New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Csak a rekord miatt maradtam fent, de már majd elaludtam szóval kiakadtam mikor Sproles futott 😛 Nagy respect Breesnek!!!! 😀 :cool:
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
most megbántok egy két lelket, de hát ilyen az élet :
imádkoznék, hogy brady ne csatlakozzon, de hát elég közel is van, ráadásul a buffalo ellen megy.

egyébként oly mindegy, hogy nekimegy vagy nem, következő meccsen úgyis elérte volna, de legalább így biztosan az övé lett a második megtiszteltetés 😊

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Tiszta Chargers rekord. Brees to Sproles. Egyéb kérdés nincs. 😀szaba
Ja. Atával már nézegettük, ki lehet a következő playa, akit elhozunk. 😀zemanla
így van. A Saints történetének legjobb GM-e Mickey Loomis. Szorosan őt követi A.J. Smith.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Tiszta Chargers rekord. Brees to Sproles. Egyéb kérdés nincs. 😀szaba
Ja. Atával már nézegettük, ki lehet a következő playa, akit elhozunk. 😀zemanla
Hm. Sok upgrade nem lenne, abban biztos vagyok. 😀
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Tiszta Chargers rekord. Brees to Sproles. Egyéb kérdés nincs. 😀szaba
Ja. Atával már nézegettük, ki lehet a következő playa, akit elhozunk. 😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Tiszta Chargers rekord. Brees to Sproles. Egyéb kérdés nincs. 😀
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
CBS megint nem bír magával, most az a baj, hogy a végén Brees nekiment a rekordnak.
Tudjátok hogy az alázás ellen vagyok, de most tényleg, 30 yardra a rekordtól térdelni kellett volna? A Falcons-drukkereken és a Brees-gyűlölőkön kívül bárki szerette volna ezt látni?atapapa
Szerintem így volt jó ahogy volt. Mármint, hogy ráment.

De az tagadhatatlan, hogy a meccs közben már kicsit elegem volt, hogy minden percben mindenki azt számolgatta, hogy mennyi van még Brees-nek és mikor dobja meg. Ez a folyamatos várakozás és superbowl szintű ünneplés olyan hangulatot adott az egésznek, mintha a meccs lenne Brees rekordjáért és nem fordítva. Brady 50TD-s vagy Manning 50 ezer yardos rekordjának ünneplése - vagy akár Favre rekord TD-je amikor lehagyta Marino-ét - jobban tetszett, mert ott felvezették a lehetőséget a meccs előtt, aztán amikor megdőlt akkor adtak 1 percet az ünneplésre. De a meccsek ettől függetlenül a meccsről szóltak.

De ezzel együtt is, Brees megérdemelte, az nem kérdés. És az is természetes, hogy nekiment.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Zsírul néz ki 😊
Az alázásért sírókat meg pont le kell jó magasról... 😊
Csak vigyázzon Brees, hogy az utolsó fordulóban ne bukja el 😀

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
CBS megint nem bír magával, most az a baj, hogy a végén Brees nekiment a rekordnak.

Tudjátok hogy az alázás ellen vagyok, de most tényleg, 30 yardra a rekordtól térdelni kellett volna? A Falcons-drukkereken és a Brees-gyűlölőkön kívül bárki szerette volna ezt látni?


Na mindegy.
atapapa
sajnos várható volt ,hogy lesznek ilyen emberek de hát kit érdekelnek ezek?! ki az az ember aki nem ment volna neki? csak akkor lehetett volna megszólni ezt ha nem megy neki (talán még akkor se).Fasza kis póló!mikor rendelünk? 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
CBS megint nem bír magával, most az a baj, hogy a végén Brees nekiment a rekordnak.

Tudjátok hogy az alázás ellen vagyok, de most tényleg, 30 yardra a rekordtól térdelni kellett volna? A Falcons-drukkereken és a Brees-gyűlölőkön kívül bárki szerette volna ezt látni?


Na mindegy.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Néztem éjjel a meccset, elég sz*r volt az Atlanta gyengélkedése miatt, de ti jól nyomtátok. 😊

Brees-nek minden elismerésem, nagy QB, megérdemelte már, hogy legyen valami komoly rekordja. Az MVP is kijárna már neki. Külön pech, hogy mindkét rendkívül jó szezonjában volt valaki aki hajszállal nála is jobb volt, de ha így nyomja lesz még neki MVP címe is. 😉peterk2005
Ugyan, Peyton most is megelőzi... 😛

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
😕 😕 😕 - gondolom érthető (attól függetlenül, marino az első aki megcsinálta és utánna még majdnem 3 évtizedig nem tudta senki elérni).

azonban örülök is, hogy a számomra az egyik - ha nem a - legszimpatikusabb irányítóhoz került a rekord.


marino írta:
"Congrats to @drewbrees. Great job by such a special player."
brees írta:
"Thanks to @DanMarino for his class and support during this run. It is an honor to attempt to follow the example he set for us all"

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nagy gratula! Brees az egyik legszimpatikusabb QB sztem a legjobb embernél a rekord! Nagyon összeállt a csapatotok, csak reménykedek, hogy elkerülünk bennetek a PO-ban!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt


Brees az éjjeli 4 TD-vel belépett a 40 TD-s klubba, ahol rajta kívül csak 5 játékosnak jutott eddig hely.
Szintén a tegnapival mostantól Brees meccsenkénti karrierátlaga 265 yard, Manninget a második helyre szorította (263 yard)

A Panthers ellen 9 first down szükséges ahhoz, hogy megdöntsük a Pats 2007-es, egy szezonban szerzett legtöbb first downos rekordját, továbbá 220 yard kell ahhoz, hogy átadjuk a múltnak a Rams NFL-csúcsát legtöbb szerzett yardban.
Brees befogta Unitas-t a karrieryardokban és szűk 200 yardra van hogy befogja Montanát.
Passzolt TD-ben a tegnapival egyszerre előzte meg Montanát és Testaverdét.

ata: full béna vagyok, de linkeld be plz a TE rec yardos táblázatot

szerk.: Colstonnak 2 yard kell a 1000-hez, Gronkowski megelőzte Jimmyt yardokat... nem fontos, csak mondomGyurma Pappa
http://www.pro-football-reference.com/play-index/psl_finder.cgi?request=1&match=single&year_min=1920&year_max=2011&season_start=1&season_end=-1&age_min=0&age_max=99&draft_round_min=0&draft_round_max=99&league_id=&team_id=&is_active=&is_hof=&pos_is_te=Y&c1stat=rec_yds&c1comp=gt&c1val=1000&c2stat=&c2comp=gt&c2val=&c3stat=&c3comp=gt&c3val=&c4stat=&c4comp=gt&c4val=&order_by=rec_yds

Durva, Colston 6 szezonból 5 1000 yardosat csinál

- a védelemnek kellene egy hét pihi, de ha nem lesz #2, akkor ez (a fentieket is figyelembe véve) nem biztos, hogy összejönGyurma Pappa
A D hihetetlent játszott, le a kalappal előttük.

több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Teljesen egyetértek és így érzem én is Gyurma! 😊
Olyan mintha megnyertük a SuperBowlt.. 😀 Nagyon összeálltunk és a védelem hihetetlenül feljavult futás ellen. Öröm látni.
Brees meg Brees és nem csak ő ahogy meccs után mondta, hanem az egész csapat érdeme! NA Ő AZ IGAZI SPORTEMBER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szerintem a Panthers ellen az 1. félidőt fogja lejátszani, dob 3.TD-t és annyi. Imádom ezt a csapatot!!!!!!! 😊 WHOOOOOOOO DAAAAT!!!!!??? GOOOOOOOOOOO SAINTS!

Köszönöm Istenem, hogy SAINTS Fannak születtem!!! 😀 😀 😀 YEEAAHHH

szerk.: Azt viszont bevallom férfiasan, de elsírtam magam amikor megdőlt a rekord... Az ahogy Evans felkapta és az egész csapat ünnepelte, amikor Gleasonnal "ölelkeztek" és az öltözőben a beszédek... Leírhatatlan... Sose feledem!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Grat a csapatnak és Brees-nek, megérdemelte 😉
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
a vártnál simább győzelem 😊 nagyon jók voltunk jó volt látni ,hogy Brees meg döntötte a rekordot.na a Newton gyerek ellen kíváncsi vagyok hogy mit tud a védelem

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Néztem éjjel a meccset, elég sz*r volt az Atlanta gyengélkedése miatt, de ti jól nyomtátok. 😊

Brees-nek minden elismerésem, nagy QB, megérdemelte már, hogy legyen valami komoly rekordja. Az MVP is kijárna már neki. Külön pech, hogy mindkét rendkívül jó szezonjában volt valaki aki hajszállal nála is jobb volt, de ha így nyomja lesz még neki MVP címe is. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 635 — Egyéb témák lakó
Csak hogy foglalkozzunk kicsit magával a meccsel is:

Igazából egy perc nem volt, amikor tényleg izgulni kellett volna: az elejétől a végéig kézben tartottuk a meccset, semelyik csapategységben nem tudott felénk emelkedni a Falcons. Az, hogy Ryan több yardot passzolt, igazából lényegtelen, gyakorlatilag hagytuk neki, viszont képtelen volt pontokat szerezni, mert a futást, és a screeneket (bár ezt inkább többé-kevésbé) megöltük. Olvastam is valahol: ez lehet a Falcons veszte, ha nem a saját játékukat játsszák, hanem rájuk erőltetjük, hogy Ryan sokat dobáljon. Be is jött, ugye a RZ-ben nem tud White vagy JJ "előrefutni", és "erőből" megverni a DB-ket. Jól működött a 3-man rush a RZ-ban, szépen védekeztünk. Ez nagyon jó jel, ha a SF ellen kell majd játszanunk a PO-ban, akkor arra ez jó előjel, hiszen pont a méregfogukat, a futást és a rövid, de biztos passzokat tudjuk kivenni, de ilyen RZ D a NY/DAL, Detroit vagy a Falcons ellen is jól jön majd, még akkor is ha ellenük nyelni fogjuk a yardokat. Rövidebben: GW szépen, és okosan megtalálva a fontos pontokat, összeszedte a D-t az idény végére, mi sem bizonyítja jobban: az utolsó 5 meccsen 18.8 pontot átlagoltak ellenünk, ami (egész éves összehasonlításban) bizony top 5-nek számít. A teljesség kedvéért, ezen az 5 meccsen az O 37,8 pontot csinált. De minden statisztikának, ennek is meg van a fonákja: az 5 meccsből 3 otthon volt.

Egyébként megnéztem, Brees "éles" meccsen, utoljára tavaly a Dallas ellen dobált ilyen rossz pontossággal (meg az évadzáró TB ellenin, de az nem volt éles), de még így is 0,1%-kal a rekord felett van Brees 😊

Több kérdés is van most nyitva, jövő hétig, illetve a PO-ig:
- mi legyen a RB-kel? Ivory nagyon jó, Ingram is az volt. Lehet, hogy 4 RB-kel kéne folytatni?
- mi legyen a jövő heti meccsel? Nem mehetünk úgy ki, hogy "tuti kikap a Rams", mi tudjuk a legjobban, hogy ez nem ennyire egyszerű. Ráadásul Bradyenk 190 yard kell a rekorddöntéshez, nem hiszem, hogy Brees szeretné odaadni ezt ennyire könnyen. Arról nem is beszélve, hogy elnézve a 49ers-t, nem igazán fog a 1. félidőben elhúzni 4 TD-vel, és elnézve a Rams-et, fordítva sem lesz ez. Cam pedig nem az a QB, akinek csak úgy, adhatunk egy félidőt dolgozni.
- Moore felépül-e? nagyon fontos láncszem, ez látszott a második félidőben, zónázás ellen halálos, RZ-ban Sproles és Graham mellett a legfontosabb fegyverünk.
- a védelemnek kellene egy hét pihi, de ha nem lesz #2, akkor ez (a fentieket is figyelembe véve) nem biztos, hogy összejön

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 635 — Egyéb témák lakó
ata: full béna vagyok, de linkeld be plz a TE rec yardos táblázatot

szerk.: Colstonnak 2 yard kell a 1000-hez, Gronkowski megelőzte Jimmyt yardokat... nem fontos, csak mondom

több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Grat Breesnek! Már egy pár éve is nagyon sajnáltam, mikor egy kevés hiányzott neki a rekordhoz. Megérdemelte.

több mint 12 éve
picidzé Chicago Bears 532
Olyanok voltatok éjjel mint a hurrikán: jöttetek,pusztítottatok,továbbmentetek 😊
Brutálisan összeálltatok így az év végére,nem tudnék még tippelni sem egy Packers elleni meccs végét illetően.Joco
Én tudok! Saints all the way! 😊 (Az öreg ördögnek is szurkolnék a pack ellen😊 )

Ursus arctos budapestiensis
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Yesssssssssssss!
Who dat!
Remélem, a kávéházban folyt a pezsgő! (vagy a "Vilma..?") 😂zemanla
Folyt. 😊 Előtte
több mint 12 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Olyanok voltatok éjjel mint a hurrikán: jöttetek,pusztítottatok,továbbmentetek 😊
Brutálisan összeálltatok így az év végére,nem tudnék még tippelni sem egy Packers elleni meccs végét illetően.

több mint 12 éve
Stephan New England Patriots 49
Gratula a győzelemhez, meg az alapszakaszban elért igen jó mutatóhoz. Az 5 éves fiam nagy kedvence a Saints, mindig be kell számolnom neki hétvége után, hogy mit csináltatok. 😊
Breesnek megvan a rekord, lehetne pihentetni az utolsó meccsen, nehogy megsérüljön 😉 Sok sikert a PO-ban!