New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 797 — SuperLOL
Brees 31/35 325y 5 TD Ez legalább akkora dolog, mint a győzelem aránya. Gratulálok!
A Colts nem volt ellenfél, egy percig nem volt esélyük.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Illene megverni az Indianapolis-t ma! Kíváncsi vagyok mire lesznek képesek a Szentek a sereghajtó ellen. Remélem sima hazai győzelem! 😀bfrenk
bwinen nyolcas oddsra adják a Colts győzelmét... ilyenkor szoktunk kikapni és teszek zsebre nagy pénzt :/
Az Indi védelme a második legjobb passer ratinget engedi idén. akár bízhatnánk is ebben, de a Tampa D is csak két int-t szedett le az előző vasárnapig

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Illene megverni az Indianapolis-t ma! Kíváncsi vagyok mire lesznek képesek a Szentek a sereghajtó ellen. Remélem sima hazai győzelem! 😀
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Mondom én hogy rosszul állt Kreutz szénája és csak színészkedik az egész csapat, hogy mennyire meglepett mindenkit a "döntése" és milyen szomorúak: Kreutz fel lett kínálva cserére még néhány nappal ezelőtt, de egy csapatnak se kellett....atapapa
Szvsz az meglepő h vki még igényt tartott rá az idény előtt.empty taxi
Hála Istennek nem fizettük meg nyáron. A beképzelt, hihetetlenül szakértő chicagoi újságírók persze verték a mellüket, hogy leader, meg OL vezér, meg a legfontosabb láncszem. 😂 😂
2 éven át rossz volt, nem is értettem, hogy miért kellett ide. OK, tanítani a fiatalt, de annyira visszaesett a teljesítménye, hogy a liga legrosszabb centerei közé süllyedt. LEgalább a pénzt nem viszi 😀.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 668 — tracker ember
Mondom én hogy rosszul állt Kreutz szénája és csak színészkedik az egész csapat, hogy mennyire meglepett mindenkit a "döntése" és milyen szomorúak: Kreutz fel lett kínálva cserére még néhány nappal ezelőtt, de egy csapatnak se kellett....atapapa
Szvsz az meglepő h vki még igényt tartott rá az idény előtt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Mondom én hogy rosszul állt Kreutz szénája és csak színészkedik az egész csapat, hogy mennyire meglepett mindenkit a "döntése" és milyen szomorúak: Kreutz fel lett kínálva cserére még néhány nappal ezelőtt, de egy csapatnak se kellett....

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306

Ez azért úgy nem csúnya 😀

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Közben érdekes statot olvastam: az elmúlt 21 évben "110 csapat" volt az NFL-ben, amely egymást követő 3 meccsen idegenben játszott, és ebből a 110-ből összesen 9 tudta mind a hármat megnyerni...

Ezt a három meccset kihasználta a Superdome, pardon, a Mercedes Benz Superdome




és egy király fényrendszert szereltek köré, rakás ledizzóval. Gondolom vasárnap éjjel rögtön ki is használja az NBC és sok mozgóképet látunk erről




A Saints facebook oldalán is látható pár további fotó belülről és kívülről






több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 612 — Egyéb témák lakó
jó látni téged, pont mostanában akartam beírni, hogy merre lehetsz 😊

Amikor először olvastam a hírt, begurultam és reménykedni kezdtem, hogy mi rúgtuk ki és nem ilyen rohadék, és csak a múltjára tekintettel adtunk neki lehetőséget a tisztes lelépésre. Azért az O egyik csapatkapitányáról beszélünk.
Vannak pletykák arról, hogy az edzői karral akadtak elég komoly összetűzései a héten...atapapa
Teszek rá, örülök neki, hogy lelépett 😀

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
jó látni téged, pont mostanában akartam beírni, hogy merre lehetsz 😊

Amikor először olvastam a hírt, begurultam és reménykedni kezdtem, hogy mi rúgtuk ki és nem ilyen rohadék, és csak a múltjára tekintettel adtunk neki lehetőséget a tisztes lelépésre. Azért az O egyik csapatkapitányáról beszélünk.
Vannak pletykák arról, hogy az edzői karral akadtak elég komoly összetűzései a héten...

több mint 12 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
https://twitter.com/#!/miketripletttp/statuses/127410303997718528
#Saints center Olin Kreutz is leaving team because he no longer feels passion and doesn't want to just collect paycheck, according to agent.

De la Puenta kezdő, a kérdés az, Tennantre a hosszútávú csere szerepe vár?

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
elég szarul fest a mai edzést követő jelentés
A "szokásosokon" kívül nem edzett: Vilma, Ellis és Jimmy sem :mad: Utóbbi tegnap még edzett, de fájni kezdett a bokája.
Payton tegnap ugye DNP volt, ma már limited 😛
Payton said he was there for walk through at practice, stayed back from individual & stretch periods and came back for team drills

több mint 12 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Ha lehet is tudni, még nem olvastam róla semmit. Eddig annyi hír volt róla, hogy tegnap jött ki a kórházból, de az edzésre nem ment el. Az OC-n keresztül azért kiadta az ukázokat.atapapa
Aham, köszi! Olvastam ilyet is - olyat is, de még konkrétumot nem.
Ha olvastok vmit róla, tegyétek már meg h berakjátok ide. Köszönöm! 😊Danna
Miért, IR-re kell tenni fantasy-ben? 😊somoskovig
Nem. 😊
Van szombatra elvileg beidőzítve egy NFL facebook bejegyzés ezzel kapcsolatban, de ha mégsem lesz fent, akkor nyilván kitörlöm, vagy átfogalmazom. Próbálom én is figyelni a híreket...
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 747 — 49ers GM
Ha lehet is tudni, még nem olvastam róla semmit. Eddig annyi hír volt róla, hogy tegnap jött ki a kórházból, de az edzésre nem ment el. Az OC-n keresztül azért kiadta az ukázokat.atapapa
Aham, köszi! Olvastam ilyet is - olyat is, de még konkrétumot nem.
Ha olvastok vmit róla, tegyétek már meg h berakjátok ide. Köszönöm! 😊Danna
Miért, IR-re kell tenni fantasy-ben? 😊

több mint 12 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Ha lehet is tudni, még nem olvastam róla semmit. Eddig annyi hír volt róla, hogy tegnap jött ki a kórházból, de az edzésre nem ment el. Az OC-n keresztül azért kiadta az ukázokat.atapapa
Aham, köszi! Olvastam ilyet is - olyat is, de még konkrétumot nem.
Ha olvastok vmit róla, tegyétek már meg h berakjátok ide. Köszönöm! 😊
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Ha lehet is tudni, még nem olvastam róla semmit. Eddig annyi hír volt róla, hogy tegnap jött ki a kórházból, de az edzésre nem ment el. Az OC-n keresztül azért kiadta az ukázokat.

több mint 12 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Srácok, azt lehet már tudni, hogy Payton hétvégén a toronyban, vagy a oldalvonalnál lesz?
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Favre 25. mérkőzésen keresztül volt otthon veretlen, Brady már 31. összecsapás óta, de ez csak az alapszakasz sajna. + Bradynek volt egy IR is ugye, Cassellel meg kaptunk ki, azóta 19-szer nyertünk. Jó lenne már a rájátszásban is gyűjtögetni ismét a W-ket 😊

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Jimmy a második TE az NFL történetében Gonzalez után, aki sorban 4 meccsen elkapott legalább 100 yardot.

Szerzett/eladott labdában a 30. helyen, a red zone O-ban a 23. a red zone D-ben a 30. helyen állunk a ligában...

Közben "félszemmel" Brees passzolt yardjait is figyelem hétről hétre (ugye a meccsen is szó volt arról, hogy ő lett az első QB az NFL történetében, aki sorban 4 meccsen is 350 yardig jutott), feljött Brady nyakára, csak 11 yarddal van lemaradva, ilyen tempóban természetesen Marino rekordja nagy veszélyben forog.
Ebben a Brees-Brady(Rogers) különversenyben Brees mellett szól, hogy a Pats idén a maradék összes meccsét nyitott pályán játssza, a Packers két meccs kivételével szintén szabadtérre szorul (mondjuk nekik ebből egy Kaliforniában lesz).
Nekünk viszont a hátralévő 10 meccsből csak EGY nem lesz fedett pályán, Brees a szélcsendes melegben dobálhat majd ezerrel.
Amikor 5000 yard fölé jutott 2008-ban, a szezon második felében háromszor is játszottunk szabadtéren, Kansasben hideg volt (260 yard), Tampában esett (296 yard), Chicagóban fagyok voltak (230 yard). Fedett pályán viszont minden meccsén 300 yard fölé ment akkor. Azaz ha "csak" 300 yardot átlagol a továbbiakban, akkor kb. 5150 yarddal finisel...atapapa
Kár, hogy a rájátszásban nem biztos, hogy olyan gyakran lesztek fedett stadionban 😊Wyatt
először is jussunk el a rájátszásba 😊
Másodszor igen, ami Bradynek vagy Rodgersnek ebből a szempontból hátrány most, az összességében előny a csapatnak. Ha jól tudom a hazai pályán elért veretlenségi sorozatot a Pats tartja, és pont a Green Bay ilyen jellegű rekordját döntötték meg korábban.
Két, novembertől nem éppen meleg stadion házigazdái.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jimmy a második TE az NFL történetében Gonzalez után, aki sorban 4 meccsen elkapott legalább 100 yardot.

Szerzett/eladott labdában a 30. helyen, a red zone O-ban a 23. a red zone D-ben a 30. helyen állunk a ligában...

Közben "félszemmel" Brees passzolt yardjait is figyelem hétről hétre (ugye a meccsen is szó volt arról, hogy ő lett az első QB az NFL történetében, aki sorban 4 meccsen is 350 yardig jutott), feljött Brady nyakára, csak 11 yarddal van lemaradva, ilyen tempóban természetesen Marino rekordja nagy veszélyben forog.
Ebben a Brees-Brady(Rogers) különversenyben Brees mellett szól, hogy a Pats idén a maradék összes meccsét nyitott pályán játssza, a Packers két meccs kivételével szintén szabadtérre szorul (mondjuk nekik ebből egy Kaliforniában lesz).
Nekünk viszont a hátralévő 10 meccsből csak EGY nem lesz fedett pályán, Brees a szélcsendes melegben dobálhat majd ezerrel.
Amikor 5000 yard fölé jutott 2008-ban, a szezon második felében háromszor is játszottunk szabadtéren, Kansasben hideg volt (260 yard), Tampában esett (296 yard), Chicagóban fagyok voltak (230 yard). Fedett pályán viszont minden meccsén 300 yard fölé ment akkor. Azaz ha "csak" 300 yardot átlagol a továbbiakban, akkor kb. 5150 yarddal finisel...atapapa
Kár, hogy a rájátszásban nem biztos, hogy olyan gyakran lesztek fedett stadionban 😊

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Azaz ha "csak" 300 yardot átlagol a továbbiakban, akkor kb. 5150 yarddal finisel...atapapa
enélkül is kinéz a HoF, inkább örülnék ha a statok helyett mondjuk egy másik gyűrű miatt lenne egyre biztosabb a HoF 😊Gyurma Pappa
Én a HoF-t már két éve odaadtam neki 😉
Nem vagy egyedül, szvsz minden szurkoló inkább látna egy kiemelkedő csapatot jó Brízzel, mint egy közepes csapatot szuperemberrel.
De a jó egyéni számokhoz is szorítok neki, a 2006 óta mutatott teljesítmény igazi koronája lenne a Marino-rekord megdöntése.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 612 — Egyéb témák lakó
Jimmy a második TE az NFL történetében Gonzalez után, aki sorban 4 meccsen elkapott legalább 100 yardot.
atapapa
ennyi. mit mondtam az év elején? ja nem, mit mondtam tavaly? 😀 a TE-khez jó szemem van 😛

Szerzett/eladott labdában a 30. helyen, a red zone O-ban a 23. a red zone D-ben a 30. helyen állunk a ligában...atapapa
de 4-2-vel állunk, és szerintem a statisztikákat a csapat is nézi, és érzik hogy baj van, főleg egy ilyen vereség után

Azaz ha "csak" 300 yardot átlagol a továbbiakban, akkor kb. 5150 yarddal finisel...atapapa
enélkül is kinéz a HoF, inkább örülnék ha a statok helyett mondjuk egy másik gyűrű miatt lenne egyre biztosabb a HoF 😊

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Jimmy a második TE az NFL történetében Gonzalez után, aki sorban 4 meccsen elkapott legalább 100 yardot.

Szerzett/eladott labdában a 30. helyen, a red zone O-ban a 23. a red zone D-ben a 30. helyen állunk a ligában...

Közben "félszemmel" Brees passzolt yardjait is figyelem hétről hétre (ugye a meccsen is szó volt arról, hogy ő lett az első QB az NFL történetében, aki sorban 4 meccsen is 350 yardig jutott), feljött Brady nyakára, csak 11 yarddal van lemaradva, ilyen tempóban természetesen Marino rekordja nagy veszélyben forog.
Ebben a Brees-Brady(Rogers) különversenyben Brees mellett szól, hogy a Pats idén a maradék összes meccsét nyitott pályán játssza, a Packers két meccs kivételével szintén szabadtérre szorul (mondjuk nekik ebből egy Kaliforniában lesz).
Nekünk viszont a hátralévő 10 meccsből csak EGY nem lesz fedett pályán, Brees a szélcsendes melegben dobálhat majd ezerrel.
Amikor 5000 yard fölé jutott 2008-ban, a szezon második felében háromszor is játszottunk szabadtéren, Kansasben hideg volt (260 yard), Tampában esett (296 yard), Chicagóban fagyok voltak (230 yard). Fedett pályán viszont minden meccsén 300 yard fölé ment akkor. Azaz ha "csak" 300 yardot átlagol a továbbiakban, akkor kb. 5150 yarddal finisel...

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 612 — Egyéb témák lakó
Jó kis cikk a védelmünkről
http://nfl.si.com/2011/10/17/break-it-down-josh-freeman-shreds-saints-d/?sct=nfl_wr_a3atapapa
rögtön a 2. kép bal szélén látható nem kis holdingért tudnék megint rikácsolni 😀

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 291 — "Grammar maci"
Ha olvassa véletlenül, akkor az a két arc felfedhetné magát, akik a mellettünk lévő asztalnál ültek 😊 Az kiderült, hogy tudják, mi is az a bowl.hu

Payton 2 hónapig nem terhelheti a térdét 😐atapapa
Majd kerekes székből vezényel. Szerencsére nem neki kell futni, sőt az ellenfél HC-je egészen a mi vonalunkig fog futni meccs végén gratulálni. 😉
Csak ne álljanak elé, hogy kilásson!zemanla
majd egy olyan székről fog irányítani mint amin a főbíró ül a teniszben :cool:

BEARS BABY!

Sir Alex immortal