New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 637 — Egyéb témák lakó
Nem, körbement már, Brees háta mögött volt, amikor a blokkoló, lemaradt linesman hátulról lerántotta.

Tehát

-------- LOS
Brees (a zsebben)
KVB
linesmanMacPhisto
meg fogom keresni, és megnézem

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Amit én kifogásoltam a nyaknál lerántásnál, hogy KVB készült sackelni, a lineman torkon ragadta és úgy lehúzta a földre. Ugyanez.MacPhisto
Tudom melyik megmozdulásról beszélsz, de ott van egy apró különbség (LB/DE-t játszottam, igaz csak M.O.-n, de a szabályok ugyanazok). Ilyenkor ugye az a helyzet, hogy akkor OL háta a QB felé néz. Ilyenkor nem úgy számít, hogy túl jutott a vonalán, mivel a QB-hez képest még nem haladt túl, illetve a visszarántás nem a QB-tól el felé irányult. Meg sem tudom számolni, mennyi ilyen van egy meccsen...Gyurma Pappa
Nem, körbement már, Brees háta mögött volt, amikor a blokkoló, lemaradt linesman hátulról lerántotta.

Tehát

-------- LOS
Brees (a zsebben)
KVB
linesman

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Az csúnya lenne, ha a Falcons ellen dőlne meg, kb. 350 yard kéne meccsenként addig, amiben ott egy meccs a Nashville-i télben is. és amúgy egyáltalán nem biztos, hogy Brady vagy akár Rodgers nem fogja be Brees-t, egy 400 yardos meccs valamelyiktől és már nyitott lenne a verseny.

Arra nagyon kíváncsi vagyok, hogy több rekorddal a horizonton Payton az utolsó, PO-helyet és hazai pályát már esetlegesen nem befolyásoló meccsen mennyire játszatná a kezdőket, különös tekintettel az elmúlt 2 szezon utolsó hetére (2009-ben Panthers ellen pihi, sorban harmadik vereség, de végül SB, vagy tavaly, amikor a Tampa ellen kimentek a kezdők, hárman le is sérültek a PO-ra, ki is estünk rögtön)

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 637 — Egyéb témák lakó
Egyébként ha a hétvégén nyerünk és a Panthers üti a Falconst, akkor megnyertük a divíziót a továbbiaktól függetlenül.atapapa
Igazából nem tudom eldönteni, hogy örülnék-e neki vagy sem. Igazából amíg nem dől el, hogy SF mit csinál, hogy van-e esélyünk a bye weekre, nem örülnék ha hátradőlnénk. Már csak a rekordok miatt sem.

Egyébként számolgattam: matek szerint a Falcons ellen lehet meg A Rekord.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Moore DPI harmadikra ment és TD lett a vége.
atapapa
Épp készültem veszekedni....Gyurma Pappa
😀
Smith holdingja simán holding: nem adsz tackle-t a védőnek, főleg nem ennyire nyíltan.Gyurma Pappa
ha volt is benne valami fogás, az a play szempontjából már teljesen irreleváns időben jött, talán már a levegőben is volt a labda. de el tudom fogadni, amit mondasz
Hmmm. Grahamnek simán meg lehet Winslow rekordja, meccsenként 55 yard kell...Gyurma Pappa
bezony, ha a hátralévő 4 meccsen hozza a meccsenkénti átlagát, akkor abból nagy rekord lesz

Egyébként ha a hétvégén nyerünk és a Panthers üti a Falconst, akkor megnyertük a divíziót a továbbiaktól függetlenül.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 637 — Egyéb témák lakó
Amit én kifogásoltam a nyaknál lerántásnál, hogy KVB készült sackelni, a lineman torkon ragadta és úgy lehúzta a földre. Ugyanez.MacPhisto
Tudom melyik megmozdulásról beszélsz, de ott van egy apró különbség (LB/DE-t játszottam, igaz csak M.O.-n, de a szabályok ugyanazok). Ilyenkor ugye az a helyzet, hogy akkor OL háta a QB felé néz. Ilyenkor nem úgy számít, hogy túl jutott a vonalán, mivel a QB-hez képest még nem haladt túl, illetve a visszarántás nem a QB-tól el felé irányult. Meg sem tudom számolni, mennyi ilyen van egy meccsen...

több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Akkor tudtok egy Linket rakni amin letölthetem vagy megnézhetem a meccset? ( Ingyenesre gondolok) Előre is köszi!

GO SAINTS! WHO DAT?!
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Moore DPI harmadikra ment és TD lett a vége.
atapapa
Épp készültem veszekedni, de megnéztem még egyszer, és tényleg. Mybad.

Smith holdingja simán holding: nem adsz tackle-t a védőnek, főleg nem ennyire nyíltan. Az nem volt kamu, látszik a hátsó kamerából, hogy Vilma túl volt már rajta, visszahúzta (megfogta a lábát), ez meg holding.Gyurma Pappa
Amit én kifogásoltam a nyaknál lerántásnál, hogy KVB készült sackelni, a lineman torkon ragadta és úgy lehúzta a földre. Ugyanez.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 637 — Egyéb témák lakó
Moore DPI harmadikra ment és TD lett a vége.
atapapa
Épp készültem veszekedni, de megnéztem még egyszer, és tényleg. Mybad. Így már kritikus, én kérek elnézést akkor, a zebrák nevében.

Smith holdingja simán holding: nem adsz tackle-t a védőnek, főleg nem ennyire nyíltan. Az nem volt kamu, látszik a hátsó kamerából, hogy Vilma túl volt már rajta, visszahúzta (megfogta a lábát), ez meg holding. Megint más kérdés, hogy sokszor nem dobják ezt be, de könyv szerint ez holding.


Hmmm. Grahamnek simán meg lehet Winslow rekordja, meccsenként 55 yard kell...

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Moore DPI harmadikra ment és TD lett a vége.
Smith holdingja Vilmán is igen kamuszagú volt.

TE-k, akik 1000 yard fölé jutottak az NFL történetében
http://www.pro-football-reference.com/play-index/psl_finder.cgi?request=1&match=single&year_min=1920&year_max=2011&season_start=1&season_end=-1&age_min=0&age_max=99&draft_round_min=0&draft_round_max=99&league_id=&team_id=&is_active=&is_hof=&pos_is_te=Y&c1stat=rec_yds&c1comp=gt&c1val=1000&c2stat=&c2comp=gt&c2val=&c3stat=&c3comp=gt&c3val=&c4stat=&c4comp=gt&c4val=&order_by=rec_yds

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 637 — Egyéb témák lakó
Csak, hogy jót bírózhassak: áttekertem a meccset, csak a sárgákat néztem. Az általam problémásoknak véltek:
- Moore - Wright DPI: ez kb. a 4. ilyen DPI, amit Moore "elér", rendszeres játéka, hogy ha látja, hogy nem kaphatja el a labdát, hasra veti magát. Ezt mondjuk Barber nem ette meg, Wright igen. Rossz sárga
- Wright reklamált Ingram TD előtt holdingot: ha nem reklamál, hanem szerelni akar, akkor ad1. lehet meg is lett volna, ad2 nagyobb eséllyel kap sárgát, ha mégsem ér oda. Kis mezrángatás volt, ezt elszokás nézni. Jó nem sárga
- Oda-vissza personal: mindkettő sárga jogos volt, nincs miről beszélni, a WR húzta Harper maszkját, Greer meg földre vágta vonalon kívül. Jó sárga
- PF a 4 yardosan: nincs miről beszélni: ment a szájkarate, ott állt a ref, a kisfiú szájba vágta Harper, ez könyv szerint sima sárga, nincs miről beszélni. Jó sárga (Más kérdés: Harper nem a kedvességéről híres, de amíg szájkarate van, addig nincs zászló, lásd mondjuk a New York ellen)
- PF return után: szintén hülyeség. Szabálykönyv szerint, ha a labdát hozzávágod a másik játékoshoz/bíróhoz/ellenfél edzőjéhez/spike-oldod (kivéve TD) -> 15 yard Jó sárga
- PatRob offside/nem offside: ceruzával méregettem, nem pontos, de szerintem továbbra is offside. rossz nem sárga
- 1. OPI: a labda elkapható volt (el is kapta), ellökte magát a védőtől, könyv szerint OPI. Más kérdés, hogy 10-ből 5-ször dobják be. Nyilván idegenben, nyilván a liga egyik legrosszabb magaviseletű csapata, igazából teljesen dobható volt. Jó sárga
- 2. OPI: sokkal egyértelműbb volt. Azért nem számít, hogy elkaphatatlan volt a labda, mert maga a OPI azelőtt történt, hogy a látszott volna, hogy elkaphatatlan a labda. Egyértelműen, nyújtott kézzel emelkedett el a védőről, könyv szerinti OPI. Jó sárga
- Volt még egy, amit élőben nem láttam (szerintem bealudtam), azt sem volt nehéz bedobni, fogta a védő kezét, mondjuk azt érzem a legkevésbé jogosnak, úgyhogy szerintem rossz sárga
- Colston holdingja: zseniálisan játszotta el a védő a holdingot, ezt 10-ből 10-szer be fogják dobni, más kérdés, hogy Colston már rég nem fogta, de elcseszte, mert nem húzta ki időben a kezét. Szép játék volt a védőtől, jó ítélet Jó sárga
- Offside/nem offside a Lions DL-nél: jó ítélet, későn jött a snap, nem volt offside. Jó sárga
- Pettigrew sárgája: nincs miről beszélni. Lehet, hogy Harper ingerelte (biztos), de akkor sem lököd meg a bírót. Nem is kapott volna semmit, ha nem csinál ekkora baromságot. (Igen, Harper ráakaszkodott a nyakára: szabályos tackle, ez van) Jó sárga
- Cameron PF: egyértelmű, könyökkel állba vágta a QB-t. Jó sárga
- Greer iilegal use of hands-e: Greer nem volt ember közelében, ellenben Harper igen 😊 jó sárga, rossz név

Ezen kívül volt egy sima, két egyértelmű holding, meg egy egyértelmű illegal formation (ami igazából ineligible man downfield volt, mert a falemberként állt fel a TE, és előre ment elkapni, de ez lényegtelen, ugyanúgy 5 yard). Szándékosan figyeltem a OL-ünket, egy olyan komolyabb holding nem volt, amit máskor bedobnának.

Elsőre én is offsidenak néztem a Lions DL mutatványát, meg Greer szabálytalanságát is hülyeségnek gondoltam, de belátom, hogy nincs igazam. Két tényleg rossz sárga volt, igazából ez a kettő tényleg kritikus volt, mondjuk a 3 pont végül nem számított, Moore műesése meg 2&7-nél volt, abból lehetett volna bármi, ha nem dobják be, nem azon múlott.

Őszintén szólva, a Lions sikeresen megverte önmagát, pedig 2. félidőben volt keresni valójuk, nem is kevés, de ilyen csapkodó, dühöngő stílussal ez nem fog menni. Jó ez a csapat, de valami komolyabb figura kell HC-nek, SP megmutatta, hogyan kell fiatal játékosokat nevelni, Schwarz megmutatta, hogy nem. Schwarz egy elcseszett rajzfilmszereplő házmesternek tűnik leginkább...

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Nyertünk, az O továbbra is produktív, nagyon közel a tuti PO, ennyivel le is tudtam a pozitívumokat.
A védelem viszont olyan volt, mint a magyar állam hitelképessége (gyk: bóvli), a bírók meg adtak legalább annyi kétes fújást a javunkra, mint amennyinek mi voltunk a szenvedő alanyai egy hete. Talán azzal a különbséggel, hogy szegény oroszlánok ebből sokat momentumgyilkos szitukban kaptak. Egy TD-drive-unknál 3. ás ötre, egy sikeres mélyebb passzuknál szintén harmadikra, stb.
Amúgy ez a Lions nem véletlenül indult 5-0-val, a labda mind a két oldalán van bennük kakaó. Fegyelmezettebb edzőkkel, kis mákkal és kevesebb sérüléssel bármire képesek lehetnének.

Curtis Johnsont elvitte a Tulane.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 637 — Egyéb témák lakó
Nagyon remélem, hogy nyerünk ma, mert a Falcons vereségével kettőt ér a győzelem... *fingers-crossed

ja igen, és go Rams! adjátok vissza, amit elvettetek 😊

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Meg lehet majd nézni/letölteni valahol másnap a meccset?krixtofer
aha


Ezt a sárospataki különítménynek küldöm, ők tudják mi van 😉


ha már autók, a Merci elég komolyan veszi az NFL-es promóciót, miután megvette a Dome jogát. Az elmúlt hetekben alig látni olyan meccset, egyéb focis műsort, komolyabb nfl-es oldalt, ahol ne menne a csillagosok reklámja.

Remélem éjjel nem húzzuk be a féket, a DET védelme papíron (Suh-val és egészséges sec-vel) nagyon veszélyes, továbbá Stafford az ujjsérüléséig Johnsonnal a keze alatt brillírozott (csak eggyel kevesebb TD-t dobott eddig, mint Brees), és bizony ma este már egészséges lesz.

több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Meg lehet majd nézni/letölteni valahol másnap a meccset? Sajnos nem fogom látni élőben, de nagyon bízok a srácokban! GO SAINTS! WHO DAT?!
több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
karaj csávó ez a Lerry 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Ma este nyerni kell, remélem az Atlanta kikap......

WHO DAT!!!!



több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Mintha csak magamat látnám keddenként a petőfi gimiben 😂zemanla
te is ilyen ütéskombinációkat csinálsz? :cool: (Johnson amúgy boxolt "ifistaként" a kosárlabda mellett, innen a sok árnyékolás)

Se Abdul-Quddus, se Phillips nem kapott pénzbüntetést (Will Smith pedig naná hogy nem 😊), viszont Porternek ment egy 7500 dolláros csekk, amiért még az oldalvonalon túl is lógott másodperceket az emberén.

Quddus szereléséről nyilatkozva Williams elővette a rá annyira jellemző stílust: valójában Eli Manning hibázott, nem kellett volna odadobnia a labdát 😂





több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Mintha csak magamat látnám keddenként a petőfi gimiben 😂




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Milyen szép sport a kosárlabda.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Bánhatom, h nem tudtam menni 😕 De nem h szabit nem tudtam kivenni, de még ügyeletes is vagyok egész héten :o Majd legközelebb!clbass
legközelebb menj ügyeletbe és a céged telephelyére szervezzük a bulit 😉

A meccs remek volt, nagyon jók voltunk. Az alázás baromság, az csak csocsóban volt 😀
Kájzerszóze
szerencsénkre 😂
kár hogy e kijelentés többletjelentését csak hárman értjük a fórumról, és csupán zemanlával ketten értékeljük 😛

atapapa
de mi nagyon értékeljük! 😂 😛zemanla
jól van, én nem akarom Kájzert bántani, mint kiderült, sok közös van bennünk, ezért is kell látnia ezt a videót http://www.youtube.com/watch?v=Bo6GD-C48C8



McBridge kivételével minden sérült probable vasárnapra. Vilma is.

Az MNF alatt is volt róla szó, de durva adat: NFL-rekord, hogy a Szentek az eddigi 44 negyedből 40 negyedben szereztek pontot. A 4 "ponttalan" negyedből 3 az első negyedre vonatkozik, mily meglepetés, csak a Rams ellen nem szereztünk pontot egyéb negyedben :/

több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Bánhatom, h nem tudtam menni 😕 De nem h szabit nem tudtam kivenni, de még ügyeletes is vagyok egész héten :o Majd legközelebb!
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
A meccs remek volt, nagyon jók voltunk. Az alázás baromság, az csak csocsóban volt 😀
Kájzerszóze
szerencsénkre 😂
kár hogy e kijelentés többletjelentését csak hárman értjük a fórumról, és csupán zemanlával ketten értékeljük 😛

atapapa
de mi nagyon értékeljük! 😂 😛




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
A meccs remek volt, nagyon jók voltunk. Az alázás baromság, az csak csocsóban volt 😀
Kájzerszóze
szerencsénkre 😂
kár hogy e kijelentés többletjelentését csak hárman értjük a fórumról, és csupán zemanlával ketten értékeljük 😛

Sérültek: tagnaphoz képest annyi változás, hogy Greer már full.
Odaát Suh már biztos hogy kimarad, mivel 2 meccses eltiltást kapott és a fellebbezését elutasították.

több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Wyatt: attól hogy üldözési MÁNIÁNK van, még nem biztos, hogy nem akarnak elkapni 😀 😀 😀 😀

A meccs remek volt, nagyon jók voltunk. Az alázás baromság, az csak csocsóban volt 😀

Kiemelném továbbá a hetedik TD-t.

Jól mondom résztvevő urak???????



több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ebből egyszer ráadásul pont azt írtam (a SEA után) hogy ugyan előre tartottam a bíráskodástól, mégis 10-ből nyolcszor nekünk fújtak...
Az idei más tészta, de biztos én változtam és a játékvezetés minősége maradt a tavalyiatapapa
Én meg sem számolom, szerintem többször bíróztam, de ennyiszer biztos nem, mint idén. Nem baj, legalább végre van valami egyedi bennem 😀Gyurma Pappa
én csak kinti újságírókat idézek 😊
11 meccs alatt:
5 alkalommal fújtak ellenünk roughing the passert,
4 alkalommal unnecessary roughness-t,

Egy NFL-csapat átlaga idén
roughing the passerből: 2,1
unnecessary roughness-ből: 1,6

Ez már a saját kis elemzéseim az 5 roughing the passerből
1. a Bears ellen, 3. kísérlet, incomplete és FG lett volna, helyette 1st down majd TD, Harpertől elnézést kért a liga...
2. Casillas a JAX ellen, totál vicc szintén
3. A Panthers ellen McBride-re dobták, nincs ember a földön aki szerint jogosan 3. kísérletnél, incomplete és punt helyett 1st down és TD a drive végén
4. A Panthers ellen Rogers-re fújtak, volt benne sisak sisaknak, az egyetlen elfogadható az ötből
5. mostani MNF Smith ellen, Pereira véleményét már idéztem róla

Beszédes adat, hogy az 5 pályán befújt ítélet után az NFL egyszer sem szabott ki utólag pénzbüntetést egy játékosunkra sem

Azt minden hátsó szándék nélkül jegyzem meg, hogy dacára annak, hogy mi játszottuk eddig idén a legtöbb passzplayt az összes csapat közül a ligában, Brees védelmében egy roughing the passert se kellett fújni.