New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 626 — Egyéb témák lakó
Ez a bírózás több mint vicces a részetekről. Jakehomer
Csak mellékesen: a folyamatos anti-Saintses trollkodás már több, mint vicces a részedről, és ne is mondd, hogy nem, Te vagy az egyetlen, akik rendszeresen szól be egymondatosokat más elleni eredménykövetőben is... én szoktam Falcons topikban trollkodni, de fel vállalom, a tavalyi PO-s beszólogatás után, de szerintem közülünk senki nem trollkodott még Panthers topikban, sőt rendszeresen leírom, elmondom, hogy a csoportból csak a Carolina, akiket kedvelek, többek között még Jake miatt, meg most Cam is egy szimpatikus gyerek, nem beszélve még Peppersről, annak idején...

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 626 — Egyéb témák lakó
Ez a bírózás több mint vicces a részetekről. Harper DPI-jét maga sem nagyon vitatta (azt is mondhatnám, hogy százszor nagyobb DPI volt, mint amivel SB-ba jutott a Saints anno), egy roughing the passer bünti volt, ami kamunak tűnt a visszajátszás alapján nekem is.

Cserébe ott volt Thomas elnézett fumbleja a mi RZ-unkban.Jakehomer
Hát figyelj: az előző meccsen a térdelő Brees-t hátulról taglózta le a védő (nem hallotta a sípszót, lol), persze előtte offside volt, amit szintén elnéztek. Most a kamu roughing, a DPI-t én nem éreztem annak, szerintem Olsen is fogott annyira, de ez lényegtelen.

Egyébként a bírók homálya minden oldalra meg volt, és igazából akárhogy nézzük, nincsenek a helyzet magaslatán, nem csak a mi meccsünkön, többen is panaszkodnak, ha körbenézel a fórumokban, nem egyet fogsz találni.

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Ez a bírózás több mint vicces a részetekről. Harper DPI-jét maga sem nagyon vitatta (azt is mondhatnám, hogy százszor nagyobb DPI volt, mint amivel SB-ba jutott a Saints anno), egy roughing the passer bünti volt, ami kamunak tűnt a visszajátszás alapján nekem is.

Cserébe ott volt Thomas elnézett fumbleja a mi RZ-unkban.Jakehomer
Ezt jól kidekáztad a patika mérlegen. 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Ez a bírózás több mint vicces a részetekről. Harper DPI-jét maga sem nagyon vitatta (azt is mondhatnám, hogy százszor nagyobb DPI volt, mint amivel SB-ba jutott a Saints anno), egy roughing the passer bünti volt, ami kamunak tűnt a visszajátszás alapján nekem is.

Cserébe ott volt Thomas elnézett fumbleja a mi RZ-unkban.

Perception is reality.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 626 — Egyéb témák lakó
Na nézzük, mi vár ránk:

@TB - senki nem gondolja, hogy könnyű meccs lesz, div ellenfél, jó csapat ez, mondjuk az eheti meccs nem ezt mutatja, de ettől még az... 5 meccs közül a 2. legnehezebbnek várom, pesszimista vagyok egy kicsit (nagyon izzadós W)

IND - nem adok rá sok esélyt, hogy pont a Dome-ban lesz Painter zseniális, illene hozni (W)

@STL - semmit nem mondok NFC W csapatra... semmit... bármi történhet.... (W)

TB - ha sikerül nyerni idegenben, itthon kötelező, de nem szabad leírni egy esetleges idegenbeli győzelem esetén sem a TB-t, lásd 2009... ha nem sikerül nyerni idegenben, akkor még inkább kötelező (W)

@ATL - az esetleg feltámadó Falcons ellen belefér egy vereség a Georgia Dome-ban... jó lenne nyerni, de a Falcons tud nagyon jól játszani, és bár Ryan egyszerűen bent ragadt a lockoutban, de 3 ilyen célponttal + Turner... mindig életveszély... idén mondjuk a szerencséjük (főleg a zebráktól), elhagyni látszik őket... (L)

bye - épp ideje lesz, bár a sérülések azért nem olyan vészesek idén

NYG - annyi jó van benne, hogy a Dome-ban játszunk, a NYG egy kiszámíthatatlan ellenfél, de elég jól szokott menni Eli ellen, remélem most sem lesz másképp (W)

DET - az öreg Calvin biztos, hogy fog fejfájást okozni, ahogy Andre is okozott, mindenképp jó lenne nyerni otthon (W)

@TEN - a Titans az a csapat, akiknél soha nem lehet tudni, hogy mi fog történni... nem is jósolnék semmit, de ha idáig sikerül W-kel, max 1 L mellett eljutni... hát kitudja, lehet nem lesz gond egy vereség sem (L)

@MIN - nyerni kell a Vikings ellen, nem az ő évük (W)

ATL - MNF a Dome-ban, Karácsonykor, a Falcons ellen... (W)

CAR - ez meg kiderül, hogy kell-e még, reméljük nem, és 2009-hez hasonlóan, csodálhatjuk a cserecsapatot (L)

igazából elégedett lennék ezzel a 12-4-gyel, de szerintem 11-5, elnézve a csoport hullámzó teljesítményét, elég lehet a csoport győzelemhez, és ahogy nézem a többi csoportot, akár a NFC 2. helyhez is, tekintve hogy az NFC E és az NFC W sem szárnyal most annyira és nem egyértelmű, hogy mondjuk a Skins vagy a 49ers is ennyire domináns marad, mint mondjuk a GB a N-ban... tudom, hogy nagyon korai még jósolgatni, szigorúan a mostani teljesítményekből indultam ki, és szerintem még viszonylag pesszimista is voltam... az NFC 2. hely főleg "álmodozás" kategória, akár a Niners, akár a Skins simán hozhat ilyen mutatót, vagy bárki más

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Vasárnap 10-től közös meccsnézés Pesten. Tudom, hogy az éjjel egy körüli finis sokaknak betesz a hazautat illetően, de azért remélem, hogy páran tudtok csatlakozni.atapapa
Megyek! 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Vasárnap 10-től közös meccsnézés Pesten. Tudom, hogy az éjjel egy körüli finis sokaknak betesz a hazautat illetően, de azért remélem, hogy páran tudtok csatlakozni.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 626 — Egyéb témák lakó
ebből a TD-t kivéve már évek óta ez a helyzet, mindezt úgy, hogy ebben az 5 évben Brees-nek egyetlen célpontja se volt probowlos, ellentétben Manning vagy Brady elkapóival (na majd idén Jimmy 😊)
atapapa
Előbb lesz Cam PB-s, mint bárki tőlünk 😀 Charlotte világváros 😂

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
egyébként néztétek a közvetítés alatt, hogy Brees dobta az elmúlt 5 évben a legtöbb TD passzt, a legtöbb yardot, és ráadásul mindezt a legjobb pct-vel? ezt először írták így ki... szerintem még 5 év, és rájönnek, hogy tényleg jó csapat ez 😊Gyurma Pappa
ebből a TD-t kivéve már évek óta ez a helyzet, mindezt úgy, hogy ebben az 5 évben Brees-nek egyetlen célpontja se volt probowlos, ellentétben Manning vagy Brady elkapóival (na majd idén Jimmy 😊)
Ezt az egyik előszezoni meccsünkből mentettem le és töltöttem fel, csak aztán elfelejtettem beszúrni ide, de mindig van alkalom, hogy aktuális legyen belinkelni



A tegnapi során eszembe jutott, amint a 2008-as utolsó meccsünkön is vezetett Brees egy potenciális meccsnyerő drive-ot a CAR ellen, de a védelmet nem Williams irányította még és szokás szerint visszavette a vezetést az ellenfél.
2006 és 2008 között Gibbs védelmi "koordinátoroskodása" alatt 48 meccsen Brees összesen 4 meccsnyerő drive-ot vagy 4. negyedes fordítást csinált, Williams érkezése, azaz 2009 óta eltelt 37 meccsen viszont nyolcat, amivel holtversenyben az első helyen van Freemannel az összes irányítót tekintve. Ennyit számít egy jó védelem.

szerk: közben az ESPN-n is olvasom
Game-Winning 4th-Qtr Comeback Drives Since 2001
Peyton Manning: 24
Tom Brady: 19
Jake Delhomme: 18
Drew Brees: 17
Ben Roethlisberger: 17

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 626 — Egyéb témák lakó
soha többet nem nézem meg a saját meccsünk nfl.com-os összefoglalóját... kimondottan vicces, már a CHI meccs után feltűnt, ahol Forte kapott 1 percet, és mutattak egy vagy két sacket Cutleren, a 6-ból... most csak Robinson intje maradt ki, meg Thomas TD-t kivéve az összes TD-nk... 😊 nem baj, ez volt 2009-ben is

(tudom az okokat, de akkor is vicces)

egyébként néztétek a közvetítés alatt, hogy Brees dobta az elmúlt 5 évben a legtöbb TD passzt, a legtöbb yardot, és ráadásul mindezt a legjobb pct-vel? ezt először írták így ki... szerintem még 5 év, és rájönnek, hogy tényleg jó csapat ez 😊

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Mindenesetre infarktus közeli végjáték volt.
nem tudom, mi lett volna, ha együtt nézzük, de biztos nem tudtam volna ilyen higgadt maradni.
A WR "csomagot" én sem igazán értem. Jobban kellene keverni a kártyát. Nagyon átlátszó a játékunk.
A bírókról inkább semmit....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Nem is értettem néha, hogy milyen WR-csomagokat küldtünk a pályára. Amikor többször passzjátéknál feltesszük az FB-t és a pálya szélén próbálja eljátszani hogy célpont lesz...
Azzal különösebben nincs bajom, hogy Brees állandóan Jimmyre dobál, mivel működik és tudjuk, hogy ha úgy a jó (az elmúlt 5 évben úgy volt a jó), akkor spriccelnek a labdái mindenfelé és nem ragad le egyetlen embernél. De eddig úgy néz ki - ha lehet ilyet leírni nem egész másfél szezon után -, hogy Grahamből minimum korszakos zseni lesz...ha elkerülik a sérülések és nem száll el nagyon.
Graham az első TE a Saints történetében, aki 3 meccsen zsinórban 100 yard felett kapott el. Colston volt az utolsó játékosunk, akinek ez sikerült, még 2007-ben.
Sajnos ezekkel a "trükkös" playekkel nem tudunk mit kezdeni, és még mindig sokat szopunk screeneken, meg ilyen, kvázi nfl idegen option playeken.
Gyurma Pappa
Ez a hiperagresszív védelem átka, minden ellenfelünk próbálja kihasználni valamennyire.

A bírókról meg 5 forduló után azt kell mondanom, hogy a lockout őket viselte meg a legjobban. A GB elleni meccset leszámítva teljes homály eddig a zebrák munkássága.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 626 — Egyéb témák lakó
Szándékosan nem akartam írni semmit, de sejtettem, hogy vigyázni kell Cammel. Mondjuk a kedves bírók hatékony segítsége nélkül, sehol sincs ez a meccs a Panthersnek (nem mellesleg Harper DPI-je is egy vicc volt), de ez nem veszi el azt, hogy tényleg nagyon jó kis csapat lesz a CAR.

Ami a Saints-szel kapcsolatosan zavar, hogy gyakorlatilag Herderson, Meachem, részben Colston, Moore is el van tűnve, és Sproles-Graham-Ingram-Thomas tengely körül forog a csapat. Egyelőre működik, kérdés meddig. Sajnos Graham bármennyire jó, mindig vannak "rookie" hibák, kb. 2 v 3 INT volt rajta eddig az idényben, és egyelőre meg tudtuk úszni (nagy részben neki is köszönhetően), de nem lesz mindig így. Sproles gyakorlatilag számítanak, Ingram ma nem volt túl nagy szám (leszámítva az egy elkapás, és néhány jó blokkot), Thomas-szal meg az a bajom, hogy félek, hogy "fél", a sérülése azért nem túl régi. Jó lenne, ha felpörögne a WR corp, és termelnének még yardokat, főleg Meachemtől várok változást, az utóbbi két meccsen, kimondottan epizódszereplő lett, plusz ugye az előző meccsen pont ő hozott össze egy INT-et.

A védelem nem volt ma sem rossz, Steve Smith egy zseni, még ha gusztustalan ember is (mondjuk Harper most tényleg nagy szemét volt, és megérdemelte azt a sárgát, Ingram meg szerintem nem, de az vissza is adták egy másik kamu sárgával), Williams is nagyon jó, nincs szégyenkezni való. Sajnos ezekkel a "trükkös" playekkel nem tudunk mit kezdeni, és még mindig sokat szopunk screeneken, meg ilyen, kvázi nfl idegen option playeken.

Btw: Robinson... igazából nehéz mit mondani, mert lassan Greeren többet szopunk, mint rajta. Csak ne kiabáljuk el.

több mint 12 éve
hayden New Orleans Saints 124
Srácok, valahol a belvárosban összejönnék megnézni a holnapit Zemanlával, ha valaki csatlakozni akar, akkor hajrá, jelentkezzen itt vagy írjon PM-t (esetleg hívjon, ha megvan a számom).atapapa
Hol néznénk?hayden
van több jelölt is, most megyek letesztelni az egyiket 😛
miért, szeretnéd ha a te csehódba mennénk Óbudára? 😊atapapa
Megfordult a fejemben 😀
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Srácok, valahol a belvárosban összejönnék megnézni a holnapit Zemanlával, ha valaki csatlakozni akar, akkor hajrá, jelentkezzen itt vagy írjon PM-t (esetleg hívjon, ha megvan a számom).atapapa
Hol néznénk?hayden
van több jelölt is, most megyek letesztelni az egyiket 😛
miért, szeretnéd ha a te csehódba mennénk Óbudára? 😊

több mint 12 éve
hayden New Orleans Saints 124
Srácok, valahol a belvárosban összejönnék megnézni a holnapit Zemanlával, ha valaki csatlakozni akar, akkor hajrá, jelentkezzen itt vagy írjon PM-t (esetleg hívjon, ha megvan a számom).atapapa
Hol néznénk?
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Srácok, valahol a belvárosban összejönnék megnézni a holnapit Zemanlával, ha valaki csatlakozni akar, akkor hajrá, jelentkezzen itt vagy írjon PM-t (esetleg hívjon, ha megvan a számom).

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Ahogy Kájzer kérte 😊
Mark Ingram has 10 carries this season when the Saints need one yard for a first down, while Pierre Thomas has none.

A sérültek tegnap
Nem edzett: D. Thomas, Kreutz, Strief (legalább 2-3 hétig nem vehető számításba), Herring

Limited: Wilson, Vilma, Henderson

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 626 — Egyéb témák lakó
Robinson INT-je meg vaktyúk is talál szeget. Kérdezném eddig hány yardot szoppantottunk rajta?
Mert ez a lényeg inkább
Kájzerszóze
A profootballfocus statisztikái szerint ő volt a legjobb védőnk az egész meccset is tekintve. Négyszer dobtak rá, 1 pick, 1 PD, 0 engedett elkapás. Nem annyira rossz a srác, persze messze van (még?) a jótól.atapapa
Akkor jól láttam.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Nem hiszem hogy PT jó lenne 3 és rövidben. Neki a minusz yard a specialitása ilyenkor....
Fusson Ingram, vagy a FB. Jobb lenne. Sokkal. Brees csak messzire lát 😀 😀 😀 😀
Kájzerszóze
Ingram rövidekben tényleg nagy király, de ha ő a pályán van, akkor mindenki tudja, hogy futás lesz. egy hete olvastam, hogy a snapjei 64%-ban futunk, miközben összességében kb. a playek 60%-ban passzolunk. Ha pályára lép, rögtön telepakolja az ellenfél a boxot. Amit jó kis PAF-kel ki is lehet használni.

Robinson INT-je meg vaktyúk is talál szeget. Kérdezném eddig hány yardot szoppantottunk rajta?
Mert ez a lényeg inkább
Kájzerszóze
A profootballfocus statisztikái szerint ő volt a legjobb védőnk az egész meccset is tekintve. Négyszer dobtak rá, 1 pick, 1 PD, 0 engedett elkapás. Nem annyira rossz a srác, persze messze van (még?) a jótól.

több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 100 — playoffs???
Nem hiszem hogy PT jó lenne 3 és rövidben. Neki a minusz yard a specialitása ilyenkor....

Fusson Ingram, vagy a FB. Jobb lenne. Sokkal. Brees csak messzire lát 😀 😀 😀 😀

Robinson INT-je meg vaktyúk is talál szeget. Kérdezném eddig hány yardot szoppantottunk rajta?
Mert ez a lényeg inkább 😀

Will Smith megérkezett, ezt még nem tettétek szóvá, épp ideje volt.

Sproles meg nagy kedvencem volt eddig is, őt nem utáltam, mint a QB-ját a csapatából régebben. Reggie a legngyobb húzás, jó helyen van végre. Colston jön vissza, oké lesz ez lassan, mivel Vilma is visszatér.

LB és CB fronton nem vagyunk kemények, de ha szerencsénk lesz talán oké marad.

A PIT nem olyan jó mint mi, nemcsak a múltheti franchise nagyság miatt. Mi lenyomtuk a HOU-t ők meg nem..... Soldi lassan új csapatot kereshet 😀



több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Amúgy mikor fognak új arc képeket rakni a Hivatalos honlapra?? Vagy legalábbis az újakról? Ja az meg mi, hogy Herring-nek és Humber-nek is 54-es a száma??
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Reggie-nek tisztelettel
http://www.pro-football-reference.com/play-index/pgl_finder.cgi?request=1&match=combined&year_min=2011&year_max=2011&season_start=1&season_end=-1&age_min=0&age_max=99&league_id=&team_id=&opp_id=&game_type=R&game_num_min=0&game_num_max=99&week_num_min=0&week_num_max=99&game_day_of_week=&game_location=&game_result=&is_active=&is_hof=&c1stat=&c1comp=gt&c1val=&c2stat=&c2comp=gt&c2val=&c3stat=&c3comp=gt&c3val=&c4stat=&c4comp=gt&c4val=&order_by=all_purpose_yds

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Sean Canfield vajon nem unja, hogy kibe rakják PS-be?
Deny
Ha annyira unná, akkor elmenne máshová. Ha kéne máshová 😊atapapa
Ennek örömére 15. alkalommal is el lett bocsájtva a PS-ből 22 hét alatt 😊
Szerintem már külön programja van, ha PS-tag vagyok és ha nem napirend szerint 😀


Most Fenuki Tupou, OL embernek adta át helyét
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
mercedes-benz superdome

http://content.usatoday.com/communities/driveon/post/2011/10/mercedes-benz-new-orleans-superdome-naming-rights-saints-bcs-super-bowl-2013/1adam77
nagy királyság
nem akartam elkiabálni, de kb 2 hete az egyik New Orleans-i hírportál már ezt a fotót közölte

Eltérő híreket olvastam arról, hogy az ebből befolyó pénz milyen arányban lesz a franchise-é (egyik szerint teljes egészében, másik szerint kicsit több, mint a fele), de az biztos, hogy nem járunk rosszul.