New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
MNF-et utoljára 2008-ban vesztettünk a Vikings ellen, a Payton era alatt 8-2-vel állunk... ezt most csak úgy megkerestem...Gyurma Pappa
Ha véletlenül nyerünk az MNF-en, akkor Paytonnak edzőként ugyanannyi MNF-es győzelme lesz, mint amennyi a Falconsnak van 😀 Csak a Falconsnak van még húszonvalahány veresége is 😛

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
MNF-et utoljára 2008-ban vesztettünk a Vikings ellen, a Payton era alatt 8-2-vel állunk... ezt most csak úgy megkerestem...Gyurma Pappa
Akkor az most rossz előjel, hogy vasárnap este hétórás lesz a meccs?
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
MNF-et utoljára 2008-ban vesztettünk a Vikings ellen, a Payton era alatt 8-2-vel állunk... ezt most csak úgy megkerestem...

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Grahamet vki követi twitteren? Ma ilyet szól: az adidas küldött nekem egy kisebb cipőt, tisztán a vonalon belül akarok maradni 😂

A hétvégére Ingram és Casillas out, Vilma Q

Harper két pénzbüntetést is kapott a héten, ha egy másik arany-fekete csapatnak drukkolnék, akkor most azonnali hatállyal követelném Goodell eltávolítását és gyűjtést szerveznék Harper kisegítésére.
De innen csak azt mondhatom, hogy mindkettő jogos volt.

Robinson a TV-kommentátorok nagy bánatára levágatta a haját. 9. osztály óta növesztette....

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
A rekordéve int-ben a tavalyi volt, és abban a legnagyobb felelőssége Brees-nek volt. Hiába hozza a fal kiszolgáltatott helyzetbe, attól még nem kötelező eldobnia a labdát. Sokszor volt meggondolatlan 2010-ben.
A fal legrosszabbul 2007-ben működött szerintem (futást is beleszámolva), és Nicks beépítésével stabilizálódott.atapapa
Ezért nem nézek utána semminek 😀 Bedobom, te meg mondod a választ 😛

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
A rekordéve int-ben a tavalyi volt, és abban a legnagyobb felelőssége Brees-nek volt. Hiába hozza a fal kiszolgáltatott helyzetbe, attól még nem kötelező eldobnia a labdát. Sokszor volt meggondolatlan 2010-ben.
A fal legrosszabbul 2007-ben működött szerintem (futást is beleszámolva), és Nicks beépítésével stabilizálódott.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Nyilván Brees hihetetlen pocket presence-szel rendelkezik, de nem mindegy, hogy ki mögött csinálja ezt, a 2008-as fal pl. teljesen gyatra volt, és Brees rekord INT-et is dobott. Vagy 2007 volt? Nem tudom, és lusta vagyok megnézni 😊

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Tőlem mehet Rodgers nyugodtan a Pro Bowlra.
Szilgyo
Mondasz valamit 😊
Bushrodot nem mertem dicsérni, de ha te megtetted, akkor már én is merem 😊 A OL (a Rams meccset kivéve) összekapta magát, és tényleg úgy játszik, ahogy a liga egyik legjobb falának kell. Gyurma Pappa
pár perce kikerült elemzés, pass protectionben top20-ban a két tackle-ünk
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/12/15/signature-stats-snapshot-offensive-tackle-pass-blocking-efficiency/atapapa
hmmm... ez sokkal jobb, mint amit vártam év elején... szerintem a C is végre az a szint, ami nekünk kell, az év eleji kilengésünket Tudjuk Kivel, már el is felejtettem 😉Gyurma Pappa
azért két kiegészítést érdemel a táblázat. Egyrészt azt, hogy a PFF a végső számításnál ugyanakkora jelentőséget biztosít a sacknek, mint a hitnek vagy a siettetésnek, ami fals képet ad szerintem. Az engedett sacket nagyobb súllyal kéne figyelembe venniük, minimum azért, mert az yardveszteséget is hoz. Ez alapján Bushrod két engedett zsákja ragyogó, különösen annak fényében hogy a listán szereplő összes T közül ő blokkolt a legtöbb passzplayhez.
A másik kiegészítés pedig a már unalomig ismételt Brees-faktor, talán csak Manning engedi el olyan gyorsan a labdát, mint ő, és ez sokat emel a fal teljesítményén. Hogy a listánál maradjunk, Jammal Brown all pro volt Brees mellett 2006-ban, Rexyre meg 9 sacket engedett idén (Brees-re 3 év alatt tízet....)

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
A Bushrod-Allen párharc sorsdöntő lesz, előbbi szvsz élete legjobb szezonját futja, felnőtt a nyáron kötött szerződéséhez.atapapa
Bushrodot nem mertem dicsérni, de ha te megtetted, akkor már én is merem 😊 A OL (a Rams meccset kivéve) összekapta magát, és tényleg úgy játszik, ahogy a liga egyik legjobb falának kell. Gyurma Pappa
pár perce kikerült elemzés, pass protectionben top20-ban a két tackle-ünk
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/12/15/signature-stats-snapshot-offensive-tackle-pass-blocking-efficiency/atapapa
hmmm... ez sokkal jobb, mint amit vártam év elején... szerintem a C is végre az a szint, ami nekünk kell, az év eleji kilengésünket Tudjuk Kivel, már el is felejtettem 😉

több mint 12 éve
Szilgyo 14
Tőlem mehet Rodgers nyugodtan a Pro Bowlra.

PB-részeredmények
Graham és Harper első a posztján
Rodgers előzi Brees-t
Collins a harmadik FB
Evans a 4. G
de la Puente a cenyók közül ötödik! Morstead és Roby szintén, Sproles 4.atapapa
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
A Bushrod-Allen párharc sorsdöntő lesz, előbbi szvsz élete legjobb szezonját futja, felnőtt a nyáron kötött szerződéséhez.atapapa
Bushrodot nem mertem dicsérni, de ha te megtetted, akkor már én is merem 😊 A OL (a Rams meccset kivéve) összekapta magát, és tényleg úgy játszik, ahogy a liga egyik legjobb falának kell. Gyurma Pappa
pár perce kikerült elemzés, pass protectionben top20-ban a két tackle-ünk
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/12/15/signature-stats-snapshot-offensive-tackle-pass-blocking-efficiency/

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
A Bushrod-Allen párharc sorsdöntő lesz, előbbi szvsz élete legjobb szezonját futja, felnőtt a nyáron kötött szerződéséhez.atapapa
Bushrodot nem mertem dicsérni, de ha te megtetted, akkor már én is merem 😊 A OL (a Rams meccset kivéve) összekapta magát, és tényleg úgy játszik, ahogy a liga egyik legjobb falának kell. Ha SP akarná, többet is futhatnánk, mert az is elkezdett menni. Ingram ha felépül, akkor már királyság lesz, bár Ivory sem rossz, Thomas meg kimondottan jó, már amikor kap handoffot. És annyiszor elmonduk: 2009-es év egyik legfőbb fegyvere a jó futás volt. Sprolest már nem is emlegetem, mert minek 😊

Csak mondom: Jimmy 1101 yard felett. Neki a MNF-en meg lehet a rekord... Kiváncsi leszek a Gonzalez fanoktól azért kap-e majd legalább egy biccentést 😉 Mellékesen hozzáteszem, hogy akár Rob Gronkowski is odaérhet, akár úgy is, mindketten rekordot döntenek. Nem egy szar TE évfolyam 😀

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
nagyon jó! lehet hogy valami betegség volt 😀Gyurma Pappa
szvsz a hátán húzhatott meg valami izmot a bemelegítéskor, vagy rosszabb esetben hajlamos a gerincbántalmakra. Ráadásul az inaktív lista leadása után 10 perccel történt az egész. A durva hogy még így is felé ment a legtöbb labda a meccsen.

PB-részeredmények
Graham és Harper első a posztján
Rodgers előzi Brees-t
Collins a harmadik FB
Evans a 4. G
de la Puente a cenyók közül ötödik! Morstead és Roby szintén, Sproles 4.


A Vikings-meccs elsőre nagyon egyértelműnek tűnik. Brees az elmúlt 4 meccsén 1 int-t dobott, a MIN D pedig vagy 2 hónapja nem szedett le labdát (ilyen előzmények után szokott Brees 5 picket dobni 😛). Hiába gyilkos a pass rush (3. legtöbb sack), a secondary Jason David és Fred Thomas legrosszabb éveit idézi. Az Indi után a 2. "legjobb" QB-rate a védelmük mérlege...
Viszont Peterson most fog visszatérni, CJ-t remekül megfogtuk vasárnap, neki se kéne sok teret adni.
A Bushrod-Allen párharc sorsdöntő lesz, előbbi szvsz élete legjobb szezonját futja, felnőtt a nyáron kötött szerződéséhez.

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Mr. Drew: télleg király 😀

Szóval részemről Kávéház oké 😀 😀 😀 😀

többiek?Kájzerszóze
Tamás jön, Lajos jön, én megyek. Egyelőre ennyi. Ata erősen Q, 😊 a többiekről nincs infó.hajdu
ha Ata erősen Q, akkor én D vagyok.... ill O. (kedden eltörtem az ujjamat, sínben van. Szép karácsonyi ajándék....)
Pedig mennék! 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Mr. Drew: télleg király 😀

Szóval részemről Kávéház oké 😀 😀 😀 😀

többiek?Kájzerszóze
Tamás jön, Lajos jön, én megyek. Egyelőre ennyi. Ata erősen Q, 😊 a többiekről nincs infó.
több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Mr. Drew: télleg király 😀

Szóval részemről Kávéház oké 😀 😀 😀 😀

többiek?



több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
nagyon jó! lehet hogy valami betegség volt 😀

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
A hét híre: Graham fullon edzett ma!!!!
Nem edzett Vilma, Casillas és Ingram.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Mr. Drew.
http://youtu.be/R_cWUlRab5w

Legnagyobb 😀
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Jared Allen néhány napja azzal borzolta a louisianai lokálpatrióták idegeit, hogy New Orleans városát harmadik világbeli vidékhez hasonlította. Kedvenc városunk még olcsón megúszta, Allen saját bevallása szerint inkább vízbe fojtaná magát, mint hogy Detroitban kellejen élnie.atapapa
Kész szerencse, hogy a ő borzasztóan modern Idiahoba járt főiskolára, és a 21. egyik fellegvárából, a modernitás legnagyobb szimbólumának számító Texasból származik, és ma is állandó cowboy kalapban parádézik 😀 Igazi észlény, na 😀

Persze minden tiszteletem a fent megnevezett két államnak. Texas nélkül nem lett volna Dallas, és mi lenne velem Jockey nélkül??? 😀

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Végre egy Szezám utca, amit úgy nézhetek meg, hogy nem csak a lányom élvezi: Brees lesz a műsor "vendége" a héten. Egyes pletykák szerint eredetileg James Harrison kapott meghívást a műsorba, de besült, amikor a betűzős játékban a concussiont kapta feladatként.

Graham hátába belepillantottak az MRI segítségével, de sajnos az eredményt Payton 80 évre titkosította. Valami kapaszkodót csak nyújt majd az esti jelentés a sérültekről.

Jared Allen néhány napja azzal borzolta a louisianai lokálpatrióták idegeit, hogy New Orleans városát harmadik világbeli vidékhez hasonlította. Kedvenc városunk még olcsón megúszta, Allen saját bevallása szerint inkább vízbe fojtaná magát, mint hogy Detroitban kellejen élnie.

Úgy tűnik, hogy Hartley barátunk nem teljesen osztja Allen álláspontját és a sérülése ellenére hosszú távon számol a várossal, most pengetett ki egymillió dollárt egy házért New Orleans egyik elit környékén, a 13. kerületben (English Turn). Errefelé egy ház átlagos ára félmillió dollárt kóstál.
Az előző tulaj 1,2 milliót szeretett volna kapni a kecóért, de az alkupozícióin vészesen rontott az a tény, hogy börtönbe kell vonulnia sikkasztásért.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Volt szabálytalanság, bár asszem a bírók rossz embert mondtak be, Dunbar helyett Wilson volt a hunyó.atapapa
95-ös volt és 55-öst mondtak. Tényleg szabálytalan volt, más kérdés, hogy még hangtime alatt volt a szabálytalanság, konkrétan sok köze nem volt a playhez, de könyv szerint, teljesen szabálytalan volt.

Graham td-je... khmm, hát ja, a bírók szerint nem volt egyértelmű bizonyíték... érdekes volt egyébként: Pereira erre azt mondta, hogy szerinte TD, és meg is vissza is fogják fújni, nem így lett, a Fumble/Incomplete pass szitura meg azt mondta, hogy szerinte fumble, és vissza is fogják, és a play marad, és nem így lett... pedig én még nem nagyon láttam tévedni 😊

Megnéztem, és mindkét ítélet jó volt. Mondjuk tényleg kemény, hogy Jimmy stoplija ért csak ki. Vicces volt, így utólag is.

több mint 12 éve
Jozefbá New Orleans Saints 15
Köszi a válaszokat.

Who dat!
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Viszont, ezzel a rekordokra is rá tudunk menni. (Sajnos a Falcons ellen nem lesz rekord 😕 😀)Gyurma Pappa
Erről a rekordról még idén nem volt szó, mivel Rodgers Brees előtt volt, de utóbbi folyamatosan visszaesett: Brees tartja a completion rekordot ugye 70,6%-kal és jelenleg 70,9%-kal áll.... Az lenne a meredek, ha Marino mellett hozná ezt is.

Sziasztok!

Nem láttam a szabálytalanságot Sproles punt return TD-jénél, megerősítené valaki, hogy tényleg volt-e?

Amit nem értek, hogy ha elegendő az, hogy a cipő orra érje a célterületet, akkor a miért nem az, ha a sarka érinti?Drew_Brees
Volt szabálytalanság, bár asszem a bírók rossz embert mondtak be, Dunbar helyett Wilson volt a hunyó.