New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Sziasztok!

Nem láttam a szabálytalanságot Sproles punt return TD-jénél, megerősítené valaki, hogy tényleg volt-e?

Amit nem értek, hogy ha elegendő az, hogy a cipő orra érje a célterületet, akkor a miért nem az, ha a sarka érinti?Drew_Brees
nem mindegy, hogy a gólvonalról vagy az oldalvonalról beszélünk
mert az elkapást a bírók azért nem adták meg, mert szerintük a lábujjhegy érintette az oldalvonalat, amivel tulajdonképpen "kilépett" az illető


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
visszafelé is fújtak hülyeségeket, ezen a meccsen egyértelmű volt a bírói töketlenség
Gyurma Pappa
kétségtelen, csak azért idéztem, mert az 1. félidőben teljesen hasonlóan éreztem én is, mint ő
Imádom a "sztár elkapókat" sírni látni. Igen, az, mondtuk többször, itt is: Harper nem kedves, nem szépen játszó S. Tudnám, hogy Nate miért "tired of it", mert kapott egy igen nagyot a végén? Nem csak Harper volt ott, btw, de teljesen szabályos szerelés volt. Hagyjuk már az ilyen hős lovag megszólalásokat, értelmetlenek.
Gyurma Pappa
Én azt nem értettem, amikor az egyik esetnél Harperhez vagy 30 méterről szaladt oda W ordítozni
A SF vereségével egy érdekes helyzet alakult ki: minden bizonnyal az utolsó meccsig játszanunk kell. Ha csak a papírformát nézzük, akkor a Steelers ellen még egy vereség simán benne van a Frisconak, de ugye ez nem elég, nekünk végig nyerni kell.
Gyurma Pappa
az a baj, hogy Roethlisbergernek most minden baja van, de ha megverik őket, akkor tényleg csak rajtunk fog múlni az egy hét pihi és hazai pálya a Lambeau-ig.

több mint 12 éve
Jozefbá New Orleans Saints 15
Sziasztok!

Nem láttam a szabálytalanságot Sproles punt return TD-jénél, megerősítené valaki, hogy tényleg volt-e?

Amit nem értek, hogy ha elegendő az, hogy a cipő orra érje a célterületet, akkor a miért nem az, ha a sarka érinti?

Who dat!
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
pár érdekes tweet
Carl Nicks on penalties: “Seemed like every time we had big little chunk on a run or a pass it was called back."atapapa
visszafelé is fújtak hülyeségeket, ezen a meccsen egyértelmű volt a bírói töketlenség

The Saints did not commit a turnover for the 4th straight game. The Saints are now 20-0 under Payton when not committing a turnoveratapapa
Ennyi.

The Saints are now 10-3 marking the 1st time in team history they have recorded at least 10 wins in 3 consecutive seasonsatapapa
Na, ez érdekes adat, és igen szép eredmény. Tegyük hozzá, nagyrészt annak köszönhető, hogy az elmúlt három évben van egy Williams nevű emberek az edzők között. Bár idén valami fura könyvet olvasott a prevent D faszaságáról, jó lenne, ha elfelejtené.

TEN WR Nate Washington: #Saints S Roman Harper is "a dirty player. This is not just 1 game. He's been doing it all season. I'm tired of it."atapapa
Imádom a "sztár elkapókat" sírni látni. Igen, az, mondtuk többször, itt is: Harper nem kedves, nem szépen játszó S. Tudnám, hogy Nate miért "tired of it", mert kapott egy igen nagyot a végén? Nem csak Harper volt ott, btw, de teljesen szabályos szerelés volt. Hagyjuk már az ilyen hős lovag megszólalásokat, értelmetlenek. Az, hogy Hasin nyomott egy h2h-et, az meg véletlen volt, abban semmit dirty nem volt. Ha jól kapja egy a DE (asszem Smith), akkor Harper kb. elszáll Hasi felett. Na mindegy, nem védem, én sem szeretem a stílusát.


A SF vereségével egy érdekes helyzet alakult ki: minden bizonnyal az utolsó meccsig játszanunk kell. Ha csak a papírformát nézzük, akkor a Steelers ellen még egy vereség simán benne van a Frisconak, de ugye ez nem elég, nekünk végig nyerni kell. Az itthoni meccsektől kevésbé félek, hiába ébredt fel az Atlanta kicsit, hiába játszanak jól a Cicák, a Dome, az a Dome, és itt nem sokszor szoktunk kikapni, mondom ezt inkább önlelkesítésként, mint megállapításként. Az biztos azonban, hogy a jövő heti meccsen sok minden eldől: ha ütjük a Vikesot, akkor tényleg nyitott marad minden. Ha nem, akkor ugyanaz áll, mint a mostani előtt: bye-bye bye. Viszont, ezzel a rekordokra is rá tudunk menni. (Sajnos a Falcons ellen nem lesz rekord 😕 😀)

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Na, este megint izzadtam rendesen.....nyögvenyelős volt.
Jimmy nem tudja rendesen bekötni a cipőfűzőjét????? Sztem csak az lógott ki.... :/
Azt az incomplete passzt..... kicsin múlott, de így még izgalmasabb volt a vége. (a francba!)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
PO Baby!!! Köszi Tebow 😊 + Frisco nyalóka....jó lesz ez
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
közbe kikapott a Frisco 😊Dub
kár hogy még egyet kell rajtuk hozni, mert a TB nem mellettünk van
viszont nyert a Denver (Tebow :rolleyes: ), így hivatalosan is ott vagyunk a PO-ban.

több mint 12 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
közbe kikapott a Frisco 😊
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
pár érdekes tweet
Carl Nicks on penalties: “Seemed like every time we had big little chunk on a run or a pass it was called back."

The Saints did not commit a turnover for the 4th straight game. The Saints are now 20-0 under Payton when not committing a turnover

The Saints are now 10-3 marking the 1st time in team history they have recorded at least 10 wins in 3 consecutive seasons

TEN WR Nate Washington: #Saints S Roman Harper is "a dirty player. This is not just 1 game. He's been doing it all season. I'm tired of it."

több mint 12 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Izgulós volt... 😊

Sajnos a Carolina leadta az előnyét, a Lions is nyert... Hát igen, csak akkor van meg ezen a héten a WC hely, ha a Bears kikap... De legfőképpen hajrá Cardinals! 😊

több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Nem nagyon "ízlett" a nashville-i levegő...
Ahogy atapapa írta az eredménykövetőben, úgy én sem értem miért nem kapott több labdát P. Thomas, ellenben Ivory-val, de volt 3-4 kifejezetten tetszettős futása. Go Pierre! A legfontosabb persze a W. Go SAINTS! WHO DAT!?
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
na, most már mind1, ez van, ilyen W is kell.. most akkor go Denver

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ha nem az a cél, hogy a nagy vezetést leadjuk, amivel nem lesz alázás szagú Brees passzhengere, akkor ilyen esetekben GW adja át a headsetet valaki másnak.

Jimmynek jobbulást.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
A mai meccs és a Vikes elleni közül valahogy ezt érzem egy olyan trap game-nek, amit mindenképp el kell kerülni, és nyerni kell. Beállhat egy olyan kellemes helyzet, hogy a Carolina meglepi a Falconst, ebben az esetben a mai győzelem óriási pirospont lehet, és gyakorlatilag is megnyernénk ugye a csoportot. Vereség esetén sincs nagy katasztrófa, a Falcons 2 meccsre van, viszont akkor 95%-ban elbúcsúzhatunk a bye-weektől, amire így sincs túl nagy remény. Félszemmel figyelhetjük a Detroit és a Chicago meccseit is, az utóbbiak a nagyon éhes Denverhez mennek. Ha bármelyik csapat kikap, a mi győzelmünk fix PO-t jelent, tehát fontos ez a meccs egyrészről, másrészről a vereség is belefér. Szóval én elég nyugodtan fogom nézni, de persze:

http://youtu.be/e0eW1O72Mao

😉

több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Nekem jó lesz, ha jól sejtem. Attól függ, elengednek-e 27-re. Aznap délelőtt kellene bemennem a bankba....

Szóval muszáj maradnom. Előtte egy kis MNF belefér. A mártás miatt meg szerintem KÖTELEZŐ!!!!!

Go Saints!!!!



több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Ha mégis jó lenne, akkor szólj. Az utolsó pillanatban is ér. 😊
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
December 26, Monday Night Football - Saints-Falcons
Szerintem nem lenne rossz egy Kávéház olyaténképpen (!), hogy én is ott lennék. 😊 Kéró, kaja van. 😀hajdu
a múltkori tapasztalatok alapján nagyon kecsegtető... de a karácsony miatt nekem elég necces.



Ingram, Casillas, McBride out, mki más oké holnapra.

Illene Hasit megkergetni végre a januári miatt, de sajnos elég korrekt módon blokkol passzhoz a fala. A sérülése óta nem valami meggyőző, viszont CJ folyamatosan javul.


több mint 12 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Ez az ember mindig a kedvemcem marad 😊
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d824d38e9/article/sharper-packers-still-hold-matchup-advantage-with-saints?module=HP11_content_streamhajdu
tett érte 😊

Egy kis videó Jimmy idei munkásságáról
http://www.youtube.com/watch?v=z5JKD75i3vYatapapa
már most isten ez az ember
a carolina ellen azaz egykezes elkapás vmi hihetetlen.. (6:18)

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Ez az ember mindig a kedvemcem marad 😊
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d824d38e9/article/sharper-packers-still-hold-matchup-advantage-with-saints?module=HP11_content_streamhajdu
tett érte 😊

Egy kis videó Jimmy idei munkásságáról
http://www.youtube.com/watch?v=z5JKD75i3vYatapapa
Az épülő Jimmy Legendárium legszebb darabja. Meg is osztottam, kötelezővé téve fészes ismerőseim számára 😊

December 26, Monday Night Football - Saints-Falcons
Szerintem nem lenne rossz egy Kávéház olyaténképpen (!), hogy én is ott lennék. 😊 Kéró, kaja van. 😀
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ez az ember mindig a kedvemcem marad 😊
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d824d38e9/article/sharper-packers-still-hold-matchup-advantage-with-saints?module=HP11_content_streamhajdu
tett érte 😊

Egy kis videó Jimmy idei munkásságáról
http://www.youtube.com/watch?v=z5JKD75i3vY

Sérültek: Ingram, McBridge, Casillas out, limited: Ellis, Shanle. Vilma full.
Ma NOLA-ban is (a helyi viszonyokhoz képest) marhára hideg volt, ezért - hogy szokjuk a vasárnapi körülményeket - a szabad ég alatt ment le az edzés.

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Ez az ember mindig a kedvemcem marad 😊
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d824d38e9/article/sharper-packers-still-hold-matchup-advantage-with-saints?module=HP11_content_stream
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Hendersonnal mi újság? Sérült? vagy csak pihen?mascherano
semmi baja azon kívül, hogy nem csak ő egészséges, hanem mindenki más 😊 hétvégén egy passz se ment felé.
atapapa
akkor nagyon szerencsés helyzetben vagytok 😊 a bőség zavaramascherano
pedig a második legtöbb snapet kapta a WR-ek közül, 42-t. Míg a 19 snapet kapó Moore felé négy passz is ment.

Mi van Mike "Cipő" Bell-el? Detroit óta nem hallottam felőle. Ott van még vagy FA?hajdu
ezt a számot dúdolgatja
http://www.youtube.com/watch?v=0EG5HgiiPI0

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Mi van Mike "Cipő" Bell-el? Detroit óta nem hallottam felőle. Ott van még vagy FA?
több mint 12 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Hendersonnal mi újság? Sérült? vagy csak pihen?mascherano
semmi baja azon kívül, hogy nem csak ő egészséges, hanem mindenki más 😊 hétvégén egy passz se ment felé.
atapapa
akkor nagyon szerencsés helyzetben vagytok 😊 a bőség zavara

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Hendersonnal mi újság? Sérült? vagy csak pihen?mascherano
semmi baja azon kívül, hogy nem csak ő egészséges, hanem mindenki más 😊 hétvégén egy passz se ment felé.

Playoff scenarios for the Saints:
Clinch division title with NO win + ATL loss.
Clinch wild card: NO win + DET loss OR NO win + CHI loss.

Van egy annyira nem lerágott csont is még rekordok ügyében: egy szezon során eddig az NFL történetében a legtöbb yardot a The greatest show on the turf termelte, 7075-t. Ez meccsenként 442 yardot jelentett. Mi most 5384 yarddal állunk, ami meccsenként 448 yardos átlagnak felel meg.
Ezt megdönteni legalább akkora eredmény lenne, mint Marino csúcsát átadni a múltnak.

a top10
1 STL 2000 7075
2 MIA 1984 6936
3 SFO 1998 6800
4 SDG 1981 6744
5 KAN 2004 6695
6 STL 2001 6690
7 NE 2007 6580
8 NOR 2008 6571
9 DEN 2000 6554
10 SDG 1985 6535