New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Gondolom hat rájuk, hogy ők adják az AFC meccseit, az ottani élcsapatok közelebb állnak hozzájuk, jobban ismerik őket. Jellemzően a CBS power ranking is az összes számottevő sportsite rangsorához képest mindig hátrébb tesz minket, jelenleg is csak náluk vagyunk top5-ön kívül (pontosabban 8., míg az ESPN: 3, Fox: 3, NBC: 4, Yahoo: 3, SI: 3, NFP: 3.)
Cserébe lehet hogy a Fox elfogult az NFC-vel, nem tudom. Annyira nem zsibbaszt az ügy, leszámítva azt, amikor egy AFC-s élcsapattal játszunk és a CBS adja a meccset. Na, azt rendszerint nem jó eredeti kommentárral hallgatni 😊

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 638 — Egyéb témák lakó
ata: miért utálja a Saintset ennyire a CBS? tendencia, hogy kimagaslóan a legrosszabb véleménnyel ez a csatorna van a csapatról? van valami különösebb oka ennek?

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
OK, akkor félreértettelek. A legjobbakkal is megesik, velem meg annál inkább

Ivoryt leszedtük PUP-ról, az első edzésén szezonkívüli formát mutatott. Ma nem edzett: Casillas, Vilma, Ellis, Ingram
Strief viszont már mozgott, limitált volt még: Gilmore, D. Thomas, Herring és Jimmy

Rögtön beindult a spekulálás, mennyi pont kell a 62-höz, hogy megdöntsük az NFL kétmeccses pontrekordját? A válasz: 41, a rekordot pont a Rams tartja 2000-ből.atapapa
Csak 102 pont lenne a rekord? Akkor a 48+49+52-es hármas sorozat jó eséllyel a legerősebb hármas 😊
Na közben megnéztem, ott volt előtte még két 41 pont is meg előtte még egy 37 és egy 41, az se rossz

több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
elég szar emlékeket hoztál elő ata.........

Nyerni fogunk, meglesz a 41 pont is. 😀 😀 😀 😀

Csak ne kapjunk többet a 41-nél........

Inkább az egymás elleni meccsünkön szeretnék izgulni, mint a Saints meccsen.
Új helmettel támadok rád, lehet ennyi is elég lesz.

Ha Bradford nem játszik, jó eséllyel szerez pontokat a DEF is, erre is nagy szükség lenne végre.



több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
OK, akkor félreértettelek. A legjobbakkal is megesik, velem meg annál inkább

Ivoryt leszedtük PUP-ról, az első edzésén szezonkívüli formát mutatott. Ma nem edzett: Casillas, Vilma, Ellis, Ingram
Strief viszont már mozgott, limitált volt még: Gilmore, D. Thomas, Herring és Jimmy

Rögtön beindult a spekulálás, mennyi pont kell a 62-höz, hogy megdöntsük az NFL kétmeccses pontrekordját? A válasz: 41, a rekordot pont a Rams tartja 2000-ből.
(csak Saints-ügyekben) örök pesszimistaként én egy akármilyen W-nek örülnék. Ilyenkor szoktam felidézni, hogy ki ellen is szerezte a 2007-es 0-8-as Rams az első győzelmét megszakítva az akkori 4 meccses győzelmi szériánkat, vagy hogy az SB-évben is a félidőben még X-re álltunk az akkor 1-7-es STL ellen.

Mondjuk ha pont egy Bradford nélküli Rams csapna meg minket, az a világ cikije lenne, Seattle-hez közel

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 638 — Egyéb témák lakó
abban sajnos igazad van, hogy ha Brady, Rodgers és Brees ugyanolyan statokkal és ugyanolyan csapatmérleggel zárna, biztos hogy nem Brees lenne az MVP.atapapa
jelenleg én is Rodgersnek adnám, mindössze annyit mondtam, hogy jó eséllyel még egy Marino rekord megdöntése sem lenne elég 😊

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Nagy meglepi: Brees a hét támadója az NFC-ben
atapapa
😮 😮 😮 😮 😮

Az egész NFC-ben csak az öreg Aaron és Cam érnek a mi Drew-nk közelébe yardokban. Tényleg vicces lehet, hogy mondjuk megdönti Marino rekordját Brees, majd Rodgers lesz az MVP... Sajnos reális forgatókönyv, de igazából annyira megszoktam már, hogy ez van 😊Gyurma Pappa
Ebben a pillanatban én is inkább adnám Rodgersnek a címet. Nem azért mert a csapata jobban áll, hanem mert eddig neki jobban ment Brees-nél: öttel kevesebb int., kettővel több TD. Ok, az öttel több pickből 3-4 az elkapóink nyakába varrható, de ezzel ilyenkor senki se foglalkozik.
Sok minden lehet még addig, mire az egyéni címeket osztogatják. Tavaly ilyenkor Rivers tűnt az egyértelmű esélyesnek, rá pár hétre Vick, végül Brady felejtett el picket dobni és tarolt.

abban sajnos igazad van, hogy ha Brady, Rodgers és Brees ugyanolyan statokkal és ugyanolyan csapatmérleggel zárna, biztos hogy nem Brees lenne az MVP.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 638 — Egyéb témák lakó
Nagy meglepi: Brees a hét támadója az NFC-ben
atapapa
😮 😮 😮 😮 😮

Az egész NFC-ben csak az öreg Aaron és Cam érnek a mi Drew-nk közelébe yardokban. Tényleg vicces lehet, hogy mondjuk megdönti Marino rekordját Brees, majd Rodgers lesz az MVP... Sajnos reális forgatókönyv, de igazából annyira megszoktam már, hogy ez van 😊

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Nagy meglepi: Brees a hét támadója az NFC-ben

Lehet szavazni a Pro Bowlra, itt egy sok szabadidővel rendelkező szurkolók könyvjelzőjébe való link http://www.neworleanssaints.com/fan-zone/pro-bowl-ballot-2012.html
a Szenteket mindenhol az első helyre rendezi, nem kell őket kikeresgélni 😛
Nálam 7 meccs után pro bowlos
Brees, Nicks, Jimmy, nagyon esetleg Evans
A védelemből Greer, és nagy jóindulattal Harper
ST-ből talán Morstead és Kasay

Még mondanám Sproles-t is, de egyrészt rá nem lehet szavazni csak visszahordóként, másrészt pár RB megelőzi scrimmage yardban az NFC-ben (még ha köztük senkinek nincs 7-es átlaga futásonként meg 500 visszahordott yardja)

több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
A Superdome-ra nehéz mit mondani, egyszerűen csúúúúúúúúúúúúcs.

A hétvégi meccs is állat lehetett.

Ata: a szokásos segítségedet kérném, tudod mire gondolok 😀

Jimmy-sztorit máris lesem, hagyma nélkül, mert kemény vagyok mint a Rambo 3.Kájzerszóze
Neked találták ki a mai napot, TV 2 Rambo 4, Film+ Rambo 😂Wyatt
A Rambo 4-et néztem. Igen faszántos volt.
Kemény gyerek ez, szerintem ha erősebb lenne a lába, DE-nek talán beválna 😀 😀 😀 😀 Mondjuk az Indyben, ott kellenek az alacsony emberek is.
Ő tuti nem feküdt volna ki, amikor Billy Cole pisztollyal takarított maga előtt az Utolsó cserkészben...........



több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Superdome-ra nehéz mit mondani, egyszerűen csúúúúúúúúúúúúcs.

A hétvégi meccs is állat lehetett.

Ata: a szokásos segítségedet kérném, tudod mire gondolok 😀

Jimmy-sztorit máris lesem, hagyma nélkül, mert kemény vagyok mint a Rambo 3.Kájzerszóze
Neked találták ki a mai napot, TV 2 Rambo 4, Film+ Rambo 😂

több mint 12 éve
hayden New Orleans Saints 124
Egyébként engem is érdekelne, hogy hol lehetne megnézni az aktuális meccseket, és esetleg a régebbieket is. Nagyon szépen megköszönném!
Go Saints!krixtofer
Régebbieket itt: http://tenyardtracker.com/

Aktuális meccseket meg fizetős oldalakon érdemes, mert a kalózstreameken még a csillárról is userek lógnak.
Amit atapapa ajánlott (http://mystreams.tv/go/), arra most regisztrálok. Remélem nem basznak át 😀
több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Egyébként engem is érdekelne, hogy hol lehetne megnézni az aktuális meccseket, és esetleg a régebbieket is. Nagyon szépen megköszönném!
Go Saints!
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Valahonnan megszerezhető a teljes meccs? saint mate
ment üzi

több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
A Superdome-ra nehéz mit mondani, egyszerűen csúúúúúúúúúúúúcs.

A hétvégi meccs is állat lehetett.

Ata: a szokásos segítségedet kérném, tudod mire gondolok 😀

Jimmy-sztorit máris lesem, hagyma nélkül, mert kemény vagyok mint a Rambo 3.



több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Vki lefordítaná a lényegét, mert nem értem:
http://www.onionsportsnetwork.com/articles/andy-reid-asks-sean-payton-if-he-is-going-to-eat-h,26436/Bébé
Reid viccelődni próbált. A vicc alapja, hogy a szakadt szalagot kiveszik, elvileg rendelkezésre áll további felhasználásra. Hogy mennyire ízléses a vicc, az más kérdés.
Azt a legkevésbé sem értem, hogy miért hozta nyilvánosságra.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Vki lefordítaná a lényegét, mert nem értem:
http://www.onionsportsnetwork.com/articles/andy-reid-asks-sean-payton-if-he-is-going-to-eat-h,26436/
több mint 12 éve
saint mate New Orleans Saints 12
Valahonnan megszerezhető a teljes meccs? Előre is kössz, ha tudtok segíteni.
több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Nem semmi az eredmény...és pont ezt a meccset nem láttam :rolleyes: Majd valahogy pótolom mert az nfl.com-os összefoglaló egy nagy rakás ....
Csak így tovább! GO SAINTS
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Durva és egyben káprázatos meccs volt! Csakis így tovább! Go Saints, Go Saints!!
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 638 — Egyéb témák lakó
Aki tegnap délután kihagyta az ESPN "visszaszámlálását", az most bepótolhatja a Jimmyről szóló részt.

Ajánlott közben hagymát pucolni, hogy lehessen mire fogni
http://espn.go.com/blog/nfcsouth/post/_/id/26606/video-jimmy-grahams-unlikely-pathatapapa
Tényleg "pucoltam hagymát" 😊 Egyébként tök jó sztori, annak idején Hargrove történetét is bírtam, az is tipikus amcsi sztori.

Lesz-e ebből is film? A szív hősei/nyertesei/menői magyar címmel?

több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Azt viszont sajnálom, hogy Daniel nem passzolt egyszer se.... 😕krixtofer
Szegénykék 😕
Azért remélem, aludni tudtok még 😛Wyatt
Hát ha nehezen is de álomra szenderültem végül... 😊 Bár mindegy mostmár így ráaludva.. 😀 De tudod, ha lúd akkor legyen... 😊 Go Saints!!!!
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Aki tegnap délután kihagyta az ESPN "visszaszámlálását", az most bepótolhatja a Jimmyről szóló részt.

Ajánlott közben hagymát pucolni, hogy lehessen mire fogni
http://espn.go.com/blog/nfcsouth/post/_/id/26606/video-jimmy-grahams-unlikely-path

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 638 — Egyéb témák lakó
Igazából túlteljesítettük a kötelezőt, hosszútávú következtetések nem lehet levonni ebből a meccsből, igazából szép volt-jó volt, gyakorlatilag a 4. negyedben már aludtam. Sajnáltam az Indy-t, főleg, hogy a NBC rendezői-operatőrei még mutogatták is a játékosok arcát, ennél azért jobb játékosok ezek a fiúk (csöndben jelzem, hogy a védelem annyira gyenge, hogy lehet Manninggel is szívnának, persze nem ennyire, de képtelen volt bármekkora ellenállást kifejteni ez az egység).a

A Rams ellen is nyernünk kell, papíron (főleg Bradford nélkül), nem lehetnek ellenfelek. Azért két nagyon fontos győzelem ez, ideiglenesen 2 meccs előnybe kerülhetünk a TB és ATL előtt, akik bye weeken lesznek. Két hét múlva a TB fogadjuk a Dome-ban, nem mondom, hogy minden izgalom nélkül tekintek arra a meccsre, ráadásul úgy, hogy utána megyünk a Georgia Dome-ba. E két meccs miatt is jó lenne még a jövő heti győzelem, mert ha nyerni tudunk a TB ellen itthon két hét múlva, akkor ha ki is kapunk Atlantában, akkor is előnyben jöhetünk vissza a bye weekről. Ha kikapunk a TB-től, akkor nagy matekolás már a bye weekünk előtt elkezdődhet... Szar lenne megint azon aggódni, hogy vajon nyer-e vagy kikap xy, mert hiába nyerünk, akkor is másoktól függünk...

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azt viszont sajnálom, hogy Daniel nem passzolt egyszer se.... 😕krixtofer
Szegénykék 😕
Azért remélem, aludni tudtok még 😛