New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Humber visszahozatala érdekes kérdést feszeget: valamelyik LB-nk komolyabb időre kiesett? Pakisztán egyértelmű hogy Strief miatt van itt, de annyira rossz nem lehet a helyzet, mert utóbbit IR-re nem tettük.

Este az első edzés után tisztább lesz a kép

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Két érkező megvan Hartley és King helyére:
Ramon Humber, LB és Pat McQuistan, OL (4 év alatt 40 meccsen backup 'Boysban, tavaly 8 meccsen kezdő Miami mezben, idén Titans edzőtáborban próbálkozott, de a hónap elején elküldték)
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Hartley IR-en. Tök jogos, kell a hely, nem tudunk várni, Kasay pedig eddig tökéletes. Mondjuk én a két FB közül az egyiket is kivágnám végre.

több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 100 — playoffs???
Sajnálom szegény Gleasont.

fasza franchise vagyunk, a PIT elmehet a sunyiba hozzánk képest. 😀

JD-t kérlek ne is emlegesse senki, felőlem ez a szerencsétlen Pátrik is elkolbászolhat a pályán, ha muszáj. 3 elkapónál mindig fent van és akkor oda is repül a labda, mintha csak kötelező lenne. Sajnos más is ismeri a filyut.

A hétvégi meccset nagyon várom, VILMA remélhetőleg játszik. Ha nem, én leszek csak 51-es....... de most ez is segített.

Az atlantai lufi meg kezd leereszteni, ez pedig így is van jól 😀 😀 😀 😀

Go Saints!!!!!!!

Brees meg hívjon nyugodtan, SP hadd pihenjen.....



több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Mithc King, DT --> waiver

Várhatólag azért, mert jön hamarosan O-Line emberDeny
A rohadt életbe, nálam nem King a keret legrosszabb embere :/ Nagyon hasznos volt a rotációban, nem hiszem hogy sokáig lesz csapat nélkül

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mithc King, DT --> waiver

Várhatólag azért, mert jön hamarosan O-Line ember
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Brian de la Puente...... :/




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Gleason a hétvégén kapott egy SB-gyűrűt is a Saints-től 😊
Ha Soldi lennék, akkor most egy ezer leütéses eszmefuttatás jönne arról, hogy micsoda franchise vagyunk

Payton most nyilatkozta, hogy a tegnapi 93 yardos, negyedik negyedbeli, kb. másfél percnyi játékidő alatt lezavart drive alatt végig Brees hívta a pályán a playeket... atapapa
http://www.nfl.com/videos/nfl-drive-of-the-week/09000d5d8229aced/Drive-of-the-Week-Saints-game-winner

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem tudom mennyire figyeltétek az ezzel kapcsolatos híreket, de Gleason tegnapi jelenlétébe azért könnyek is becsúsztak. A srác a 2008-as térdsérülése után vonult vissza, majd egy nagyon hosszú nevű és rendkívül ritka betegséget állapítottak meg nála (röviden ALS), mely elsorvasztja az izmokat, elpusztítja a test idegsejtjeit úgy, hogy a végén az alapvető funkciókat se tudja a test ellátni, pár év alatt biztos halálhoz vezet ez a gyógyíthatatlan kór 😕
atapapa
Ez nem ugyanaz a betegség, mint ami a fizikus S. Hawking-nak van? Szörnyű így látni egy (sportoló) fiatalembert!tomi-tomi
Ez Lou Gherig szindróma. 😕 😕 Nem más, min a betegségek megalodonja, a legszörnyűségesebb dolog.
Szépen lassan lebénul... teljesen.... A végén egy rokkant kocsiban fog ülni , és ha ni cs egy szertő családja, amely ápolja, akkor annyi. Persze így is vége lehet gyorsan.2-3év. Hawkins szinte csodával határos módon él még.

Kedvenc gitárosom Jason Becker pályáját, életét, mindenét törte össze...

Borzaszóan szomorúHelmut Zimmer
igen, a LouGhering sajna feltartóztathatatlan, mert eléri a légzést - Hawkingnak volt valami korrekciós műtétja, amivel lélegezni tud - sajnálom 😕


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Nem tudom mennyire figyeltétek az ezzel kapcsolatos híreket, de Gleason tegnapi jelenlétébe azért könnyek is becsúsztak. A srác a 2008-as térdsérülése után vonult vissza, majd egy nagyon hosszú nevű és rendkívül ritka betegséget állapítottak meg nála (röviden ALS), mely elsorvasztja az izmokat, elpusztítja a test idegsejtjeit úgy, hogy a végén az alapvető funkciókat se tudja a test ellátni, pár év alatt biztos halálhoz vezet ez a gyógyíthatatlan kór 😕
atapapa
Ez nem ugyanaz a betegség, mint ami a fizikus S. Hawking-nak van? Szörnyű így látni egy (sportoló) fiatalembert!tomi-tomi
Ez Lou Gherig szindróma. 😕 😕 Nem más, min a betegségek megalodonja, a legszörnyűségesebb dolog.
Szépen lassan lebénul... teljesen.... A végén egy rokkant kocsiban fog ülni , és ha ni cs egy szertő családja, amely ápolja, akkor annyi. Persze így is vége lehet gyorsan.2-3év. Hawkins szinte csodával határos módon él még.

Kedvenc gitárosom Jason Becker pályáját, életét, mindenét törte össze...

Borzaszóan szomorú
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nem tudom mennyire figyeltétek az ezzel kapcsolatos híreket, de Gleason tegnapi jelenlétébe azért könnyek is becsúsztak. A srác a 2008-as térdsérülése után vonult vissza, majd egy nagyon hosszú nevű és rendkívül ritka betegséget állapítottak meg nála (röviden ALS), mely elsorvasztja az izmokat, elpusztítja a test idegsejtjeit úgy, hogy a végén az alapvető funkciókat se tudja a test ellátni, pár év alatt biztos halálhoz vezet ez a gyógyíthatatlan kór 😕
atapapa
Ez nem ugyanaz a betegség, mint ami a fizikus S. Hawking-nak van? Szörnyű így látni egy (sportoló) fiatalembert!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Payton most nyilatkozta, hogy a tegnapi 93 yardos, negyedik negyedbeli, kb. másfél percnyi játékidő alatt lezavart drive alatt végig Brees hívta a pályán a playeket... Ha ennyire hasít az O közben, akkor ebből rendszert is csinálhatnánk


Ennek örömére a meccs hőse, a puntot blokkoló Steve Gleason fogja vezényelni ma este a "Who Dat-kórust".
atapapa
Nem tudom mennyire figyeltétek az ezzel kapcsolatos híreket, de Gleason tegnapi jelenlétébe azért könnyek is becsúsztak. A srác a 2008-as térdsérülése után vonult vissza, majd egy nagyon hosszú nevű és rendkívül ritka betegséget állapítottak meg nála (röviden ALS), mely elsorvasztja az izmokat, elpusztítja a test idegsejtjeit úgy, hogy a végén az alapvető funkciókat se tudja a test ellátni, pár év alatt biztos halálhoz vezet ez a gyógyíthatatlan kór 😕

http://www.youtube.com/watch?v=mHWPheMQa04

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Én csak azt nem értem, hogy Robinson aza Patrick 😀 miért van még itt vagy egyáltalán mit lát benne G.W. ??? (Vagy csak nekem tünik felennyire?)
krixtofer
Porter még out, a többiek közül meg GW-nél ő vezet. Mondjuk annyira nem rossz a srác, mint volt mondjuk JD 😛
Vilma-nak milyen súlyos a sérülése? tudja valaki? nagyon kéne a védelembe.lol
térd. Annak a térdnek már történelme van sajnos, de ez elvileg nem olyan súlyos

több mint 12 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Vilma-nak milyen súlyos a sérülése? tudja valaki? nagyon kéne a védelembe.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Én csak azt nem értem, hogy Robinson aza Patrick 😀 miért van még itt vagy egyáltalán mit lát benne G.W. ??? (Vagy csak nekem tünik felennyire?)
Na jó tegnap a második félidőben rendben volt...
Mondjuk én nem szoktam senkit kritizálni meg nem is nagyon akarok mert én az egész Csapatot Imádom! 😊 Go Saints!!!!!!!
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Néhány Saints-szurkoló most fog jubilálni 😊 1 nap híján 5 éve volt a Superdome újranyitása, az Atlanta elleni MNF
atapapa
Köszönöm a megemlékezést!!! 😂
zemanla
Ez a minimum, miután minden egyes fórumtalin egyedül neked újra és újra meg kell hallgatnod az én történetemet is, mivel te mindig ott vagy 😊

Tegnap az emlékezetes Dolphins elleni fordítás utolsó negyedénél is több pontot szereztünk a végén, huszonhármat. Brees olyan hatékonyan dobált ekkor, mint az 5000 yardos szezonjában, szinte végig üres backfielddel. Igaz, a meccs nagy részében a védelem is a 2008-as idényt idézte. Szerencsére amikor igazán számított, akkor lerántották a redőnyt.atapapa
Kapkodtam is a fejem tegnap, mikor minden egyes eredményfrissítésnél (NYG-PHI meccs ESPN) változott az állás... :cool:
Azért otthon ennyit kapni...... bár Schaub hozott 33 pontot a fantasyban. 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Néhány Saints-szurkoló most fog jubilálni 😊 1 nap híján 5 éve volt a Superdome újranyitása, az Atlanta elleni MNF
atapapa
Köszönöm a megemlékezést!!! 😂
zemanla
Ez a minimum, miután minden egyes fórumtalin egyedül neked újra és újra meg kell hallgatnod az én történetemet is, mivel te mindig ott vagy 😊

Tegnap az emlékezetes Dolphins elleni fordítás utolsó negyedénél is több pontot szereztünk a végén, huszonhármat. Brees olyan hatékonyan dobált ekkor, mint az 5000 yardos szezonjában, szinte végig üres backfielddel. Igaz, a meccs nagy részében a védelem is a 2008-as idényt idézte. Szerencsére amikor igazán számított, akkor lerántották a redőnyt.

több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 100 — playoffs???
öreg hiba. Sanja mint írtam mobilnet volt, de az eredménykövető is elég volt egy fél infarktushoz.
Nyertünk, várható volt a nagy dobálózás, szóval azt hozta a meccs, amit gondoltam.

A CAR is nyert, a TB lenyomta az ATL-át. Alakul a csoport. 😀 😀 😀 😀

WHO DAT!!!!



több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Néhány Saints-szurkoló most fog jubilálni 😊 1 nap híján 5 éve volt a Superdome újranyitása, az Atlanta elleni MNF
atapapa
Köszönöm a megemlékezést!!! 😂
Miután megjöttem Békés megyei körutam után az este, most kezdek tájékozódni. A NYG-PHI meccset néztem az ESPN-en....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Egy ideig úgy tűnt, hogy a retrószerkóhoz retróteljesítmény párosul.

Sproles-ra nincsenek szavak, nem gondoltam volna, hogy Reggie-t ennyire felülmúlja.atapapa
nehezemre esik kimondani, mert Reggie nagy kedvencem, de Sproles sokkal jobb teljesítményt nyújt eddig

......
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Egy ideig úgy tűnt, hogy a retrószerkóhoz retróteljesítmény párosul.

Sproles-ra nincsenek szavak, nem gondoltam volna, hogy Reggie-t ennyire felülmúlja.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Néhány Saints-szurkoló most fog jubilálni 😊 1 nap híján 5 éve volt a Superdome újranyitása, az Atlanta elleni MNF
Ennek örömére a meccs hőse, a puntot blokkoló Steve Gleason fogja vezényelni ma este a "Who Dat-kórust".

Micsoda meccs volt!
http://www.youtube.com/watch?v=SSsfA7W7Y8A

szerk: viszont Vilma ma nem játszik :/atapapa
ez tuti, mármint hogy vilma out??D11
tuti akkor lesz, ha lejelentik az aktív játékosokat, de az NFL Network egyik munkatársa szerint az

több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Néhány Saints-szurkoló most fog jubilálni 😊 1 nap híján 5 éve volt a Superdome újranyitása, az Atlanta elleni MNF
Ennek örömére a meccs hőse, a puntot blokkoló Steve Gleason fogja vezényelni ma este a "Who Dat-kórust".

Micsoda meccs volt!
http://www.youtube.com/watch?v=SSsfA7W7Y8A

szerk: viszont Vilma ma nem játszik :/atapapa
ez tuti, mármint hogy vilma out??
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Néhány Saints-szurkoló most fog jubilálni 😊 1 nap híján 5 éve volt a Superdome újranyitása, az Atlanta elleni MNF
Ennek örömére a meccs hőse, a puntot blokkoló Steve Gleason fogja vezényelni ma este a "Who Dat-kórust".

Micsoda meccs volt!
http://www.youtube.com/watch?v=SSsfA7W7Y8A

szerk: viszont Vilma ma nem játszik :/

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Ivory-nak mennyi esélye van, hogy PUP után visszatér , és milyen szerepe lehet?mascherano
szerintem maximum akkor léphet pályára ha az Ingram,Thomas,Sproles hármasból valaki megsérül..sLyNz
olyasmi
4 RB-t nem nagyon fogunk aktiválni egy játéknapon se
A rehab jól halad, de amíg az említett hármasból mindenki oké, addig nem sok lapot fog neki osztani SP