New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
És egy pici Brees-hype, vasárnap Rodgers aláz egyet és utána úgyis lankad majd a lendület
atapapa
igazából a Brees-hype a rekorddöntés, egy MNF W és egy esetleges SF vereség után nem lankadna

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
amikor Lynch van a Foxon, ő is agyon isteníti Brees-t, biztos dolgozik a bűntudat, még ma is 😛Gyurma Pappa
Pedig az igazi hunyó nem ő volt, hanem Warren 😊 Sokáig én is Lynch-et hittem a tettesnek, de ő csak a sacket csinálta, majd a szabad labdáért való küzdelemben Warren csinálta ki Brees vállát.

És egy pici Brees-hype, vasárnap Rodgers aláz egyet és utána úgyis lankad majd a lendület
http://espn.go.com/nfl/story/_/id/7383377/overlook-brees-nfl-mvp
http://content.usatoday.com/communities/thehuddle/post/2011/12/should-drew-brees-draw-serious-mvp-consideration/1

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
A lényegen nem változtat végül is,hogy ki kedveli és ki nem...Brees meg dönti a rekordot és MVP címmel gazdagabb is lesz 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Ez vihar a biliben, a CBS köztudottan nem szeret minket, egy-egy vasárnap d.u. meccs, amit ők adnak, az gyakorlatilag a mindenki AFC ellenfél agyon dicséréséről szól. A másik végleg a MNF, ahol Gruden meg szerelmes Brees-be, az meg biztos másokat idegesít, illetve amikor Lynch van (aki egyébként borzasztó sok hülyeséget tud beszélni 😀) a Foxon, ő is agyon isteníti Brees-t, biztos dolgozik a bűntudat, még ma is 😛

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Szvsz túlreagáljátok kicsit. A CBS az AFC "házi" csatornája, amely pár hete már kénytelen volt olyan címmel cikket fabrikálni a két NFC-s király, Rodgers és Brees miatt, hogy "Rodgers, Brees MVP frontrunners, but don't dismiss Brady"

Továbbá a rekordját most elveszteni készülő Marino szintén a CBS-nél dolgozik, naná hogy van olyan hülye kolléga, aki megpróbálja Brees rekordjának értékét előre inflálni. Ha elolvassátok a cikk alatti kommenteket, 90%-ban elutasítják Freeman megállapításait, klubszimpátiától függetlenül.

Én eredménynek tartom, hogy ez a CBS másik két mai cikkben méltatja Brees-t.

Sérültek: a legnagyobb ijedtségre szvsz Evans térde ad okot, nem is edzett ma (Hasonlóan Ingramhez, Vilmához és Ellishez).


Brees said Dan Marino reached out to him to do something on the passing record this week & he declined so he could focus on Falcons.

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Az NFL.com-on lévő Brees rekorddöntéséről szóló cikk valami hányadékra sikeredett....
Le is köptem majdnem a monitort.hajdu
Ebből is látszik ,hogy Breesnek esélye sincs hogy MVP legyen kb csak mi örülünk majd neki hogy meg döntötte ezt a rekordot az internet meg tele lesz Tebowal....

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Az NFL.com-on lévő Brees rekorddöntéséről szóló cikk valami hányadékra sikeredett....
Le is köptem majdnem a monitort.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Pedig nem zavarnánk. Lapítunk a kanapén és néha böfögünk egyet 😀
hayden
😛
Az NFL.com-on lévő Brees rekorddöntéséről szóló cikk valami hányadékra sikeredett....hayden
részben azt a cikket idézi a CBS-ről, amiről nem sokkal feljebb beszéltem
Amiben van igazság, de ezek a "liberális" passzbarát szabályok nem idén lettek lefektetve, mégis csak Brees tudott 1984 óta 5000 yard fölé menni eddig.

több mint 12 éve
hayden New Orleans Saints 124
Hát végülis, ha már így felajánlottad, örömmel. 😀hayden
Oké!
Megyünk Atához MNF-et nézni!!!!! 😂 😂 😂zemanla
😀
Ne is mond, karácsonykor így is én szolgáltatom a családban/rokonok között az állandó beszédtémát azzal, hogy minimum "fél" szemmel a tévét nézem, mobilt/gépet frissítek, mekkora sikerem lenne ha még néhány haver is beállítana 😂
Tavaly is nagyon szerettek, amikor nem vittem magammal csak egy mobilt, mondván az elég lesz 1-2 napig a netezésre, de az MNF előtt pár órával rájöttem, hogy valami gép kényelmesebb lenne a meccs alatt, így mindenki örömére éjjel pakoltam át az egyik PC-t a ház azon helyiségébe, ahol volt tévé és nem is aludt senki.atapapa
Pedig nem zavarnánk. Lapítunk a kanapén és néha böfögünk egyet 😀

Az NFL.com-on lévő Brees rekorddöntéséről szóló cikk valami hányadékra sikeredett....
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
én otthon. Átjössz? 😀
minél közelebb van az ünnep, annál kuszább a programom, sajnos a közös szurkolás most nekem kimarad.
Viszont a rájátszásra mindenféleképpen ki kell majd találni valamitatapapa
Hát végülis, ha már így felajánlottad, örömmel. 😀hayden
Oké!
Megyünk Atához MNF-et nézni!!!!! 😂 😂 😂zemanla
😀
Ne is mond, karácsonykor így is én szolgáltatom a családban/rokonok között az állandó beszédtémát azzal, hogy minimum "fél" szemmel a tévét nézem, mobilt/gépet frissítek, mekkora sikerem lenne ha még néhány haver is beállítana 😂
Tavaly is nagyon szerettek, amikor nem vittem magammal csak egy mobilt, mondván az elég lesz 1-2 napig a netezésre, de az MNF előtt pár órával rájöttem, hogy valami gép kényelmesebb lenne a meccs alatt, így mindenki örömére éjjel pakoltam át az egyik PC-t a ház azon helyiségébe, ahol volt tévé és nem is aludt senki.

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Érdekes videó. Az MNF-et hol nézitek? Lehet csatlakoznék.hayden
én otthon. Átjössz? 😀
minél közelebb van az ünnep, annál kuszább a programom, sajnos a közös szurkolás most nekem kimarad.
Viszont a rájátszásra mindenféleképpen ki kell majd találni valamitatapapa
Hát végülis, ha már így felajánlottad, örömmel. 😀hayden
Oké!
Megyünk Atához MNF-et nézni!!!!! 😂 😂 😂




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Nekem bejön, több érdekes, a ligát körbevevő mechanizmus is megfigyelhető most.

A CBS ma egy külön tanulmány. Ugye Marino náluk dolgozik, le is nyomnak egy cikket arról, hogy hol van Brees 5000 yardja Marino 5000 yardjához.
Egy másik CBS-s cikk kijelenti, hogy ha valaha kétség is fért ahhoz, hogy Brees Manning-Brady szint, mostantól biztos, hogy ugyanaz a kategória.
A cikk ezen mondata pedig tökéletesen illik az elmúlt napokban itt kiteljesedő eszmecseréhez: With all the hype about Aaron Rodgers and the Green Bay Packers, Brees hasn't been getting the due he deserves. 😊

Plusz most kezd leesni a királycsinálóknak, hogy a kétezres Rams-t is ütjük yardban, fabrikáltak is egy cikket, hogy ha nem is a mostani Saints O minden idők legjobbja, de hogy minden idők legdinamikusabbja, az biztos.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
mondjuk kezd az egész MVP sztori nem érdekelni... kapja meg megint a SB MVP-t 😀 elég lesz az is az idényre 😀

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Én is hiszek a franchise-ok mögött megbúvó piac méretének hatásában, de azért NOLA és Indianapolis között nincs akkora eltérés a populációt tekintve. Ott inkább az lehetett a helyzet, hogy az egész NFL-ben pont Manningben van (volt) a legtöbb pénz, ő volt a legnagyobb név, az ő címét jobban ki lehetett talán aknázni financiálisan (annak idején Olivér is erre célzott a Sport1-en, amikor ez szóba került). Vagy csak mi vagyunk szemellenzősök és minden idők 7. legjobb (Brees, 2009) passer ratingénél többet ér minden idők 47. legjobbja (Manning, 2009), ha az utóbbi a 4. negyedben fordítgatja a meccseket, míg nálunk abban a szezonban jellemzően már nem volt szükség Brees szolgálataira.

A Pro Bowlos szavazás első szakaszának végén Brees a 3. legtöbb szavazattal zárt, Harper és Jimmy posztjának legtöbb szavazatát gyűjtötte be az nfc-ben.

Ingram két szülinapi tortát is kapott
https://twitter.com/#!/Mark_Ingram28/status/149308443562479616/photo/1
https://twitter.com/#!/Mark_Ingram28/status/149230512228155392/photo/1


ezt egy "MVP-szavazó" újságíró írta
I'm starting to think this is one of those rare situations where a split vote of Aaron Rodgers for MVP and Brees for Offensive Player of the Year sounds like a way to honor both of their stellar seasons.

Mondjuk annyira nem lenne ritka, mert 2008-ban is ezzel szúrták ki Brees szemét

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Azért nem annyira lehetetlenek azok a feltételek...
De igazad van, lehet hogy túl optimista vagyok, ha Brees-ről van szó. 2009-ben se értettem, hogy mitől Manningnek kellett lennie az MVP-nek, amikor nagyjából annyival volt jobb akkor Brees passer ratingben Manningnél, mint most Rodgers Brees-nél


a Wilson-témához közvetve kapcsolódva
Linebacker Scott Shanle has rushed the quarterback 147 times this year, but has only had one sack and seven pressures.atapapa
Nem azért nem lehet MVP, mert egy adott idényben rosszabb lennne az aktuális ellenfelénél, hanem azért mert ez New Orleans és nem Indianapolis. Ezt próbáltam sugallni az e tárgyan kelt első bejegyzésemben.
több mint 12 éve
hayden New Orleans Saints 124
http://www.nfl.com/videos/nfl-films-anatomy-of-a-play/09000d5d8254028f/Week-15-Anatomy-Brees-air-assaultatapapa
Érdekes videó. Az MNF-et hol nézitek? Lehet csatlakoznék.hayden
én otthon. Átjössz? 😀
minél közelebb van az ünnep, annál kuszább a programom, sajnos a közös szurkolás most nekem kimarad.
Viszont a rájátszásra mindenféleképpen ki kell majd találni valamitatapapa
Hát végülis, ha már így felajánlottad, örömmel. 😀
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
http://www.nfl.com/videos/nfl-films-anatomy-of-a-play/09000d5d8254028f/Week-15-Anatomy-Brees-air-assaultatapapa
Érdekes videó. Az MNF-et hol nézitek? Lehet csatlakoznék.hayden
én otthon. Átjössz? 😀
minél közelebb van az ünnep, annál kuszább a programom, sajnos a közös szurkolás most nekem kimarad.
Viszont a rájátszásra mindenféleképpen ki kell majd találni valamit

több mint 12 éve
hayden New Orleans Saints 124
http://www.nfl.com/videos/nfl-films-anatomy-of-a-play/09000d5d8254028f/Week-15-Anatomy-Brees-air-assaultatapapa
Érdekes videó. Az MNF-et hol nézitek? Lehet csatlakoznék.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
http://www.nfl.com/videos/nfl-films-anatomy-of-a-play/09000d5d8254028f/Week-15-Anatomy-Brees-air-assault

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
a Wilson-témához közvetve kapcsolódva
Linebacker Scott Shanle has rushed the quarterback 147 times this year, but has only had one sack and seven pressures.atapapa
Nem lennék meglepődve, ha lassan nem Shanle kezdene... Jó lenne még egy jó passrusher...

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Azért nem annyira lehetetlenek azok a feltételek...
De igazad van, lehet hogy túl optimista vagyok, ha Brees-ről van szó. 2009-ben se értettem, hogy mitől Manningnek kellett lennie az MVP-nek, amikor nagyjából annyival volt jobb akkor Brees passer ratingben Manningnél, mint most Rodgers Brees-nél


a Wilson-témához közvetve kapcsolódva
Linebacker Scott Shanle has rushed the quarterback 147 times this year, but has only had one sack and seven pressures.

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Ata, nem tudom, miért vagy ennyire optimista azzal a 30%-al. Az esély 0, mert a szóbanforgó feltételek pusztán elviek. Senki nem foglalkozik velük rajtunk kívül. Rodgers pedig tök mindegy mit csinál a következő két meccsen. Ha fel sem megy a pályára, akkor is ő lesz a győztes. Minden és mindenki ezt sugallja.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Bár nem tudom, hogy Payton mit gondol erről az egész rekordhajszolásról és 1%-nyit is érdekli-e majd hogy Marino(Brady) vagy Faulkék rekordjait döntögessük.atapapa
Hát, szerintem érdekli.Gyurma Pappa
valamennyire igen, de nem annyira, hogy ezért kicsit is kockára tegye az esetleges PO-s sikereket.
Szvsz a tavalyi utolsó meccs nagyon óvatossá tette, amikor Ivory, Jenkins és Graham is kiesett a PO-ra.atapapa
+1

Ámen.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Fel sem merül Rodgersen kívül senki neve komolyan. Valamelyik szakíró azt mondta, már nem tudom, hol olvastam, hogy oké, hogy a két irányító fej-fej mellett halad, de ebben a küzdelemben a Packers (!) (és nem Áron (megj: H.I.) nyert. Nem tudom, mennyire volt ez freudi, de bizony itt nem arról van szó, hogy melyik játékos, hanem, hogy melyik csapat...hajdu
miért merült fel volna? Teljesítményben is vert mindenkit, eredményességben is. Viszont a veretlenség elvesztésével azért fog párologni ebből a nimbuszból (még ha nem is egy pillanat alatt) és pont ezért véltem most a Dallas elleni meccshez hasonló jelentőségűnek az MNF-t, mert ha valaki primetime-ban dönti meg az NFL egyik legszakállasabb és legnagyobb jelentőségű egyéni rekordját, ne adj' Isten győzelemmel, akkor az nagyot lendíthet az illető szekerén.
Wyatt véleményét osztom, nagyjából 30% esélyt látok arra, hogy Brees minden szükségeset megtesz ÉS Rodgers vagy a GB legalább az egyik hátralévő meccsén nem lesz olyan lehengerlő, mint megszoktuk.

Bár nem tudom, hogy Payton mit gondol erről az egész rekordhajszolásról és 1%-nyit is érdekli-e majd hogy Marino(Brady) vagy Faulkék rekordjait döntögessük.atapapa
Hát, szerintem érdekli.Gyurma Pappa
valamennyire igen, de nem annyira, hogy ezért kicsit is kockára tegye az esetleges PO-s sikereket.
Szvsz a tavalyi utolsó meccs nagyon óvatossá tette, amikor Ivory, Jenkins és Graham is kiesett a PO-ra.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Bár nem tudom, hogy Payton mit gondol erről az egész rekordhajszolásról és 1%-nyit is érdekli-e majd hogy Marino(Brady) vagy Faulkék rekordjait döntögessük.atapapa
Hát, szerintem érdekli.