New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 782 — Egyéb témák lakó
Azt hittem kialszom, de nem. A Tampa topicban sokkal élesebben fogalmaztam még éjszaka: Freeman egyszerűen vicc volt, (40+ passz kísérlet ~50% pct 😮) és abszolút nem vállalható vereség volt ez, hozni kellett volna ezt a meccset. GW nagy kudarca is a mai meccs, mondjuk a második félidőben voltak szép megmozdulások. Greer és Robinson (!) is okozott kellemes perceket, attól függetlenül, hogy az első TD Greer-é volt, illetve pontosítok: Williams-é. Minek zónázunk egy safety-vel? Honnan vette, hogy ez jó? Többször láttuk már: Greer és Porter nem jól zónáznak, Harper tegnap a szokásosnál is rosszabb volt, Shanle-t meg... hagyjuk is.

több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 103 — playoffs???
borzasztó volt. amit láttam az is, meg amit az eredménykövetőn láttam, az is.



több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 318 — Do Your Job
A védelem azért az első félidőben csak asszisztált a pályán történtekhez, a futójátékunk pedig.... Zemanla minden haját kitépte miatta. atapapa
Ami eddig sem volt sok.... 😛
Többet nem nézünk Tampa meccset a Champsben! (ezt megfogadtuk!) 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
Hello

Melyik Champsbe mentek? Fontolgatom a dolgot...Szilgyo
a pestibe szoktunk... sajnálom hogy ezt a kérdést már nem vettem észre időben 😐

igazából az a baj, hogy a Bucs nem jó csapat, Freeman abszolút vicc kategória néha, de nem csinált semmi hülyeséget, és ez elég volt, ezzel a védelemmel, ami nagyon jól játszott, a korábbi meccsekhez képest is... meglepett a Bucs OL-je, nagyon jó volt

3 INT-ből amit Brees csinált, igazából az utolsó volt az ő hibája, Meachem idei második ilyen szarsága volt, Colston meg nem futotta végig a route-t... a védelmünk a két bekapott nagy TD-t kivéve nem volt igazán rossz, megint Shanle és a pass coverage... Harper borzalmasan szar volt néha...

már az elején látszott, hogy szét vagyunk esve, ez van, belefér ez a vereség... idegenben mindig nehéz, két hét múlva itthon azért más lesz, főleg hogy SP ott lesz a pálya mellett... bármennyire jó Brees, azért kritikus helyzetekben kell Payton, és nem csak a callok miatt (illetve inkább nem is azért), hanem mert ő a HC, és kész...Gyurma Pappa
tökéletes észrevételek, a Tampa OL nagyon jól dolgozott (nem úgy a miénk...), Brees az utolsó pickről tehetett csak, bár én annál a playnél a hívást is okoltam, teljesen egyértelmű volt, hogy nem fogunk futni, a Tampa back seven is tudta. Talán Payton okosabb lett volna abban a szituban (én pl. rúgtam volna 😛)
A védelem azért az első félidőben csak asszisztált a pályán történtekhez, a futójátékunk pedig.... Zemanla minden haját kitépte miatta. Brees futásait leszámítva futottunk kettes átlaggal?
Drága és keserű vereség ez, de talán időben jött és tanulunk belőle.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 782 — Egyéb témák lakó
igazából az a baj, hogy a Bucs nem jó csapat, Freeman abszolút vicc kategória néha, de nem csinált semmi hülyeséget, és ez elég volt, ezzel a védelemmel, ami nagyon jól játszott, a korábbi meccsekhez képest is... meglepett a Bucs OL-je, nagyon jó volt

3 INT-ből amit Brees csinált, igazából az utolsó volt az ő hibája, Meachem idei második ilyen szarsága volt, Colston meg nem futotta végig a route-t... a védelmünk a két bekapott nagy TD-t kivéve nem volt igazán rossz, megint Shanle és a pass coverage... Harper borzalmasan szar volt néha...

már az elején látszott, hogy szét vagyunk esve, ez van, belefér ez a vereség... idegenben mindig nehéz, két hét múlva itthon azért más lesz, főleg hogy SP ott lesz a pálya mellett... bármennyire jó Brees, azért kritikus helyzetekben kell Payton, és nem csak a callok miatt (illetve inkább nem is azért), hanem mert ő a HC, és kész...

több mint 12 éve
Szilgyo 14
Hello

Melyik Champsbe mentek? Fontolgatom a dolgot...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nehéz lesz a mai meccs, de én szerintem nagy küzdés árán, de nyer a New Orleans! Go Saints!!
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
Jelzem, hogy a holnapi közös meccsnézésre még ha nehezen is, de tudunk helyet szorítani a Champsben 😛 (Értsd, eddig háromnál biztosan nem leszünk többen, szóval a tömegiszonyban szenvedő szurkolótársak is jelentkezhetnek 😉 )

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 782 — Egyéb témák lakó
Saints safety Roman Harper said $15k fine was "worth it" for hit on Steve Smith.
atapapa
nyilván, mindkettőjük ismert szerénysége jó táptalaj a másik iránti szeretetnek

több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 103 — playoffs???
Én már próbáltam ultizni hajduval, meg a másik haverjával aki szintén profi ultis: nem igazán voltam sikeres.
A csirkecomb sokkal jobb opció 😀 😀 😀 😀 😀 én maj arra ügyelek inkább.

Vilma ma fog pályára lépni, Tiszavasváriban...... 😀 😀 😀



több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
HB Darren Sproles is currently averaging 4.0 YPC...AFTER contact. Reggie Bush is averaging 3.2 YPC period.


Harpert teljesen jogosan megkúrta az NFL 15 ropira, de fennáll a veszélye, hogy fogunk még hallani kettőjük barátságáról
Saints safety Roman Harper said $15k fine was "worth it" for hit on Steve Smith.

Remek hír, hogy a Strief, Thomas, Herring trión kívül tegnap már mindenki fullon edzett

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 782 — Egyéb témák lakó
A fantasyban is szivat, de őt nem rakhatom ki 😀 😀 😀Kájzerszóze
megsértődne? 😀

több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 103 — playoffs???
A végén még Petró B fan leszek ata, ne riogass a számokkal 😀 😀 😀 😀 😀

Ha Pat Rob beválna, nagyon jó lenne, mert vékony kicsit a sec is.

Vilmával mi van má? Bekenem magam csokival, felveszem a mezem és beállok helyette lassan.
A fantasyban is szivat, de őt nem rakhatom ki 😀 😀 😀



több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Srácok nem kell véletlenül valakinek egy Marcus Colston superbowlos XL-es fekete mez?
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
Egy jellemző adat Robinsonról
Cornerback Patrick Robinson has allowed just 52% of passes thrown his way to be caught which is among the best, but the 16 yards per catch he allows is among the worst.

A sérültek helyzete tegnap: Henderson, Strief és Thomas nem edzett, Vilma limitálva, Wilson és Kreutz full

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 318 — Do Your Job
szóval akko érkezés 28 és távozás 29?

tehát 29 a szabika?

Gyerekek én nem vagyok túlontúl képben, küzdök több fronton is.

természetesen ott leszek, viszek magammal pénzt és/vagy cuccot is. remélem nagy hófúvás nem lesz, mert a SB-ra kétszer indultam el, egyszer csak 20km-t sikerült mennem és visszafordítottak, a második nekifutásra már lenyomtam az 50-est, de kellett hozzá több mint 2 és fél óra.....

elvileg a spórolás miatt korán megyek, öt körül délután már ott leszek. de ha csak később kezdődik a parti, elleszek, megoldom valahogyan, ha már apám is ott lakik 😀 😀 😀 😀Kájzerszóze
Én simán ráérek 4-től, de jöhettek hamarabb is, ha tudtok ultizni 😊hajdu
Mi az az ulti? 😂hayden
Sport! 😂




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
hayden New Orleans Saints 124
szóval akko érkezés 28 és távozás 29?

tehát 29 a szabika?

Gyerekek én nem vagyok túlontúl képben, küzdök több fronton is.

természetesen ott leszek, viszek magammal pénzt és/vagy cuccot is. remélem nagy hófúvás nem lesz, mert a SB-ra kétszer indultam el, egyszer csak 20km-t sikerült mennem és visszafordítottak, a második nekifutásra már lenyomtam az 50-est, de kellett hozzá több mint 2 és fél óra.....

elvileg a spórolás miatt korán megyek, öt körül délután már ott leszek. de ha csak később kezdődik a parti, elleszek, megoldom valahogyan, ha már apám is ott lakik 😀 😀 😀 😀Kájzerszóze
Én simán ráérek 4-től, de jöhettek hamarabb is, ha tudtok ultizni 😊hajdu
Mi az az ulti? 😂
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 318 — Do Your Job
Az ultiban benne vagyok, de már vagy 20 éve nem játszottam... 😉
annó a matektanárom mondta, hogy "ti nem tudtok ultizni, csak szerettek" . leragadtam azon a szinten.zemanla
Mivel társszerzője vagyok a 21. század legjelentősebb ultikönyvének 😊 képes vagyok felhozni benneteket 😊 A lényeg, hogy gyertek, kártyám van. Csirkecomb is lesz 😊hajdu
Nocsak! Ulti-könyv társszerző..... Akkor te profi vagy! Vigyünk sok pénzt, amit egy óra alatt elnyersz tőlünk? 😉
megkeresem a régi fillérjeimet és 10-20-as alapon játszunk.. 😂




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Az ultiban benne vagyok, de már vagy 20 éve nem játszottam... 😉
annó a matektanárom mondta, hogy "ti nem tudtok ultizni, csak szerettek" . leragadtam azon a szinten.zemanla
Mivel társszerzője vagyok a 21. század legjelentősebb ultikönyvének 😊 képes vagyok felhozni benneteket 😊 A lényeg, hogy gyertek, kártyám van. Csirkecomb is lesz 😊
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
Sziasztok!

Jól látom, hogy sem az ESPN America, sem pedig a Sport 1/2 nem adja a Tampa elleni meccset?Szilgyo
bizony jól, ezért tervezzük a közös meccsnézést olyan helyre, ahol van Sky
Én simán ráérek 4-től, de jöhettek hamarabb is, ha tudtok ultizni 😊hajdu
ha hamarabb le akarunk érni, akkor nem elég ellógni a délutánt, de már hétfőre is szabit kell kivenni 😊

Sok van még addig, és sok múlik azon is, hogy pontosan hányan megyünk, kihez hogyan kell alkalmazkodni

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 318 — Do Your Job
szóval akko érkezés 28 és távozás 29?

tehát 29 a szabika?

Gyerekek én nem vagyok túlontúl képben, küzdök több fronton is.

természetesen ott leszek, viszek magammal pénzt és/vagy cuccot is. remélem nagy hófúvás nem lesz, mert a SB-ra kétszer indultam el, egyszer csak 20km-t sikerült mennem és visszafordítottak, a második nekifutásra már lenyomtam az 50-est, de kellett hozzá több mint 2 és fél óra.....

elvileg a spórolás miatt korán megyek, öt körül délután már ott leszek. de ha csak később kezdődik a parti, elleszek, megoldom valahogyan, ha már apám is ott lakik 😀 😀 😀 😀Kájzerszóze
Én simán ráérek 4-től, de jöhettek hamarabb is, ha tudtok ultizni 😊hajdu
Nyugi, nem lesz hófúvás. (akkor mi mit szóljunk a világkörüli kirándulásról? 😊 ) Ha meg lesz, kérünk felvezetést a közútkezelőtől!

Az ultiban benne vagyok, de már vagy 20 éve nem játszottam... 😉
annó a matektanárom mondta, hogy "ti nem tudtok ultizni, csak szerettek" . leragadtam azon a szinten.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
szóval akko érkezés 28 és távozás 29?

tehát 29 a szabika?

Gyerekek én nem vagyok túlontúl képben, küzdök több fronton is.

természetesen ott leszek, viszek magammal pénzt és/vagy cuccot is. remélem nagy hófúvás nem lesz, mert a SB-ra kétszer indultam el, egyszer csak 20km-t sikerült mennem és visszafordítottak, a második nekifutásra már lenyomtam az 50-est, de kellett hozzá több mint 2 és fél óra.....

elvileg a spórolás miatt korán megyek, öt körül délután már ott leszek. de ha csak később kezdődik a parti, elleszek, megoldom valahogyan, ha már apám is ott lakik 😀 😀 😀 😀Kájzerszóze
Én simán ráérek 4-től, de jöhettek hamarabb is, ha tudtok ultizni 😊
több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 103 — playoffs???
szóval akko érkezés 28 és távozás 29?

tehát 29 a szabika?

Gyerekek én nem vagyok túlontúl képben, küzdök több fronton is.

természetesen ott leszek, viszek magammal pénzt és/vagy cuccot is. remélem nagy hófúvás nem lesz, mert a SB-ra kétszer indultam el, egyszer csak 20km-t sikerült mennem és visszafordítottak, a második nekifutásra már lenyomtam az 50-est, de kellett hozzá több mint 2 és fél óra.....

elvileg a spórolás miatt korán megyek, öt körül délután már ott leszek. de ha csak később kezdődik a parti, elleszek, megoldom valahogyan, ha már apám is ott lakik 😀 😀 😀 😀



több mint 12 éve
Szilgyo 14
Sziasztok!

Jól látom, hogy sem az ESPN America, sem pedig a Sport 1/2 nem adja a Tampa elleni meccset?
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Én legfeljebb málnaszőrt viszek. Prímet nem tudok, mert nincs. Baj? 😊