gleason tegnapi jelenlétébe azért könnyek is becsúsztak. A srác a 2008-as térdsérülése után vonult vissza, majd egy nagyon hosszú nevű és rendkívül ritka betegséget állapítottak meg nála (röviden ALS), mely elsorvasztja az izmokat, elpusztítja a test idegsejtjeit úgy, hogy a végén az alapvető funkciókat se tudja a test ellátni, pár év alatt biztos halálhoz vezet ez a gyógyíthatatlan kór 😕
atapapa
Ez nem ugyanaz a betegség, mint ami a fizikus S. Hawking-nak van? Szörnyű így látni egy (sportoló) fiatalembert!tomi-tomi
Ez Lou Gherig szindróma. 😕 😕 Nem más, min a betegségek megalodonja, a legszörnyűségesebb dolog.
Szépen lassan lebénul... teljesen.... A végén egy rokkant kocsiban fog ülni , és ha ni cs egy szertő családja, amely ápolja, akkor annyi. Persze így is vége lehet gyorsan.2-3év. Hawkins szinte csodával határos módon él még.

Kedvenc gitárosom Jason Becker pályáját, életét, mindenét törte össze...

Borzaszóan szomorú
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nem tudom mennyire figyeltétek az ezzel kapcsolatos híreket, de Gleason tegnapi jelenlétébe azért könnyek is becsúsztak. A srác a 2008-as térdsérülése után vonult vissza, majd egy nagyon hosszú nevű és rendkívül ritka betegséget állapítottak meg nála (röviden ALS), mely elsorvasztja az izmokat, elpusztítja a test idegsejtjeit úgy, hogy a végén az alapvető funkciókat se tudja a test ellátni, pár év alatt biztos halálhoz vezet ez a gyógyíthatatlan kór 😕
atapapa
Ez nem ugyanaz a betegség, mint ami a fizikus S. Hawking-nak van? Szörnyű így látni egy (sportoló) fiatalembert!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
Payton most nyilatkozta, hogy a tegnapi 93 yardos, negyedik negyedbeli, kb. másfél percnyi játékidő alatt lezavart drive alatt végig Brees hívta a pályán a playeket... Ha ennyire hasít az O közben, akkor ebből rendszert is csinálhatnánk


Ennek örömére a meccs hőse, a puntot blokkoló Steve Gleason fogja vezényelni ma este a "Who Dat-kórust".
atapapa
Nem tudom mennyire figyeltétek az ezzel kapcsolatos híreket, de Gleason tegnapi jelenlétébe azért könnyek is becsúsztak. A srác a 2008-as térdsérülése után vonult vissza, majd egy nagyon hosszú nevű és rendkívül ritka betegséget állapítottak meg nála (röviden ALS), mely elsorvasztja az izmokat, elpusztítja a test idegsejtjeit úgy, hogy a végén az alapvető funkciókat se tudja a test ellátni, pár év alatt biztos halálhoz vezet ez a gyógyíthatatlan kór 😕

http://www.youtube.com/watch?v=mHWPheMQa04

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
Én csak azt nem értem, hogy Robinson aza Patrick 😀 miért van még itt vagy egyáltalán mit lát benne G.W. ??? (Vagy csak nekem tünik felennyire?)
krixtofer
Porter még out, a többiek közül meg GW-nél ő vezet. Mondjuk annyira nem rossz a srác, mint volt mondjuk JD 😛
Vilma-nak milyen súlyos a sérülése? tudja valaki? nagyon kéne a védelembe.lol
térd. Annak a térdnek már történelme van sajnos, de ez elvileg nem olyan súlyos

több mint 12 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Vilma-nak milyen súlyos a sérülése? tudja valaki? nagyon kéne a védelembe.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Én csak azt nem értem, hogy Robinson aza Patrick 😀 miért van még itt vagy egyáltalán mit lát benne G.W. ??? (Vagy csak nekem tünik felennyire?)
Na jó tegnap a második félidőben rendben volt...
Mondjuk én nem szoktam senkit kritizálni meg nem is nagyon akarok mert én az egész Csapatot Imádom! 😊 Go Saints!!!!!!!