New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 820 — Keep pounding
Kár hogy nyert a Frisco, elég buzi meccs lesz a jövő heti, gonedolom a zs sorortok fog szerepelni javarésztgabokocka
csak akkor, ha holnap verik a Falconst
ha 2-őt nyer a Falcons, a Saints meg 2-szer veszít, akkor az Atanta megelőzi őket 😊 persze elég kicsi erre az esély nyílvánHurka
Simán nyerni fog a Saints hétfőn, jóval jobb csapat, mint a Falcons

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
tomi-tominak válaszolva: a YAC nincs számolva a lőlapon, az elkapás helye számít (középre összejött egy csinos Metaxa 😀)


Jimmynek készítettek egy karácsonyi dalt, ami eljutott hozzá és cserébe az alkotóknak felajánlott két jegyet a Panthers ellen
http://www.youtube.com/watch?v=_SM63AgF0TM


A Lions gyengébb pontja szvsz a run D, arra kell vigyázni, hogy ne csináljanak hamar nagy különbséget és szépen járatni kell ellenük az órát futással. Másrészt a tegnapi Rivers-teljesítmény kritikája lehet, hogy rendre a hosszú célpontokat kereste, még kisebb különbségnél is, ami ilyen DL mellett öngyilkosság.

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Kár hogy nyert a Frisco, elég buzi meccs lesz a jövő heti, gonedolom a zs sorortok fog szerepelni javarésztgabokocka
csak akkor, ha holnap verik a Falconst
ha 2-őt nyer a Falcons, a Saints meg 2-szer veszít, akkor az Atanta megelőzi őket 😊 persze elég kicsi erre az esély nyílván
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 820 — Keep pounding
Kár hogy nyert a Frisco, elég buzi meccs lesz a jövő heti, gonedolom a zs sorortok fog szerepelni javarészt

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Ha minden papírformaszerűen alakul akkor hamarosan újra találkozunk.
Hát nem örülök. :/Bazzani
sztem nem 😊
ma ütjük a Bearst, ezáltal nem lesz túl fontos nekünk az utolsó heti meccs, ahol legyűrtök minket, és ti lesztek az 5-ek, szal én már készülök egy újabb Saints-Falconsra a wild card körben is 😀Hurka
Kivéve ha a Falcons veri ugye hétfőn a Saints-et.
Akkor lesz nagy számolgatás. 😉Bazzani
ha ott nyer a Falcons, akkor viszont tuti a Lionsnak a 6. hely, otthon nem fog kikapni az Atlanta a Bucs ellen..
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Akkor most bízzunk abban, hogy a Rams üti a Friscot.... Ehh, ennél jobb viccre képtelen vagyok ma.atapapa
Ha minden papírformaszerűen alakul akkor hamarosan újra találkozunk.
Hát nem örülök. :/Bazzani
sztem nem 😊
ma ütjük a Bearst, ezáltal nem lesz túl fontos nekünk az utolsó heti meccs, ahol legyűrtök minket, és ti lesztek az 5-ek, szal én már készülök egy újabb Saints-Falconsra a wild card körben is 😀Hurka
Kivéve ha a Falcons veri ugye hétfőn a Saints-et.
Akkor lesz nagy számolgatás. 😉

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Akkor most bízzunk abban, hogy a Rams üti a Friscot.... Ehh, ennél jobb viccre képtelen vagyok ma.atapapa
Ha minden papírformaszerűen alakul akkor hamarosan újra találkozunk.
Hát nem örülök. :/Bazzani
sztem nem 😊
ma ütjük a Bearst, ezáltal nem lesz túl fontos nekünk az utolsó heti meccs, ahol legyűrtök minket, és ti lesztek az 5-ek, szal én már készülök egy újabb Saints-Falconsra a wild card körben is 😀
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
De azért Brees az Brees. :/Bazzani
Tegnap pont azon gondolkodtam, miközben néztem a meccseteket (az SF-SEA olyan volt, mintha valami 70-es évekbeli meccset néznék, ami engem különösebben nem izgat, halálosan untam magam), hogy Brees mit tudna kihozni a mostani a Chargersből. Nem vagyok nagy Rivers rajongó, de a tegnapi Lions ellen, szerintem ő sem sokat. Veszélyes ez a Detroit, képes a csapat ugyanakkor bustra vagy upsetre is, bárhol-bárki ellen. Én jobban örülnék egy Atlantának az első körben.

Na, de egyelőre holnap kell nyerni. Mindenki pihegjen rá, két bejgli evés között 😀Gyurma Pappa
Én nem éreztem Riverst olyan gyengének,az elkapók dropoltak amit lehetett.
Persze nálam Brees >>>>> Rivers.
Sokkal jobban félek tőle mint Rodgerstől,mert ott legalább át tudnánk menni a falon,a Saints ellen nehezebben.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
De azért Brees az Brees. :/Bazzani
Tegnap pont azon gondolkodtam, miközben néztem a meccseteket (az SF-SEA olyan volt, mintha valami 70-es évekbeli meccset néznék, ami engem különösebben nem izgat, halálosan untam magam), hogy Brees mit tudna kihozni a mostani a Chargersből. Nem vagyok nagy Rivers rajongó, de a tegnapi Lions ellen, szerintem ő sem sokat. Veszélyes ez a Detroit, képes a csapat ugyanakkor bustra vagy upsetre is, bárhol-bárki ellen. Én jobban örülnék egy Atlantának az első körben.

Na, de egyelőre holnap kell nyerni. Mindenki pihegjen rá, két bejgli evés között 😀

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Akkor most bízzunk abban, hogy a Rams üti a Friscot.... Ehh, ennél jobb viccre képtelen vagyok ma.atapapa
Ha minden papírformaszerűen alakul akkor hamarosan újra találkozunk.
Hát nem örülök. :/Bazzani
én örülnék, ha ez a találka 3 hét múlva lenne. és ha Suh megint kiharcolna akkorra valami eltiltást 😉

egy egészséges védelemmel és kevesebb büntivel nagy kihívás lenne ellenetekatapapa
Innetől nagyon veszélyesek lehetünk,mert minden meccs ajándék a csapatnak.
Elképesztő lelki állapotban vannak a srácok, bárkit meg tudunk verni sztem.
Kiengedték az oroszlánt a ketrecből. 😀
De azért Brees az Brees. :/

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Akkor most bízzunk abban, hogy a Rams üti a Friscot.... Ehh, ennél jobb viccre képtelen vagyok ma.atapapa
Ha minden papírformaszerűen alakul akkor hamarosan újra találkozunk.
Hát nem örülök. :/Bazzani
én örülnék, ha ez a találka 3 hét múlva lenne. és ha Suh megint kiharcolna akkorra valami eltiltást 😉

egy egészséges védelemmel és kevesebb büntivel nagy kihívás lenne ellenetek

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Akkor most bízzunk abban, hogy a Rams üti a Friscot.... Ehh, ennél jobb viccre képtelen vagyok ma.atapapa
Ha minden papírformaszerűen alakul akkor hamarosan újra találkozunk.
Hát nem örülök. :/

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Akkor most bízzunk abban, hogy a Rams üti a Friscot.... Ehh, ennél jobb viccre képtelen vagyok ma.

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Békés karácsonyt mindenkinek!
Who dat!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
hát ma sem szerettem meg a Seahawks-t...Dub
egyszer szurkolna nekik az ember...

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
hát ma sem szerettem meg a Seahawks-t...
több mint 12 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Boldog karácsonyt! 😊

http://www.youtube.com/watch?v=FqgS_CNRnXg

több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Csatlakozom. Békés, Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

GO SAINTS!
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Világbéke!
több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Boldog Karácsonyt Nektek!
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Boldog Karácsonyt Szentek!!

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Szerk: Evans ma sem edzett :oatapapa
Evans >> MVP... mondjuk van még pár napja addig, reméljük csak rápihen a meccsre...Gyurma Pappa
Egy helyi újságírónak azt kotyogta, hogy valószínűleg játszik. Helyette Moore sérülése újult ki megint. Pedig ő az elmúlt hetekben egy TD-gép volt, nagyon hiányozna Brees keze alól :/

Boldog Karácsonyt minden Szentnek!


több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Szerk: Evans ma sem edzett :oatapapa
Evans >> MVP... mondjuk van még pár napja addig, reméljük csak rápihen a meccsre...

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
És egy pici Brees-hype, vasárnap Rodgers aláz egyet és utána úgyis lankad majd a lendület
atapapa
igazából a Brees-hype a rekorddöntés, egy MNF W és egy esetleges SF vereség után nem lankadnaGyurma Pappa
a linkelt cikkel kapcsolatban tessék a soraimat értelmezni 😉
espn.go.com/nfl/story/......nfl-mvp
ahogy írtam korábban, az MVP-vita szerintem akkor lesz annyira komoly, hogy Rodgers megszorítható legyen, ha a következő 2 meccsen Brees hozza a maximumot és Rodgers valamint csapata elbaltáz valamit
Utóbbi hiányában persze nem fogják bántani Breeze-t a rekordok miatt, de az MVP-vita keltette hullámok alábbhagynak majd szerintem.

Szerk: Evans ma sem edzett :o