New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d825add9e/article/packers-saints-cream-of-the-crop-entering-nfl-playoffs?module=HP11_hot_topics

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Egyébként ez a sorsolás, hogy készül vagy mi alapján állítják össze (vagy a gép?), hogy például megint a Lambeau-ra megyünk a Packers ellen?krixtofer
Jó kis leírás: http://bowl.hu/functions.php?name=html&h_op=Showcat&stid=10
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Saints: 8-0 at home this season, averaging nearly 500 yds per game and a league-best 41.4 PPG, while holding opponents to just under 18 PPG.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Egyébként ez a sorsolás, hogy készül vagy mi alapján állítják össze (vagy a gép?), hogy például megint a Lambeau-ra megyünk a Packers ellen?
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Az enyén nem Kata, viszont szombaton PO meccsnézés Sárospatakon a Régi Kávéházban! Az úri közönség káromkodik! Távolról érkezőknek szállást biztosítunk.
több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
zemanla, atapapa:

az én feleségem Kata, s bár nem 77-ben született mégsem gondolom, hogy ő áll a posztoló mögött.
Szerintetek???????

😀 😀 😀 😀

TWO DAT BABY!!!!!



több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
túl hamar nősültem megatapapa
nem merek semmit írni, az asszony is szokta olvasni a fórumot 😛Gyurma Pappa
Lehet, hogy neked készül a meglepetés? Elszúrva. beléptél... 😉zemanla
az enyém párom Viki, és ilyet kaptam még tavaly fehérben 😉

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
túl hamar nősültem megatapapa
nem merek semmit írni, az asszony is szokta olvasni a fórumot 😛Gyurma Pappa
Lehet, hogy neked készül a meglepetés? Elszúrva. beléptél... 😉zemanla
februárig úgy is el felejti 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Üdv!
Még új vagyok itt és ráadásul nő!
Segítségeteket kérném!

Saints kabátot és a gyűrűt keresném ,páromat szeretném meglepni vele.
kata1977
túl hamar nősültem megatapapa
nem merek semmit írni, az asszony is szokta olvasni a fórumot 😛Gyurma Pappa
Lehet, hogy neked készül a meglepetés? Elszúrva. beléptél... 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Üdv!
Még új vagyok itt és ráadásul nő!
Segítségeteket kérném!

Saints kabátot és a gyűrűt keresném ,páromat szeretném meglepni vele.
kata1977
túl hamar nősültem megatapapa
nem merek semmit írni, az asszony is szokta olvasni a fórumot 😛

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Üdv!
Még új vagyok itt és ráadásul nő!
Segítségeteket kérném!

Saints kabátot és a gyűrűt keresném ,páromat szeretném meglepni vele.
kata1977
túl hamar nősültem megatapapa
😂 😂




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Üdv!
Még új vagyok itt és ráadásul nő!
Segítségeteket kérném!

Saints kabátot és a gyűrűt keresném ,páromat szeretném meglepni vele.
Valami ötlet,hol tudnám megrendelni?
Köszi a segítségeteket!
Katakata1977
Ebayen ( www.ebay.co.uk vagy www.ebay.com ) is szétnézhetsz. Én már vettem onnan holmit.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Üdv!
Még új vagyok itt és ráadásul nő!
Segítségeteket kérném!

Saints kabátot és a gyűrűt keresném ,páromat szeretném meglepni vele.
kata1977
túl hamar nősültem meg

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Üdv!
Még új vagyok itt és ráadásul nő!
Segítségeteket kérném!

Saints kabátot és a gyűrűt keresném ,páromat szeretném meglepni vele.
Valami ötlet,hol tudnám megrendelni?
Köszi a segítségeteket!
Katakata1977
Pontosan nem tudom, mit is keresel, de pl itt érdemes szétnézni:
http://www.footballfanatics.com/NFL_New_Orleans_Saints
A gyűrűvel sztem várd meg a februárt. talán lesz új model.... 😉 (azaz, hátha egy újabb SB győzelem lesz, újabb gyűrűvel. 😊)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Üdv!
Még új vagyok itt és ráadásul nő!
Segítségeteket kérném!

Saints kabátot és a gyűrűt keresném ,páromat szeretném meglepni vele.
Valami ötlet,hol tudnám megrendelni?
Köszi a segítségeteket!
Kata
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
önmagában ezek a statok azért megtévesztőek, mert ellenünk kísérelték meg a ligában a harmadik legtöbb passzjátékot (626-t, míg a KC ellen összesen 454-t), és ennyi passzból nem nehéz gyártani a PD-ket. Ezek a számok úgy lennének igazán jó értékmérők, ha melléjük lenne téve hogy hányszor ment feléjük passz, ez hogyan aránylik a sikeres elkapásokhoz és mennyi yard született elkapásonként és elkapások után.atapapa
Ha lesz röpke 3 napon, akkor megcsinálom 😀

Ezekről összetetten sajnos már kevés nyilvános adat lelhető fel, amit én találtam, azt linkeltem is, pl. Greert most, vagy PRobot anno, miszerint nagyon jó arányban védekezi le a passzokat, de ha egyszer átengedi a játékot, akkor abból nagy play lesz. Egy igazi szerencsejátékos 😊
atapapa
Ha belegondolsz, ez illik GW teljes rendszerébe. Mindig is szerette a high risk - high reward playeket/játékosokat. Sharper is inkább a labdaszerzésivel tűnt 😊
Én már azon kezdtem el néhány meccsel ezelőtt gondolkodni, hogy mennyire érné meg a következő szezonban elküldeni. Jövőre minden fillérnek helye lesz Brees, Colston, Nicks, Meach, Porter lejáró szerződése miatt, bár ebbe meg a következő évi sorsolásba még nem nagyon akartam belegabalyodni, lesz rá elég idő, ha már kiestünk a rájátszásból.atapapa
Sajnos drága offseason lesz, aminek minden bizonnyal a kisebb játékosok fogják meginni a levét. Vilma egészsége több, mint kérdéses, és a teljesítménye is elég rossz volt ebben az idényben. A vezéregyénisége hiányzik, amikor nem játszik.

Ingram, PT és Ivory is szépen sérülékenyek, szóval a tervem, hogy Ivoryból trade-el profitáljunk, nem fog megtörténni. Brees, Colston és Nicks szerződése nem is lehet kérdés, Meach, Porter már más tészta. Szerintem Meach maradni fog, egész jó áron, eltekintve, hogy idén azért nem villogott, Porter igényeit pedig nem tudom. Viszonylag szar évet fut, talán maradni fog jó áron, de ha nagy igényei lesznek, akkor hadd menjen.

Ilyen LB-k mellett szégyen ezt leírni, de a védelem talán leggyengébb pontja a DL produkálta passrush.atapapa
Ez így van, de igazából én örülök annak is, hogy nem sétálgatnak át a RB-ek az egész védelmen, ez meg is látszik a kapott pontokban, meg a RZ hatékonyságban.
Amit írsz a 3rd downokról, kiegészíteném azzal, hogy a 2009-es D nagy erőssége a labdaszerzés mellett ez volt. Most a labdaszerzések elmaradoznak, de a 3rd down hatékonyság megmaradt. Reméljük így lesz ez a PO-ban is, szükség lesz erre, a Detroit ellen pl. az egyik legfontosabb ez lesz.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Érdekesség: PatRobnak 15 PD-je van, és 4 INT-je, Greernek (aki liga elit CB!) 18 PD-je (1 INT), Porternek 10 (1 INT), Jenkinsnek 9 (0 INT!!), Harpernek 7 (O INT, 2 FF, 7.5 sack). Ezt most azért írom le, mert szép csendben Robinson elég szépen feljött, J. Patrick is fejlődik, és az én személyes kedvencem Isa Abdul-Quddus is mutogatja magát.
Gyurma Pappa
önmagában ezek a statok azért megtévesztőek, mert ellenünk kísérelték meg a ligában a harmadik legtöbb passzjátékot (626-t, míg a KC ellen összesen 454-t), és ennyi passzból nem nehéz gyártani a PD-ket. Ezek a számok úgy lennének igazán jó értékmérők, ha melléjük lenne téve hogy hányszor ment feléjük passz, ez hogyan aránylik a sikeres elkapásokhoz és mennyi yard született elkapásonként és elkapások után.
Ezekről összetetten sajnos már kevés nyilvános adat lelhető fel, amit én találtam, azt linkeltem is, pl. Greert most, vagy PRobot anno, miszerint nagyon jó arányban védekezi le a passzokat, de ha egyszer átengedi a játékot, akkor abból nagy play lesz. Egy igazi szerencsejátékos 😊
Mindez semmi ahhoz képest, hogy Vilma konkrétan élete legrosszabb évét futja, még úgy is ha felszorozzuk a teljesítményét 16 meccsre.Gyurma Pappa
Én már azon kezdtem el néhány meccsel ezelőtt gondolkodni, hogy mennyire érné meg a következő szezonban elküldeni. Jövőre minden fillérnek helye lesz Brees, Colston, Nicks, Meach, Porter lejáró szerződése miatt, bár ebbe meg a következő évi sorsolásba még nem nagyon akartam belegabalyodni, lesz rá elég idő, ha már kiestünk a rájátszásból.
Ami nagy fejlődés, bár nem annyira látványos, az a DL. Rogers személyében végre van "párja" Ellisnek, és a fal közepét nem tudja eltolni, bármelyik OL a ligában. Jordan, attól függetlenül hogy nem nagy passrusher, szerelésben egész jó, és van 5 PD-je is, ami azért nem rossz egy DL-től (majdnem annyi van neki, mint Harpernek 😀). Smith közepes évet fut, tavalyhoz képes mondjuk jó, ha nem is osztogat annyit sacket, mint mondjuk 2009-ben, ettől fontos. Az év pozitívuma számomra Galette.Gyurma Pappa
Ellisnek lett párja, viszont pont Ellis tűnt el rémisztően idén. Össze tudott szedni fél sacket Franklin és Rodgers mellett?
Ilyen LB-k mellett szégyen ezt leírni, de a védelem talán leggyengébb pontja a DL produkálta passrush. Konkrétan nem létezik, és igen, Galette legalább kilóg belőle egy kicsit pozitívan, bár Williams vele is képes néha hajmeresztő őrültségekre, pl. simán feltette kvázi 2 goalline szitunál is DE-nek a Rams ellen a kétszázhatvanvalahány fontjával, amikor tök egyértelmű hogy ott csak futni fognak Jacksonnal. Mind a kettő TD lett simán.

Összességében elmondható, hogy kevés nagy játékot produkál a védelem, de az óriási pozitívum, hogy a harmadik kísérleteket jól oldja meg.
Az O-ról pedig még annyit, hogy a szezon elején hajmeresztően rosszak voltunk a red zone-ban, viszont a végére ebben fejlődtünk a legnagyobbat, ha eljutottunk oda, akkor szinte biztos hogy TD lett a vége. Beszédes, hogy a szezon első 10 meccsén Kasay 27 FG-t rúgott, a bye week utáni 6 meccsen pedig összesen 7-t

több mint 12 éve
adam77 New Orleans Saints 633
2012-es ellenfeleink:

Home: Atlanta Falcons, Carolina Panthers, Tampa Bay Buccaneers, Philadelphia Eagles, Washington Redskins, San Francisco 49ers, Kansas City Chiefs, San Diego Chargers

Away: Atlanta Falcons, Carolina Panthers, Tampa Bay Buccaneers, Dallas Cowboys, New York Giants, Green Bay Packers, Denver Broncos, Oakland Raiders

részletes lista: http://www.neworleanssaints.com/news-and-events/article-1/2012-Saints-Opponents-Announced-/357b1bd6-cabc-42d0-9ac4-62d74c391a34
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
http://nflhu.blog.hu/2012/01/02/45_ot_szerezve_nyert_a_saints_es_a_falcons_is a Panthers elleni győzelemről pár sor.A tampánál meg kirúgták Morrist.Remélem nem túl acélos edzőt fognak oda ültetni ,mert jövőre még jobban nyakunkba lesz a falcons meg a panthers is nem hiányzik még a bucs is.Kiss
Igazából ezzel nem értek egyet. Ha erős a csoport, akkor erős lesz a csapat is. Én nem bánom, ha kemény ellenfelek ellen kell játszani.

Érdekesség: PatRobnak 15 PD-je van, és 4 INT-je, Greernek (aki liga elit CB!) 18 PD-je (1 INT), Porternek 10 (1 INT), Jenkinsnek 9 (0 INT!!), Harpernek 7 (O INT, 2 FF, 7.5 sack). Ezt most azért írom le, mert szép csendben Robinson elég szépen feljött, J. Patrick is fejlődik, és az én személyes kedvencem Isa Abdul-Quddus is mutogatja magát.

Mindez semmi ahhoz képest, hogy Vilma konkrétan élete legrosszabb évét futja, még úgy is ha felszorozzuk a teljesítményét 16 meccsre. És mégis: ha nem is liga első a csapat D-ben, viszont tartja magát, még ha yardokat nyeljük is, de pontokban bizony eléggé jól állunk, az idény második felére feljavult a D. Ami nagy fejlődés, bár nem annyira látványos, az a DL. Rogers személyében végre van "párja" Ellisnek, és a fal közepét nem tudja eltolni, bármelyik OL a ligában. Jordan, attól függetlenül hogy nem nagy passrusher, szerelésben egész jó, és van 5 PD-je is, ami azért nem rossz egy DL-től (majdnem annyi van neki, mint Harpernek 😀). Smith közepes évet fut, tavalyhoz képes mondjuk jó, ha nem is osztogat annyit sacket, mint mondjuk 2009-ben, ettől fontos. Az év pozitívuma számomra Galette.

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
http://nflhu.blog.hu/2012/01/02/45_ot_szerezve_nyert_a_saints_es_a_falcons_is a Panthers elleni győzelemről pár sor.A tampánál meg kirúgták Morrist.Remélem nem túl acélos edzőt fognak oda ültetni ,mert jövőre még jobban nyakunkba lesz a falcons meg a panthers is nem hiányzik még a bucs is.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Ez kemény lesz.Remélem Brees nyer ,ha idén nem nyer akkor ugyan mikor nyerne?! jó,ott volt Rodgers is idén ,de Brees és a Saints elég sok rekordot meg döntött. ebben reménykedhetünk még ,hogy ez sokat lendít majd a végelszámolásba.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
ha a szakírók nem is, a szurkolók kajálják Brees-t





Ingram helyére felcsíptünk egy támadófalembert a Redskins PS-ből Eric Olsen személyében

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Elég derék Loomistól, hogy 6 év alatt háromszor is elmondhatta magáról, hogy a holtszezon legjobb FA-igazolását a Ligában ő hajtotta végre: Brees, Sharper, Sproles. Az első egyértelmű, a másik kettőbe persze bele lehet kötni Favre és Joseph miatt.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
És akkor a rekordgyűjtemény
atapapa
Hát ez nem semmi alapszakasz volt! Büszke vagyok :cool: TWO DAT!clbass
És Brees lesz a legtöbbször 2. helyezett az MVP választáson 😛

több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
És akkor a rekordgyűjtemény
atapapa
Hát ez nem semmi alapszakasz volt! Büszke vagyok :cool: TWO DAT!