New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Szeretjük egymást az NFC-délben
Freeman adott egy videóinterjút a héten, ahol be volt kötve az egyik ujja, amit a szabályok szerint a sérültjelentésben említeni kellett volna. Erről a Saints kedvesen szólt a Ligának.
Morris-t kérdezték, mi a helyzet Freemannel, mire ő: kérdezzétek a Szenteket, ők jelentették.
Vicces ez annak tükrében, hogy Brees tavaly a szezon háromnegyedét húzta csak le sérült térddel úgy, hogy egy szóval se említettük soha.

Ha már Brees, a katasztrófameccse ellenére még mindig jó eséllyel hajszolhatja az egyéni rekordokat. Ha csak 240 yardot passzol a Tampa ellen, akkor a saját 2008-as rekordját adja át a múltnak: a szezon első 9 meccsén csak ő passzolt eddig 2985 yardot.
Ha a szezon második felében is ugyanannyi yardot átlagolna meccsenként, mint az elsőben, akkor kb. 5500 yard lenne a végén a neve mellett... Kár hogy labdaeladásban is ilyen szorgalmas.

több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
felháborító a múltheti eredmény, most már teljesen jósolhatatlan minden. A tavalyi ARI meccs után azt hittem, ennél nincs lejjebb...... hát van.

B+. Még jó hogy nem láttam, eredménykövetőn sem.

Viszont utána láthattunk egy másik totál egyértelmű meccset: SF-CLE. Jó kis közös meccsnézéssel, röhögéssel. Megérte.
A pincérnő meg hát megért egy misét 😀 😀 😀 😀 😀 😀



több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
idén még sok mindent nem foghattunk a sérülésekre. na majd most:
Brown IR-en, műteni kell. Szerencsére Strief mostanában térhet vissza.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Lebuktatod magad? Nem Te szoktál mindig ellenünk fogadni? 😀 😀hayden
ehh, kell nekem ennyit pletykálnom 😉

több mint 12 éve
hayden New Orleans Saints 124
végül is a te szellemi produktumodról van szó 😊
majd ha valaki a jövőben könnyű győzelmet prognosztizál, a figyelmébe ajánlom az aláírásodatatapapa
Azért nem kéne mégegy ilyen vereség ebben a szezonban már!zemanla
hát az szerintem se... viszont most legalább egy-két győzelemig biztos ott fog mozogni bennem, hogy biztosan PO-csapat vagyunk? Nem vagyok híve se a győzelmek, se a vereségek túlreagálásának, de azért mégiscsak egy eddig reménytelen csapattól kaptunk ki úgy, hogy egy percig se volt esélyünk a győzelemre.

És az SB óta volt több ilyen furcsa vereségünk is. Nem akarom a gyengébbnek kikiáltott ellenfeleink ellenünk szerzett győzelmeit bármilyen szinten kétségbe vonni, de komolyan mondom, néha már ilyen hülyeségek jutnak eszembe, mint fogadási csalás 😂 Ez először a Tampa ellen villant fel, 2 hete, amikor állítólag a fogadók több mint 90%-a tett ránk.
De mennyire valószínűtlen volt kikapni egy újonc, teljesen fogalmatlan Hall vezérletével tavaly az Arizonától, vagy az alapszakaszban teljesen legázolt Seattle-től néhány hét múlva?
Persze őszintén nem hiszem hogy van csalás, csak ez az NFL, nagyon kiegyensúlyozott versengéssel, és egy meccsen bárki üthet bárkit.atapapa
Lebuktatod magad? Nem Te szoktál mindig ellenünk fogadni? 😀 😀
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Jó 5let....! 😉
Felhasználhatom?zemanla
végül is a te szellemi produktumodról van szó 😊
majd ha valaki a jövőben könnyű győzelmet prognosztizál, a figyelmébe ajánlom az aláírásodatatapapa
Azért nem kéne mégegy ilyen vereség ebben a szezonban már!zemanla
hát az szerintem se... viszont most legalább egy-két győzelemig biztos ott fog mozogni bennem, hogy biztosan PO-csapat vagyunk? Nem vagyok híve se a győzelmek, se a vereségek túlreagálásának, de azért mégiscsak egy eddig reménytelen csapattól kaptunk ki úgy, hogy egy percig se volt esélyünk a győzelemre.

És az SB óta volt több ilyen furcsa vereségünk is. Nem akarom a gyengébbnek kikiáltott ellenfeleink ellenünk szerzett győzelmeit bármilyen szinten kétségbe vonni, de komolyan mondom, néha már ilyen hülyeségek jutnak eszembe, mint fogadási csalás 😂 Ez először a Tampa ellen villant fel, 2 hete, amikor állítólag a fogadók több mint 90%-a tett ránk.
De mennyire valószínűtlen volt kikapni egy újonc, teljesen fogalmatlan Hall vezérletével tavaly az Arizonától, vagy az alapszakaszban teljesen legázolt Seattle-től néhány hét múlva?
Persze őszintén nem hiszem hogy van csalás, csak ez az NFL, nagyon kiegyensúlyozott versengéssel, és egy meccsen bárki üthet bárkit.

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 303 — Do Your Job
ha nem nőtt volna annyira a szívemhez a mostani, be is tenném az aláírásombaatapapa
Jó 5let....! 😉
Felhasználhatom?zemanla
végül is a te szellemi produktumodról van szó 😊
majd ha valaki a jövőben könnyű győzelmet prognosztizál, a figyelmébe ajánlom az aláírásodatatapapa
Azért nem kéne mégegy ilyen vereség ebben a szezonban már!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Én még miníg ott tartok, hogy:



Vazzze, vazze, vazze..... :mad:zemanla
ha nem nőtt volna annyira a szívemhez a mostani, be is tenném az aláírásombaatapapa
Jó 5let....! 😉
Felhasználhatom?zemanla
végül is a te szellemi produktumodról van szó 😊
majd ha valaki a jövőben könnyű győzelmet prognosztizál, a figyelmébe ajánlom az aláírásodat

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 303 — Do Your Job
Én még miníg ott tartok, hogy:



Vazzze, vazze, vazze..... :mad:zemanla
ha nem nőtt volna annyira a szívemhez a mostani, be is tenném az aláírásombaatapapa
Jó 5let....! 😉
Felhasználhatom?




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Én még miníg ott tartok, hogy:



Vazzze, vazze, vazze..... :mad:zemanla
ha nem nőtt volna annyira a szívemhez a mostani, be is tenném az aláírásomba

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 303 — Do Your Job
Én még miníg ott tartok, hogy:
Vazzze, vazze, vazze..... :mad:




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
hayden New Orleans Saints 124
Talán abban bízhatunk, hogy az elmúlt egy-két évben az ilyen meccsek után jellemzően "visszapattant" a csapat, tavaly is ez történt a CLE és az ARI elleni meglepetésbukták után (de én ide sorolom a két héttel ezelőtti Tampa-vereséget is)atapapa
Én is ebben bízom. Az a pár "trükkös" play (pl az end around, fake end around) után kezdtem azt hinni, hogy lemásoljuk a browns ellenit... jól hittem..
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
tiszta másnaposnak érzem magamat, pedig csak egy Coronita gurult le itthon tegnap :/

Nicks a meccs után nekiment az OL-coachnak, majd bocsánatot kért a média előtt. Na ez talán tényleg nem történt volna meg, ha SP az oldalvonal mellett van.

Az annyira nem meglepetés, hogy a passz annyira nem ment jól, volt már idén egy-két meccse a Ramsnek, amikor viszonylag jól "őrizték a levegőt", de a futójáték az tényleg minden kritikát megérdemel. Egyrészt futott yardban és yard/cipelésben tegnapig top 10 voltunk. Másrészt tegnapig 90 yardnál kevesebbet egy csapat se futott idén a Rams ellen, az egy 90 yardos meccsen is hármas átlag volt, összességében viszont meccsenként 188 yardot engedtek futásból, szűk hatos átlaggal. Erre jövünk mi 20 futáskísérletből 56 yarddal (2,8-as átlag).

Olvasom most, hogy tegnapig a liga legrosszabbja volt red zone-ban a Rams O, tegnap mind a három vörös zónás kirándulást TD-re váltottak... Duncan írja, hogy 8 éve nem blokkolt puntot a Rams. 2009 eleje óta nem szerzett a védelmük TD-t...

Talán abban bízhatunk, hogy az elmúlt egy-két évben az ilyen meccsek után jellemzően "visszapattant" a csapat, tavaly is ez történt a CLE és az ARI elleni meglepetésbukták után (de én ide sorolom a két héttel ezelőtti Tampa-vereséget is)

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Hát, 2007 óta először konkrétan elfelejtettem nézni a meccset. Igazából az esett ki, hogy vasárnap van 😂 (mentségemre legyen mondva egy jól sikerül szombat este kellett hozzá 😀)

Igazából azért baj ez a vereség, mert ha szeretnénk nyerni a csoportot, akkor a következő két győzelem kötelező. Az otthoni Tampa meccs még hagyján, de a Georgia Dome-ban kell nyerni az Atlanta ellen. És ha azt nézem, hogy Ryan messze a leggyengébb évét futja, még azt mondom, hogy nem kell aggódni, de sajnos a mi teljesítményünk is, hát finoman szólva, rapszodikus. Idén a Panthers és a Texans ellen is kellett egy kis szerencse is, hogy nyerni tudjunk, egyedül az Indy ellen voltunk egyértelműek, a Bears ellen pedig simán csak nagyon jók.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Valszeg igazad van, mert Graham és Colston is alig kapott labdát, de hogy érhette el azt a Rams sec egész meccs alatt, amit pl a Texans nem?!hayden
na ez a jó kérdés

több mint 12 éve
hayden New Orleans Saints 124
Valszeg igazad van, mert Graham és Colston is alig kapott labdát, de hogy érhette el azt a Rams sec egész meccs alatt, amit pl a Texans nem?! A bucs elleni L nem idegesített ennyire, de ez....
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Nem tudok másra gondolni. Én csak azt mondom, hogy a szokásosnál jóval kevesebb ideje volt breesnek és a futásunk, illetve annak hiánya se segített.hayden
Brees-nek jellemzően nem kell sok idő, egy hete is mérték a meccsen, 2 mp körül/alatt dobja el a labdát. Csak most ennyi idő alatt a célpontok nem tudták magukat szeparálni, Brown lesérülése után meg tényleg szempillantásnyi ideje nem volt.

több mint 12 éve
hayden New Orleans Saints 124
Lefogadom, hogy ezzel a meccsel többet leszünk címlapokon, mint a múlthetivel 😀atapapa
Rettentően bassza az agyam, hogy hogy lehetett így játszani. Ez a run D meg az OL (Brownnal az élen) valami borzasztó volt. Nem gondoltam volna, hogy ennyit számít SP jelenléte a pálya szélén.hayden
egy hete nem számított?
Nem tudom hogy ki érdemel a mai után nagyobb lekúrást, az a D, mely feleannyi pontot engedett egy meccsen, mint amennyit a Rams az egész szezonban elért, vagy a teljesen fogalmatlan Brees. Utóbbi mentségére legyen mondva, hogy a Rams back7 eszméletlen nagyot játszott, rég láttam már LB-től olyan védekezést passz ellen, mint amit ma Laura bemutatott. Lehet szidni az OL-t is, de Brown lesérüléséig jellemzően azért értek oda Brees nyakára, mert annyira jól védekeztek hátul, hogy egyszerűen nem volt célpontja.atapapa
Nem tudok másra gondolni. Én csak azt mondom, hogy a szokásosnál jóval kevesebb ideje volt breesnek és a futásunk, illetve annak hiánya se segített.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Lefogadom, hogy ezzel a meccsel többet leszünk címlapokon, mint a múlthetivel 😀atapapa
Rettentően bassza az agyam, hogy hogy lehetett így játszani. Ez a run D meg az OL (Brownnal az élen) valami borzasztó volt. Nem gondoltam volna, hogy ennyit számít SP jelenléte a pálya szélén.hayden
egy hete nem számított?
Nem tudom hogy ki érdemel a mai után nagyobb lekúrást, az a D, mely feleannyi pontot engedett egy meccsen, mint amennyit a Rams az egész szezonban elért, vagy a teljesen fogalmatlan Brees. Utóbbi mentségére legyen mondva, hogy a Rams back7 eszméletlen nagyot játszott, rég láttam már LB-től olyan védekezést passz ellen, mint amit ma Laura bemutatott. Lehet szidni az OL-t is, de Brown lesérüléséig jellemzően azért értek oda Brees nyakára, mert annyira jól védekeztek hátul, hogy egyszerűen nem volt célpontja.

több mint 12 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Lefogadom, hogy ezzel a meccsel többet leszünk címlapokon, mint a múlthetivel 😀atapapa
Rettentően bassza az agyam, hogy hogy lehetett így játszani. Ez a run D meg az OL (Brownnal az élen) valami borzasztó volt. Nem gondoltam volna, hogy ennyit számít SP jelenléte a pálya szélén.hayden
Volt valami cikk vagy nem tudom micsoda 😊, hogy a múlt héten Carmichael föliratkozott a listákra a HC-t kereső csapatokban.

Egy hétig lehet, hogy tényleg ott volt.

több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Sajnos az egész egy nagy rakás........ borzasztó volt nézni. Nekem még feltűnt, hogy Brees (kicsit csúnya) mennyire "vak" volt ma. Mintha azon a play-en amit hívtak nem változtathat, hanem mindeféleképpen azt fogják megjátszani. Nem egyszer volt (még az első félidőben), hogy Sproles teljesen üresen volt, ott volt a szeme előtt, simán megjátszhatta volna és inkább benyelt egy sacket. Jó tudom kritzálni meg kívűlről okoskodni a legkönnyebb, és amúgy se a tisztem. Na mindegy, ez van. Továbbra is GO SAINTS!!!!!
több mint 12 éve
hayden New Orleans Saints 124
Lefogadom, hogy ezzel a meccsel többet leszünk címlapokon, mint a múlthetivel 😀atapapa
Rettentően bassza az agyam, hogy hogy lehetett így játszani. Ez a run D meg az OL (Brownnal az élen) valami borzasztó volt. Nem gondoltam volna, hogy ennyit számít SP jelenléte a pálya szélén.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Lefogadom, hogy ezzel a meccsel többet leszünk címlapokon, mint a múlthetivel 😀

több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
remélem nem kell izgulnom mire megérkezek!clbass
Reméljük. Who Dat?!
több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Nekem az összes órám már magától állítódik... 😊krixtofer
Én kérek elnézést :rolleyes:
Sajnos a meccs első felét nem látom :mad: remélem nem kell izgulnom mire megérkezek! GO SAINTS! előre is