New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Furcsa helyzet állt elő nyugaton, a 'Hawks esélyes lett a PO-ra, így jövő héten nagyon fognak küzdeni a Frisco ellen. Érdekes lenne, ha a tavalyi kiejtőnk "pottyantaná" a kezünkbe a #2-t... Persze ehhez nem ártana megnyerni a MNF-t, amire elég szép önbizalom növelés volt ez a meccs, főleg a védelem oldaláról.

Btw: érdekes ez a "show", Brees halad afelé, hogy a liga valaha volt legnagyobb irányítója legyen, a csapat gyakorlatilag egyre meggyőzőbbb, a sajtó mégis attól híres, hogy a Green Bay bukta a perfect seasont, meg hogy Tebow kikapott 😊 Értem a hátteret, de már csak mosolygok rajta. 😊

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Tényleg, mint egy íjjász!
Bocs!
😂




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
A mai bő 500 yarddal karnyújtásnyira került a the greatest show on the turf rekordjának megdöntése, a következő 2 meccsen átlag 340 yardot kell hoznia az o-nak, hogy minden idők legtöbb yardot termelő egységévé váljon. ha figyelembe vesszük azt, hogy csak Brees passzátlaga jelenleg 340 felett van meccsenként....

mai rekordtermés összegezve: Brees az első irányító az NFL történetében, aki...
... egy szezon alatt legalább 11 meccsen elérte a 300 passzolt yardot. a korábbi 10-es rekordot is ő tartotta, de azt még holtversenyben.
... egy szezon alatt legalább 7 alkalommal passzolt 350 yardot.
... egy meccsen úgy passzol 400 yardot és 5 TD-t, hogy ezek mellé nem jut int, és 80% feletti pontossággal céloz

Marinon és Manningen kívül csak Brees mondhatja el magáról, hogy 6 meccsen is passzolt legalább 5 TD-t karrierje során.
Marino után a második irányító, aki három alkalommal is 4700 yard fölé jutott
Brees a 13. irányító, aki karrierje során elérte a 40000 yardot, és a 11. olyan QB, aki legalább 270 TD-t passzolt.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Most mondta Dan Marino a Pats-Broncos meccs szünetében, hogy "Brees waves bye-bye to my record" 😊
Egész kedvesen mondta 😊

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Kételkedtem Gyurma, de Brees nem haragudott meg és esélyt adott magának az MNF-es rekorddöntésre.
Eredetileg szerettem volna, ha a 2008-as meccs miatt a Panthers ellen sikerül neki, de a Falcons se rossz alkalom 😛

Brees a legnagyobb.atapapa
Sima esélyt, hogy pontos legyek. Breesnek a 304-es meccs, olyan mint más QB-nak a 200-as... 😊

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Kételkedtem Gyurma, de Brees nem haragudott meg és esélyt adott magának az MNF-es rekorddöntésre.
Eredetileg szerettem volna, ha a 2008-as meccs miatt a Panthers ellen sikerül neki, de a Falcons se rossz alkalom 😛

Brees a legnagyobb.

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
ma is lesz meccs
http://www.youtube.com/watch?v=M-EhdsEBT50JJ
Köszi! Épp akartam keresni egy kis futballt! 😀Gyurma Pappa
ha valaki lemaradt a tegnapi New Orleans Bowlról, akkor sürgősen pótolja be lemaradásátJJ
Hatalmas volt. Én csak az ismétlést láttam (DigiSport adta), de állva bírtam csak a végét... 😊
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
😊 jólvanna, próbáltam arra célozni (OK, egy atomtöltettel), hogy egy kaliforniai meccsel semmivel se lennénk beljebb egy GB-s akklimatizációra.
Ha én is a Szentekkel nyertem volna gyűrűt, 20%-t én is adnék magunknak 😊 Talán az javítaná az esélyünket a tundrán, hogy futójátékban a GB felett vagyunk magasan.
Csak jussunk el oda.atapapa
Igazából az annyira nem hideg Nashville-ben is szenvedett Brees... a nap miatt 😀 Na, ezzel nem lesz gond, ha eljutunk valahogy Green Baybe 😀 😀 😀

Igazából egyelőre tényleg ÁLMODOZÁS az egész, baromi messze van még a PO is: szóval kérek minden trollt, hogy ne itt fenje a körmét, hogy a Saintses srácok már megint játsszák az agyukat a conf. döntővel, aztán majd kikapnak a Hawkstól, ja ők nem lesznek, ott... akkor van esélyünk! (a célzást szerintem akinek kell érti 😛)Gyurma Pappa
Azért Brees így is lehozta a meccset 110-es PR-gel, még ha ez ilyen Ryan-féle meccs is volt, ahogy a linkelt kép is mutatja, csak a nagyon tutit dobta el, rendszerint nagyon közeli célpontra.
Amikor kikaptunk a Seattle-től, akkor utánanéztem, és 2009-ben-2010-ben az igazán hidegben vívott meccseken Brees nem volt annyira rossz, mint korábban. 90-es PR alá nem igazán ment már.
ha valaki lemaradt a tegnapi New Orleans Bowlról, akkor sürgősen pótolja be lemaradását
JJ
állat ez a logó, emlékszem egy időben az avatarod is ez volt. be is ugrott az a dome patrolos kép, amit régebben még deacon linkelt

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
😊 jólvanna, próbáltam arra célozni (OK, egy atomtöltettel), hogy egy kaliforniai meccsel semmivel se lennénk beljebb egy GB-s akklimatizációra.
Ha én is a Szentekkel nyertem volna gyűrűt, 20%-t én is adnék magunknak 😊 Talán az javítaná az esélyünket a tundrán, hogy futójátékban a GB felett vagyunk magasan.
Csak jussunk el oda.atapapa
Igazából az annyira nem hideg Nashville-ben is szenvedett Brees... a nap miatt 😀 Na, ezzel nem lesz gond, ha eljutunk valahogy Green Baybe 😀 😀 😀

Igazából egyelőre tényleg ÁLMODOZÁS az egész, baromi messze van még a PO is: szóval kérek minden trollt, hogy ne itt fenje a körmét, hogy a Saintses srácok már megint játsszák az agyukat a conf. döntővel, aztán majd kikapnak a Hawkstól, ja ők nem lesznek, ott... akkor van esélyünk! (a célzást szerintem akinek kell érti 😛)

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
JJ
elaludtam, de már megkaptam az amcsi rokonoktól 😀 még kis meló van, aztán gogogo 😊

szerk: hehe, benéztem, csodálkoztam is, hogy lassan jött le...

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
ma is lesz meccs
http://www.youtube.com/watch?v=M-EhdsEBT50JJ
Köszi! Épp akartam keresni egy kis futballt! 😀Gyurma Pappa
ha valaki lemaradt a tegnapi New Orleans Bowlról, akkor sürgősen pótolja be lemaradását



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Én ezzel úgy vagyok, hogy nagy valószínűséggel, ha nem lesz miénk a #2, akkor itthon kezdjük a PO-t, és innentől kezdve meg bármi lehet. A div. roundban, egy győzelemtől felpörögve, azért meg tudjuk verni a SF-t, és valahol nem is lenne baj, mert a legvalószínűbb forgatókönyv szerint, az idei konferencia döntő Green Bay-ban lesz, és nem árt előtte egy ki szabadtéri levegő...
Gyurma Pappa
Azért Kalifornia és Wisconsin szabadtéri levegője télen éles különbségeket képes felmutatni 😊
Nem ábrándozom, ezt a GB-t mínusz tízben esélytelen megvernie egy déli dómcsapatnak, de azt mindenképpen szeretném, hogy az NFC-döntőig eljussunk. Erre pedig a legnagyobb garancia az, hogy ha csak egy meccset kell a PO-ban nyernünk, azt is hazai pályán.atapapa
Tényleg képes ilyenekre? 😀 😀 😀
Azért az esélytelen erős, Sharper is adott 20%-ot 😛Gyurma Pappa
😊 jólvanna, próbáltam arra célozni (OK, egy atomtöltettel), hogy egy kaliforniai meccsel semmivel se lennénk beljebb egy GB-s akklimatizációra.
Ha én is a Szentekkel nyertem volna gyűrűt, 20%-t én is adnék magunknak 😊 Talán az javítaná az esélyünket a tundrán, hogy futójátékban a GB felett vagyunk magasan.
Csak jussunk el oda.

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Én ezzel úgy vagyok, hogy nagy valószínűséggel, ha nem lesz miénk a #2, akkor itthon kezdjük a PO-t, és innentől kezdve meg bármi lehet. A div. roundban, egy győzelemtől felpörögve, azért meg tudjuk verni a SF-t, és valahol nem is lenne baj, mert a legvalószínűbb forgatókönyv szerint, az idei konferencia döntő Green Bay-ban lesz, és nem árt előtte egy ki szabadtéri levegő...
Gyurma Pappa
Azért Kalifornia és Wisconsin szabadtéri levegője télen éles különbségeket képes felmutatni 😊
Nem ábrándozom, ezt a GB-t mínusz tízben esélytelen megvernie egy déli dómcsapatnak, de azt mindenképpen szeretném, hogy az NFC-döntőig eljussunk. Erre pedig a legnagyobb garancia az, hogy ha csak egy meccset kell a PO-ban nyernünk, azt is hazai pályán.atapapa
Tényleg képes ilyenekre? 😀 😀 😀
Azért az esélytelen erős, Sharper is adott 20%-ot 😛Gyurma Pappa
Ha oda eljutunk, megnyerjük, akár GB-ben is. Uff.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Én is fel tudnám fogni így, ha nem lenne esélyünk az NFC 2. helyére és nem lenne teljesen egyértelmű, hogy idegenben nem megy annyira nekünk. Ha a Frisco bukja az MNF-t (és mi nyerünk ma), akkor az utolsó 2 hetünk élet-halál harc lesz, mivel a SF maradék 2 ellenfelének összesen van 8 győzelme.atapapa
Én ezzel úgy vagyok, hogy nagy valószínűséggel, ha nem lesz miénk a #2, akkor itthon kezdjük a PO-t, és innentől kezdve meg bármi lehet. A div. roundban, egy győzelemtől felpörögve, azért meg tudjuk verni a SF-t, és valahol nem is lenne baj, mert a legvalószínűbb forgatókönyv szerint, az idei konferencia döntő Green Bay-ban lesz, és nem árt előtte egy ki szabadtéri levegő...
Gyurma Pappa
Azért Kalifornia és Wisconsin szabadtéri levegője télen éles különbségeket képes felmutatni 😊
Nem ábrándozom, ezt a GB-t mínusz tízben esélytelen megvernie egy déli dómcsapatnak, de azt mindenképpen szeretném, hogy az NFC-döntőig eljussunk. Erre pedig a legnagyobb garancia az, hogy ha csak egy meccset kell a PO-ban nyernünk, azt is hazai pályán.atapapa
Tényleg képes ilyenekre? 😀 😀 😀
Azért az esélytelen erős, Sharper is adott 20%-ot 😛

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Én is fel tudnám fogni így, ha nem lenne esélyünk az NFC 2. helyére és nem lenne teljesen egyértelmű, hogy idegenben nem megy annyira nekünk. Ha a Frisco bukja az MNF-t (és mi nyerünk ma), akkor az utolsó 2 hetünk élet-halál harc lesz, mivel a SF maradék 2 ellenfelének összesen van 8 győzelme.atapapa
Én ezzel úgy vagyok, hogy nagy valószínűséggel, ha nem lesz miénk a #2, akkor itthon kezdjük a PO-t, és innentől kezdve meg bármi lehet. A div. roundban, egy győzelemtől felpörögve, azért meg tudjuk verni a SF-t, és valahol nem is lenne baj, mert a legvalószínűbb forgatókönyv szerint, az idei konferencia döntő Green Bay-ban lesz, és nem árt előtte egy ki szabadtéri levegő...
Gyurma Pappa
Azért Kalifornia és Wisconsin szabadtéri levegője télen éles különbségeket képes felmutatni 😊
Nem ábrándozom, ezt a GB-t mínusz tízben esélytelen megvernie egy déli dómcsapatnak, de azt mindenképpen szeretném, hogy az NFC-döntőig eljussunk. Erre pedig a legnagyobb garancia az, hogy ha csak egy meccset kell a PO-ban nyernünk, azt is hazai pályán.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Én is fel tudnám fogni így, ha nem lenne esélyünk az NFC 2. helyére és nem lenne teljesen egyértelmű, hogy idegenben nem megy annyira nekünk. Ha a Frisco bukja az MNF-t (és mi nyerünk ma), akkor az utolsó 2 hetünk élet-halál harc lesz, mivel a SF maradék 2 ellenfelének összesen van 8 győzelme.atapapa
Én ezzel úgy vagyok, hogy nagy valószínűséggel, ha nem lesz miénk a #2, akkor itthon kezdjük a PO-t, és innentől kezdve meg bármi lehet. A div. roundban, egy győzelemtől felpörögve, azért meg tudjuk verni a SF-t, és valahol nem is lenne baj, mert a legvalószínűbb forgatókönyv szerint, az idei konferencia döntő Green Bay-ban lesz, és nem árt előtte egy ki szabadtéri levegő...

De ez annyira theory, hogy hagyjuk is, még nagyon messze van minden: még a mai és a holnapi meccs is hátra van, nem beszélve az MNF-ről...

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
ja, egyáltalán nem menő már csütörtökön letudni a meccset 😀shawnka
Egyébként ja! Mondjuk jó szót választottál: "letudni". Hát erre kevés jobban kifejező szó van 😀

Még mielőtt le leszek savazva, papírforma (hivatkozva a Falcons topikra):
- idén nem vesztettünk meccset a Dome-ban
- Brees a prime time meccseken a szokásosnál is jobb (volt egy statisztika, hogy 120 körüli ratinget csinált ezeken)
- a Superdome közönsége előtt a Falcons-féle audible játék nehezebben fog működni (konkrétan alig hallani valami 😀)
- a minden O kategóriában jobbak vagyunk (meglepődve tapasztaltam, hogy futásban is)
- a védelem összeállt futás ellen
- felhoztuk a TO margint -2-re, és 5 meccs óta nem volt eladott labdánk (bazz, a GB +20-on áll 😮)
- a passz védekezésünk jelenleg elég ratyinak tűnik, de azért azt hozzá kell tenni, hogy a nagy yardokat junk time-ban kapjuk, a védelem elleni QB rating nem "annyira tragikus" 87-es

Na ez a papírforma, ami egy rivaly meccsen elég keveset ér. 😊

Igazából úgy vagyok ezzel a meccsel (már a maival), ha nyerünk, szuper, ha nem akkor sincs túl nagy baj, a jövő heti meccs felér egy Super Bowllal a szemembenGyurma Pappa
Én is fel tudnám fogni így, ha nem lenne esélyünk az NFC 2. helyére és nem lenne teljesen egyértelmű, hogy idegenben nem megy annyira nekünk. Ha a Frisco bukja az MNF-t (és mi nyerünk ma), akkor az utolsó 2 hetünk élet-halál harc lesz, mivel a SF maradék 2 ellenfelének összesen van 8 győzelme.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
ja, egyáltalán nem menő már csütörtökön letudni a meccset 😀shawnka
Egyébként ja! Mondjuk jó szót választottál: "letudni". Hát erre kevés jobban kifejező szó van 😀

Még mielőtt le leszek savazva, papírforma (hivatkozva a Falcons topikra):
- idén nem vesztettünk meccset a Dome-ban
- Brees a prime time meccseken a szokásosnál is jobb (volt egy statisztika, hogy 120 körüli ratinget csinált ezeken)
- a Superdome közönsége előtt a Falcons-féle audible játék nehezebben fog működni (konkrétan alig hallani valami 😀)
- a minden O kategóriában jobbak vagyunk (meglepődve tapasztaltam, hogy futásban is)
- a védelem összeállt futás ellen
- felhoztuk a TO margint -2-re, és 5 meccs óta nem volt eladott labdánk (bazz, a GB +20-on áll 😮)
- a passz védekezésünk jelenleg elég ratyinak tűnik, de azért azt hozzá kell tenni, hogy a nagy yardokat junk time-ban kapjuk, a védelem elleni QB rating nem "annyira tragikus" 87-es

Na ez a papírforma, ami egy rivaly meccsen elég keveset ér. 😊

Igazából úgy vagyok ezzel a meccsel (már a maival), ha nyerünk, szuper, ha nem akkor sincs túl nagy baj, a jövő heti meccs felér egy Super Bowllal a szememben

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
http://prod.static.saints.clubs.nfl.com/assets/images/fan-zone/wallpaper/Holiday1920x1080.jpgatapapa
beállítva! 😊

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt


Le kellett cserélnem a "tapétámat" erre

ez segített rájönni arra, hogy a sisakunk tökéletes lenne karácsonyfadísznek

itt van egyéb méretekben, ha nagyon véletlenül másnak is megtetszene
http://prod.static.saints.clubs.nfl.com/assets/images/fan-zone/wallpaper/holiday_1024_768.jpg
http://prod.static.saints.clubs.nfl.com/assets/images/fan-zone/wallpaper/Holiday1920x1080.jpg

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 143 — Tyrone Creek
MNF-et utoljára 2008-ban vesztettünk a Vikings ellen, a Payton era alatt 8-2-vel állunk... ezt most csak úgy megkerestem...Gyurma Pappa
Akkor az most rossz előjel, hogy vasárnap este hétórás lesz a meccs?hajdu
😀

Nem, csak már egyel tovább gondolkodtam, olvasgatva a Falcons fórumot.Gyurma Pappa
ja, egyáltalán nem menő már csütörtökön letudni a meccset 😀
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
MNF-et utoljára 2008-ban vesztettünk a Vikings ellen, a Payton era alatt 8-2-vel állunk... ezt most csak úgy megkerestem...Gyurma Pappa
Akkor az most rossz előjel, hogy vasárnap este hétórás lesz a meccs?hajdu
😀

Nem, csak már egyel tovább gondolkodtam, olvasgatva a Falcons fórumot.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
ma is lesz meccs
http://www.youtube.com/watch?v=M-EhdsEBT50JJ
Köszi! Épp akartam keresni egy kis futballt! 😀

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
ma is lesz meccs
http://www.youtube.com/watch?v=M-EhdsEBT50


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
lol
Mr Drew, aki lemérte, hogy Elmo két focilabda magas.