New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 635 — Egyéb témák lakó
Amúgy megkérdezhetem, hogy ki volt az a volt NO játékos, aki ott volt a meccsen, és Ricsiék is említették, hogy Brees támogatja egy alapítványon keresztül.Double B
úgyis régen volt már:

Steve Gleason, ő blokkolta azt a puntot, a Falcons ellen a Superdome felújítása utáni első meccsen, ami az első TD-hez vezetett

http://www.youtube.com/watch?v=MIGgBhNtOP4

Év elején ALS-t diagnosztizáltak nála, ami ugye szépen-lassan leépíti sajnos. A Saints támogatja az ALS kutatást, meg gondolom valahogy segít rajta is.

több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Pedig jó lenne, ha elemeznéd. Ne feledd a topik egyik szakírója vagy, Én pl. nem szoktam utánaolvasni dolgoknak, Ata és te úgyis jelentkeztek. ne legyen ez most sem másként. 😊hajdu
Megmondom őszintén, azért nem megyek bele mélyebben, mert mondjuk GB meccset láttam 4-et (NFC South csapatok elleniket), és csak a tényleges szakírók véleménye alapján tudom azt mondani, hogy Raji nem érdemelte meg (bár szerintem is van jobb játékos a posztján). Jó, mondjuk azt tudom mondani, Staley pl. az egyik legnagyobb vicc, még csak elitnek sem nevezném a posztján, nem hogy PB játékosnak. Azért nem elemeztem mélyebben, mert az ő helyére nem Saints játékost küldenék, hanem pont egy riválistól, és nem akarok annyit dicsérni 😀

Más: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82575016/article/falcons-wont-forget-brees-airing-it-out-late-to-break-record

"No need for that," one player said, according to CBSSports.com. "It came on our watch, but it didn't have to come that way. We won't forget it." "Never underestimate the motivational power of a good chip on the shoulder."

Sírok mindjárt, megsértődött egy NEVÉT ADNI NEM AKARÓ Falcons játékos. Igazából ezek után várom vissza a Falconst. 😊

Gyakorlatilag nem is értem, mit kellett volna csinálni? Térdelni? Vagy beküldeni Danielst, 30 yardra a rekordtól? Brees konkrétan nem tudta, hogy hol áll, látszik az örömén is, hogy meglepődött, amikor felkapták a falemberei. Vicces, a CBS folyamatos lejárató kampánya, és még viccesebb, hogy ezt átveszi az nfl.com. Ha ott futunk egy TD-t (benne volt a meccsben, nem sokat tudott kezdeni a futás ellen a Falcons D), akkor is megsértődtek volna?

Költői kérdés: a PO-ban jön a Falcons, megverjük őket 45-16-ra, rekord nélkül. Akkor megint gecik leszünk? Hagyjuk már, többször el lett mondva itt is: sportban nincs alázás.Gyurma Pappa
Igazából valamilyen szinten van alázás. Bár Indy/Falcons drukkerként azt mondom, hogy ez nem volt az. Breesnek kijárt már, és főleg hazai pályán főműsoridőben mnf-en természetes, hogy megcsinálták.


Amúgy megkérdezhetem, hogy ki volt az a volt NO játékos, aki ott volt a meccsen, és Ricsiék is említették, hogy Brees támogatja egy alapítványon keresztül.
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
A sportban nincs alázás, de van felkészületlen, sértődött és szánalmas vesztes. Azért szánalmas, mert megsértődik az ellenfelére, és nem magát okolja a ngyarányú vereségért. Az atlantai koma nyilatkozatát én is olvastam az nfl.comon. Röhögtem is jóízűt...
Nagyon szeretném az Atlantát látni újra a Dome-ban. Még az idén.
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Pedig jó lenne, ha elemeznéd. Ne feledd a topik egyik szakírója vagy, Én pl. nem szoktam utánaolvasni dolgoknak, Ata és te úgyis jelentkeztek. ne legyen ez most sem másként. 😊hajdu
Megmondom őszintén, azért nem megyek bele mélyebben, mert mondjuk GB meccset láttam 4-et (NFC South csapatok elleniket), és csak a tényleges szakírók véleménye alapján tudom azt mondani, hogy Raji nem érdemelte meg (bár szerintem is van jobb játékos a posztján). Jó, mondjuk azt tudom mondani, Staley pl. az egyik legnagyobb vicc, még csak elitnek sem nevezném a posztján, nem hogy PB játékosnak. Azért nem elemeztem mélyebben, mert az ő helyére nem Saints játékost küldenék, hanem pont egy riválistól, és nem akarok annyit dicsérni 😀

Más: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82575016/article/falcons-wont-forget-brees-airing-it-out-late-to-break-record

"No need for that," one player said, according to CBSSports.com. "It came on our watch, but it didn't have to come that way. We won't forget it." "Never underestimate the motivational power of a good chip on the shoulder."

Sírok mindjárt, megsértődött egy NEVÉT ADNI NEM AKARÓ Falcons játékos. Igazából ezek után várom vissza a Falconst. 😊

Gyakorlatilag nem is értem, mit kellett volna csinálni? Térdelni? Vagy beküldeni Danielst, 30 yardra a rekordtól? Brees konkrétan nem tudta, hogy hol áll, látszik az örömén is, hogy meglepődött, amikor felkapták a falemberei. Vicces, a CBS folyamatos lejárató kampánya, és még viccesebb, hogy ezt átveszi az nfl.com. Ha ott futunk egy TD-t (benne volt a meccsben, nem sokat tudott kezdeni a futás ellen a Falcons D), akkor is megsértődtek volna?

Költői kérdés: a PO-ban jön a Falcons, megverjük őket 45-16-ra, rekord nélkül. Akkor megint gecik leszünk? Hagyjuk már, többször el lett mondva itt is: sportban nincs alázás.Gyurma Pappa
ezek után én várok egy rematchet a wild card körben, ahol remélem lealázzátok őket, ez szánalmas...
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 635 — Egyéb témák lakó
Pedig jó lenne, ha elemeznéd. Ne feledd a topik egyik szakírója vagy, Én pl. nem szoktam utánaolvasni dolgoknak, Ata és te úgyis jelentkeztek. ne legyen ez most sem másként. 😊hajdu
Megmondom őszintén, azért nem megyek bele mélyebben, mert mondjuk GB meccset láttam 4-et (NFC South csapatok elleniket), és csak a tényleges szakírók véleménye alapján tudom azt mondani, hogy Raji nem érdemelte meg (bár szerintem is van jobb játékos a posztján). Jó, mondjuk azt tudom mondani, Staley pl. az egyik legnagyobb vicc, még csak elitnek sem nevezném a posztján, nem hogy PB játékosnak. Azért nem elemeztem mélyebben, mert az ő helyére nem Saints játékost küldenék, hanem pont egy riválistól, és nem akarok annyit dicsérni 😀

Más: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82575016/article/falcons-wont-forget-brees-airing-it-out-late-to-break-record

"No need for that," one player said, according to CBSSports.com. "It came on our watch, but it didn't have to come that way. We won't forget it." "Never underestimate the motivational power of a good chip on the shoulder."

Sírok mindjárt, megsértődött egy NEVÉT ADNI NEM AKARÓ Falcons játékos. Igazából ezek után várom vissza a Falconst. 😊

Gyakorlatilag nem is értem, mit kellett volna csinálni? Térdelni? Vagy beküldeni Danielst, 30 yardra a rekordtól? Brees konkrétan nem tudta, hogy hol áll, látszik az örömén is, hogy meglepődött, amikor felkapták a falemberei. Vicces, a CBS folyamatos lejárató kampánya, és még viccesebb, hogy ezt átveszi az nfl.com. Ha ott futunk egy TD-t (benne volt a meccsben, nem sokat tudott kezdeni a futás ellen a Falcons D), akkor is megsértődtek volna?

Költői kérdés: a PO-ban jön a Falcons, megverjük őket 45-16-ra, rekord nélkül. Akkor megint gecik leszünk? Hagyjuk már, többször el lett mondva itt is: sportban nincs alázás.

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
minden évben sokat tudok röhögni a PB listán, idén sem volt másképp... Wilson > Harper? Tényleg? Nem vagyok feltétlen híve Harpernek, de idén nagyon jó, lényegesen kevesebb busted coverage van rajta, mint korábban, és a DB sack rekord megközelítése sem gyenge. Vicces, mert ugye Harper vezette a közönségszavazatokat, szóval az edzők nem szerették. Mondjuk ehhez lehet köze a világhírű kedvességének 😀

Most a többi vicces dolgot nem is elemzem, mivel ez az egy, ami minket komolyan érint. (Az, hogy Lombardi Jenkins-t várta volna, egy kicsit túlzás, az idei a leggyengébb éve, most a Falcons ellen talált magára némileg.)Gyurma Pappa
Pedig jó lenne, ha elemeznéd. Ne feledd a topik egyik szakírója vagy, Én pl. nem szoktam utánaolvasni dolgoknak, Ata és te úgyis jelentkeztek. ne legyen ez most sem másként. 😊
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 635 — Egyéb témák lakó
minden évben sokat tudok röhögni a PB listán, idén sem volt másképp... Wilson > Harper? Tényleg? Nem vagyok feltétlen híve Harpernek, de idén nagyon jó, lényegesen kevesebb busted coverage van rajta, mint korábban, és a DB sack rekord megközelítése sem gyenge. Vicces, mert ugye Harper vezette a közönségszavazatokat, szóval az edzők nem szerették. Mondjuk ehhez lehet köze a világhírű kedvességének 😀

Most a többi vicces dolgot nem is elemzem, mivel ez az egy, ami minket komolyan érint. (Az, hogy Lombardi Jenkins-t várta volna, egy kicsit túlzás, az idei a leggyengébb éve, most a Falcons ellen talált magára némileg.)

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
pl: tavaly előtt PM annak ellenére, hogy a QB ratingje elmaradt Brees-étől, most pedig pont ugyanezt emlegetik csak fordítva.hayden
pontosan. Annyival kiegészítenélek, hogy ha most Brees 2. lesz Rodgers mögött, akkor ez nem a második ilyen alkalom lesz, Brees már 2006-ban is lecsúszott a címről, akkor Tomlinson végzett előtte. Nem tudom hogy volt-e valaha játékos az NFL-ben, aki háromszor volt MVP második helyezett.atapapa
Én a két évvel ezelőttit közelebbinek érzem, mint a mostanit. Akkor a winning streak és (addig) tökéletes szezon volt az érv Manning mellett, de valószínűleg egyszerűen a nagyobb (el)ismertsége döntött. (Nem számomra, én nyilván Manninget láttam jobbnak, de reálisan nézve ezt kell mondani.)

A mostani eset szerintem egyértelműbb. (Pechjére, ismét nem Brees javára.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
ki az az ember aki nem ment volna neki? Kiss
Barry Sanders.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Éjjel kihirdetik a probowl-kereteket, Brees-t, Jimmyt, egy G-t és talán Harpert várom oda.atapapa
majdnem
Brees, Jimmy, Nicks, Evans és valszeg nem vagyunk teljesen vakok a játékhoz, bedicsértük csere T-nek Bushrodot is.
A védelmünkből senki se került be.

Nicksen és Bushrodon sokat lökhetett az edzők és a játékosok szavazata, mivel a közönségszavazás után egyik se volt top 5-ben a posztján

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Utólag Boldog Karácsonyt mindenkinek! Ma megnéztem a meccset ismétlésről és hát üvöltöttem amikor megdobta azt a lasztit. Igazából nagyon sajnálom a mi Drewnkat hogy mind2 MVP gyanús szezonjában volt/van egy jobban hypeolt tag, pl: tavaly előtt PM annak ellenére, hogy a QB ratingje elmaradt Brees-étől, most pedig pont ugyanezt emlegetik csak fordítva.
hayden
pontosan

Annyival kiegészítenélek, hogy ha most Brees 2. lesz Rodgers mögött, akkor ez nem a második ilyen alkalom lesz, Brees már 2006-ban is lecsúszott a címről, akkor Tomlinson végzett előtte.
Nem tudom hogy volt-e valaha játékos az NFL-ben, aki háromszor volt MVP második helyezett.

Friss Sharper-interjú: ő is Rodgers-nek adná.
Jimmyt tegnap kicsit elragadta a hév: "rögtön visszavonulok, ha Brees visszavonul. Más irányítóval nem akarok játszani. Komolyan."

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
http://nflhu.blog.hu/2011/12/27/drew_brees_megdontotte_a_legendas_dan_marino_rekordjat csak hogy magyar cikk is legyen eme csodás rekordról

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
hayden New Orleans Saints 124
Utólag Boldog Karácsonyt mindenkinek! Ma megnéztem a meccset ismétlésről és hát üvöltöttem amikor megdobta azt a lasztit. Igazából nagyon sajnálom a mi Drewnkat hogy mind2 MVP gyanús szezonjában volt/van egy jobban hypeolt tag, pl: tavaly előtt PM annak ellenére, hogy a QB ratingje elmaradt Brees-étől, most pedig pont ugyanezt emlegetik csak fordítva.
Az számomra érthetetlen, hogy egy ilyen szezon után idén is lemarad róla 😕

Igazából, ha megint egy SB MVP-vel zárja No.9 ezt az évet akkor hajlandó vagyok elfelejteni, hogy már megint OPY lett.
Egyébként mi van azzal az elképzeléssel amit Ricsiék említettek, hogy megosztott MVP? Én korrektnek érezném ugyanis ha nem lennék NO szurkoló nem tudnék választani.

Azt viszont tényleg nem értem, hogy miért probléma 7 Yardra a GL-tól passzolni egy TO után.... Szar lehet úgy élni, hogy mindig félig üres a pohár...
több mint 12 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
bízzunk benne, hogy megkapja. jelenleg elég nagy a hype körülötte (ilyen is ritkán van), szóval nagy esélye van rá.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Az éjszaka után azért elég durva lenne számomra ha nem Brees kapná az MVP címet Rodgers ide vagy oda Brady ide vagy oda.Joco
Semmi durva nem lenne benne, szerintem továbbra sem fogja megkapni.Gyurma Pappa
Ha most nem akkor mikor?Soha?Joco
szerintem se fogja meg kapni nagyon Rodgers meg a packers megy mindenhol

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Az éjszaka után azért elég durva lenne számomra ha nem Brees kapná az MVP címet Rodgers ide vagy oda Brady ide vagy oda.Joco
Semmi durva nem lenne benne, szerintem továbbra sem fogja megkapni.Gyurma Pappa
Ha most nem akkor mikor?Soha?

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Éppen ezért írtam, hogy azt teljesen megértem, hogy nekiment a végén, csak azzal volt gondom (gond? nem is gond, egyszerűen untam már), hogy végig gyak. a rekordról volt szó, és nem a meccsről.

Amúgy a karrier rekord megdöntése se olyan biztos ám. Manningnak 399 TD-je van, és nem kizárt, hogy annyi is marad, pedig tavaly tavasszal még mindenki biztosra vette, hogy nemhogy a 400-at, de Favre rekordját is kényelmesen megdönti...peterk2005
Azért ez egy szélsőséges helyzet, hogy a sokéves szerződést éppen aláíró játékos egy percet se lép már a pályára, főleg ha ő pont egy viszonylag sérülésmentes poszton játszik.
Az éjszaka után azért elég durva lenne számomra ha nem Brees kapná az MVP címet Rodgers ide vagy oda Brady ide vagy oda.Joco
Semmi durva nem lenne benne, szerintem továbbra sem fogja megkapni.Gyurma Pappa
így van. Bár ez érdekes
http://sports.espn.go.com/espn/fp/flashPollResultsState?sportIndex=nfl&pollId=130115

Payton még nem döntött, hogy vasárnap mi is lesz a helyzet, de azt mondta, hogy a döntésével elsősorban nem a népszerűséget fogja hajszolni. Többször említettem negatív példaként a tavalyi 17. hetet, de kicsit haragudnék rá, ha nem játszatná Brees-t legalább egy bő félidőn keresztül

Éjjel kihirdetik a probowl-kereteket, Brees-t, Jimmyt, egy G-t és talán Harpert várom oda.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 635 — Egyéb témák lakó
Az éjszaka után azért elég durva lenne számomra ha nem Brees kapná az MVP címet Rodgers ide vagy oda Brady ide vagy oda.Joco
Semmi durva nem lenne benne, szerintem továbbra sem fogja megkapni.

több mint 12 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Az éjszaka után azért elég durva lenne számomra ha nem Brees kapná az MVP címet Rodgers ide vagy oda Brady ide vagy oda.

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
najó, de az általad felsorolt háromból kettő karrierrekord volt, amit ha most nem, akkor a következő meccsen vagy a következő évben meg lehet dönteni (míg Brees a Rekordot bukta már el 15 yarddal az utolsó meccsen, persze a Panthers ellen még lehetett volna lövése most). A harmadikat (Brady) meg valamennyire elhomályosította, hogy azon a meccsen a tökéletes alapszakasz is múlt (plusz az nem egy 27, hanem egy 3 éves rekord megdöntése volt).atapapa
Éppen ezért írtam, hogy azt teljesen megértem, hogy nekiment a végén, csak azzal volt gondom (gond? nem is gond, egyszerűen untam már), hogy végig gyak. a rekordról volt szó, és nem a meccsről.

Amúgy a karrier rekord megdöntése se olyan biztos ám. Manningnak 399 TD-je van, és nem kizárt, hogy annyi is marad, pedig tavaly tavasszal még mindenki biztosra vette, hogy nemhogy a 400-at, de Favre rekordját is kényelmesen megdönti...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Na vojon ki lesz a MVP?
Brees akinek álom mennyiségű yardot termel?
Rodgers aki hihetetlen milyen pasz ratingel rendelkezik?
Brady aki akkor viszi a csapatot rájátszásba amikor csak akarja?
Kíváncsi leszekParadSEC
Tebowtenorx
minutes of fame is over 😕

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
ki lehetne más mint istennek földi helytartója 😛

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Na vojon ki lesz a MVP?
Brees akinek álom mennyiségű yardot termel?
Rodgers aki hihetetlen milyen pasz ratingel rendelkezik?
Brady aki akkor viszi a csapatot rájátszásba amikor csak akarja?
Kíváncsi leszekParadSEC
Tebow
több mint 12 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Na vojon ki lesz a MVP?
Brees akinek álom mennyiségű yardot termel?
Rodgers aki hihetetlen milyen pasz ratingel rendelkezik?
Brady aki akkor viszi a csapatot rájátszásba amikor csak akarja?
Kíváncsi leszek

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
CBS megint nem bír magával, most az a baj, hogy a végén Brees nekiment a rekordnak.
Tudjátok hogy az alázás ellen vagyok, de most tényleg, 30 yardra a rekordtól térdelni kellett volna? A Falcons-drukkereken és a Brees-gyűlölőkön kívül bárki szerette volna ezt látni?atapapa
Szerintem így volt jó ahogy volt. Mármint, hogy ráment.

De az tagadhatatlan, hogy a meccs közben már kicsit elegem volt, hogy minden percben mindenki azt számolgatta, hogy mennyi van még Brees-nek és mikor dobja meg. Ez a folyamatos várakozás és superbowl szintű ünneplés olyan hangulatot adott az egésznek, mintha a meccs lenne Brees rekordjáért és nem fordítva. Brady 50TD-s vagy Manning 50 ezer yardos rekordjának ünneplése - vagy akár Favre rekord TD-je amikor lehagyta Marino-ét - jobban tetszett, mert ott felvezették a lehetőséget a meccs előtt, aztán amikor megdőlt akkor adtak 1 percet az ünneplésre. De a meccsek ettől függetlenül a meccsről szóltak.

De ezzel együtt is, Brees megérdemelte, az nem kérdés. És az is természetes, hogy nekiment.peterk2005
najó, de az általad felsorolt háromból kettő karrierrekord volt, amit ha most nem, akkor a következő meccsen vagy a következő évben meg lehet dönteni (míg Brees a Rekordot bukta már el 15 yarddal az utolsó meccsen, persze a Panthers ellen még lehetett volna lövése most). A harmadikat (Brady) meg valamennyire elhomályosította, hogy azon a meccsen a tökéletes alapszakasz is múlt (plusz az nem egy 27, hanem egy 3 éves rekord megdöntése volt).
Az most nem rémlik, hogy az a három mennyire volt országos meccs (a Pats-NYG NFL Networkos volt talán), de a tegnapi rekorddöntés mellett szólt az MNF adta körítés is.

Mondjuk Prisco ugyanolyan arányban kapja az anyázást a hozzászólók szimpátiájától függetlenül a cikk alatti kommentekben, mint amilyenben a múlt héten Freeman kapta a "csillagozós" munkájáért. Cole hasonló szellemű cikkével legalább okos volt, mert nem tette kommentelhetővé a Yahoon, de egyéb cikkek alatt őt is ekézi boldog-boldogtalan.