New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 634 — Egyéb témák lakó
boldog új évet mindenkinek!:]lol
jó kép 😊

ata: köszi, most tényleg elmentem őket

több mint 12 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.


boldog új évet mindenkinek!:]

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Egyrészt: honnan szeded ezeket a részletes táblázatokat?
Gyurma Pappa
Ezt ugyanonnan, ahonnan a pár napja linkelt O-falunkat dicsérő cikket is linkeltem
www.footballoutsiders.com
Aztán van a www.profootballfocus.com de ezzel hasonló a problémám mint az www.advancednflstats.com statisztikáival, nevezetesen hogy az összesített statisztikákat szvsz nem mindig megfelelő módon súlyozzák. Lásd a PFF-t, amely nyafog hogy Bushrod miért lett pro bowler, hiszen szerintük több LT is van az NFC-ben, aki jobban blokkol passzhoz, csakhogy ők ugyanolyan súllyal veszik a passzblokk statisztikák összesítésénél a sacket, a hitet és a siettetést, ami szvsz hülyeség, mivel a sackkel yardvesztés van (de nem ritkán fumble), a hittel legfeljebb pontatlanabb dobás, a sietettéssel pedig még kevésbé pontatlan dobás. Bushrod ugyan több nyomást engedett, mint sok LT, viszont a passzplayek számához viszonyítva az egyik legkevesebb sacket szerezték róla.

Ugyan nem ennyire "rejtett" statokat vezet a www.pro-football-reference.com, de rengeteg évtizedes adatra rá lehet keresni, sok szempont alapján lehet a számokat szűrni.

De ennek az oldalnak az alján is lehet nem annyira hangsúlyozott adatokra rákeresni www.hosted.stats.com/fb/index.asp

Amit látok, az amit ata is mond: sok blitz, kis hatékonysággal. Úgy gondolom, hogy ennek az egyik oka, hogy sokszor rossz emberek vannak a pályán. Pl. Shanle teljesen alkalmatlan blitzelni, ellenben Wilson jó lenne, de ő meg kevés szerepet kap (biztos van ennek is oka).Gyurma Pappa
szerintem az az oka, hogy Wilson egyelőre csak bizonyos szitukban alkalmazható és ugye minden DC arra törekszik, hogy a snap előtt a legkevésbé lehessen olvasni a D szándékait. Ahogy Ivory a támadóknál, úgy Wilson a védelemben is beszélő játékos.
Shanle legalább mindenben egyenletesen szar 😛

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 634 — Egyéb témák lakó
Egyrészt: honnan szeded ezeket a részletes táblázatokat? Mindig egy lépéssel előttem jársz, és néha jó lenne nekem is látni ezeket mielőtt írok valamit 😊

Másrészt: az egyik legnagyobb erősségünk, a legnagyobb gyengénk is: az agresszív D. Én nem értek olyan szinten a védelemhez, meg egyáltalán az egész taktikai sztorihoz, hogy mélyebben elemezzem (úgy jellemezném, hogy a tudásom kb. egy középiskolai helyettes edző szintjén van), statisztikákat tudok magyarázni inkább. Jó lenne, ha deacon olvasna most, és írna valami okosat, mert ő lényegesen többet tud nálam. 😊

Amit látok, az amit ata is mond: sok blitz, kis hatékonysággal. Úgy gondolom, hogy ennek az egyik oka, hogy sokszor rossz emberek vannak a pályán. Pl. Shanle teljesen alkalmatlan blitzelni, ellenben Wilson jó lenne, de ő meg kevés szerepet kap (biztos van ennek is oka). A prevent D-t azt hagyjuk, arról már többször fejtettem ki, nem túl rózsás véleményem...

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Engem azért nem taglózott le a hír. Ha a kezdők pihennek, miért meglepetés a második sor veresége?hajdu
az öt L-ből csak kétszer pihentek, plusz e kettő vereség során az egyiken csak a kezdőknek kb. a harmada nem játszott (2009). 2006-ban pedig az első drive-ot játszották a kezdők. Ha azt vesszük hogy Payton mérlege HC-ként bő 60% felett van, akkor ez a két meccstől függetlenül is elég rossz.

De bárhogy is értelmezzük, ideje lenne ma ezt a sorozatot megtörni 😊

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Szinte teljesen azonos a nézőpontunk, de a yac bizony a legnagyobb baj a védelemben, illetve a legfontosabb tünet. Jele a gyenge pass rushnak, a sok - gyakran hatástalan - blitznek, a 4. negyedbeli prevent D-nek és nem utolsósorban a miss tackle-nek.
Szvsz teljesen jellemző, hogy Greer is mennyire rossz ebben, pedig amúgy nagyon-nagyon elit CB


Eddig nem esett le, de az NFL Network felvezetőjében elhangzott, hogy Sean Payton itteni tevékenysége alatt eddig minden szezonban buktuk az év utolsó meccsét, az 5 ilyen meccsből 3-t a Panthers ellen. Ez még úgy is mellbevágó, hogy az 5-ből négynek már semmi tétje nem volt, illetve hogy a 3 CAR elleni meccsből kettőn a kezdők pihentek a PO-ra.atapapa
Engem azért nem taglózott le a hír. Ha a kezdők pihennek, miért meglepetés a második sor veresége?
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Szinte teljesen azonos a nézőpontunk, de a yac bizony a legnagyobb baj a védelemben, illetve a legfontosabb tünet. Jele a gyenge pass rushnak, a sok - gyakran hatástalan - blitznek, a 4. negyedbeli prevent D-nek és nem utolsósorban a miss tackle-nek.
Szvsz teljesen jellemző, hogy Greer is mennyire rossz ebben, pedig amúgy nagyon-nagyon elit CB


Eddig nem esett le, de az NFL Network felvezetőjében elhangzott, hogy Sean Payton itteni tevékenysége alatt eddig minden szezonban buktuk az év utolsó meccsét, az 5 ilyen meccsből 3-t a Panthers ellen. Ez még úgy is mellbevágó, hogy az 5-ből négynek már semmi tétje nem volt, illetve hogy a 3 CAR elleni meccsből kettőn a kezdők pihentek a PO-ra.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 634 — Egyéb témák lakó
Most még a meccs előtt készítettem egy kis PO SWOT-ot a csapatról, így fejben, gondoltam megosztom írásban is:

Erősségeink:
- egyértelmű ugye az O, nincs olyan pont, ami gyenge lenne
- a védelem összeállt futás ellen, és a RZ-ban

Gyengeségek:
- a passz elleni védekezés nagyon sok yardot nyel, és félek hogy azért lesz olyan, aki kicsit nagyobb RZ hatékonyságot fog tudni bemutatni
- nagyon kevés labdát szerzünk

Lehetőségek:
- benne van a védelemben a nagy play (lásd a múltheti fumble ret)
- szerencsére nagyon kevés sérültünk van, így Brees és Payton mozgástere nem hogy megmaradt, bővült
- Ingram felépülésével 4 (azaz négy) RB lehet a keretben, ami egy esetleges, fagyos, hideg (havas...) meccsre óriási kincs lehet, és ha én lennék a HC, erre tudatosan készülnék, tehát Ingramot nem venném elő addig, amíg nem tartunk ott, hogy menni kell GB-be (ha korábban búcsúzni kell, akkor legalább a következő idényre megint 110%-os lehet, mert szerintem Ivory szerződése ugyan csak 2013-ban jár le, de jó csere alap lehet akár, sokba sem kerülne... én legalábbis tuti elcserélném valami D upgrade reményében, egyre többször hangoztatják: ő sima kezdő lehetne egy-két csapatban... mondjuk a Pats visszaadhatná az első körünket :cool: :lol😊

Veszélyek:
- Moore esetleg kidőlése a PO-ra kivenné Brees kezéből az egyik legnagyobb fegyverét
- tartom, hogy a passz elleni védekezésünk legnagyobb baja nem a YAC, de mind Jenkins, mind Porter, és még volt olyan, hogy Greer és Harper is mutatott be korábban open fielden homály szereléseket
- Shanle felébredni látszik, de félek tőle
- Vilma sérülése
- Jenkins sérülése

több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Mindenkinek Sikerekben Gazdag, Boldog Új Évet Kívánok!

WHOOOO DAAAAAAT!!!
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Boldog Új Évet srácok!

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
😊 Jó a hangulat a topicban
Győzelmekben Gazdag Boldog Új Évet Kívánok! TWO DAT!
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
ááhh, én minél többet iszom, annál vonzóbb vagyok. vagy ez fordítva van? vagy csak azt hiszem? 😛

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Azt a mennyiséget, amit én megiszom, még egy előbálozó is kiröhögi (emlékszem a Super Bowlon neked is hogy kikerekedett a szemed, amikor a félidőben elkezdtem kólázni 😛 )
a kis aranyossal most én játszom :cool: Próbálom felizgatni, ezért azt mondtam neki flegmán hogy Ryan a legjobb irányítóatapapa
Akkor már bekóláztál rendesen, ha ilyenekkel tudod csak felizgatni..... 😂




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Azt a mennyiséget, amit én megiszom, még egy előbálozó is kiröhögi (emlékszem a Super Bowlon neked is hogy kikerekedett a szemed, amikor a félidőben elkezdtem kólázni 😛 )
a kis aranyossal most én játszom :cool: Próbálom felizgatni, ezért azt mondtam neki flegmán hogy Ryan a legjobb irányító

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Na, Miller-ivó beszót! 😊
Jó pihenést????? A kis "aranyos" számát nem küldöd át? 😀
Vagy inkább a kis aranyost!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Boldog új évet minden szentnek!
Csak annyit igyatok, hogy holnap este hétig kijózanodjatok!

Who Dat!atapapa
Úgy könnyű, hogy nem is iszok 😊

Boldog új évet mindenkinek!

Who Dat!Gyurma Pappa
Még egy ilyen szilvesztert!!! Most bontottam ki egy üveg Dúzsi Tamás rosét.....zemanla
Mé' nem szóltál nekem is hogy a Tomi kiárusítást tart?

Na jó, annyit azért iszok, de annyit máskor is megiszok 😛Gyurma Pappa
lassan átmegyünk anonim alkoholisták topikjába 😀

jó pihenést mindenkinek

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Úgy könnyű, hogy nem is iszok 😊

Boldog új évet mindenkinek!

Who Dat!Gyurma Pappa
Még egy ilyen szilvesztert!!! Most bontottam ki egy üveg Dúzsi Tamás rosét.....zemanla
Na jó, annyit azért iszok, de annyit máskor is megiszok 😛Gyurma Pappa
Na, gyere koccintsunk virtuálisan! 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 634 — Egyéb témák lakó
Boldog új évet minden szentnek!
Csak annyit igyatok, hogy holnap este hétig kijózanodjatok!

Who Dat!atapapa
Úgy könnyű, hogy nem is iszok 😊

Boldog új évet mindenkinek!

Who Dat!Gyurma Pappa
Még egy ilyen szilvesztert!!! Most bontottam ki egy üveg Dúzsi Tamás rosét.....zemanla
Na jó, annyit azért iszok, de annyit máskor is megiszok 😛

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Boldog új évet minden szentnek!
Csak annyit igyatok, hogy holnap este hétig kijózanodjatok!

Who Dat!atapapa
Úgy könnyű, hogy nem is iszok 😊

Boldog új évet mindenkinek!

Who Dat!Gyurma Pappa
Még egy ilyen szilvesztert!!! Most bontottam ki egy üveg Dúzsi Tamás rosét.....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 634 — Egyéb témák lakó
Boldog új évet minden szentnek!
Csak annyit igyatok, hogy holnap este hétig kijózanodjatok!

Who Dat!atapapa
Úgy könnyű, hogy nem is iszok 😊

Boldog új évet mindenkinek!

Who Dat!

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
"My new yrs resolution...go undefeated in Jan and Feb." (Vilma) 😊
Two Dat!
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Who dat!
Sikerekben gazdag boldog új évet kívánok az egész Saints családnak!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Boldog új évet minden szentnek!
Csak annyit igyatok, hogy holnap este hétig kijózanodjatok!

Who Dat!

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Bő évtizeddel Brees mellszobrát megelőzve megérkezett Cantonba a rekorddöntő szerelése
http://www.youtube.com/watch?v=Tmgp7zahwrE

Moore, Gilmore és Ingram nem játszik vasárnap.atapapa
mekkora értéke lehet most ennek a cuccnak...

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Bő évtizeddel Brees mellszobrát megelőzve megérkezett Cantonba a rekorddöntő szerelése
http://www.youtube.com/watch?v=Tmgp7zahwrE

Moore, Gilmore és Ingram nem játszik vasárnap.