New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
ata csak azt mondd meg, a két INT-et honnan tudtad? 😂Gyurma Pappa
erre én is kíváncsi lennék 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
ata csak azt mondd meg, a két INT-et honnan tudtad? 😂

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Mivel ma Brees 2 interceptiont fog dobni, még előtte gyorsan el kell olvasni ezt a cikket
http://nbcsports.msnbc.com/id/45768359/ns/sports-nfl//


Yes, Brees is a Hall of Famer. He’s not a Hall of Famer if he wins another Super Bowl, or if he has three more good years, or if he breaks the right combination of records. He is a Hall of Famer even if he announces before kickoff Monday that he is giving up football for tiddlywinks. Brees is not “on his way.” He is there.
Brees is about to be named to his sixth Pro Bowl and has led his team to a Super Bowl victory. Every eligible quarterback in history with six Pro Bowls and a ring has made the Hall of Fame. In fact, the only quarterback in history with six Pro Bowl selections who is not in the Hall of Fame is John Hadl, the Chargers legend who earned much of his all-star notice in the wild-and-woolly days of the early AFL.


Superdome karácsonyi kiadásban

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
http://www.youtube.com/watch?v=vbg2XkprffM kb így nézhet ki egy reggeli megbeszélés 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Boldog karácsonyt! 😊

http://www.youtube.com/watch?v=FqgS_CNRnXgcsabi19
nagyon bejön ez a nóta, már 3-adszorra hallgatom 😊 Ha netán tudtok még hasonlókat (Louis Armstrongon kívül), ne kíméljetek. 😊
Ja és ma győzni fogunk !Dub
Igen, és mindjárt kezdődik. 😊hajdu
az a mindjárt még arréb van azért 😉 Szerintem még hunyok addig egy rövidet...
Dub! Szomorú, de nem nagyon jut eszembe ennyire érces hang trombita társaságában
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Boldog karácsonyt! 😊

http://www.youtube.com/watch?v=FqgS_CNRnXgcsabi19
nagyon bejön ez a nóta, már 3-adszorra hallgatom 😊 Ha netán tudtok még hasonlókat (Louis Armstrongon kívül), ne kíméljetek. 😊
Ja és ma győzni fogunk !Dub
Igen, és mindjárt kezdődik. 😊
több mint 12 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Boldog karácsonyt! 😊

http://www.youtube.com/watch?v=FqgS_CNRnXgcsabi19
nagyon bejön ez a nóta, már 3-adszorra hallgatom 😊 Ha netán tudtok még hasonlókat (Louis Armstrongon kívül), ne kíméljetek. 😊
Ja és ma győzni fogunk !
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Azért elnéztem volna karácsonyi ajándékként egy olyan hétvégét, mint amilyet egy hete kapott a Pats, amikor betlizett mind a három közvetlen vetélytársa.atapapa
én már egy olyannak is örültem volna ,amin a 49ers szopik

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
WHO DAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Alig várom....... most megyek is aludni egyet 😀 😀 😀 😀
Látni akarom a hetediket is!



több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Azért elnéztem volna karácsonyi ajándékként egy olyan hétvégét, mint amilyet egy hete kapott a Pats, amikor betlizett mind a három közvetlen vetélytársa.

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Győzelemre fel! :cool:

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
A Lions gyengébb pontja szvsz a run D, arra kell vigyázni, hogy ne csináljanak hamar nagy különbséget és szépen járatni kell ellenük az órát futással. Másrészt a tegnapi Rivers-teljesítmény kritikája lehet, hogy rendre a hosszú célpontokat kereste, még kisebb különbségnél is, ami ilyen DL mellett öngyilkosság.atapapa
A gyengeségünk a futás oldalra illetve a screen levédekezése.
A DL meg az egész meccsen kétszer tudta Riverst siettetni,ami kurva kevés,kicsit túl vagyunk sztárolva etéren.Bazzani
Lehet hogy túl vagytok sztárolva, de szvsz az átlagnál bőven jobb a falatok.atapapa
kész szerencse, hogy a Saints OL >> átlag OL

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
A Lions gyengébb pontja szvsz a run D, arra kell vigyázni, hogy ne csináljanak hamar nagy különbséget és szépen járatni kell ellenük az órát futással. Másrészt a tegnapi Rivers-teljesítmény kritikája lehet, hogy rendre a hosszú célpontokat kereste, még kisebb különbségnél is, ami ilyen DL mellett öngyilkosság.atapapa
A gyengeségünk a futás oldalra illetve a screen levédekezése.
A DL meg az egész meccsen kétszer tudta Riverst siettetni,ami kurva kevés,kicsit túl vagyunk sztárolva etéren.Bazzani
Lehet hogy túl vagytok sztárolva, de szvsz az átlagnál bőven jobb a falatok.

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Simán nyerni fog a Saints hétfőn, jóval jobb csapat, mint a Falconsgabokocka
nem mondtam, hogy nem, de ha esetleg nyerne az Atlanta, akkor nem szarná le a Saints a jövő hetit 😊Hurka
Mondjuk ez igaz 😊 Kár, hogy nem sok esélyt látok rá.gabokocka
vagy esetleg bízhatnak a Ramsben is 😀 😀
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
csak akkor, ha holnap verik a Falconst
ha 2-őt nyer a Falcons, a Saints meg 2-szer veszít, akkor az Atanta megelőzi őket 😊 persze elég kicsi erre az esély nyílvánHurka
Simán nyerni fog a Saints hétfőn, jóval jobb csapat, mint a Falconsgabokocka
nem mondtam, hogy nem, de ha esetleg nyerne az Atlanta, akkor nem szarná le a Saints a jövő hetit 😊Hurka
Mondjuk ez igaz 😊 Kár, hogy nem sok esélyt látok rá.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Kár hogy nyert a Frisco, elég buzi meccs lesz a jövő heti, gonedolom a zs sorortok fog szerepelni javarésztgabokocka
csak akkor, ha holnap verik a Falconst
ha 2-őt nyer a Falcons, a Saints meg 2-szer veszít, akkor az Atanta megelőzi őket 😊 persze elég kicsi erre az esély nyílvánHurka
Simán nyerni fog a Saints hétfőn, jóval jobb csapat, mint a Falconsgabokocka
nem mondtam, hogy nem, de ha esetleg nyerne az Atlanta, akkor nem szarná le a Saints a jövő hetit 😊
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kár hogy nyert a Frisco, elég buzi meccs lesz a jövő heti, gonedolom a zs sorortok fog szerepelni javarésztgabokocka
csak akkor, ha holnap verik a Falconst
ha 2-őt nyer a Falcons, a Saints meg 2-szer veszít, akkor az Atanta megelőzi őket 😊 persze elég kicsi erre az esély nyílvánHurka
Simán nyerni fog a Saints hétfőn, jóval jobb csapat, mint a Falconsgabokocka
Én is ezt gondolom. Remélem nyer a GB is,akkor megverhetjük a 0 motiváltságú GB-t az utolsó körben és már adott is a NO-ATL WC meccs.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Lions gyengébb pontja szvsz a run D, arra kell vigyázni, hogy ne csináljanak hamar nagy különbséget és szépen járatni kell ellenük az órát futással. Másrészt a tegnapi Rivers-teljesítmény kritikája lehet, hogy rendre a hosszú célpontokat kereste, még kisebb különbségnél is, ami ilyen DL mellett öngyilkosság.atapapa
A gyengeségünk a futás oldalra illetve a screen levédekezése.
A DL meg az egész meccsen kétszer tudta Riverst siettetni,ami kurva kevés,kicsit túl vagyunk sztárolva etéren.

több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Kár hogy nyert a Frisco, elég buzi meccs lesz a jövő heti, gonedolom a zs sorortok fog szerepelni javarésztgabokocka
csak akkor, ha holnap verik a Falconst
ha 2-őt nyer a Falcons, a Saints meg 2-szer veszít, akkor az Atanta megelőzi őket 😊 persze elég kicsi erre az esély nyílvánHurka
Simán nyerni fog a Saints hétfőn, jóval jobb csapat, mint a Falcons

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
tomi-tominak válaszolva: a YAC nincs számolva a lőlapon, az elkapás helye számít (középre összejött egy csinos Metaxa 😀)


Jimmynek készítettek egy karácsonyi dalt, ami eljutott hozzá és cserébe az alkotóknak felajánlott két jegyet a Panthers ellen
http://www.youtube.com/watch?v=_SM63AgF0TM


A Lions gyengébb pontja szvsz a run D, arra kell vigyázni, hogy ne csináljanak hamar nagy különbséget és szépen járatni kell ellenük az órát futással. Másrészt a tegnapi Rivers-teljesítmény kritikája lehet, hogy rendre a hosszú célpontokat kereste, még kisebb különbségnél is, ami ilyen DL mellett öngyilkosság.

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Kár hogy nyert a Frisco, elég buzi meccs lesz a jövő heti, gonedolom a zs sorortok fog szerepelni javarésztgabokocka
csak akkor, ha holnap verik a Falconst
ha 2-őt nyer a Falcons, a Saints meg 2-szer veszít, akkor az Atanta megelőzi őket 😊 persze elég kicsi erre az esély nyílván
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Kár hogy nyert a Frisco, elég buzi meccs lesz a jövő heti, gonedolom a zs sorortok fog szerepelni javarészt

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Ha minden papírformaszerűen alakul akkor hamarosan újra találkozunk.
Hát nem örülök. :/Bazzani
sztem nem 😊
ma ütjük a Bearst, ezáltal nem lesz túl fontos nekünk az utolsó heti meccs, ahol legyűrtök minket, és ti lesztek az 5-ek, szal én már készülök egy újabb Saints-Falconsra a wild card körben is 😀Hurka
Kivéve ha a Falcons veri ugye hétfőn a Saints-et.
Akkor lesz nagy számolgatás. 😉Bazzani
ha ott nyer a Falcons, akkor viszont tuti a Lionsnak a 6. hely, otthon nem fog kikapni az Atlanta a Bucs ellen..
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Akkor most bízzunk abban, hogy a Rams üti a Friscot.... Ehh, ennél jobb viccre képtelen vagyok ma.atapapa
Ha minden papírformaszerűen alakul akkor hamarosan újra találkozunk.
Hát nem örülök. :/Bazzani
sztem nem 😊
ma ütjük a Bearst, ezáltal nem lesz túl fontos nekünk az utolsó heti meccs, ahol legyűrtök minket, és ti lesztek az 5-ek, szal én már készülök egy újabb Saints-Falconsra a wild card körben is 😀Hurka
Kivéve ha a Falcons veri ugye hétfőn a Saints-et.
Akkor lesz nagy számolgatás. 😉

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Akkor most bízzunk abban, hogy a Rams üti a Friscot.... Ehh, ennél jobb viccre képtelen vagyok ma.atapapa
Ha minden papírformaszerűen alakul akkor hamarosan újra találkozunk.
Hát nem örülök. :/Bazzani
sztem nem 😊
ma ütjük a Bearst, ezáltal nem lesz túl fontos nekünk az utolsó heti meccs, ahol legyűrtök minket, és ti lesztek az 5-ek, szal én már készülök egy újabb Saints-Falconsra a wild card körben is 😀